forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Čarobna knjiga najavljuje

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Zlix Posted - 16/09/2013 : 11:56:46
Čarobna knjiga rešila je da obraduje ljubitelje stripova prelaskom na mesečni ritam izdavanja! Nova dinamika otpočela je već s Vulverinom, koji je izašao u drugoj polovini avgusta, a plan za sledećih šest meseci izgleda ovako:



28. septembar – Marvel Essential: Spajdermen 2

20. oktobar – Princ Valijant, I tom (1937–1938), izdanje u koloru, formata 33 x 24 cm, prema Fantagrafiksovim materijalima

20. oktobar – Marvel Essential: Osvetnici 2

23. novembar – Marvel Essential: Tor 1

7. decembar – Princ Valijant, II tom (1939–1940)

21. decembar – Džeremaja, I tom (epizode 1–3), kolor, format A4

25. januar – Marvel Essential: Hulk 1

22. februar – Marvel Essential: Fantastična Četvorka 1


Kao što možete videti, u oktobru i decembru pojačaćemo izdavačku aktivnost sa po dva izdanja. Cene svih najavljenih naslova biće, naravno, 1.285 dinara u knjižarama, s mogućnošću da ih kupite po znatno nižoj ceni na sajtu i u klubovima čitalaca Čarobne knjige, kao i u striparnicama Darkwood i Alan Ford.

http://www.carobnaknjiga.rs/carobna-knjiga-krece-s-mesecnim-objavljivanjem-strip-izdanja
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jagodanbg Posted - 17/08/2024 : 00:27:12
@going objašnjavao je Karven ovo u podkastu pre neki dan. Sad ću ti šibnuti link, mislim da imaš i 'timecode' u opisu videa pa premotaj:

https://youtu.be/t2MtO7WvksU?si=ECo1_NZLJuOEYbzZ
going going Posted - 16/08/2024 : 17:52:28
Nova edicija CK: Ultimativni Marvel Najbolje priče 1

Krecu od kraja ako sam ja dobro razumeo malo mi je to nelogicno ali dobro.



Scenario
Jonathan Hickman

Crtež
Bryan Hitch


ZAČETAK NOVOG ULTIMATIVNOG UNIVERZUMA!

Multiverzumski zli Rid Ričards, poznat i kao Tvorac, jedan je od jedina dva preživela bića nekadašnjeg Ultimativnog univerzuma. Nalazi se u najsigurnijoj ćeliji na planeti i veruje se da odande neće naneti štetu svetu. Međutim, Tvorac ima drugačije zamisli. U njegovom grandioznom i izvitoperenom umu razvijaju se planovi koji će poremetiti tkanje svetova i omogućiti mu da ponovo stvori izgubljeni univerzum, te se vrati kući – odnosno verziji u kojoj je on vrhovni vladar svega što postoji.

Nakon što je 2015. godine bio arhitekta uništenja Ultimativnog univerzuma, Džonatan Hikman ga 2023. godine ponovo pokreće, uz izuzetnu kreativnost i domišljatost. Novi Ultimativni univerzum potpuno je originalna tvorevina u kojoj imamo priliku da vidimo korenito promenjene verzije poznatih junaka. Ultimativna invazija je serijal kojim sve to počinje i predstavlja kamen temeljac nove kreativne sinergije najtalentovanijih Marvelovih stvaralaca današnjice.



Ultimate Invasion is a four-issue Marvel Comics limited series written by Jonathan Hickman, drawn by Bryan Hitch and colored by Alex Sinclair, which reintroduces the Ultimate Comics universe created by Brian Michael Bendis. Originally, Donny Cates was going to write Ultimate Invasion, as it follows up on his inclusion of the Maker in his Venom run, but after he got into a bad car accident, Hickman was brought on board as the new writer, ultimately going in a different direction. Cates was given a special thanks in the credits of the first issue.[2]

Hickman, in an interview, said "[Revisiting the idea of Ultimate Comics] couldn't be replicating or revisiting what Brian did in the original Ultimates - creating a streamlined, modernized version that would eventually become the spine of the MCU, and it certainly couldn't be what I did, which was a final chapter of a pre-existing universe. We also thought the very idea of Ultimate Comics needed to be inverted from what the original universe was - we wanted this to be something that could really only exist in the comic space: a new way of thinking about, and enjoying, a new version of the Marvel Universe. I'm pretty happy to say that it feels like we’ve accomplished those things and we’re very excited for everyone to get to read it."

AleksandarN Posted - 28/06/2024 : 17:55:08
quote:
Originally posted by Promys

quote:
Originally posted by Largo

quote:
Originally posted by Ampoo

Vredi li uzeti ovu mangi Bogovi lažu



Vredi, meni se svidela priča :)
Samo se jako brzo čita, ja sam je za pola sata pročitao…


+1



I meni se dopalo. Preporucujem.
Promys Posted - 28/06/2024 : 15:04:39
quote:
Originally posted by Largo

quote:
Originally posted by Ampoo

Vredi li uzeti ovu mangi Bogovi lažu



Vredi, meni se svidela priča :)
Samo se jako brzo čita, ja sam je za pola sata pročitao…


+1
I like girlz Posted - 28/06/2024 : 09:25:11
quote:
Originally posted by alexts

Koji integral?



umpah-pah.
alexts Posted - 27/06/2024 : 12:22:37
Koji integral?
I like girlz Posted - 27/06/2024 : 09:32:44
nažalost, i u ovom integralu ostao isti glupavi kolor kod uniformi kao kod BG albuma. nevjerovatno je da francuzi ne znaju koje su boje bile uniforme njihove vojske u 18. stoljeću.

stari kolor kod marketprint izdanja je imao ispravnu boju.
Largo Posted - 15/06/2024 : 17:07:57
quote:
Originally posted by Ampoo

Vredi li uzeti ovu mangi Bogovi lažu



Vredi, meni se svidela priča :)
Samo se jako brzo čita, ja sam je za pola sata pročitao…
Pajtos Posted - 15/06/2024 : 13:35:56
Meni je odlično legao Betmen, iako pretpostavljam da bi na većem formatu to bilo još bolje.
Marinijev crtež je praznik za oči, nije odoleo da nam ne baci u lice po koju sliku sa pozadinama Harli i Žene mačke... :P
E sad, scenario mu ima oscilacija...
jagodanbg Posted - 14/06/2024 : 17:50:16
quote:
Originally posted by alexts

Pitam se, kako Marinijev Betmen izgleda na formatu manjem od američkog, s obzirom da je rađen za A4, na kome je izvorno izašao?



john connor Posted - 14/06/2024 : 17:23:35
quote:
Originally posted by alexts

Pitam se, kako Marinijev Betmen izgleda na formatu manjem od američkog, s obzirom da je rađen za A4, na kome je izvorno izašao?


Strasno je da resis da ga objavis ovako...ali za 500din na sledecoj stripomaniji ok, taman za wc...
borg Posted - 14/06/2024 : 15:33:19
Ko novčanica od 100$ u monopolu.

alexts Posted - 14/06/2024 : 14:30:03
Pitam se, kako Marinijev Betmen izgleda na formatu manjem od američkog, s obzirom da je rađen za A4, na kome je izvorno izašao?
alexts Posted - 14/06/2024 : 11:45:37
Da, Endless Nights je prvi put srpsko izdanje.

A i Uvertira nije loša za veliki format, zbog slova, slika itd.
john connor Posted - 14/06/2024 : 11:24:12
Da Darkwood je objavio Uvertiru, kako Bog zapoveda, sa sve splash stranama. Na odlicnom papiru.
naker Posted - 14/06/2024 : 11:00:27
Pomešao si sa Endless Nights. Objavio je DW Uvertiru (pa sećate se valjda sjajnog crteža J.H. Williamsa trećeg svog imena), ali Svevremene noći se prvi put objavljuju.
Largo Posted - 14/06/2024 : 10:28:43
quote:
Originally posted by alexts

Jel ovaj Sendmen o – Uvertira ne postoji u DW izdanju?



Ne postoji, Fibra ga je objavila.
Largo Posted - 14/06/2024 : 10:28:08
quote:
Originally posted by Ampoo

quote:
Originally posted by jagodanbg

https://carobnaknjiga.rs/carobna-knjiga-najavljuje-tradicionalnu-letnju-stripomaniju-i-mangamaniju



Ništa novo na popustu



Kako nista? Meni se čini da su dosta novog ubacili.
alexts Posted - 14/06/2024 : 10:16:12
Jel ovaj Sendmen o – Uvertira ne postoji u DW izdanju?
Ampoo Posted - 14/06/2024 : 09:55:08
quote:
Originally posted by jagodanbg

https://carobnaknjiga.rs/carobna-knjiga-najavljuje-tradicionalnu-letnju-stripomaniju-i-mangamaniju



Ništa novo na popustu
Heisenberg Posted - 13/06/2024 : 00:42:23
Kaže Džimi da vredi, ja ću uzeti
Ampoo Posted - 12/06/2024 : 22:25:26
Vredi li uzeti ovu mangi Bogovi lažu
henry Posted - 10/06/2024 : 13:43:37
quote:
Originally posted by matori paraliticar

Uh pritisla domaca konkurencija..


Ma kakva konkurencija, bojkot devastira
matori paraliticar Posted - 10/06/2024 : 12:36:21
Uh pritisla domaca konkurencija..
jagodanbg Posted - 10/06/2024 : 11:01:07
https://carobnaknjiga.rs/carobna-knjiga-najavljuje-tradicionalnu-letnju-stripomaniju-i-mangamaniju

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000