forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA predstavlja: Orka 7 - Slučaj Marion Colman

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 15/09/2008 : 15:31:21
Nakon dugog kašnjenja, konačno...



Marvin je, po zalasku nijemog filma, zamijenio vrlo uspješnu glumačku karijeru vrlo neuspješnom karijerom privatnog detektiva. Potraga za Marion Colman, starletom koja je netragom nestala, pruža mu priliku da ponovo prođe hollywoodskim ulicama i prisjeti se prošlosti koju ionako ne može zaboraviti ...

Berardi i Milazzo, na vrhuncu svojih karijera, vode nas u svijet u kojem se savršeno snalaze: svijet slože­nih ljudskih karaktera, snažnih osjećaja i gorkoslatke nostalgije. Idete li?

http://www.fibra.hr/index.asp?cat=6&SeriesID=3&TitleID=58
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
anto Posted - 29/11/2014 : 00:24:53
tri godine nakon čitanja ovog stripa u skenu,nabavio sam i papirno izdanje.
I ponovo sam pročitao strip i ponovo mi se isto svideo i ponovo mi samo smeta što je previše kratak,pa uživanje ne traje dugo.
Možda objektivno ovaj strip zaslužuje 8/10 (nekima možda i nižu ocenu),ali ja sam jednostavno slab na Berardija i Milaca (a potonji je ovde razvalio),tako da je meni ovo bez razmišljanja 9/10
Felagund Posted - 12/05/2013 : 22:22:34
Istrosio sam se dosta u zadnjih mjesec dana. Prvo kod lastana akcija pa onda u algoritmu tako da jos neko vrijeme necu nista nabavljat, no Welcome to Springville cu svakako nabaviti jednog dana.
maddox031 Posted - 12/05/2013 : 22:07:32
Welcome to Springville mi je na listi za kupnju :)
Cromwell Posted - 12/05/2013 : 22:05:02
Dečki nabavljajte Welcome to Springville ak već niste.
Detektiv Marvin je ok ali meni ipak možda najslabije djelo od ova dva genijalca.
Felagund Posted - 12/05/2013 : 21:47:23
Ovaj strip sam nabavio nenadano prije koji tjedan kod lastana za vrijeme one akcije (planirao sam uzeti neke druge stvari, ali kako njih nije bilo, na kraju sam uzeo ovo i preostala 2 zekana koja su mi falila). Moram priznati da me strip nije nesto posebno odusevio, bio mi je onako, solidan - dost dobar. Definitivno losiji od Tom's bara, no dovoljno dobar da se zainteresiram i za ostale radove ovog dvojca.
maddox031 Posted - 12/05/2013 : 13:54:07
Odličan crtež i jako dobra priča, ipak uspoređujuči s ostalima od ovog tandema na zadnjem mjestu bi se našao, što ne znači da nije bolji od velike većine ostalih stripova koje imam :)
dicmanjac Posted - 16/02/2013 : 20:01:36
quote:
Originally posted by stbojan

Odlican strip, sjajan crtez... steta sto nema jos koja prica... jako zanimljiv lik...



Upravo to je i moje mišljenje.
Šteta što ima samo 50-ak strana. To se pročita za tren.
stbojan Posted - 16/02/2013 : 18:22:44
Odlican strip, sjajan crtez... steta sto nema jos koja prica... jako zanimljiv lik...
anto Posted - 09/01/2012 : 12:01:15
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by anto

Kako nisam imao nameru kupiti ovaj strip, pročitao sam ga skeniranog - i oduševio se.
Sad ću reći nešto sa čim se verovatno niko neće složiti, ali meni je ovaj strip bolje seo od Tomovog bara.
Milacov crtež je ovde stvarno maestralan, ali ni Berardi ništa ne zaostaje; odličan noir sa svim elementima i zapletima - najveća mana stripa je njegova "kratkoća".


Slazem se. Meni je Marvin odlicno sjeo, a crtez je zbilja fenomenalan. Nista ne zaostaje za ostalim njegovim majstorskim djelima. Dobar noir.

Ovaj strip sam ti preporucio uprkos svim negativnim komentarima.
Ipak su to Berardi/Milazzo.




Sećam se dobro da si mi preporučio i njega i Čoveka sa Filipina, i hvala ti na tome; i to sam uzeo u obzir kada sam krenuo u čitanje.
And special thanx to Imrahil!!

@Bushido
Hvala prijatelju
Imrahil Posted - 09/01/2012 : 10:01:04
quote:
Originally posted by anto

Kako nisam imao nameru kupiti ovaj strip, pročitao sam ga skeniranog - i oduševio se.
Sad ću reći nešto sa čim se verovatno niko neće složiti, ali meni je ovaj strip bolje seo od Tomovog bara.
Milacov crtež je ovde stvarno maestralan, ali ni Berardi ništa ne zaostaje; odličan noir sa svim elementima i zapletima - najveća mana stripa je njegova "kratkoća".
U svakom slučaju, strip ide na šoping listu - Markose, kakvo je stanje po ovom pitanju;ima li ga koliko na lageru, da ne jurim odmah sad kupovinu ?
Moraću sad da revidiram i pitanje oko Čoveka sa Filipina.




Slažem se od reči do reči
Poli Posted - 09/01/2012 : 08:13:08
quote:
Originally posted by anto

Kako nisam imao nameru kupiti ovaj strip, pročitao sam ga skeniranog - i oduševio se.
Sad ću reći nešto sa čim se verovatno niko neće složiti, ali meni je ovaj strip bolje seo od Tomovog bara.
Milacov crtež je ovde stvarno maestralan, ali ni Berardi ništa ne zaostaje; odličan noir sa svim elementima i zapletima - najveća mana stripa je njegova "kratkoća".


Slazem se. Meni je Marvin odlicno sjeo, a crtez je zbilja fenomenalan. Nista ne zaostaje za ostalim njegovim majstorskim djelima. Dobar noir.

Ovaj strip sam ti preporucio uprkos svim negativnim komentarima.
Ipak su to Berardi/Milazzo.

Mr. Bushido Posted - 09/01/2012 : 02:41:59
quote:
Originally posted by anto

U svakom slučaju, strip ide na šoping listu - Markose, kakvo je stanje po ovom pitanju;ima li ga koliko na lageru, da ne jurim odmah sad kupovinu ?


quote:
Originally posted by Markos

Evo - update situacije, stanje na skladištu (stvari koje su rasprodane ili relativno blizu rasprodaje)

Update: 20.11.2011:

IvanPiire, Glista u bijegu, Detektiv Marvin - 80 primjeraka

anto Posted - 09/01/2012 : 02:38:27
Kako nisam imao nameru kupiti ovaj strip, pročitao sam ga skeniranog - i oduševio se.
Sad ću reći nešto sa čim se verovatno niko neće složiti, ali meni je ovaj strip bolje seo od Tomovog bara.
Milacov crtež je ovde stvarno maestralan, ali ni Berardi ništa ne zaostaje; odličan noir sa svim elementima i zapletima - najveća mana stripa je njegova "kratkoća".
U svakom slučaju, strip ide na šoping listu - Markose, kakvo je stanje po ovom pitanju;ima li ga koliko na lageru, da ne jurim odmah sad kupovinu ?
Moraću sad da revidiram i pitanje oko Čoveka sa Filipina.
Markos Posted - 07/02/2009 : 10:14:22
Bojan Krištofić BOC već neko vrijeme piše vrlo zanimljive kritike u Zarezu.
http://www.zarez.hr/pages/244/kritika4.html
Barker Posted - 05/11/2008 : 02:35:42
mmmm, prica bas slabasna.
o crtezu nearavno necu :O
Barker Posted - 03/11/2008 : 00:49:15
sto volim lepa rodjendanska iznenadjenja, stigla marion :)
javim utiske kad procitam
tristan Posted - 09/10/2008 : 21:19:19
Ne znam da li sanjam ali kad vidim one prve stranice stripa (film), crtez mi stvarno jako lici na...pogledajte konjanika...strip strip...?Maurovic?
Ili sam potpuno u krivu?
Ostalo izgleda jako dobro. Hop, na spisak.
Tex Willer Posted - 07/10/2008 : 22:05:39
I sta su te sitnice?
Kad nesto hocemo,bar da znamo sta je
Milazzo Posted - 07/10/2008 : 19:30:08
quote:
Originally posted by Tex Willer

Hocemo i te sitnice


TAKO JE!!!
Tex Willer Posted - 07/10/2008 : 19:27:46
Hocemo i te sitnice
Markos Posted - 07/10/2008 : 16:34:47
Gotovo sve. Ima jos nekih sitnica.
Tex Willer Posted - 07/10/2008 : 16:27:42
quote:
Originally posted by Dash

Po Fibrinom izdavačkom planu 2009/2010 od Berardija i Milazza izaći će Tiki i Welcome to Springwille u Orki, a L'uomo delle Filipine u Kolorki



Hvala
Znas li da li je to onda sve od ovog dvojca sto jos nije izaslo?
NESVRSTANI Posted - 07/10/2008 : 13:54:43
Crtež fenomenalan, priča osrednja.Meni najgora Orka do sada, što ni u kojem slučaju ne znači da je loša.Recimo da su mi ostale vrlodobre, i odlične, a ova je "samo" dobra.
U svakom slučaju vrijedi je imati.
Poli Posted - 07/10/2008 : 13:40:10
...jos uvijek zaljubljen u Milazzov stil... D I V O T A ! ! !
Dash Posted - 07/10/2008 : 09:19:43
Po Fibrinom izdavačkom planu 2009/2010 od Berardija i Milazza izaći će Tiki i Welcome to Springwille u Orki, a L'uomo delle Filipine u Kolorki

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000