forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Izdanja za MaFest 2010: BOY VAMPIRE - Uskrsnuce

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Dado Posted - 04/05/2010 : 13:25:04
BOY VAMPIRE – Uskrsnuće
Carlos Trillo // Eduardo Risso

Bezimeni junak ovog djela star je preko 5 tisuća godina, no još uvijek je u tijelu desetogodišnjeg dječaka.
Tako se mora boriti s problemima djeteta kao i nositi s teretom godina i prokletstvom besmrtnosti.
Progonjen od zavodljive i također besmrtne Ahmasi, bezimeni junak kreće u nemoguću potragu spasenja.
Ta priča traje bez predaha od drevnog Egipta do današnjice New Yorka.
Priča isprepletena hororom, akcijom, sexom i prastarim mitovima...

Biblioteka Libellus, knjiga 6
A4 format, 160 stranica, c/b
cijena 120 kn / posebna cijena 110 kn
cijena za MaFest 100 kn

Cijena za Mafest vrijedi iskljucivo na Mafestu, a nakon MaFesta izdanja idu u uobicajenu prodaju, dakle od 24. 05.
Posebna cijena se odnosi na prodajnu cijenu u prva dva mjeseca.
Ta akcija trajat ce do 24.07.2010.
Nasa izdanja po posebnim cijenama mozete pronaci kod:
Strip Klub Libellus - Zagreb
Striparnica Babilon - Djakovo
Strip Knjizara Palach - Rijeka
Strip Klub Darkwood - Beograd - za cijene u Srbiji pitati direktno kod njih, kad izdanja budu u prodaji.

Veliko hvala Tanji, Ivi, Melini, Dekari i Zlaji na suradnji u izradi ovoga izvrsno zabavnog djela...


Prvih dvadesetak stranica mozete pogledati ovdje:
http://libellus.hr/libellus_najava/Boy_Vampire_Preview.pdf







25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Oki Posted - 07/07/2014 : 20:04:08
Pročitao i ja sva tri Boyvampira...mene su oduševili 100%
Ovaj Trillo je lud ko' šlapa(po meni jedan od najboljih svjetskih strip scenarista)...od kuda mu samo ideje za toliko različitih likova? Pa svaki njegov sporedan lik može imati glavnu ulogu u nekom zasebnom stripu...
Dobra je ova Antova usporedba sa prvim Highlanderom koji mi je jedan od najboljih filmova iz moga djetinjstva,pa mi je valjda i Boyvampire slične tematike bio vrhunska zabava od prve do zadnje strane...
anto Posted - 31/12/2013 : 23:53:43
Tužno je videti kako je za ovaj sjajan strip ostavljen samo jedan komentar, pa još negativan.

*Boy Vampire triologija je dostojan strip fenomenalne Libellus biblioteke, u kojoj su sve sami biseri devete umetnosti od kojih mi jedino odskaču Opake priče, ali ne u smislu boljeg kvaliteta, već dosta lošijeg (barem meni).Jeste da sve ostalo potpisuje genijalni Trillo, ali šta da se radi kad je to tako.
Nakon Fulua (Fibra) i Chicanosa, još jedna tandemska realizacija Trilla & Rissa; i opet, ništa manje lošija od pomenutih naslova.

*Boy Vampire triologija je strip koji najviše podseća na kultni film Highlander (Gorštak) sa K.Lambertom i Šonom Konerijem - i ovde imamo borbu besmrtnika, koje sa vampirima jedino vezuje to što vole da kad im se ukaže prilika piju ljudsku krv, pri čemu im se vide vampirski očnjaci;svaka druga veza sa onim što smo navikli kod vampira ne postoji.
I tako se mali desetogodišnjak, bezimeni sin faraona i zgodna dvadesetpetogodišnjakinja i bivša sveštenica kulta zmije jure kroz vekove i širom planete, a radnja ovog stripa ih zatiče u moderno doba u Americi.Gledamo poteru zle sveštenice koja se nameračila da klinca za vjeki vjekova pošalje negde gde ga sunce neće oživeti kao što je to bio slučaj pre (sunce je to koje ovim besmrtnicima celiva bilo koju vrste ozlede i oživljava ih).
Gangsteraj,seks na sve strane,poprilična doza nasilja,jurnjava po americi i malo do engleske - na nekih 450+ stranica se dešava ova klasična Triljovska "papazjanija" koju je Eduardo Risso sjajno vizuelizovao.

*Ja sam strip ispuštao iz ruku samo kad sam morao, a kada sam ga završio, na usnama mi je zatitrao onaj mali osmeh kada zaklopite korice neke sjajne knjige i kažete sami sebi " e, ovo je bilo lepo utrošeno vreme".

*izdanje kao i sva LL je odlično;prevod T.Jambrišak,kod dizajna se malo unešala i Melina,...Jedino je tiraž poražavajući, 250 primeraka za ovakvu stripčinu - poražavajuća; a samim tim i cena je brutalna - 160k (za zadnja dva broja) za 150 cb stranica u proseku.
supermark Posted - 24/09/2013 : 01:15:02
ma srce bi mi puklo da trošiš gorivo zbog mene :P
Mord Posted - 23/09/2013 : 12:46:50
Doci cu ja u Zapresic da se ne mucis s pakiranjem.
supermark Posted - 23/09/2013 : 12:42:36
nema problema,
samo posalji 600kn za poštarinu
Mord Posted - 23/09/2013 : 12:31:33
quote:
Originally posted by supermark

pročitao sva tri nastavka Vampire Boya i mogu reći da mi se ne sviđa
bezveze i plošno



Super, mozes ih onda meni poklonit.
supermark Posted - 23/09/2013 : 12:26:56
pročitao sva tri nastavka Vampire Boya i mogu reći da mi se ne sviđa
bezveze i plošno
Zlotvor Posted - 26/08/2013 : 22:21:13
quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by soulfly tribe

quote:
Originally posted by supermark

mogu se samo složiti sa tobom
chicanos me bas ugodno iznenadio iako sam ga kupio naslijepo
inače, mnogi ce reci da je losa prodaja tih edicija (Supernova,Orka/Kolorka/orka specijal) zbog cijene no veci je razlog to sto su ljudi zatvoreni prema necemu novome i tesko sire svoje stripovske vidike i daju priliku nevidjenom, a te ediciije su svaki strip - nesto nove
zato se iz tih edicija najbolje i prodaju albumi koji su vec prije vidjeni - Vam, MOrt itd


mislim da nije da ljudi teško šire svoje stripovske vidike, već jednostavno jedva skupe novce i za ono što jako žele, a kamoli onda za neko experimentiranje.. tako je barem kod mene slučaj.. uzeo bi barem 10 ak fibri za koje nikad nisam čuo da imam više para



kod mene je nažalost isti slučaj



Slicno je i kod mene.
A knjiznice su odlicno rjesenje.
Po toj shemi sam procitao skoro sve sto me dovoljno zanima za citanje, a ne dovoljno za kupnju

Ista stvar i kod mene
Čak i kad san doma, mater ima iskaznicu od gk iz Zadra pa preko bibliobusa uzmen knjiga i stipova za čitat
lwood Posted - 26/08/2013 : 22:19:27
čita san i ja dok san bija učlanjen u knjižnicu.
al ima nekih godinu dana da nisan
Amos Posted - 26/08/2013 : 22:18:11
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by soulfly tribe

quote:
Originally posted by supermark

mogu se samo složiti sa tobom
chicanos me bas ugodno iznenadio iako sam ga kupio naslijepo
inače, mnogi ce reci da je losa prodaja tih edicija (Supernova,Orka/Kolorka/orka specijal) zbog cijene no veci je razlog to sto su ljudi zatvoreni prema necemu novome i tesko sire svoje stripovske vidike i daju priliku nevidjenom, a te ediciije su svaki strip - nesto nove
zato se iz tih edicija najbolje i prodaju albumi koji su vec prije vidjeni - Vam, MOrt itd


mislim da nije da ljudi teško šire svoje stripovske vidike, već jednostavno jedva skupe novce i za ono što jako žele, a kamoli onda za neko experimentiranje.. tako je barem kod mene slučaj.. uzeo bi barem 10 ak fibri za koje nikad nisam čuo da imam više para



kod mene je nažalost isti slučaj



Slicno je i kod mene.
A knjiznice su odlicno rjesenje.
Po toj shemi sam procitao skoro sve sto me dovoljno zanima za citanje, a ne dovoljno za kupnju
Vid Posted - 26/08/2013 : 17:26:44
quote:
Originally posted by split85

Jesu li oni ovo četri albuma stavili u tri?

Pitam jer ovo nisan još ima priliku čitat.



Jesu.
split85 Posted - 26/08/2013 : 16:12:02
Jesu li oni ovo četri albuma stavili u tri?

Pitam jer ovo nisan još ima priliku čitat.
supermark Posted - 25/08/2013 : 23:08:11
pa naravno, kome nije? :)
soulfly tribe Posted - 25/08/2013 : 21:45:25
quote:
Originally posted by supermark

slažem se da se nema novca, ali posuđivanje u knjižnici je besplatno, pa rijetko tko to i radi


nznm...nekako mi je strip bolji, kakav god bio, kad je moj
lwood Posted - 25/08/2013 : 21:24:16
quote:
Originally posted by soulfly tribe

quote:
Originally posted by supermark

mogu se samo složiti sa tobom
chicanos me bas ugodno iznenadio iako sam ga kupio naslijepo
inače, mnogi ce reci da je losa prodaja tih edicija (Supernova,Orka/Kolorka/orka specijal) zbog cijene no veci je razlog to sto su ljudi zatvoreni prema necemu novome i tesko sire svoje stripovske vidike i daju priliku nevidjenom, a te ediciije su svaki strip - nesto nove
zato se iz tih edicija najbolje i prodaju albumi koji su vec prije vidjeni - Vam, MOrt itd


mislim da nije da ljudi teško šire svoje stripovske vidike, već jednostavno jedva skupe novce i za ono što jako žele, a kamoli onda za neko experimentiranje.. tako je barem kod mene slučaj.. uzeo bi barem 10 ak fibri za koje nikad nisam čuo da imam više para



kod mene je nažalost isti slučaj
supermark Posted - 25/08/2013 : 20:08:55
slažem se da se nema novca, ali posuđivanje u knjižnici je besplatno, pa rijetko tko to i radi
soulfly tribe Posted - 25/08/2013 : 19:48:04
quote:
Originally posted by supermark

mogu se samo složiti sa tobom
chicanos me bas ugodno iznenadio iako sam ga kupio naslijepo
inače, mnogi ce reci da je losa prodaja tih edicija (Supernova,Orka/Kolorka/orka specijal) zbog cijene no veci je razlog to sto su ljudi zatvoreni prema necemu novome i tesko sire svoje stripovske vidike i daju priliku nevidjenom, a te ediciije su svaki strip - nesto nove
zato se iz tih edicija najbolje i prodaju albumi koji su vec prije vidjeni - Vam, MOrt itd


mislim da nije da ljudi teško šire svoje stripovske vidike, već jednostavno jedva skupe novce i za ono što jako žele, a kamoli onda za neko experimentiranje.. tako je barem kod mene slučaj.. uzeo bi barem 10 ak fibri za koje nikad nisam čuo da imam više para
supermark Posted - 25/08/2013 : 12:20:18
mogu se samo složiti sa tobom
chicanos me bas ugodno iznenadio iako sam ga kupio naslijepo
inače, mnogi ce reci da je losa prodaja tih edicija (Supernova,Orka/Kolorka/orka specijal) zbog cijene no veci je razlog to sto su ljudi zatvoreni prema necemu novome i tesko sire svoje stripovske vidike i daju priliku nevidjenom, a te ediciije su svaki strip - nesto nove
zato se iz tih edicija najbolje i prodaju albumi koji su vec prije vidjeni - Vam, MOrt itd
anto Posted - 25/08/2013 : 11:52:29
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by anto

verujem da je sa ova dva albuma Biblioteka Libelus (nažalost) gotova.



jel to sigurno?



Kao što reče Mord, nije:
http://www.libellus.hr/forum/default.aspx?g=posts&m=17165#post17165

Šteta što ova biblioteka nije prošla kako zaslužuje, jer su ovde objavljeni sve odlični stripovi;što uostalom pokazuje tiraž ova dva stripa.Ali i ostale slične edicije drugih izdavača (Supernova,Orka/Kolorka/orka specijal) mislim da nemaju neku dobru prodaju.

Biće mi jako drago da vidim još nešto u ovoj biblioteci, ali sumnjam da ćemo to videti uskoro (a voleo bih da se varam)
Mord Posted - 25/08/2013 : 10:20:56
quote:
Originally posted by supermark
jel to sigurno?




Nije.
supermark Posted - 25/08/2013 : 03:19:26
quote:
Originally posted by anto

verujem da je sa ova dva albuma Biblioteka Libelus (nažalost) gotova.



jel to sigurno?
Ignus Posted - 24/08/2013 : 22:00:05
Tiraž 250!!! još malo pa će se stripovi štampati 'po naruđbi'
Zlotvor Posted - 24/08/2013 : 21:58:05
Znači ostajen samo na Klari što se LL tiče...
anto Posted - 24/08/2013 : 21:07:56
verujem da je sa ova dva albuma Biblioteka Libelus (nažalost) gotova.
Mr. Bushido Posted - 24/08/2013 : 13:10:07
http://www.skab612.com/info.php?id=2148
http://www.skab612.com/info.php?id=2149

http://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.72438ceed7be4533b37fdc3f95f20155.boy-vampire-knjiga-2-prokletstvo.aspx
http://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.90ef091777c14c34935f75eee91e1170.boy-vampire-knjiga-3-unistenje.aspx




forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000