forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Rat-man 8

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 06/06/2013 : 21:46:24
Od sutra u zagrebačkim striparnicama za 30 kunića možete kupiti:



A u njemu možete pročitati...







...i još nekoliko priča!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Deers Posted - 23/03/2014 : 21:42:59
Mateja Penava je u današnjoj emisiji Extra Magazina RTLa imala nešto što liči na majicu s Rat-manovim logom.



Apsolutno nebitna informacija ali dovoljna da se digne topic i da se Markosa podsjeti na ovog miša.
DeeCay Posted - 31/01/2014 : 17:39:42
Superjunak
RTM FB 8 | 128 str.
by Deers


Novo poglavlje u naukovanju Rat-Boya za punokrvnog superheroja. U teškim vremenima za stare superheroje, može li jedan maloumnik napravit razliku?

Tex Willer Posted - 02/10/2013 : 22:01:15
quote:
Originally posted by Deers

Watchmen

Što se tiče HC-a, baš razmišljam da kako ionako kupujem dva primjerka moga bih uzeti jedan SC i jedan HC. Ako ostane što novaca od novih izdanja.



Odlicno, obzirom da sam bojkotovao dobar broj izdanja BP zbog velike kolicine lazi a malog broja stripova
A sto se tice Ratmana HC, mnogo je dobro uradjen, savrsen. Sad ti vidi, ali vredi svaku kunu, barem meni. A vidim da nam se dosta poklapaju ukusi i kod nekih mnogo manjih izdavackih kuca ili "preminulih" junaka (citaj Lazarus)
Deers Posted - 02/10/2013 : 19:52:16
Watchmen

Što se tiče HC-a, baš razmišljam da kako ionako kupujem dva primjerka moga bih uzeti jedan SC i jedan HC. Ako ostane što novaca od novih izdanja.
Tex Willer Posted - 02/10/2013 : 19:00:42
I da ne mislis da zajebavam neki put s pitanjima, stvarno nemam vremena za forum, uci se nemacki a citati topic od 200+ strana zbog neke informacije mi je suludo. A i ne pitam cesto, pratim sajt, mada ne vidim najavu za Watchmena, gde li je samo vi ostali vidite
Tex Willer Posted - 02/10/2013 : 18:53:07
quote:
Originally posted by Markos

Za sada zekani nisu u planu...



Nek budu i za neku godinu, samo da budu, da to stvarno bude komplet
Nacekah se ja i za Svetla i sjene (ako sam pogodio naziv), da kompletiram rad B&M, pa bice. A ona informacija da rade kraj Kena na 16 strana u akvarelu, jel to istina ili jos jedan pokusaj koji mozda samo to i ostane?
Hvala na odgovorima
Markos Posted - 02/10/2013 : 18:48:42
Za sada zekani nisu u planu...
Tex Willer Posted - 02/10/2013 : 18:26:43
quote:
Originally posted by Markos

A u tiskari su već preko mjesec dana...



Super, strpljen - spasen. Bice sigurno jos jedan uvoz do NG ako ne stigne do Sajma Obzirom da ona riba od Anta nece da pita, ajde ja cu. Ima li nade da ostatak Zekana koji nije izasao u albumskoj formi, ugledamo jednog dana. Mislim na one price koje nije hteo da radi ponovo i da se kolorisu, mogu negde i da nadjem taj spisak ako treba?

A za Rat-mana, ljudi, ovo je posle AF Klasika najbolji strip te vrste, ako moze da se podvede tu, jer AF je crnohumorni a ovaj uz to ima mnogo parodije na sve i svasta. Odlican strip i vredi ga imati u HC
Markos Posted - 02/10/2013 : 11:53:20
A u tiskari su već preko mjesec dana...
Tex Willer Posted - 02/10/2013 : 11:48:52
quote:
Originally posted by Deers

Vjerovatno nećete. Markos je više puta rekao da na svaka četiri SC broja ide tura HCova i nema razloga da i ovaj put ne bude tako.




Znaci vreme je da za Sajam najkasnije budu napolju 4 meseca je vec proslo
Deers Posted - 30/09/2013 : 08:03:44




http://itakon.it/americane/infinite-statue-rat-man-cinzia-otherside-foto-ufficiali-e-apertura-preordini.html
Deers Posted - 23/09/2013 : 11:17:01
http://itakon.it/americane/infinite-statue-rat-man-statue-mostrata-a-lucca-comics-2013.html
DeeCay Posted - 13/07/2013 : 02:24:31
Dramatično finale sage o originu... Mange vs. superheroji - tko je jači? I vječita ljubavna priča na pomolu.

U potpunosti parodiran superherojski žanr i istaknuto novo doba mangi, no iznenađen sam s kojom detaljnošću i ambicijom je odrađen ovaj origin. Vidljivo je da se autor odlično zabavlja gegovima, no drži se priče u potpunosti. Odlično Leo! Zaista je jedinstven strip ovaj Rat-man.
Deers Posted - 09/07/2013 : 22:43:34
Bolji je svakako.
A kad smo kod Rat-mana i mangi:



Markos Posted - 09/07/2013 : 22:32:50
Da, stavio sam bolji papir, pošto je ovaj prijašnji sada nedostupan. Sviđa mi se ovaj novi, njega ćemo koristiti dalje.
Deers Posted - 09/07/2013 : 22:30:15
Odlična ova priča o superjunaku i fenomenalno finale. Nakon sukoba s Kenshirom u prvom djelu drukčije nije ni moglo završit finale

Još jedan dio slagalice Rat-Manove prošlosti je popunjen.

Da li mi se čini ili je papir u ovom broju nešto deblji zbog čega je i sam strip deblji od prijašnjih?
Deers Posted - 07/06/2013 : 16:14:19
Vjerovatno nećete. Markos je više puta rekao da na svaka četiri SC broja ide tura HCova i nema razloga da i ovaj put ne bude tako.

quote:
Originally posted by Tex Willer

Markos
Narucio od Marka iz AF Ratmana HC 1-4, hoce li kad izadje osmica SC da ide i 5-8 HC?



quote:
Originally posted by Markos

Izaći će HC Rat-mani, da.

brni Posted - 07/06/2013 : 15:50:58
quote:
Originally posted by Barney

Kakva je situacija sa HC Rat-Man?



Da, i ja sam postavia slican upit..nadam se da cu sad dobit odgovor kad smo dvojica..
Barney Posted - 07/06/2013 : 14:55:10
Kakva je situacija sa HC Rat-Man?
brni Posted - 07/06/2013 : 12:16:23
Da, definitivno jedna od najboljih alternativnih verzija Supermana..no ipak dajem prednost Red Sonu..
Deers Posted - 07/06/2013 : 11:54:27


Uskoro (nadam se) i "original" od Fibre.
Poli Posted - 07/06/2013 : 08:38:29

Opa, malo dinamita.


Nemam sada primjerke kod sebe, ali koliki je bio tiraz u ovih posljednjih nekoliko brojeva - 700, 500?


Deers Posted - 07/06/2013 : 07:25:30
quote:
Originally posted by Markos

Smanjit ću tiraž na 300 ili 400, ali ići ću dalje, bez obzira na obzir. Krajem ljeta idu brojevi 9 i 10, na zimu 11 i 12 i specijalni broj u boji. Kad je bal, nek je maskenbal.



Markos Posted - 07/06/2013 : 00:59:09
Smanjit ću tiraž na 300 ili 400, ali ići ću dalje, bez obzira na obzir. Krajem ljeta idu brojevi 9 i 10, na zimu 11 i 12 i specijalni broj u boji. Kad je bal, nek je maskenbal.
Deers Posted - 06/06/2013 : 22:27:54
quote:
Originally posted by Poli


Danas je isto tako dvije godine otkako je izasao prvi broj. Vrijeme za kratak rezime? Mada je Marko vec (sve) rekao... ali kako kaze za dalje, da li ce uz ovu nakladu ici dalje no matter what?

http://www.fibra.hr/index.asp?cat=6&SeriesID=28&TitleID=153






Rezime? Kratki smo za 4 broja

Fenomenalna naslovnica i jedva čekam pročitat kompletnu priču.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000