forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Moj strip-Svinje

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Torghal Posted - 18/03/2013 : 20:18:21
Tabla br.1

Tabla br.2

Tabla br.3

Tabla br.4

Tabla br.5

Tabla br.6
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
SPQRoma Posted - 26/03/2018 : 22:41:18
Nakon Mirakula, pročitah i ovo. Svaka čast Davore. Sjajna priča, crtež daleko bolji od Mirakuča. Samo naprijed!
Torghal Posted - 26/11/2013 : 18:30:20
quote:
Originally posted by Zlotvor

Jučer san uvatia vrimena pa dokusuria "Odojke"
Naravno, Torghal opet pomea. U crtežu biva sve bolji što je, naravno +.
Sad lagano na 3rd ligu

P.S. Možda je "Ožiljak" bolji, ali meni je Carlito draži


Slazem se.
Zlotvor Posted - 26/11/2013 : 18:09:00
Jučer san uvatia vrimena pa dokusuria "Odojke"
Naravno, Torghal opet pomea. U crtežu biva sve bolji što je, naravno +.
Sad lagano na 3rd ligu

P.S. Možda je "Ožiljak" bolji, ali meni je Carlito draži
Torghal Posted - 26/11/2013 : 13:51:32
quote:
Originally posted by Lex

Strip je toliko Tarantinovski, da ti i sam Quentin gostuje! :)


Drago mi je da si ga pripozna jer nije ispa onoliko slican koliko san planira.U pocetku mi se cinilo da ce ga bit lako nacrtat ali kad san ga pocea crtat svatia san da nije toliko jednostavno kao sta mi se u pocetku cinilo.
Lex Posted - 26/11/2013 : 13:09:02
Strip je toliko Tarantinovski, da ti i sam Quentin gostuje! :)
Torghal Posted - 23/11/2013 : 09:04:36
quote:
Originally posted by tinton

BUM!

Progutan strip! Svaka čast, sve si bolji i bolji. U crtežu ti je samo zamjerka da ovi koji idu u vrtić izgledaju kao jedanaestogodišnjaci.





Hvala.Crta sam dicu po uzoru na moga petogodisnjeg necaka ali moguce da su ispali malo stariji nego sta su tribali.
tinton Posted - 22/11/2013 : 23:51:18
BUM!

Progutan strip! Svaka čast, sve si bolji i bolji. U crtežu ti je samo zamjerka da ovi koji idu u vrtić izgledaju kao jedanaestogodišnjaci.


Torghal Posted - 22/11/2013 : 12:26:59
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Odlično Davore!


Fala Jere.Znam da nije bas moj klasicni strip i zato mi je drago da ti se svidja.
NESVRSTANI Posted - 22/11/2013 : 12:14:26
Odlično Davore!
Torghal Posted - 22/11/2013 : 12:01:20
quote:
Originally posted by Markos

Sorry, riješio!


Nema problema,fala ti sta si nasa vrimena da ovako brzo stavis strip medju webstripove.
Markos Posted - 22/11/2013 : 11:48:53
Sorry, riješio!
Torghal Posted - 22/11/2013 : 11:21:04
Moramo pocet crtat stripove krace od sto strana:)
Tonto Posted - 22/11/2013 : 11:07:08
To je epidemija... i vatri s neba fali 100. strana.
Torghal Posted - 22/11/2013 : 10:43:08
Ako ste citali Svinje medju webstripovima vjerovatno ste primjetili da fali stota tabla.Vjerovatno je doslo do nekakve greske kad je Marko stavlja.Ovo je ta tabla koja nedostaje.
D.J. Posted - 15/11/2013 : 23:49:45
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by Kable

mislin da se vec vidi tarnatinov utjecaj osobito na tabli 50.- zadnja tri kadra liče na kadrove iz uvodnog dijela inglorious basterds-a kada franz landa gađa shossanu :)


Ima u stripu dosta tarantinovog utjecaja ali kako kaze D.J. koji je procita strip, ipak se vidi moj autorski pecat.


Nisam namjerno htio komentirat da slucajno ne kvarim ljudima ugodaj, ali osim ekstremnijeg nasilja, Svinje su tvoj cistokrvni strip sa svim osobinama tvojih prica. Znaci ako imate jak stomak i ne smeta vam puno nasilja, a volite Davorove druge stripove, uzivat cete i u ovom stripu.
Torghal Posted - 15/11/2013 : 23:03:56
quote:
Originally posted by Kable

mislin da se vec vidi tarnatinov utjecaj osobito na tabli 50.- zadnja tri kadra liče na kadrove iz uvodnog dijela inglorious basterds-a kada franz landa gađa shossanu :)


Ima u stripu dosta tarantinovog utjecaja ali kako kaze D.J. koji je procita strip, ipak se vidi moj autorski pecat.
Kable Posted - 15/11/2013 : 10:15:33
mislin da se vec vidi tarnatinov utjecaj osobito na tabli 50.- zadnja tri kadra liče na kadrove iz uvodnog dijela inglorious basterds-a kada franz landa gađa shossanu :)
Torghal Posted - 10/11/2013 : 21:33:18
Strip je gotov,sa naslovnom i uvodnom ima sve skupa 152 strane.Poslao sam ga Marku da ga stavi medju webstripove ali kao sta sam vec rekao, zbog nedostatka slobodnog vremena ni on sam ne zna kad ce to tocno bit.Ali najbitnije je da sam ja svoj dio rijesia i da se sad mogu koji dan odmorit.Zelim vam udgodno citanje i jos jednom hvala svima na podrsci.
Torghal Posted - 04/11/2013 : 21:31:09
quote:
Originally posted by Zlotvor

Ja pak, ne sumnjan da ćeš i u tom svom "tarantinovskom eksperimentu" pogodit
Tvoje san stripove čita s guštom, a s još većin kupia kad se za to pojavila prilika.
Šteta je u svemu tome što je Macan zakračuna Mentor, ali valjda će se naći neko dovoljno hrabar da ponovo objavi tvoje stripove.


Ubrzo cemo vidit jesan li uspia sa tim "tarantinovskim eksperimentom".Ja se nadam da ces i u ovom stripu uzivat u citanju.
Zlotvor Posted - 03/11/2013 : 21:51:36
Ja pak, ne sumnjan da ćeš i u tom svom "tarantinovskom eksperimentu" pogodit
Tvoje san stripove čita s guštom, a s još većin kupia kad se za to pojavila prilika.
Šteta je u svemu tome što je Macan zakračuna Mentor, ali valjda će se naći neko dovoljno hrabar da ponovo objavi tvoje stripove.
paro Posted - 03/11/2013 : 18:58:49
quote:
Originally posted by Torghal

Nemoj previse ocekivat,ne bi tia da se razocaras.Ovo ipak nije Mirakul.Triba mi je odmor od socijalnih tema pa sam za svoj gust nacrta krvavi strip osvete koji se vise naslanja na tarantinove filmove nego na stvarni zivot.



Neka, neka. Dobro se malo odmorit od teških tema
Torghal Posted - 03/11/2013 : 18:33:25
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Torghal

Strip je skoro gotov.Jos nekih 10-15 tabli.Trenutno sam na 142.Mislia sam da ce bit oko 130 tabli ali eto rasteglo se.Zasad ga je procita samo D.J. i on je zadovoljan.Dogovoria sam se sa Markosom da ga objavi medju web stripovima nakon sta ga ja zavrsim, jedino nije siguran koliko ce mu tribat vrimena jer je u guzvi radi Interlibera i ostalih svojih obaveza.



Konačno legendo !



Još nisam ni pročitao, a već znam da je ludnica


Nemoj previse ocekivat,ne bi tia da se razocaras.Ovo ipak nije Mirakul.Triba mi je odmor od socijalnih tema pa sam za svoj gust nacrta krvavi strip osvete koji se vise naslanja na tarantinove filmove nego na stvarni zivot.
paro Posted - 03/11/2013 : 14:06:07
quote:
Originally posted by Torghal

Strip je skoro gotov.Jos nekih 10-15 tabli.Trenutno sam na 142.Mislia sam da ce bit oko 130 tabli ali eto rasteglo se.Zasad ga je procita samo D.J. i on je zadovoljan.Dogovoria sam se sa Markosom da ga objavi medju web stripovima nakon sta ga ja zavrsim, jedino nije siguran koliko ce mu tribat vrimena jer je u guzvi radi Interlibera i ostalih svojih obaveza.



Konačno legendo !



Još nisam ni pročitao, a već znam da je ludnica
Torghal Posted - 03/11/2013 : 13:56:10
Strip je skoro gotov.Jos nekih 10-15 tabli.Trenutno sam na 142.Mislia sam da ce bit oko 130 tabli ali eto rasteglo se.Zasad ga je procita samo D.J. i on je zadovoljan.Dogovoria sam se sa Markosom da ga objavi medju web stripovima nakon sta ga ja zavrsim, jedino nije siguran koliko ce mu tribat vrimena jer je u guzvi radi Interlibera i ostalih svojih obaveza.
Torghal Posted - 06/09/2013 : 20:32:43
quote:
Originally posted by Mord

Procitao sam prve dvije stranice topika. Odlicno je, samo nastavi. Dijalozi su mi super, ful brzi, nabrijani, svakodnevni. Tempo i kadriranje mi je isto odlicno. Vuce da citas dalje.


Hvala.Drago mi je da ti se svidja pocetak,nadam se da ces uzivat i u ostatku.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000