forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DD LU 128 - Balsamator

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
djukak Posted - 06/04/2013 : 10:17:59
I tako nastavlja se dalje...... Nista od preskocenog broja

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Lucy Liu Posted - 17/04/2013 : 15:49:12
Meni se svidjela. Doduše, meni su se svidjele i "Dostava smrti", "Golijat" i "Meduza", so take that as you will.
bosancicigor Posted - 10/04/2013 : 20:30:59
quote:
Originally posted by velka031

Malo riječi o samom stripu, jel netko čitao, dojmovi?



Donji dom DD univerzuma. Iako (donekle) obečavajuće počinje priča se vrlo predvidljivo razvija. Epizoda za brz zaborav.
ninel Posted - 10/04/2013 : 11:37:08
...a danas je došla Stripoteka!
ninel Posted - 10/04/2013 : 10:32:58
Juče ga još nije bilo...
Poli Posted - 10/04/2013 : 10:21:20

Koliko znam jos nije.

djuna Posted - 10/04/2013 : 10:03:19
Jel stiglo u Sloveniju na kioske?
Ide mi prijatelj danas pa da znam jel da ga cimam da mi kupi.
Poli Posted - 08/04/2013 : 21:03:15

ova slika mora da je iz neke ljecnicke cekaonice :D


DeeCay Posted - 08/04/2013 : 20:34:23
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ako nas nakon donacije čeka pokerica, može!



Apsolutno, u dobrom društvu, kao što i sam vidiš! Slava i vječnost zagarantirane! Nisu svi oni faraoni i drugi mezoamerički narodi bili budale...
Johnny Difool Posted - 08/04/2013 : 19:20:01
Ako nas nakon donacije čeka pokerica, može!
DeeCay Posted - 08/04/2013 : 17:23:39
Balsamator

Proveo u ugodnom društvu vožnju vlakom danas ujutro, dobar slasherčić da ti prođe vrijeme, onako za razbibrigu. Priča o opsesivnom i strastvenom balzamatoru (ili taksidermistu, kako vam god odgovaralo), o valu ubojica koji naizgled samo ubijaju sve na koga nailaze i o Dylanu i njegovom petom i pol čulu kad se radi o ženama, pa čak i s one strane groba. Neću previše komentirati da ne bi koji nepotrebni spoiler bacio... Epizoda započinje dobrim starim masakrom kakvog se ne bi postidjeli ni u starim dobrim danima Dylana Doga; a Picatto kao da se polagano uobličuje, nije uopće loš. Priča ima finu nadnaravnu komponentu koja oduvijek prati DD serijal; a onaj klasični krivac, tko je ubojica, žrtva, ovdje je teško odrediti.

Još jedan supergaf u povijesti Ludensa je ovaj s naslovom sigurno, na naslovnici Balsamator, a unutra Balsamar. Čak se spominje i unutar stripa termin "balsamar", pa sam čak pomislio da je to možda naziv za balzamatora u nekom drugom jeziku, ne bih znao.

Ukoliko želite donirati svoje tijelo za edukaciju za buduće generacije, slobodno se javite Guntheru Von Hagensu na adresu:
http://www.discoverytsx.com/exhibitions/bodyworlds
Čovjek je stručnjak za plastinaciju, metodu balzamiranja koju je sam razvio... Možda čak malo sliči ovom balsamatoru u stripu, samo s kosom.
bvagner3 Posted - 07/04/2013 : 14:14:58
Mene ne smeta previše redosljed(ionako su epizode uglavnom svaka za sebe),bitno mi je samo da se sve objavi,samo da objave i one četiri peskočene,pa da se riješim Dnevnikovih,e to bi bilo super,ali mislim da je to ipak malo previše optimistično.
DOMI Posted - 07/04/2013 : 12:50:57
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by DOMI

kupio jutros, upravo kreće čitanje...
naslovnica mi je za četvorku..

za 2 mjeseca ide SAVRŠENI ZLOČIN (3O2), zimska idila uz snježno čudovište ,,

44 godine Alan Forda u HR


Je li to na kioscima?



Ako misliš na BALSAMATORA - da, na kioscima je...

44 godine Alan Forda u HR
velka031 Posted - 07/04/2013 : 10:13:47
Malo riječi o samom stripu, jel netko čitao, dojmovi?
swamp thing Posted - 07/04/2013 : 09:46:41
Meni je samo bitno da zakrpe tu rupu sa 'Beštijom' i da onda k'o čovjek nastavim sa VČ. Onda od LU uzimam samo specijale, almanahe, maksije...
delboj Posted - 07/04/2013 : 09:44:46
quote:
Originally posted by DOMI

kupio jutros, upravo kreće čitanje...
naslovnica mi je za četvorku..

za 2 mjeseca ide SAVRŠENI ZLOČIN (3O2), zimska idila uz snježno čudovište ,,

44 godine Alan Forda u HR


Je li to na kioscima?
DOMI Posted - 07/04/2013 : 09:28:00
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Osobno, obzirom da je LL kroz manje od godinu dana objavio 24 epizode, da je cijena trobroja još uvijek relativno povoljna (125 kn prva dva mjeseca) i da bi tim ritmom sve dosad objavljeno od LU mogli dobiti za dvije godine, ne bunim se previše.
Na koncu se moramo prilagoditi, fuck it!



da, nitko ne bi trebao imati razloga za nezadovoljstvo,,
kakva god da jesu ova vremena, stripovi REDOVNO izlaze, a REDOVNO izlaze i kolekcionarska izdanja (LL) tako da svatko može naći nešto za sebe,,

44 godine Alan Forda u HR
DOMI Posted - 07/04/2013 : 09:25:47
kupio jutros, upravo kreće čitanje...
naslovnica mi je za četvorku..

za 2 mjeseca ide SAVRŠENI ZLOČIN (3O2), zimska idila uz snježno čudovište ,,

44 godine Alan Forda u HR
Johnny Difool Posted - 07/04/2013 : 01:33:06
Realno, već i s onim preskakanjem epizoda za koje se nisu mogla dobiti prava edicija extra je bila falična. Ali to su bile objektivne okolnosti na koje se nismo imali pravo buniti.
Opet, možda je neumjesno tražiti da se unatoč gubicima u ovim vremenima i okolnostima ustraje na nečemu neprofitabilnom, kao da je Ludens socijalna ustanova a ne komercijalni izdavač.
Također, za kolekcionare su tu LL i VČ, a redovna i extra edicija su ipak samo jeftina kiosk-izdanja, koliko nam god bila draga.
No dobro, što je - tu je, i sve će to prije ili kasnije, ovako ili onako biti objavljeno. Oni koji skupljaju ionako već u koelkcijama imaju rupe, a sad će ili odusta(ja)ti ili miješati extra, redovnu i VČ-ediciju.
Osobno, obzirom da je LL kroz manje od godinu dana objavio 24 epizode, da je cijena trobroja još uvijek relativno povoljna (125 kn prva dva mjeseca) i da bi tim ritmom sve dosad objavljeno od LU mogli dobiti za dvije godine, ne bunim se previše.
Na koncu se moramo prilagoditi, fuck it!
DeeCay Posted - 07/04/2013 : 01:07:17
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Informacija iz druge ruke, ali bliska izvoru: kad za par brojeva Dylan extra dostigne Slobodnu Dalmaciju, u extra ediciji prekida se objavljivanje starih epizoda i kreće s epizodama od 209 do 300.
Razlog prekida je jako slaba prodaja nedavno objavljenih epizoda koje je već objavila SD, pa da se ne bi nastavljalo s gubicima napravit će se rošada.DD 300 je objavljen crno-bijel jer se nisu na vrijeme provjerili materijali koje su poslali Talijani,


Ovo za boju nije ništa čudno, kolko Ludens (ne) obraća pažnju na neke stvari...

A što se tiče preskakanja u redovnoj seriji, mogu reći da sam ok s tim, nekako me to zainteresiralo ponovno za serijal. Extra ionako ne kupujem jer ne žalim duplirati. Mada, za one strip fetišiste i DD fanove to je zasigurno užas prvog stupnja, izdavanje ovako napreskokce.
mpavin Posted - 06/04/2013 : 23:51:52
Meni je to sve dobro, samo da izlazi redovno. Ne opterećujem se hrbatom i numeracijama jer to otpočetka nije ni bilo kako triba.
jaki Posted - 06/04/2013 : 23:14:37
ajde,nemojte pretjerivat.Lu je oduvijek ovakvi bija i bit će.
ko hoće "normalnu"kolekciju ima LL.
acestroke Posted - 06/04/2013 : 23:08:54
Sta uradise sa ovom edicijom, majko mila ... ni nasta ta kolekcija vise ne izgleda, a sto je najgore, ne moze se je covjek ni kutarisat vise, mozda da djaba nudi, jer ko bi sad za ovo htjeo da plati.
Onolike godine skupljanja, a sad mi se sve smucilo (pogotovo kad vidim onu ljepotu od Libellusovog Dylana).
zeljko Posted - 06/04/2013 : 22:38:52
jel ta ekipa zna kakva sranja pravi ili misle da dobro rade?
cronos six Posted - 06/04/2013 : 22:30:12
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Informacija iz druge ruke, ali bliska izvoru: kad za par brojeva Dylan extra dostigne Slobodnu Dalmaciju, u extra ediciji prekida se objavljivanje starih epizoda i kreće s epizodama od 209 do 300.
Razlog prekida je jako slaba prodaja nedavno objavljenih epizoda koje je već objavila SD, pa da se ne bi nastavljalo s gubicima napravit će se rošada.
DD 300 je objavljen crno-bijel jer se nisu na vrijeme provjerili materijali koje su poslali Talijani, a kad "nova" extra serija dogura do 300 (trenutnim ritmom otprilike za nekih 15-ak godina! ) trebao bi biti objavljen u boji.
Bude li sreće, 300 ćemo u boji prije dočekati kod Libellusa.



nisu ni za goli kurac.
sto li zapoceh sa dilanom extra.ako su vec promasili(nisu dobili prava tad) ona 4 broja i sad bi da krenu sa 209,onda se i ja oprastam s takvim glupim izdavacem.uzimacu samo specijale,almanahe i gigante i ako su hronoloski ispobrkani.extra seriju prodajem izmomenta,a i nemam je celu na srecu mog novcanika.hc ne gotivim tako da mi nista ne znace ni v.c niti libellus.ceka se"opet po stoti put"(ako se dozivi,a vise me i zabole)novi izdavac.
Curunir Posted - 06/04/2013 : 21:59:53
quote:
Originally posted by going going

Pa majku mu poljubim, valjda moraju da pogledaju materijal da bi mogli da ga prevedu i daju u stampu ili su im Italijani poslali prevedene...





tzv. prevoditeljica, pored toga što ne razaznaje riječi, ne razaznaje ni boje, a drugi nitko ne gleda.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000