forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Da li ovo stvarno toliko vrijedi (PEZ figurica)?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
1Euro Posted - 26/09/2013 : 13:14:27
Pogeldajte ovaj oglas:

http://www.ebay.com/itm/Very-Rare-No-Feet-Pez-MARY-POPPINS-Walt-Disney-/380723649352?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item58a4e5db48

za običnu Pez figuricu, ljudi bidaju ko ludi.....525 usd ali još nije kraj aukcije.....

Da li se netko razumije u Pez figurice? Čemu ovako luda cijena za bezveznu plastiku....
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Risar_69 Posted - 27/04/2016 : 14:38:24
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Od jednog razgovora s Risarom se natjeravam otvoriti kutiju staru oko 20 godina sa nekoliko stotina figurica iz kinder jaja ima i onih olovnih vojnika a negdje i koja pez figurica.
E sad bas hocu jedan dan to podici u zivot i fotke staviti na forum da cujem vase misljenje a mozda i procjenu.
Mozda jednog dana na nekom tavanu nadjem svoje stripove iz 80-ih.. Zagor, kapetan Mark, neki jos ali se sada ne mogu sjetiti svih..
Postat cu bogatasica



ti samo polako...
Risar_69 Posted - 27/04/2016 : 14:36:13
quote:
Originally posted by bosancicigor

moglo je i u viceve, al' ajde može Limited Edition Clinton i ovdje :)





Just_Charlie Posted - 26/04/2016 : 23:37:15
quote:
Originally posted by Poli


uzmi Bronhi






ovaj đinđer





Imam kandirani djumbir.papren ko vrag.necu nista do sutra, ne pada mi na pamet da ustanem, na meni je vise perina nego na zrnu graska. Da ona kraljevna sjedne na mene ne bi ni skuzila da sam ispod.:D
Poli Posted - 26/04/2016 : 23:30:44

uzmi Bronhi






ovaj đinđer

Just_Charlie Posted - 26/04/2016 : 23:29:09
Isti klinac..miki i mark, spojila..imam takvu temperaturu i upalu grla da me bas briga kako se i sama zovem.
Drhtim uz padelicu tople juhe. :)
lwood Posted - 26/04/2016 : 23:17:04
ima svakojakih kapetana
Poli Posted - 26/04/2016 : 23:14:32
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Mozda jednog dana na nekom tavanu nadjem svoje stripove iz 80-ih.. Zagor, kapetan Mark, neki jos ali se sada ne mogu sjetiti svih..
Postat cu bogatasica


ovo neka udica ...??























































ORLANDO Posted - 26/04/2016 : 22:18:52
quote:
Originally posted by nagor

Sretnik. :)



Zaista pojava od stripa.

Zelim ti da i ti nadjes svoj primjerak...a uz malo dobre volje iskopat ces ga kad tad


velka031 Posted - 26/04/2016 : 22:11:15
Svi smo mi kolekcionari čudne biljke onima koji to nisu, tako da se ne treba čuditi PEZOVCIMA :)
nagor Posted - 26/04/2016 : 21:59:33
Sretnik. :)
ORLANDO Posted - 26/04/2016 : 21:51:16
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Od jednog razgovora s Risarom se natjeravam otvoriti kutiju staru oko 20 godina sa nekoliko stotina figurica iz kinder jaja ima i onih olovnih vojnika a negdje i koja pez figurica.
E sad bas hocu jedan dan to podici u zivot i fotke staviti na forum da cujem vase misljenje a mozda i procjenu.
Mozda jednog dana na nekom tavanu nadjem svoje stripove iz 80-ih.. Zagor, kapetan Mark, neki jos ali se sada ne mogu sjetiti svih..
Postat cu bogatasica




Eh, puno je takvih kolekcionarskih blaga na tavanima, a vlasnici ni ne znaju. Sjećam se kad sam ispitivao frendove u osnovnoj školi za stare stripove i pričali mi kako su bake spalile većinu tih starih "romana" svojih sinova. Koliko LMS-a četvorki je tako otišlo u dim... eh... :(




Na moju veliku radost jedna se izvukla iz pozara bez i najmanje opekotine i sklonila se kod mene
ORLANDO Posted - 26/04/2016 : 21:43:51
quote:
Originally posted by DODSFERD

Možda nije najbolji primjer ali baci malo pogled na topic o turbo folku. Koliko nas je samo ispljuvalo cajke pa to opet ne znači da bi se trebao ljutiti onaj tko ih sluša (eto, Kras se ne ljuti već dalje udara po svome).
Slična situacija se može prenijeti i na sve druge stvari koje nas okružuju, ako nešto voliš i cijeniš uživaj u tome bez osvrtanja na druge, a ako usput još uspiješ nekoga zainteresirati za istu stvar to se može smatrati uspjehom.




A cuj, forumi ti dodju kao neka forma medjusobnog osvrtanja.
Tip mi je stao na zivac s komentarima a sad mi je i zao sto sam se uopce petljao u to, ali sto je tu je. Isprika ako sam nekog povrijedio.
Idemo dalje u nove avanture....
nagor Posted - 26/04/2016 : 21:43:03
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Od jednog razgovora s Risarom se natjeravam otvoriti kutiju staru oko 20 godina sa nekoliko stotina figurica iz kinder jaja ima i onih olovnih vojnika a negdje i koja pez figurica.
E sad bas hocu jedan dan to podici u zivot i fotke staviti na forum da cujem vase misljenje a mozda i procjenu.
Mozda jednog dana na nekom tavanu nadjem svoje stripove iz 80-ih.. Zagor, kapetan Mark, neki jos ali se sada ne mogu sjetiti svih..
Postat cu bogatasica



Eh, puno je takvih kolekcionarskih blaga na tavanima, a vlasnici ni ne znaju. Sjećam se kad sam ispitivao frendove u osnovnoj školi za stare stripove i pričali mi kako su bake spalile većinu tih starih "romana" svojih sinova. Koliko LMS-a četvorki je tako otišlo u dim... eh... :(
ORLANDO Posted - 26/04/2016 : 21:27:09
Eto omakne se, i to je za ljude............... :)
supermark Posted - 26/04/2016 : 21:07:45
quote:
Originally posted by ORLANDO



Baljezgati pez podloge i znanja moze svaka budala koja ima pristup internetu i ne zna sto bi sa svojim vremenom.




Lapsus koji zasluzuje pohvalu
Just_Charlie Posted - 26/04/2016 : 20:52:52
Od jednog razgovora s Risarom se natjeravam otvoriti kutiju staru oko 20 godina sa nekoliko stotina figurica iz kinder jaja ima i onih olovnih vojnika a negdje i koja pez figurica.
E sad bas hocu jedan dan to podici u zivot i fotke staviti na forum da cujem vase misljenje a mozda i procjenu.
Mozda jednog dana na nekom tavanu nadjem svoje stripove iz 80-ih.. Zagor, kapetan Mark, neki jos ali se sada ne mogu sjetiti svih..
Postat cu bogatasica
mladjo Posted - 26/04/2016 : 20:37:20
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mladjo

Ja pštujem svaki hobi.
Ako nekoga nešto veseli - bavi se time brate, zašto ne?
Pa imati hobi je jedna od najbitnijih stvari u životu.
Ak ti se slobodno vrijeme svodi na "kaj ima na telki" onda je to fakat loše.
Inače, tak bi netko mogao i za nas stripadžije reći "e, ovi daju po par stotina eura za neki stari strip, koji luđaci"



a misliš da to ne govore?



Ma kakvi, naš status u društvu je neprikosnoven :D
DODSFERD Posted - 26/04/2016 : 20:11:54
Možda nije najbolji primjer ali baci malo pogled na topic o turbo folku. Koliko nas je samo ispljuvalo cajke pa to opet ne znači da bi se trebao ljutiti onaj tko ih sluša (eto, Kras se ne ljuti već dalje udara po svome).
Slična situacija se može prenijeti i na sve druge stvari koje nas okružuju, ako nešto voliš i cijeniš uživaj u tome bez osvrtanja na druge, a ako usput još uspiješ nekoga zainteresirati za istu stvar to se može smatrati uspjehom.
ORLANDO Posted - 26/04/2016 : 20:02:17
Iwood....nazalost u pravu si
ORLANDO Posted - 26/04/2016 : 20:00:40
Iwood, ma dobar je on. Svako mu dobro zelim! Nitko nije savrsen pa ni ja.

Mladjo, logicno zboris. To je to. Jednostavno.
lwood Posted - 26/04/2016 : 19:58:08
quote:
Originally posted by mladjo

Ja pštujem svaki hobi.
Ako nekoga nešto veseli - bavi se time brate, zašto ne?
Pa imati hobi je jedna od najbitnijih stvari u životu.
Ak ti se slobodno vrijeme svodi na "kaj ima na telki" onda je to fakat loše.
Inače, tak bi netko mogao i za nas stripadžije reći "e, ovi daju po par stotina eura za neki stari strip, koji luđaci"



a misliš da to ne govore?
mladjo Posted - 26/04/2016 : 19:52:14
Ja pštujem svaki hobi.
Ako nekoga nešto veseli - bavi se time brate, zašto ne?
Pa imati hobi je jedna od najbitnijih stvari u životu.
Ak ti se slobodno vrijeme svodi na "kaj ima na telki" onda je to fakat loše.
Inače, tak bi netko mogao i za nas stripadžije reći "e, ovi daju po par stotina eura za neki stari strip, koji luđaci"
ORLANDO Posted - 26/04/2016 : 19:51:13
Dodsferd mislim da sam vec i sam rekao sto su nekome drugome mozda stripovi koje mi svi volimo, a bezvezna plastika nekome mogu biti i stare LP ploce koje netko pasionirano skuplja.

Kako rekoh, na sve se moze gledat iz razlicitih kutova, a razliciti svi jesmo i to je super ali smo donekle duzni i respektirati one "druge", pa se onda moze reci: "cudo jedno da ove stvari mogu postici ovoliku cijenu, ali eto postizu pa onda valjda nesto i vrijede, premda su meni osobno nezanimljive" a ne nesto nazivati bezveznim ili sranjem. Sve i svasta se danas moze nazivati sranjem....samo malo obrnes i okrenes i evo ti sranja, a sranje na kraju ostajes sam jer nemas postovanja prema drugome a drugi svejedno grmi dalje svojim putem bez da je i svjestan da postojis.

Dodsferd ovo naravno ne govorim tebi nego nacelno. To je eto isto samo moje misljenje.

lwood Posted - 26/04/2016 : 19:47:02
quote:
Originally posted by ORLANDO

Supermark slozio bi se da sam preburno reagirao!

Definitivno sam reagirao na samo neke od postova u ovoj diskusiji...a sad kad malo bolje pogledam vidim da je to 1 Euro koji je i pokrenuo sve ovo i pita se "Čemu ovako luda cijena za bezveznu plastiku", pa opet komentira aukciju ultra rijetke figure "ovo sranje košta 2995 usd....."...mislim, ono, halo....

Definitivno mi je on digao tlak..............kao mr Bean kojeg su nogirali iz leteceg tanjura na Zemlju, njega je ocito neko izbacio na ovaj sajt "nepripremljenog". Mislim, mozda sam u krivu, ali komentari govore za sebe.
Nema veze svo zlo s tim....a njemu svako dobro. Svakome od nas netko nekad stane na zivac, ovog puta je meni to uradio Euro1.
Sutra cu se jedva i sjecati da sam bio ovdje i ljutio se :)






pogledaj malo €urove topice pa češ vifit da je ok lik.
sa gomilom ideja
DODSFERD Posted - 26/04/2016 : 19:06:17
Zašto netko ne bi mogao reći svoje mišljenje o tome. I meni je također to bezvezna plastika, netko drugi vidi vrijednost u njoj, a cijela poanta je u tome da nismo i ne možemo biti svi jednaki (na svu sreću).

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000