forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog 130

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 14/08/2013 : 16:10:04


Od danas nu SNK a prekosutra na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
zeljko Posted - 23/10/2013 : 21:35:11
da
moze stati u malo veci dzep
dzoni Posted - 23/10/2013 : 17:36:24
vec u sledecem broju vratili su stare korice...ali nije ovo ni tako lose...strip se lako savija i cita
zeljko Posted - 23/10/2013 : 15:59:57
tek kupio
korice su odron
ne znam šta je ovo :D

ali crtež izgleda ok
još nisam pročitao :D

i papir je nekako drugačiji
Lucy Liu Posted - 24/09/2013 : 19:54:35
Mene je oduševilo, uglavnom jer volim takve trash epizode. Još više me oduševio Casertano jer mu likovi više ne izgledaju bucmasto kao u ranijim radovima.
acestroke Posted - 05/09/2013 : 13:28:49
Prica k'o kurac, da izvinete. Onaj 'twist' na kraju nema nikavog smisla (velika hijena? Coleridge? ko je ko? i zasto? Ko se pretvara u koga...?), tako da je ovo sigurno jedan od gorih DD epizoda koje sam procit'o u zadnjih 5 godina. Nevjerovatno koliko je dobra bila prosla epizoda, Savrseni Zlocin, pogotovo kad se uporedi s ovom.

Ovaj serijal je jednostavno "hit or miss", k'o da covjek igra lutriju kupujuci sve buduce epizode, jer je vrlo moguce da u rukama drzite totalni shit ako na ovo potrosite pare.
DOMI Posted - 29/08/2013 : 22:40:38
mekane su, "kašaste" ...

čujem da je to privremeno, dok ne promijene tiskaru jer ovaj papir je Bernard sam nabavljao ..

NASLJEDSTVO IZ TEKSASA već na kioscima 44 godine Alan Forda u HR
Jasko Posted - 29/08/2013 : 12:46:49
quote:
Originally posted by Vorador

Nisam još kupio, niti prelistavao na kiosku, zar su korice papirnate kao u Dnevnika?



Nisu, samo tanje.
Vorador Posted - 29/08/2013 : 12:43:10
Nisam još kupio, niti prelistavao na kiosku, zar su korice papirnate kao u Dnevnika?
Rahazlam Posted - 29/08/2013 : 00:00:36
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by teller
koliko znam, dosta ljudi u vrijeme Dnevnika je to radilo....savilo strip i čitalo stranicu po stranicu...
ja nisam to nikad radio, a vi?..

Ovo je gore nego genocid

To pravi ljubitelji stripova neradi sta ti je jesi lud????Pa to zesce ostecuje stripove to ni u kom slucaju sa svim stripovima pazljivo pogotovo s onim debljima!!!!
bjelolasica Posted - 28/08/2013 : 22:11:40
quote:
Originally posted by teller
koliko znam, dosta ljudi u vrijeme Dnevnika je to radilo....savilo strip i čitalo stranicu po stranicu...
ja nisam to nikad radio, a vi?..

Ovo je gore nego genocid
teller Posted - 28/08/2013 : 22:04:27
mislim da nije u pitanju tiskara, bar piše još uvijek SD PRINT, možda reduciraju troškove....
meni se i takve mekše više sviđaju, lakše za čitanje..baš može ko savija i preklapa stripove to radit bez problema...
koliko znam, dosta ljudi u vrijeme Dnevnika je to radilo....savilo strip i čitalo stranicu po stranicu...
ja nisam to nikad radio, a vi?..
Zagor12 Posted - 28/08/2013 : 13:16:46
quote:
Originally posted by elfak nish

Sta je sa koricama Ludensa,tanje su od dnevne stampe



Nova tiskara.

Btw. Baš držim izdanje u rukama i mislim si kako vrijedi najviše 12 kuna, a košta 18...
elfak nish Posted - 28/08/2013 : 11:56:25
Sta je sa koricama Ludensa,tanje su od dnevne stampe
ninel Posted - 28/08/2013 : 10:39:00
Danas pročitah Proždirača kostiju.
Naslovnica razbija, priča je ološ,
a Kazertana ionako ne podnosim...
Deers Posted - 25/08/2013 : 16:24:20
Čitljivo ali ne više od toga. Casertano odličan.
kiky Posted - 20/08/2013 : 20:27:31
aha, okej. svejedno, dojam je isti.

gregorijo je poznat čitateljima Veselog Četvrtka, po epizodama SOBA BROJ 63, POZDRAVI IZ MUNLAJTA, STVARI SA DRUGOG SVETA i dr...
mpavin Posted - 20/08/2013 : 19:35:33
quote:
Originally posted by kiky

gualdoni... učinio mi se poznatim, i nisam se prevario. napisao je one dvije kratke usrane pričice u posljednjem ludensovom gigantu. jednako tako usran mu je i PROŽDIRAČ KOSTIJU.


Di Gregorio je ovo napisa, ne Gualdoni.
Zagor12 Posted - 20/08/2013 : 19:28:56
Lagana pričica, s prepoznatljivim klišejima. Casertano je izvrstan, a naslovnica još bolja.
Panon Posted - 19/08/2013 : 16:12:19
Klasična horor pričica, svidjela mi se. Jedino mi nije jasno zašto se Ghoul preobražavao u obličje hijene: valjda je to ghoulovska verzija preobražaja tipa čovjek <-> vukodlak
Jedna od epizoda gdje nema previše žena (pojavila se samo ona koju je hijena raskomadala)
Casertano odličan
7/10
nenno Posted - 19/08/2013 : 08:40:51
kupljeno, pročitano, stavljeno na policu...... iskreno, ništa posebno, daleko od atmosfere horora koja krasi dylana, grucho se pojavljuje "u tragovima", ima još dosta čudnh situacija, ali da ne kvarim ugođaj onima koji će (usprkos svemu) tek pročitati strip..... 4/10
kiky Posted - 17/08/2013 : 19:35:01
gualdoni... učinio mi se poznatim, i nisam se prevario. napisao je one dvije kratke usrane pričice u posljednjem ludensovom gigantu. jednako tako usran mu je i PROŽDIRAČ KOSTIJU. naravno, kao po običaju, isprva se stvara atmosfera i napetost, sve biva obavijeno velom tajanstvenosti, i casertano to sve super crta (ako volite upravo takav mu, malo zasičeniji stil crtanja). a onda dođete do kraja, koji, i opet po običaju, nema apsolutno nikakvog smisla i logike. jednostavno je sve jedna velika PRAZNINA, do te mjere da shvatite da je gomila likova i par situacija tek tako, reda radi, ubačena u priču, u njezin kraj, jer eto svaka priča mora imati neki kraj, a ova ima, eto, jedan PRAZAN, ali fakat PRAZAN kraj, svršetak... sve se dogodilo, eto... samo tako... jer se dogodilo. a sva čitateljeva pitanja na kraju ostaju visjeti u zraku.

3/10
acestroke Posted - 15/08/2013 : 21:07:24
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by Rahazlam

za ovog pisca nikada cuo jel to neki novi????



Pa relativno je novi, iako je već napisao dosta epizoda.



Drugacije receno, nije uopste novi.
Rahazlam Posted - 15/08/2013 : 21:00:02
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by Rahazlam

za ovog pisca nikada cuo jel to neki novi????



Pa relativno je novi, iako je već napisao dosta epizoda.

Nisam cito nista od njega jel valja????
Zagor12 Posted - 15/08/2013 : 18:17:08
quote:
Originally posted by Rahazlam

za ovog pisca nikada cuo jel to neki novi????



Pa relativno je novi, iako je već napisao dosta epizoda.
Rahazlam Posted - 15/08/2013 : 17:50:33
za ovog pisca nikada cuo jel to neki novi????

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000