forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Manga
 Blade of the Immortal

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
mali od palube Posted - 26/05/2008 : 15:39:06
Dolazi za 11 dana...
Valja li šta?
A sada ozbiljno...
Koliko sam shvatio radi se o Samuraju Manjiju kojeg je neki 800 godišnji starac prokleo da bude besmrtan sve dok ne ubije 1000 zlih ljudi. Razlog: kriv je za smrt 100 samuraja. Na svom putu sreće mladu djevu kojoj je neki psihopat ubio roditelje(koji su joj služili kao skrbnici) i odlučuje ju poučavati.

Sada mi dajte više informacija...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Sneaksie Thiefsie Posted - 31/12/2017 : 19:03:28
naravno da je manga bolja
tesko je strpati toliko brojeva u jedan film
a da to lici na nesto
ne pamtim da je nekome uspelo
bolje da su napravili seriju

inace jedan od mojih omiljenih Kimura Takuya
mi nije za ulogu Manjija
fizicki mi je slicniji Mitsushima Shinnosuke koji glumi Magatsua

a sklanjanje swastike tj. manjija im necu oprostiti
Shaner Posted - 31/12/2017 : 18:01:54
quote:
Originally posted by Opti

Pogledao Blade of the Immortal (2017), filmsku adaptaciju ove mange koja mi je inače jako draga. Zanimljivo je napomenuti da je režiser Takashi Miike, poznat po kontroverznim bolesnim filmovima tipa Visitor Q i Ichi the Killer, te da mu je ovo stoti (!) režirani film. Naravno, režija je jako profesionalna, što se i može očekivati od nekoga tko je režirao sto filmova, akcijske scene su dobro tempirane i pitke, a pred kraj filma ima i jedna dosta epska bitka koaj me podsjeća na jedan njegov prethodni film 13 Assassins (2010). Inače, film je sam po sebi dosta zabavan akcić ali u usporedbi s mangom je razočaravajuć jer je stil i pripovijedanje u mangi ipak puno bolje. Ipak, drago mi je što Miike nije pretjerivao s nekim besmislenom ultra-stilizacijom kao što to neki drugi redatelji čine (khm-khm, Tetsuya Nakashima, khm-khm). Još jedan problem je kemija između Manjija i Rin, koja u filmu jedva postoji, a i zadnja scena je stvarno loša. Naravno, Manjijev simbol na leđima u filmu nije svastika, ako nekog zanima.

I ja sam ga nedavno pogledao i složio bih se s komentarom, s tim da sam pročitao samo prvih nekoliko brojeva stripa, a i to davno, tako da ne mogu uspoređivati.

Opti Posted - 31/12/2017 : 10:30:54
Pogledao Blade of the Immortal (2017), filmsku adaptaciju ove mange koja mi je inače jako draga. Zanimljivo je napomenuti da je režiser Takashi Miike, poznat po kontroverznim bolesnim filmovima tipa Visitor Q i Ichi the Killer, te da mu je ovo stoti (!) režirani film. Naravno, režija je jako profesionalna, što se i može očekivati od nekoga tko je režirao sto filmova, akcijske scene su dobro tempirane i pitke, a pred kraj filma ima i jedna dosta epska bitka koaj me podsjeća na jedan njegov prethodni film 13 Assassins (2010). Inače, film je sam po sebi dosta zabavan akcić ali u usporedbi s mangom je razočaravajuć jer je stil i pripovijedanje u mangi ipak puno bolje. Ipak, drago mi je što Miike nije pretjerivao s nekim besmislenom ultra-stilizacijom kao što to neki drugi redatelji čine (khm-khm, Tetsuya Nakashima, khm-khm). Još jedan problem je kemija između Manjija i Rin, koja u filmu jedva postoji, a i zadnja scena je stvarno loša. Naravno, Manjijev simbol na leđima u filmu nije svastika, ako nekog zanima.
panda Posted - 22/01/2016 : 13:36:37
Bajata je vest, ali je mene obradovala http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-07-11/dark-horse-to-release-omnibus-edition-of-blade-of-the-immortal-manga/.90290

Nisu mi Algoritmova izdanja pri ruci, cini mi se da je u pocetku bilo malog nepoklapanja izmedju USA i njihovih tankobonova (koji chapter vise manje po knjizi), ali da u jednom trenutku to dodje na svoje mesto. Ako je tako - preskocimo prvih 6 DH Omnibusa.
drablj Posted - 15/11/2015 : 20:36:55
video sam da radi na ovome i terra formars. na marsu ce biti uzasno, a od ovog mozda i bude nesto.
Zagor12 Posted - 15/11/2015 : 17:03:11
Jel' vi znate da 2017. izlazi ekranizacija ove mange i da će ju režirati nitko drugi no Takashi Miike? Mislim da će me biti strah pogledati film.
Whetherpine Posted - 12/03/2015 : 07:58:26
Jesam, ali nema odgovora.
maddjuro Posted - 11/03/2015 : 12:53:51
podsjeti ih da ti jave
Whetherpine Posted - 11/03/2015 : 12:23:24
Evo i moj mail:
Pozdrav,
zanima me kad i dali će uopće izaći novi nastavak Blade of Immortal?
Zadnji put ste dali informaciju da će izaći nakon Bilježnice smrti.
Gdje je zapelo?

Odgovor:
Iskreno ni ja ne znam gdje je zapelo, ali danas imam sastanak vezano za izdanja koja su 'zapela' pa očekujte povratnu informaciju do kraja dana.
Hvala na razumijevanju.

Povratnu informaciju nisam dobio.
supermark Posted - 05/03/2015 : 19:23:13
Napredak: priznali su kako su odustali
Vorador Posted - 05/03/2015 : 16:00:53
Jučer poslao upit za Oštricu. Danas stigao odgovor. Zaključak: nikad neće nastaviti.

Poštovani gospodine...

Nažalost ove godine nam nije u planu izdavanje navedenog naslova.

Hvala na razumijevanju.
Lp,

Algoritam
maddjuro Posted - 26/01/2015 : 20:36:18
zasada nemjau nikakvih novosti vezanih za nastavak onih prvobitnih mangi
Whetherpine Posted - 21/01/2015 : 15:57:41
jel ima ko kakav novi info?
maddjuro Posted - 27/11/2014 : 01:01:49
nebi se složio. kompletirali su death note jer im je dosta ljudi tražilo da izdaju taj posljednji broj. dok su od negime i oštrice tek jedno 50% serijala izdali. no volio bi da nisam u pravu i da se izda ono što je započeto do kraja
Mr. Bushido Posted - 26/11/2014 : 21:18:47
quote:
Originally posted by maddjuro

čisto sumnjam da ce ovo algoritam nastavit izdavati

Ne bih sasvim odbacio tu mogućnost. Za sada imaju prilično dobar odnos prema kompletiranju ovih serijala.
maddjuro Posted - 26/11/2014 : 19:25:45
čisto sumnjam da ce ovo algoritam nastavit izdavati
JORGE Posted - 26/11/2014 : 10:26:48
aaaajjjjjjdeeeeee više !
JORGE Posted - 27/05/2014 : 14:45:01
Proljeće je, pa gdje su!?
Oće sad možda na ljeto ili jesen !?
sigismundus Posted - 24/04/2014 : 14:06:37
no, konačno se zna, koliko če biti brojeva Blade of the Immortal koji izlazi u sjedinjenim državama

31
Ignus Posted - 24/01/2014 : 00:56:16
quote:
Originally posted by JORGE

prvo je bilo da će nastaviti na jesen(prošlu) a sad je na proljeće.
Dali je to službena informacija?

Ovjereno kod javnog bilježnika....
JORGE Posted - 24/01/2014 : 00:51:54
prvo je bilo da će nastaviti na jesen(prošlu) a sad je na proljeće.
Dali je to službena informacija?
supermark Posted - 23/01/2014 : 15:34:00

jedva cekam

valjda ce onda izgurati do kraja cijeli serijal bez predugih pauza
Ignus Posted - 23/01/2014 : 15:33:44
Jiš 1 bilježnicu d aizbace pa nastavljaju sa oštricom
ZagorXXL Posted - 23/01/2014 : 15:02:48
Na proljeće izlaze novi nastavci
JORGE Posted - 23/01/2014 : 14:04:12
Pa dobro pa kad će već nastaviti izlaziti gdje su stali !!!!!!!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000