forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Blek 47

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 11/04/2013 : 22:38:41
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
teller Posted - 06/05/2013 : 11:24:00
quote:
Originally posted by Svarog

Kad kreće Mitton, od kojeg broja?


pa več je krenuo u tom 47 broju, ali nije to pravi MItton,te male vinjete ubijaju njegov crtež....mislim da več sljedeći broj 48 donosi NJIHALO STRAVE i onog pravog Mittona...a još mi je priča odlična(zas Bleka),koliko vidim ima Cedroni i Mitton u 48 broju za koji mjesec i u Ludens izdanju.

www.ifedizioni.it/if/
a još važnije..imamo još 2 naslovnice Mastertuona a onda one velikog MITTONA, več za dva broja dolazi legendarni BEZSMRTNI BIZON!!!!!
Svarog Posted - 06/05/2013 : 11:12:03
Kad kreće Mitton, od kojeg broja?
goghy Posted - 18/04/2013 : 09:02:47
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

stigli juče u deželu Tex i Blek ali sam več 2 dana na poslu...mogu narućit ženi ili klincu da mi kupi ali nedam si ukrasti to veselje sam kupit na kiosku...i još proces odabira glancera...a to može samo "staro" iskusno sokolovo oko.



Čovječe, di ćeš ženi dati da kupuje stripove, moja ne razlikuje nečitanog Libellusa od ZS kupusa, za nju je to sve sranje koje joj zauzima prostor i na što se bacaju novci


zato ču joj i dat pročitat Libellus VJEŠTICU, možda se prepozna...žene i vlaga su najveći neprijatelj stripova...kakvi bre moljci...



Živa istina



svakako, s dodatkom da babe u kioscima NISU žene već "krezubi-razroki-izobličeni-anti-strip monstrumi"

44 godine Alan Forda u HR




A nisu baš svi/sve,...
DOMI Posted - 18/04/2013 : 08:00:32
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

stigli juče u deželu Tex i Blek ali sam več 2 dana na poslu...mogu narućit ženi ili klincu da mi kupi ali nedam si ukrasti to veselje sam kupit na kiosku...i još proces odabira glancera...a to može samo "staro" iskusno sokolovo oko.



Čovječe, di ćeš ženi dati da kupuje stripove, moja ne razlikuje nečitanog Libellusa od ZS kupusa, za nju je to sve sranje koje joj zauzima prostor i na što se bacaju novci


zato ču joj i dat pročitat Libellus VJEŠTICU, možda se prepozna...žene i vlaga su najveći neprijatelj stripova...kakvi bre moljci...



Živa istina



svakako, s dodatkom da babe u kioscima NISU žene već "krezubi-razroki-izobličeni-anti-strip monstrumi"

44 godine Alan Forda u HR
velka031 Posted - 14/04/2013 : 19:50:43
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

stigli juče u deželu Tex i Blek ali sam več 2 dana na poslu...mogu narućit ženi ili klincu da mi kupi ali nedam si ukrasti to veselje sam kupit na kiosku...i još proces odabira glancera...a to može samo "staro" iskusno sokolovo oko.



Čovječe, di ćeš ženi dati da kupuje stripove, moja ne razlikuje nečitanog Libellusa od ZS kupusa, za nju je to sve sranje koje joj zauzima prostor i na što se bacaju novci


zato ču joj i dat pročitat Libellus VJEŠTICU, možda se prepozna...žene i vlaga su najveći neprijatelj stripova...kakvi bre moljci...



Živa istina
teller Posted - 14/04/2013 : 15:09:59
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

stigli juče u deželu Tex i Blek ali sam več 2 dana na poslu...mogu narućit ženi ili klincu da mi kupi ali nedam si ukrasti to veselje sam kupit na kiosku...i još proces odabira glancera...a to može samo "staro" iskusno sokolovo oko.



Čovječe, di ćeš ženi dati da kupuje stripove, moja ne razlikuje nečitanog Libellusa od ZS kupusa, za nju je to sve sranje koje joj zauzima prostor i na što se bacaju novci


zato ču joj i dat pročitat Libellus VJEŠTICU, možda se prepozna...žene i vlaga su najveći neprijatelj stripova...kakvi bre moljci...
velka031 Posted - 14/04/2013 : 14:29:41
quote:
Originally posted by teller

stigli juče u deželu Tex i Blek ali sam več 2 dana na poslu...mogu narućit ženi ili klincu da mi kupi ali nedam si ukrasti to veselje sam kupit na kiosku...i još proces odabira glancera...a to može samo "staro" iskusno sokolovo oko.



Čovječe, di ćeš ženi dati da kupuje stripove, moja ne razlikuje nečitanog Libellusa od ZS kupusa, za nju je to sve sranje koje joj zauzima prostor i na što se bacaju novci
teller Posted - 14/04/2013 : 13:14:06
stigli juče u deželu Tex i Blek ali sam več 2 dana na poslu...mogu narućit ženi ili klincu da mi kupi ali nedam si ukrasti to veselje sam kupit na kiosku...i još proces odabira glancera...a to može samo "staro" iskusno sokolovo oko.
ddeki Posted - 14/04/2013 : 10:52:47
Ja bih samo dodao da ovaj strip ima 3 price i da je na 222 stane, a ne na 184 kako pise zvanicno na ovom sajtu.
teller Posted - 13/04/2013 : 12:49:51
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by teller

pa naslovnica osim nelogične obrane Bleka odlična, a autori su Torelli i Navarro scenaristički(nisu se pretrgali od mozganja sigurno) i MITTON/Cedroni crtački...tako da stiže i doza Mittona tako da se pitam šta je to listao Difool u SNK da je crtež bio čudan....
možda čudan za Bleka jer je Mitton kralj i zame otac Bleka(sva čast esse-geese)...Cedroni mi je ok na velikim vinjetama pa ovaj broj ne može bit tako loš....ako priče i nisu nešto bar crtaćki jedan kvalitetan rad.



daj ne laprdaj. nema veze sa standardnim mittonom.
pričekaj da vidiš pa onda komentiraj.
bar jednom u zivotu.


oštar ko uvijek a?
evo povlačim sve dok to ne vidim, nisam znao da i Mitton imao i loših radova...
možda si i u pravi...jednom u životu.
Curunir Posted - 13/04/2013 : 12:13:49
quote:
Originally posted by teller

pa naslovnica osim nelogične obrane Bleka odlična, a autori su Torelli i Navarro scenaristički(nisu se pretrgali od mozganja sigurno) i MITTON/Cedroni crtački...tako da stiže i doza Mittona tako da se pitam šta je to listao Difool u SNK da je crtež bio čudan....
možda čudan za Bleka jer je Mitton kralj i zame otac Bleka(sva čast esse-geese)...Cedroni mi je ok na velikim vinjetama pa ovaj broj ne može bit tako loš....ako priče i nisu nešto bar crtaćki jedan kvalitetan rad.



daj ne laprdaj. nema veze sa standardnim mittonom.
pričekaj da vidiš pa onda komentiraj.
bar jednom u zivotu.
Johnny Difool Posted - 13/04/2013 : 11:01:05
Čudan crtež ćeš vidjeti kad ga počneš listati. Nisam Blekov fan pa se ne kužim u faze, a Mitton mi je daleko najdraži jer sam u "onim" godinama gotovo isključivo čitao njegove epizode.
teller Posted - 13/04/2013 : 10:55:05
pa naslovnica osim nelogične obrane Bleka odlična, a autori su Torelli i Navarro scenaristički(nisu se pretrgali od mozganja sigurno) i MITTON/Cedroni crtački...tako da stiže i doza Mittona tako da se pitam šta je to listao Difool u SNK da je crtež bio čudan....
možda čudan za Bleka jer je Mitton kralj i zame otac Bleka(sva čast esse-geese)...Cedroni mi je ok na velikim vinjetama pa ovaj broj ne može bit tako loš....ako priče i nisu nešto bar crtaćki jedan kvalitetan rad.
Curunir Posted - 12/04/2013 : 19:41:51
nije istina.
ovaj blekija uči mačevanju pa ga sprečava da se ne ozlijedi
velka031 Posted - 12/04/2013 : 19:06:03
quote:
Originally posted by Hajo

Samo mi se čini da su im mačevi s krive strane ukršteni, ili?!



Gadno se zajebo Mastantuono
Curunir Posted - 12/04/2013 : 15:24:22
jest, od jučer.
ne, posve čudan crtež u dvije od tri epizode.
ovaj zadnji kao da je nekakav rani polumitton.
kako bilo, još ništa od klasičnog Mittonova Bleka.
delboj Posted - 12/04/2013 : 14:15:32
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Listao ga u SNK, nekakav čudan crtež kojeg se uopće ne sjećam.


Pa prema onome sa sajta, uobičajeni crtači.

Ovo nije još na kioscima, je li tako?
Johnny Difool Posted - 12/04/2013 : 11:33:30
Ova bi se spizoda mogla zvati Ma daj, samuraj.
Poli Posted - 12/04/2013 : 11:21:19

Ma to mu samo Japanac pokazuje svoje umjece rukovanja i svoju brzinu, vidis da je Stena zapanjen. :D


jang Posted - 12/04/2013 : 11:11:35
da, i meni je najprvo palo to u oči....po ovome Blek bi več bio bez glave, ili kasnije bez desne ruke
Hajo Posted - 12/04/2013 : 11:01:21
Samo mi se čini da su im mačevi s krive strane ukršteni, ili?!
DOMI Posted - 12/04/2013 : 08:52:35
pa ideja naslovnice je odlična, jedino taj Blek vrlo čudno izgleda,,

44 godine Alan Forda u HR
Johnny Difool Posted - 11/04/2013 : 23:01:29
Dobra naslovnica, Blek i samuraj sa znakom pagode i izlazećim suncem u pozadini.
Još kad bi strip bio barem upola ovoliko dobar.
almon Posted - 11/04/2013 : 22:48:48
Jedna od boljih naslovnica,Sinovi Crnog Zmaja, reprint Porina.
Maki_Mostar Posted - 11/04/2013 : 22:43:10
Prvo treba u BiH doći br.46. Ovaj ima lošu naslovnicu

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000