forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 STARA IGRICA, TRAZIM IME

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
CAGLIOSTRO13 Posted - 22/05/2013 : 13:49:16
Znaci rijec je o staroj 2D igrici, vi ste ucenik u nekoj mutavoj skoli i glavni cilj igre je provaliti u kompjutor i promijeniti si ocjene....

Glavni akter igre ima nekakvu pracku i sa njom skida neke stitove sa zida, kasnije bude neka fora sa nekakavom bombom ( kod domara u sobi )...

Mislim da se igrica zove Class of nekagodina....

ajde pls help :D
8   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
CAGLIOSTRO13 Posted - 24/05/2013 : 11:50:16
To i je nastavak school dazea :)
Sa stitovima i profesorima je isti vrag, nakon toga sa nekakvom bombom treba otvoriti sef, nakon toga treba hakirati kompjutor, pretpostavljam jedan u uredu od one neke tajnice :), doduse mozda i u computer roomu :)
Problem je sto postoje i neki kristali, stvarno ne kuzim kojeg kurca oni rade :)
MarxH Posted - 23/05/2013 : 12:32:26
Hm , meni ova prva igrica liči na igricu koja se na komodorcu zvala Skool daze.

Trebalo je pogoditi pračkom ili skokom ili nečim sve štitove u školi. Zatim je trebalo pogoditi pračkom profesore od kojih je svatko rekao svoj dio šifre. Problem je bio profesor povijesti koji se nije mogao sjetiti broja. Kad se doznaju brojevi obija se sef u ravnateljevom uredu. Nakon toga je potrebno još jednom pogoditi sve štitove... Nema klasičnog gubljenja života nego vas profesori kažnjavaju pisanjem redova za svaku sitnicu (nedolazak na sat , skakanje , pračka , tuča...). U igrici valja poštivati i školski život , biti na nastavi , u kantini , vježbalištu itd.
Cuvam starudije Posted - 23/05/2013 : 10:53:18
Hvala, pronasao sam je. http://www.dosgamesarchive.com/download/donald-ducks-playground/
Darth Ivan Posted - 23/05/2013 : 00:09:21
quote:
Originally posted by spanta

Donald Duck's playground. Igra je za komodor, ne znam da li postoje konverzije za druge računare.



postoje.

ova za Commodorac je originalna verzija, koja je kasnije portana na više platformi. na Amigu, Apple II, Atari i DOS.
spanta Posted - 22/05/2013 : 15:46:27
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

Da iskoristim topik da pitam za staru, prastaru igricu iz 80-ih, o Paji Patku koji kupuje predmete u prodavnici itd. Dalje se ne secam. Znam samo da mozes da kupujes svasta. Moguce da je to igrica i za Komodor.



Donald Duck's playground. Igra je za komodor, ne znam da li postoje konverzije za druge računare.
Cuvam starudije Posted - 22/05/2013 : 15:07:06
Da iskoristim topik da pitam za staru, prastaru igricu iz 80-ih, o Paji Patku koji kupuje predmete u prodavnici itd. Dalje se ne secam. Znam samo da mozes da kupujes svasta. Moguce da je to igrica i za Komodor.
supermark Posted - 22/05/2013 : 15:05:03
nešto mi govori da je klass of 99
CAGLIOSTRO13 Posted - 22/05/2013 : 14:36:24
Klass of 99

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000