forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZEX 222 UBOJICA IZ DARKWOODA

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
piquet Posted - 28/03/2013 : 16:31:52
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tonka24 Posted - 19/04/2013 : 15:21:55
Kupio sam naravno. Iščekuje se daljnje guranje ludensa sa zagorom extra.

Što se tiče datuma, nepotrebna priča, koga uopće briga, uostalom sve da i hoćemo ne možemo utjecati na to.
velka031 Posted - 18/04/2013 : 17:48:27
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by acestroke

Nema tacnog datuma, izlaze generalno kad god se Ludensu digne kurac (na zalost).



Bitno je da izlaze jednom mjesečno, koga boli za datume.



Dakle, diže im se jednom mesečno?



PijaniPatak Posted - 18/04/2013 : 16:36:46
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by acestroke

Nema tacnog datuma, izlaze generalno kad god se Ludensu digne kurac (na zalost).



Bitno je da izlaze jednom mjesečno, koga boli za datume.



Dakle, diže im se jednom mesečno?
velka031 Posted - 14/04/2013 : 14:25:25
quote:
Originally posted by acestroke

Nema tacnog datuma, izlaze generalno kad god se Ludensu digne kurac (na zalost).



Bitno je da izlaze jednom mjesečno, koga boli za datume.
acestroke Posted - 13/04/2013 : 01:33:03
Nema tacnog datuma, izlaze generalno kad god se Ludensu digne kurac (na zalost).
DragonSlayer Posted - 12/04/2013 : 22:15:27
Na koji točno datum izlaze Zagor i Dylan Dog?
velka031 Posted - 04/04/2013 : 23:54:03
quote:
Originally posted by solar

Ne mogu vjerovati koliko se onima iz Ludensa živo fućka (blago rečeno) za čitatelje, pa je li tako teško staviti pravu naslovnicu u najavu!?



Dobro je sve dok ne počnu najavljivati Stripoteku ili Ken Parkera, barem su junaka pogodili
mpavin Posted - 04/04/2013 : 14:46:30
Haters gonna hate.
DeeCay Posted - 04/04/2013 : 14:24:17
Možda im Talijani krivo šalju. Velim, tko zna. samo što se i onda da fino provjeriti koji broj ide sljedeći na tisuću popisa po netu.
solar Posted - 04/04/2013 : 14:12:50
quote:
...jednostavno mi djeluje kao, "Jebe se nas za standard i kvalitet nasih izdanja, oni ce to ionako kupovat, ko ih sisa."

Da se makar jednom dogodilo, mozda i dvaput, ali skoro svakog mjeseca isto sranje... mislim, to je sramota.

Živa istina!
acestroke Posted - 04/04/2013 : 14:08:46
quote:
Originally posted by solar

Ne mogu vjerovati koliko se onima iz Ludensa živo fućka (blago rečeno) za čitatelje, pa je li tako teško staviti pravu naslovnicu u najavu!?



Ovo ni meni nikad nece ici u mozak... jednostavno mi djeluje kao, "Jebe se nas za standard i kvalitet nasih izdanja, oni ce to ionako kupovat, ko ih sisa."

Da se makar jednom dogodilo, mozda i dvaput, ali skoro svakog mjeseca isto sranje... mislim, to je sramota.
solar Posted - 04/04/2013 : 13:12:22
Ne mogu vjerovati koliko se onima iz Ludensa živo fućka (blago rečeno) za čitatelje, pa je li tako teško staviti pravu naslovnicu u najavu!?
teller Posted - 04/04/2013 : 11:34:33
a u SNK i reprint CHICO RIVER....odlična epizoda debelog mexikanca...nadam se da bar ostave plave naslove na hrbtima Chico izdanja...rado bi zamjenio onaj mix plavo/crvenih naslova iz prva runde...evo razloga kupiti reprint.
almon Posted - 03/04/2013 : 22:59:28
quote:
Originally posted by ivan_micic

izaslo na kioske napokon



U Slavoniji nije.
Ernie Pike Posted - 03/04/2013 : 22:15:16
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Magico_Vento

quote:
Originally posted by wolf

Evo još jedne zanimljive storije. Uvijek se sjetim one ekipe s kamuflažnim prekrivačima.


Super,sad ako neko nije citao ovaj strip zna o cemu se radi i koja je bila fora kod ubice



Siguran sam da sva trojica neće puno zamjeriti ovaj strašni previd.



Kao jedan od te trojice, mogu potvrditi da nema zamjerki.
ivan_micic Posted - 03/04/2013 : 15:42:39
izaslo na kioske napokon
Barney Posted - 29/03/2013 : 20:09:32
Vrlo draga i odlična epizoda. Zapamtio sam ju po dvije stvari:
1. Ubojstvo vrača Tavara koji je bio Zagorov dobar prijatelj i pojavljivao se nekoliko puta u ranijim epizodama.
2. Cijena koju je postigao strip na mojim aukcijama http://www.stripovi.com/aukcije/zs-714-zagor-ubica-iz-darkvuda-necitani-glancer/5206217/
wolf Posted - 29/03/2013 : 18:45:19
quote:
Originally posted by Magico_Vento

quote:
Originally posted by wolf

Evo još jedne zanimljive storije. Uvijek se sjetim one ekipe s kamuflažnim prekrivačima.


Super,sad ako neko nije citao ovaj strip zna o cemu se radi i koja je bila fora kod ubice



Siguran sam da sva trojica neće puno zamjeriti ovaj strašni previd.
King Warrior Posted - 29/03/2013 : 14:07:23
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-zs-714-716-ubojica-iz-darkwooda/930/
Johnny Difool Posted - 29/03/2013 : 14:01:16
@ ZagorXXL


Dylan extra još koji broj prati originale (bez onih epizoda za koje Ludens nema kiosk-prava), ali kad sustigne SD onda se kontinuitet prekida, a kao prvi slijedeći broj bit će objavljena u redovnoj ediciji preskočena epizoda 209. Od te u extra slijede epizode do 300, a redovna sad nastavlja s 301 nadalje.
Broj 300 je objavljen crno-bijeli jer nisu na vrijeme provjereni materijali koje su poslali Talijani.
lwood Posted - 29/03/2013 : 11:53:19
odlična i vrlo draga epizoda
teller Posted - 29/03/2013 : 11:36:26
quote:
Originally posted by ZagorXXL

Kad prije najavljujete novi extr kad treba izaći tek za 15 dana XD
Ne znam jeste li primjetili ali na najavi sljedećeg broja su stavili krivu naslovnicu.
Drago mi je što prate originalne brojve,a ne idu na preskoke.
Redovno kupujem samo zagor extra i dylan dog extra upravo zato jer prate originale.
Zašto Dylana ne ubrzaju na jednom mjesečno?
I inače izdavači ne prate originalne brojeve,zašto?Imam par broje Mister No-a i Martina Mysterea,i sad na jednom piše BROJ 50,a broj originala 185 ???Zar je problem od prvog broja izdavat?



a čuj....najave su za striparnice a na kioske dolazi oko 5 u mjesecu taj Zagor extra, tako da če brzo..
kriva naslovnica u najavi je več ritual i nitko se više ne uznemirava zbog toga...nemoj ni ti...
idu redom bar kod te navedene edicije iako je i tu bilo zajeb...ancije sa strane Slobodne Dalmacije Ludens experimenta sa jubilarcima recimo....

Dilan ima prodaju ali ne tako dobru da bi izlazio mjesečno....
A numeracija i originali ne idu od ruke nešim izdavaćima, jer se ti mijenjaju, rade preskoke, se gase, da skratim imat original 356 i identično izdanje na našem jeziku istog broja je misija nemoguće....
evo i taj najavljeni Zagor extra ima 7 brojeva viška upisan....mislim da je to original 215, bar mislim nemam volje provjeravat....
čak su i Van Gogh kod Malog rendžera zajeb...ali numeraciju jer su neke stripove podebljali i udružili i tako da 100 broja originala postaje 94 broj Van Gogh strip....dosadni su, šta reći, iz milijon razloga ali tako je kako je, i prije se na to naviknemo ili ne obračamo pažnju-bolje za nas i naše živce.
nisam izdavać ali sam toliko upućen da sam ti se usudio dati odgovor
ZagorXXL Posted - 29/03/2013 : 11:17:35
Kad prije najavljujete novi extr kad treba izaći tek za 15 dana XD
Ne znam jeste li primjetili ali na najavi sljedećeg broja su stavili krivu naslovnicu.
Drago mi je što prate originalne brojve,a ne idu na preskoke.
Redovno kupujem samo zagor extra i dylan dog extra upravo zato jer prate originale.
Zašto Dylana ne ubrzaju na jednom mjesečno?
I inače izdavači ne prate originalne brojeve,zašto?Imam par broje Mister No-a i Martina Mysterea,i sad na jednom piše BROJ 50,a broj originala 185 ???Zar je problem od prvog broja izdavat?
teller Posted - 29/03/2013 : 07:27:04
Odlično, ko je...be najave, važno da ide Zagor extra po redu i tačno u sekundu.
velka031 Posted - 29/03/2013 : 00:32:40
Ovaj strip mi je mama kupila na tržnici tamo negdje u proljeće 1985, godinu dana nakon što je izašao, zajedno sa Blekom "U kandžama", oba su me oduševila, nezaboravno!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000