forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex 116

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 11/04/2013 : 22:39:23
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
teller Posted - 20/06/2013 : 08:40:24
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by goghy

Kad će 117?


do petka...ako sam dobro zapamtio...


uzdam se u tvoje pamčenje....iako ako sam iskren......
globinjo Posted - 20/06/2013 : 01:30:51
quote:
Originally posted by goghy

Kad će 117?


do petka...ako sam dobro zapamtio...
goghy Posted - 19/06/2013 : 20:09:25
Kad će 117?
Johnny Difool Posted - 16/06/2013 : 20:17:10
quote:
Upravo tako. Ta izdanja nisu dostupna za svaciji dzep, a i mora se biti hardcore fan da bi se za te stripove bacilo toliko novca. Ja imam nekoliko LL knjiga, ali sam se prvo informisao koje su price vrijedne tog novca. Iskreno, za lose price bi mi bilo zao dati veci novac, ali ako je izdanje jeftinije, onda se moze preci preko toga.



Ja to rješavam tako da bolje priče ili one s omiljenim mi crtačima kupujem redovito, a ostale na Interliberu, "oštećene" i po cijenama od 39 i 49 kn.
selanne Posted - 16/06/2013 : 19:29:24
38
supermark Posted - 16/06/2013 : 19:23:55
koji je zadnji broj izasao od texa u izdanju VČ-a?
Kojot Posted - 16/06/2013 : 00:00:03
quote:
Originally posted by King Warrior

Ma sve ok, navikli smo na to da ima ljudi koji gotive vise jednog ili drugog junaka, vec mi bode oci onaj dio gdje si rekao da ti je Zagor najdrazi, ali Tex ipak kvalitetniji. To je premijera ovdje na forumu.
To je isto kao kada bi forumas Kojot sada odjednom rekao da je Zagor kvalitetniji od Texa, mada znamo svi da on to tako i misli, samo nece u javnosti da prizna.



Kako li me samo provali.
Pre 15-ak godina,mozda bih rekao,ali sada....
Ali inace citam Zagora,imam dosta stripova,ali u kolekciji Imam samo Zagor Extra.
Tommy.H Posted - 15/06/2013 : 20:09:45
quote:
Originally posted by King Warrior

Upravo tako. Ta izdanja nisu dostupna za svaciji dzep, a i mora se biti hardcore fan da bi se za te stripove bacilo toliko novca. Ja imam nekoliko LL knjiga, ali sam se prvo informisao koje su price vrijedne tog novca. Iskreno, za lose price bi mi bilo zao dati veci novac, ali ako je izdanje jeftinije, onda se moze preci preko toga.



potpuno se slažem. ja isto imam par knjiga od LL i sve što imam sam kupio na aukcijama ili preko njuškala u pola cije ili bar 30% snižene jer 150 - 300 kn je stvarno previše mislim vrijedi po kvaliteti tolko ali u ovoj krizi jednostavno želja je tu ali nema se mogučnosti ali uvijek nam ostaje Ludens sa svim svojim greškama ali barem po pristupačnim cijenama.
jaki Posted - 15/06/2013 : 20:07:58
Libellus ima svoju poslovnu politiku i ne možemo ih kriviti što su nam/meni izdanja skupa.
Kupovao sam Biblioteku Tex do 17 broja a onda sam uvidio da to nema više smisla.Također sam odustao i od SA Giganata.Svaki Tex skuplji od 30 kn po epizodi(110 str.) je za mene preskup.Zato se nadam da će Gigante neko izdati(srbi gdje ste?)u kiosk izdanju za manju lovušu.Poželjno bi bilo i smanjiti format na Bonelli format kao što je Dnevnik napravio s prvim brojem.Uostalom veliki format je jedini opravdao Magnus a ovi drugi samo lošije izgledaju.Ah,molim samo meke korice.kartona iman i doma
King Warrior Posted - 15/06/2013 : 19:24:05
Upravo tako. Ta izdanja nisu dostupna za svaciji dzep, a i mora se biti hardcore fan da bi se za te stripove bacilo toliko novca. Ja imam nekoliko LL knjiga, ali sam se prvo informisao koje su price vrijedne tog novca. Iskreno, za lose price bi mi bilo zao dati veci novac, ali ako je izdanje jeftinije, onda se moze preci preko toga.
Tommy.H Posted - 15/06/2013 : 19:19:09
quote:
Originally posted by King Warrior

Sto se tice tvog pitanja oko izdanja, pa tesko da ce u naredno vrijeme biti neki pomak, nazalost prodaja nije zadovoljavajuca, pa tako ako se sta promijeni u ritmu, onda to moze biti samo jos gore.
Mnogi od nas prizeljkuju da VC se okani corava posla sa jednom sveskom u tri mjeseca i da predje na izdanje jedna sveska-jedna prica, nesto kao Zagorove odabrane price, pa makara i ritam bio sestomjesecni. Na taj nacin nebi cekali po godinu dana da procitamo jednu epizodu, a i sa kolekcionarske strane bi to bio pun pogodak.




a sad nam je najbolja opcija LL oni imaju večinom sve samo je problem cijena teško je to sve pratiti ali ipak kvaliteta stripa je stvarno 10/10 pravo za kolekcionare
King Warrior Posted - 15/06/2013 : 19:16:20
Sto se tice tvog pitanja oko izdanja, pa tesko da ce u naredno vrijeme biti neki pomak, nazalost prodaja nije zadovoljavajuca, pa tako ako se sta promijeni u ritmu, onda to moze biti samo jos gore.
Mnogi od nas prizeljkuju da VC se okani corava posla sa jednom sveskom u tri mjeseca i da predje na izdanje jedna sveska-jedna prica, nesto kao Zagorove odabrane price, pa makara i ritam bio sestomjesecni. Na taj nacin nebi cekali po godinu dana da procitamo jednu epizodu, a i sa kolekcionarske strane bi to bio pun pogodak.
Tommy.H Posted - 15/06/2013 : 19:10:36

Ma sve ok, navikli smo na to da ima ljudi koji gotive vise jednog ili drugog junaka, vec mi bode oci onaj dio gdje si rekao da ti je Zagor najdrazi, ali Tex ipak kvalitetniji. To je premijera ovdje na forumu.

pa pod tim sam mislio da mi se zagor više sviđa kao lik njegovo ponašanje i odjelo itd i miks žanrova. ali kod texa mi se sviđa kako sam rekao njegova ekipa i atmosfera stripa koja je realnija koja večinom 9/10 puta me zadovolji u svakom novom izdanju dok recimo zagor sad je ima par dobrih epizoda onih o vampirima i ovaj sa gambit nije loš novi ali onaj prije na haitiju meni osobno čista katastrofa.
King Warrior Posted - 15/06/2013 : 19:05:10
Ma sve ok, navikli smo na to da ima ljudi koji gotive vise jednog ili drugog junaka, vec mi bode oci onaj dio gdje si rekao da ti je Zagor najdrazi, ali Tex ipak kvalitetniji. To je premijera ovdje na forumu.
To je isto kao kada bi forumas Kojot sada odjednom rekao da je Zagor kvalitetniji od Texa, mada znamo svi da on to tako i misli, samo nece u javnosti da prizna.
Tommy.H Posted - 15/06/2013 : 19:00:06
WTF??? Ne vjerujem svojim ocima da sam ovako nesto procitao, i to od jednog tipa koji govori da mu je Zagor najdrazi. Hajde da se radi o nekom drugom stripu, ali Tex?! Jesi li siguran da nisi zamijenio junake, Zagor je onaj u crvenoj majici i orlom na grudima.


nisam zamijenio ali kod zagora je stvar da ima par savršenih epizoda i velika večina su vrlo dobre a ove druge su večinom prosječne a Tex mi se sviđa jer je više realan lik i ima bolju ekipu oko sebe kita karsona tigera i kita i humoristična strana stripa je realna. a dok zagor ima chica koji stalno upada u nevolje koje se vec prakticki ponavljaju zbog nedostatka ideja i nisu nimalo realne da budemo iskreni ali to je moje samo mišljenje.
King Warrior Posted - 15/06/2013 : 18:54:05
quote:
Originally posted by Tommy.H

znam da je zagor najpopularniji lik na ovim prostorima i meni je najdraži ali ipak ne vidim bas veliku razliku u kvlaiteti stripa čak bih rekao da je tex kvaliteniji i zanimljiviji.



WTF??? Ne vjerujem svojim ocima da sam ovako nesto procitao, i to od jednog tipa koji govori da mu je Zagor najdrazi. Hajde da se radi o nekom drugom stripu, ali Tex?! Jesi li siguran da nisi zamijenio junake, Zagor je onaj u crvenoj majici i orlom na grudima.
Jasko Posted - 15/06/2013 : 18:49:50
quote:
Originally posted by Tommy.H

znam da prodaja ovih extra koja sam predložio ne bih bas bila velika ali to je ipak samo želja za koju sam svjestan da se najvjerojatnije neče ostvariti ali fascinira me kako se tex tako slabo prodaje kod nas a u italiji je najpopularniji lik.i fascinantno je da se Zagor uspijeva prodati u 3 - 4 reprinta istih epizoda, znam da je zagor najpopularniji lik na ovim prostorima i meni je najdraži ali ipak ne vidim bas veliku razliku u kvlaiteti stripa čak bih rekao da je tex kvaliteniji i zanimljiviji.




Da se ja pitam, sve bonelijeve stripove bih izdavao u obliku Zagorovog klasika. Te i Teksa. Neka krene od 101. epizode i neka gura priču po priču.
Ili druga varijanta, Teks priče (nalik VČ-ovoj ediciji Zagor OP).

Tako bih pokušao da gurnem da sam izdavač. Mada, pitanje je kako bi i koliko uspelo (naravno, tvrdi uvez bih potpuno odbacio kao mogućnost).
Tommy.H Posted - 15/06/2013 : 18:43:06
znam da prodaja ovih extra koja sam predložio ne bih bas bila velika ali to je ipak samo želja za koju sam svjestan da se najvjerojatnije neče ostvariti ali fascinira me kako se tex tako slabo prodaje kod nas a u italiji je najpopularniji lik.i fascinantno je da se Zagor uspijeva prodati u 3 - 4 reprinta istih epizoda, znam da je zagor najpopularniji lik na ovim prostorima i meni je najdraži ali ipak ne vidim bas veliku razliku u kvlaiteti stripa čak bih rekao da je tex kvaliteniji i zanimljiviji.

Cromwell Posted - 15/06/2013 : 18:29:33
quote:
Originally posted by jaki
Možda da te epizode koje su već izašle u Izdanju VČ Ludens izda kao Maxije?Pa umjesto da imamo 1 maxi godišnje imamo npr.3 ili 4?



Ovo bi bilo ok. Manji tiraž pa neka kupuju oni koji ne uzimaju VČ (kao npr ja).


quote:
Originally posted by going going
Ovo stvarno nisam znao, jel ima neka slika tog izdanja?



http://www.stripovi.com/index.asp?page=search&header=0&Name=&Heroes=TX&What=HR&Publisher=VG&ITPublisher=All&Author=All&list=off&sort=Publisher%2CNum%2CHero&cnt=20&submit=Tra%9Ei

I propali su jer su išli u visokom tiražu i na kioske.
delboj Posted - 15/06/2013 : 18:25:56
quote:
Originally posted by Tommy.H

da ludens ili strip agent izaju extra texa od prvog broja od recimo 18-25kn ja bih kupovao


Ali vrlo malo ljudi bi to kupovalo.
going going Posted - 15/06/2013 : 18:25:48
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Tommy.H

ja mislim da ne bi trebali ništa preskakti samo bi trebali staviti texa kao mjesečno izdanje jer ovo dvomjesečno izdanje je bezveze skroz i mislim da bi dobra ideja bila staviti extra texa od prvog broja.znam da LL ima izdanja od prvog broja ali je cijena oko 300kn po knjizi a to je za veliku večinu ljudi previše


Ne znam koliko si upućen ali bio je extra Tex na kioscima i propao je radi loše prodaje.
Ubrzanje Texa na jedanput mjesečno je nemoguće jer je pao sa tog ritma na ovaj od jedanput u dva mjeseca a prodaja ide samo prema doljeBit će dobro ako Tex ikako ostane na kioscima i da barem dogura do talijanskog 500tog broja.To što bi tebi nešto odgovaralo ne znači da odgovara i izdavačuUostalom dobro ti je kolega forumaš rekao-imaš ne skupe/povoljne knjige od VČ od prvog broja,tako da ne bi puno žalio za extra serijom od početka.Ionako su te prve epizode zaništa.



Ovo stvarno nisam znao, jel ima neka slika tog izdanja?

jaki Posted - 15/06/2013 : 18:18:18
quote:
Originally posted by Tommy.H

ja mislim da ne bi trebali ništa preskakti samo bi trebali staviti texa kao mjesečno izdanje jer ovo dvomjesečno izdanje je bezveze skroz i mislim da bi dobra ideja bila staviti extra texa od prvog broja.znam da LL ima izdanja od prvog broja ali je cijena oko 300kn po knjizi a to je za veliku večinu ljudi previše


Ne znam koliko si upućen ali bio je extra Tex na kioscima i propao je radi loše prodaje.
Ubrzanje Texa na jedanput mjesečno je nemoguće jer je pao sa tog ritma na ovaj od jedanput u dva mjeseca a prodaja ide samo prema doljeBit će dobro ako Tex ikako ostane na kioscima i da barem dogura do talijanskog 500tog broja.To što bi tebi nešto odgovaralo ne znači da odgovara i izdavačuUostalom dobro ti je kolega forumaš rekao-imaš ne skupe/povoljne knjige od VČ od prvog broja,tako da ne bi puno žalio za extra serijom od početka.Ionako su te prve epizode zaništa.
bjelolasica Posted - 15/06/2013 : 15:36:08
[quote]Originally posted by selanne

Bolje da preskoče neke brojeve, nego da ponavljaju. Bar ja tako mislim.
[/quoteKAo i kod Dylana preskočiti će broj 600
Kojot Posted - 15/06/2013 : 15:19:56
quote:
Originally posted by jaki

Možda da te epizode koje su već izašle u Izdanju VČ Ludens izda kao Maxije?Pa umjesto da imamo 1 maxi godišnje imamo npr.3 ili 4?




5 maxija godisnje,super,ja zadovoljan!
selanne Posted - 15/06/2013 : 15:09:01
Bolje da preskoče neke brojeve, nego da ponavljaju. Bar ja tako mislim.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000