forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 SK "Lastan" 20.4 2013..BANE KERAC-gost autor

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Lastan Posted - 16/04/2013 : 22:36:26
U subotu,20.4 2013 u strip knjižari LASTAN oko 12.00,gost-autor je Bane Kerac.Drženje će potrajat uz piće,hranu i razgovore.

Bane je gost povodom prve godišnjice rada striparnice.


Pozivamo Vas sve na ugodno druženje sa Banetom.Izuzev potpisivanja i crtanja,bit će i nekoliko iznenađenja.Navodno je bane izuzev crtačkog umjeća i vrsni glazbenik.Za one koji nisu znali,Bane svira bubnjeve,a kako svira-bubnja,provjerit ćemo u subotu jer ga u striparnici set bubnjeva čeka!
...................................

Nadam se da to neće bit previše zahtjevno za jednog "metalca"!

...................................Živjeli!...prvo ćemo nazdravit!

Kako bi "scenarij" bio potpuno zaokružen,imamo još dvojicu strip crtača koji bi vrlo rado odmjerili "bubnjarsku" vještinu sa Banetom.Kordej navodno dugo nije sjeo za set bubnjeva,a i malo je sramežljiv.Znači,trebat će ga napit!
Esad je znatno sigurniji i red je da ga vidimo u nekoliko solo dionica. Čini mi se da će bit zanimljivo.

Naravno,svi koji budu željeli od Baneta potpisan strip-album ili nekakav crtež,vjerujem da će bit dovoljno vremena.

Pozivam sve ljubitelje stripa da navrate u subotu na ovo druženje jer će svi stripovi koji se nalaze u strip-knjižari bit u pola cijene!!!!
Znači,cijene koje su na stripovima i ostalim artkilima(majice,šalice),bit ću u subotu "prepolovljene"!

***Izuzev ovog strip-albuma:



....jer je prihod od prodaje ovog strip-albuma namjenjen obitelji pokojnog Branka Plavšića.
.

Nadam se da je ovo dovoljan razlog da navratite do Lastana.Dobrodošli!


**Za kraj,evo nekoliko Banetovih naslovnica....








www.lastan.hr


25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
emirem Posted - 25/04/2013 : 10:49:49
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by emirem




olakotna okolnost da je Bane bio na zadnjih pet MAFEST-a, tako da ga je dobar dio ljubitelja stripa imao priliku upoznati ga i dobiti crtež.


Da,sad si me podsjetio da sam citao prosle godine o Mafestu da je bio tamo kao i plejada autora i pisaca iz Bonellija..
dcopic Posted - 25/04/2013 : 08:53:48
quote:
Originally posted by emirem

Bas se ponekad pitam kad ovako netko renomiran dolazi u Zgb da bude slab odaziv,brojka je pristojna,ali kad citas postove ljudi na forumu koji su strucnjaci ili veliki ljubitelji stripa i paralelnih medija,moglo bi ih biti bar 50-tak,netko nije mogao netko je daleko,ali dobro sta je tu je...
Nadam se da ce druge godine da bude jos vise ljudi....



Pa dobro, možda ipak nije bilo previše ljudi, ali možda je olakotna okolnost da je Bane bio na zadnjih pet MAFEST-a, tako da ga je dobar dio ljubitelja stripa imao priliku upoznati ga i dobiti crtež.
Spiderman Posted - 25/04/2013 : 08:16:01
quote:
Originally posted by cat claw
za slike.
A kako se skidaju slike?



Pošaljem tebi i Lastanu kasnije na mejl link na zip fajl za veći format
D.J. Posted - 25/04/2013 : 00:26:07
quote:
Originally posted by Poli


pa i norveski Markos je znaci svirao pored veletrojice



Vidi stvarno! Izgleda da je bilo veselo u svakom slucaju.
lwood Posted - 24/04/2013 : 23:11:23
quote:
Originally posted by cat claw

quote:
Originally posted by Spiderman

Zbog nekih neviđenih stvari malko kasnim sa svojim fotkama koje su na linku.

A koliko sam našao i na VL je isto izašao članak



za slike.
A kako se skidaju slike?



desni klik miša pa spremi kao
cat claw Posted - 24/04/2013 : 22:53:36
quote:
Originally posted by Spiderman

Zbog nekih neviđenih stvari malko kasnim sa svojim fotkama koje su na linku.

A koliko sam našao i na VL je isto izašao članak



za slike.
A kako se skidaju slike?
Cromwell Posted - 24/04/2013 : 19:32:14
Wolfsbane Kerac i Fishermen's fever

Jel netko možda snimao svirke?

Poli Posted - 24/04/2013 : 19:02:31

pa i norveski Markos je znaci svirao pored veletrojice


Spiderman Posted - 24/04/2013 : 18:28:33
Zbog nekih neviđenih stvari malko kasnim sa svojim fotkama koje su na linku.

A koliko sam našao i na VL je isto izašao članak
emirem Posted - 22/04/2013 : 18:49:42
Bas se ponekad pitam kad ovako netko renomiran dolazi u Zgb da bude slab odaziv,brojka je pristojna,ali kad citas postove ljudi na forumu koji su strucnjaci ili veliki ljubitelji stripa i paralelnih medija,moglo bi ih biti bar 50-tak,netko nije mogao netko je daleko,ali dobro sta je tu je...
Nadam se da ce druge godine da bude jos vise ljudi....
dupli Posted - 22/04/2013 : 14:00:18
I ja sam došao tek oko 15 sati. Točno na bubnjarski set
Veliki pozdrav za cat claw. Hvala i Lastanu na prilici da
porazgovaram s "crtačkom legendom moje mladosti".
Amos Posted - 22/04/2013 : 00:09:28
Ja sam došao tek oko 15 sati i atmosfera je bila skroz mirna, jer sam na žalost, propustio bubnjarski set..
Prošao sam đir po dućanu i kupio Balkan Express u koji mi je šjor Bane nacrtao Popaja.

Bilo mi je veliko zadovoljstvo popričati par riječi s takvom legendom i pravom zvijezdom, čovjekom čije je ime na koricama u onim godinama krajem osamdesetih za mene nosilo istu magiju kao i imena Skywalker, Jules Verne, Warriors ili Marti Misterija.
Šjor Bane, hvala za crtež i posvećeno vrijeme, kao i za opažanje da se rakija od jagoda vjerojatno zove jagodovača !

Lastanu sve pohvale na realiziranom iventu i prilici za druženje s legendom.

trolodtroje Posted - 21/04/2013 : 22:08:16
quote:
Originally posted by corto33

Fotke sa prve godišnjice striparnice Lastan:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.475368455868829.1073741828.123448787727466&type=1


'benti koliko slovencev
Dermentor Posted - 21/04/2013 : 21:54:36
Ah steta sto sam morao na put, vidim da je bilo zabavno i ukusno :)
corto33 Posted - 21/04/2013 : 21:34:57
Fotke sa prve godišnjice striparnice Lastan:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.475368455868829.1073741828.123448787727466&type=1
cat claw Posted - 21/04/2013 : 20:24:08
quote:
Originally posted by dino alic

Koristim i ja priliku da se zahvalim Banetu prije svega što me je uvjerio u ono što sam ustvari oduvijek znao ali do jučer samo kroz strip i preko foruma, a to je da je mega ljudina.ekstra hvala u bratovo i moje ime za crteže Bleka,Rodija,Okultisa i Džejn, kao i za preporuke za metalne korijene iz šezdesetih.Nadam se da je klopa bila ok,te da se uskoro opet negdje vidimo.



Klopa je bila vise nego dobra... I oni koji su ucestvovali u unistavanju su se prilicno raspali. Pozdravi puno Ninu, a metal, zna se, always rulez....
Moguce je da cemo se sresti ili u Osijeku ili na CRSHU...
cerichus Posted - 21/04/2013 : 18:08:05
Tako je - samo je naslovnica by PlaKer, a Blek je Cedronijev, a Zagorova epizoda je 1000 zamki. Prva epizoda Zagora! Čuvao sam tada taj strip kao neku relikviju. Imam ga i dan danas.
dino alic Posted - 21/04/2013 : 17:46:00
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by Nivox





nešto u vezi tog stripa.


Davno sam citao, ali ne mogu se sjetiti je li i to crtao Kerac osim naslovnice...ipak je prije 20-tak godina to citano...
[/quote]

ako me sjećanje ne vara samo naslovnica je Banetova
horex2 Posted - 21/04/2013 : 17:40:30
vse najboljše ratkotu za obletnico
škoda, da ni prnesu zajemalke za jagode in borovnice...
vsa čast banetu za risbo
ket klou
upam, da bo fotograf poslal fotke za HOREX-a
drugo leto pa ponovimo...
dino alic Posted - 21/04/2013 : 17:39:57
Koristim i ja priliku da se zahvalim Banetu prije svega što me je uvjerio u ono što sam ustvari oduvijek znao ali do jučer samo kroz strip i preko foruma, a to je da je mega ljudina.ekstra hvala u bratovo i moje ime za crteže Bleka,Rodija,Okultisa i Džejn, kao i za preporuke za metalne korijene iz šezdesetih.Nadam se da je klopa bila ok,te da se uskoro opet negdje vidimo.
emirem Posted - 21/04/2013 : 15:01:43
quote:
Originally posted by Nivox





nešto u vezi tog stripa.
[/quote]
Davno sam citao, ali ne mogu se sjetiti je li i to crtao Kerac osim naslovnice...ipak je prije 20-tak godina to citano...
Nivox Posted - 21/04/2013 : 14:28:39
quote:
Originally posted by emirem



P.S. je li ovaj strip bio slucajno u prodaji?




Striparnica Lastan ima taj strip od prije u prodaji. Znam jer sam jednom pitao Ratka nešto u vezi tog stripa.
Nivox Posted - 21/04/2013 : 14:25:58
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by Nivox

Uspio sam doći oko 14h na nekih 15 min...bilo je ljudi...čekalo se na crteže/potpise, al jebga kad mi se žurilo. Dok sam čekao u redu da platim strip, vidim Spiderman (ovaj naš, ne onaj američki )sjeo za bubnjeve, (znam da on mene ne zna, al ja njega znam sa fotki sa foruma) pa mu kažem - raspali čovjeće, da te čujemo, al nije htio...kaže prvi put za bubnjevima...šteta, a mogao je postati zvijezda dana



E jbg... mogao si riskirati minutu vremena i reći tko si...

Fotke će biti danas popodne/sutra...


Mislio sam...bi...ne bi Kad će bit više vremena bit će i prilike za normalno druženje
emirem Posted - 21/04/2013 : 12:07:17
Neka ste se zabavili na partyiju,velim opet zao mi sto nisam bio,a da jesam kupio bi onaj primjerak Blek/Zagor i dao za potpis.
Ipak je to covjek koji je svojim crtezom zabavljao jednu generaciju osamdesetih u kojoj sam odrastao.
Pozdrav !

P.S. je li ovaj strip bio slucajno u prodaji?

Spiderman Posted - 21/04/2013 : 11:46:36
quote:
Originally posted by Nivox

Uspio sam doći oko 14h na nekih 15 min...bilo je ljudi...čekalo se na crteže/potpise, al jebga kad mi se žurilo. Dok sam čekao u redu da platim strip, vidim Spiderman (ovaj naš, ne onaj američki )sjeo za bubnjeve, (znam da on mene ne zna, al ja njega znam sa fotki sa foruma) pa mu kažem - raspali čovjeće, da te čujemo, al nije htio...kaže prvi put za bubnjevima...šteta, a mogao je postati zvijezda dana



E jbg... mogao si riskirati minutu vremena i reći tko si...

Fotke će biti danas popodne/sutra...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000