forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR 214 Tamo gdje lete strvinari

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
piquet Posted - 09/09/2013 : 15:40:15
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 15/09/2013 : 20:19:26
quote:
Originally posted by Opti

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by mladjo

Rahazlam, druga opomena, pripazi malo na riječnik.



rječnik



Rječnik.



Opti Posted - 15/09/2013 : 15:01:01
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by mladjo

Rahazlam, druga opomena, pripazi malo na riječnik.



rječnik



Rječnik.
ike666 Posted - 15/09/2013 : 14:56:50
Predivna naslovnica!
markotamara Posted - 14/09/2013 : 13:52:57
Kupio ga danas i stripj jepredobar bas po gustu
tinton Posted - 14/09/2013 : 10:57:30
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by mladjo

Rahazlam, druga opomena, pripazi malo na riječnik.



rječnik



Može li ga se u Ludens poslat, a?
solar Posted - 13/09/2013 : 23:49:10
Curunir Posted - 13/09/2013 : 23:39:02
quote:
Originally posted by mladjo

Rahazlam, druga opomena, pripazi malo na riječnik.



rječnik
velka031 Posted - 13/09/2013 : 23:29:08
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by teller

Nadam se da se salis,jer ako ti je casaro odlican.......




meni ej odličan,a li ne razumijme zašto je reko da ti je izjava glupa??



Valjda zato što nema takta ni forumske kulture...
teller Posted - 13/09/2013 : 23:28:14
quote:
Originally posted by DeeCay

Telleru, telleru, mamice ti mile, pa Cassaro nije crtač, to su braća Cassaro, Gaetano i Gasparo... Krivo poučavaš mlade zagorovce poput tintona. Moraš ponoviti osnovne stvari.


cassarovi me toliko zanimaju da mi je svejedno da su osobno i 4 brata Dalton...u podsvijesti sam znao da su brača ali to jim je kod mene otežavajuća okolnost...dvojica a ni za jednog koristnog...
što se martija tiče tu su vjerujem i dobri al za Zagora mi nisu jer najlošije crtaju baš Zagora...
a da su nekome dobri, meni ne smeta..ništa meni u žep ni iz žepa...
još kad mi gorak ukus u ustima izpere Ferrijev crtež u 84-godini života...čovjek je bio i ostao čudo...može mu se prebacit sve i svašta ali takvu mračnu atmosferu kao što docrta on može malo crtaća...samo ti kadrovi seanse prizivanja duhova na početku priče govore sve o maestru Gallienu...možda mi je duo cassaro i lošiji jer sam jih usporedio sa Ferrijem...sa D,arcagnelom ili Sediolijem razlika u crtežom nebi bila ni primjetna....
pozdrav..
velka031 Posted - 13/09/2013 : 23:28:14
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by teller

Bas sam procitao tog zagora i mogu kazat samo da prica obecava a u tom broju najvise se vidi razlika izmedu crtaca i jebivetra...dok ferri u 84 godini crta skoro ko u zlatnom periodu,cassaro je ne los nego nikakav...ovog trenutka da pozovem par ljudi u sloveniji nadem bar 10 boljih crtaca od njega..i to samo u kocevju....
Nikako ne zasluzuje zagor staff pa nacrtao demonsku knjigu jos 100 puta...
Cassaro moze ferriju silit olovke ili menjat tintu i susit duvanjem table koje on nije sposoban nacrtat da crta jos 80 godina....kod ferrijevog crteza i losija prica prolazi..
Zivio nam maestro.u



Nemogu se sloziti s ovom glupom izjavom Cassaro je odlican crtac!!!



teller, svaka čast
Rahazlam, uživaj onda u Cassaru!
tinton Posted - 13/09/2013 : 21:54:32
quote:
Originally posted by DeeCay

Telleru, telleru, mamice ti mile, pa Cassaro nije crtač, to su braća Cassaro, Gaetano i Gasparo... Krivo poučavaš mlade zagorovce poput tintona. Moraš ponoviti osnovne stvari.



znam ja to čini mis e da su oni već crtali i odvojeno par puta
DeeCay Posted - 13/09/2013 : 21:28:49
quote:
Originally posted by roby05

Onda je jos losije,njih dva i ljudi se tuze na crtez.Sta bi bilo da je samo jedan crtao?Nema do Ferrija i stare garde,uz poneki noviji izuzetak,tu i losa prica prolazi.



Oni su oduvijek u tandemu... Nisu ljudi naviknuti na njih u Zagoru. Kad bolje pogledaš nisu oni tako novi na Zagoru, crtaju ga oni u biti već 20 godina! I otpočetka su na MM serijalu (ja sam se već tamo naviknuo na njih)
roby05 Posted - 13/09/2013 : 21:14:06
Onda je jos losije,njih dva i ljudi se tuze na crtez.Sta bi bilo da je samo jedan crtao?Nema do Ferrija i stare garde,uz poneki noviji izuzetak,tu i losa prica prolazi.
DeeCay Posted - 13/09/2013 : 20:12:13
Telleru, telleru, mamice ti mile, pa Cassaro nije crtač, to su braća Cassaro, Gaetano i Gasparo... Krivo poučavaš mlade zagorovce poput tintona. Moraš ponoviti osnovne stvari.
teller Posted - 13/09/2013 : 19:56:01
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by teller

Nadam se da se salis,jer ako ti je casaro odlican.......




meni ej odličan,a li ne razumijme zašto je reko da ti je izjava glupa??


valjda jer ima drugačije mišljenje...
cassaro je izgleda crtač koji ne menja stil, il ga voliš ili ne voliš...trećega nema....mene podseća po stilu crtanja na slo.autora Peternelja koji je crtao partizanski strip Crni Roko (Kuda idu divlje svinje-film) ako se ga ko seća....
nije tako loš koliko mi se čini da nije pravi za Zagora...njega crta još najslabije ostalo je bolje...ali nije jedini pa....
izgleda da ga vole i u bonelliju i Italiji kad toliko crta i toliko godina...ja toliko volim Zagora da me više od lošeg crteža smeta loša priča...a mignaco je tu lošiji dio tandema mignaco-casaro...bar meni...
DeeCay Posted - 13/09/2013 : 16:57:31
Malo me dočekao završetak ove priče, malo mi je neuvjerljivo i naprasno završio strip, bez neke prave poante. Draže mi je bilo putovanje nego završetak.

Ova nova Ferri/Burattini baš obećava! Baš sam se zainteresirao... Malo se uplašio kad su ona dva grubijana otela onu zaljubljenu Indijanku od doktora, i to baš uoći njihovih zaruka. Strašno! Uh, strah me najavljnog silovanja. Baš si mislim da će ona dvojica u ključnom trenutku baš nabasati na nekog od ekipe onih lutajućih freakova, a TO neće dobro završiti! A ne.
mladjo Posted - 13/09/2013 : 16:23:55
Rahazlam, druga opomena, pripazi malo na riječnik.
tinton Posted - 13/09/2013 : 15:51:59
quote:
Originally posted by teller

Nadam se da se salis,jer ako ti je casaro odlican.......




meni ej odličan,a li ne razumijme zašto je reko da ti je izjava glupa??
teller Posted - 13/09/2013 : 14:43:23
Nadam se da se salis,jer ako ti je casaro odlican.......
Ali nema veze,stvar ukusa..bar netko ko je uzivao u crtezu...meni je taj strip sastavljen iz 30 stranica sranja i 70 stranica pravog zagora...da ne govorim da je ponekad dosadni buratini 100 godina zanimljiviji od mrtvog mignaca...ferri si tu dao truda,vec smo ga vidjeli losijeg u krvavim piramidama...recimo...ja zivim za nuccio vukodlaka a do tada ferri je dobra predigra...bolja sigurno od casara...
Rahazlam Posted - 13/09/2013 : 14:30:35
quote:
Originally posted by teller

Bas sam procitao tog zagora i mogu kazat samo da prica obecava a u tom broju najvise se vidi razlika izmedu crtaca i jebivetra...dok ferri u 84 godini crta skoro ko u zlatnom periodu,cassaro je ne los nego nikakav...ovog trenutka da pozovem par ljudi u sloveniji nadem bar 10 boljih crtaca od njega..i to samo u kocevju....
Nikako ne zasluzuje zagor staff pa nacrtao demonsku knjigu jos 100 puta...
Cassaro moze ferriju silit olovke ili menjat tintu i susit duvanjem table koje on nije sposoban nacrtat da crta jos 80 godina....kod ferrijevog crteza i losija prica prolazi..
Zivio nam maestro.u



Nemogu se sloziti s ovom glupom izjavom Cassaro je odlican crtac!!!
mpavin Posted - 13/09/2013 : 14:12:23
Mignacco uobičajeno dosadan, Ferri i dalje rastura.
teller Posted - 13/09/2013 : 13:43:21
Bas sam procitao tog zagora i mogu kazat samo da prica obecava a u tom broju najvise se vidi razlika izmedu crtaca i jebivetra...dok ferri u 84 godini crta skoro ko u zlatnom periodu,cassaro je ne los nego nikakav...ovog trenutka da pozovem par ljudi u sloveniji nadem bar 10 boljih crtaca od njega..i to samo u kocevju....
Nikako ne zasluzuje zagor staff pa nacrtao demonsku knjigu jos 100 puta...
Cassaro moze ferriju silit olovke ili menjat tintu i susit duvanjem table koje on nije sposoban nacrtat da crta jos 80 godina....kod ferrijevog crteza i losija prica prolazi..
Zivio nam maestro.u

velka031 Posted - 11/09/2013 : 20:44:04
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Mignacco ovaj put napisao solidan uradak, ali prosek mu kvare Cassarovi...Ferri nakon toliko vremena crta neku "nebitnu" pricu, nimalo vezanu za neki kontinuitet ili jubilej. Ah, ko u dobra stara vremena. Nakon toga onima koji prate Ludens sledi njam njam. Nama koji smo veseli svakog cetvrtka jos uvek cure bale iz usta :D



O, da, Nuccio
Rahazlam Posted - 11/09/2013 : 19:10:03
quote:
Originally posted by markotamara

Nisam reka da si slip nego da je ovo savrsenstvo kao i sve dosada

da mos mislit ima feri KATASTROFALNIH naslovnica ova je jos dobra zapravo odlicna kad se izuzme pogreska s nogom(uostalom ko zna mozda je zagor bas bio slomio tu nogu pa mu je ona oslabila)!!!!
Villain Posted - 10/09/2013 : 17:12:29


quote:
Originally posted by piquet




forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000