forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Darko Macan/Vuja Radovanovic - SlomljeniSvemir 001

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Lavirinat! Posted - 27/09/2013 : 10:54:32
Nakon brzinskih jednogodišnjih priprema, dorada i prerada te kraćeg, dvomesečnog, drndanja sa štamparem - Slomljeni Svemir 1 u prodaji!



Istina - u limitiranoj količini i samo pri LaBirintovom mikro-stočiću na Salonu Stripa ali po pristojno(20-50%) nižim cenama negoli što će biti po striparnicama za mesec dana, kada će ovo izdanje(pardon - izdanja) biti i zvanično vani.
Za sve one koji se pitaju "Šta je, bre, Slomljeni Svemir?!" - kratki info:
Sećate se stripa Ratovi Vrsta kojeg je korporacija Labirint serijalizovala u sezoni '10-'11 u svojoj interplanetarno-popularnoj i više puta rasprodavanoj ediciji Sergej Strip?




E, to je to.
Samo smo odlučili da od toga napravimo mini seriju pa su Ratovi Vrsta postali naziv prve instalacije serijala Slomljeni Svemir.
Inicijalni plan je bio da serijalizaciju toga nastavimo kroz Sergej Strip uspešnicu ali, uSprkos protestima autora, odlučili da rizikujemo i razmrdamo domaće izdavaštvo pakovanjem u albumski format.
Svesni smo da će ovaj potez izazvati bes i razočarenje nepregledne mase fanova stripova u sveZkama ali nadamo se da će naši mnogobrojni poštovaoci, facebook prijatelji i potencijalni novi kupci
uspeti da pređu preko toga i ovom, u nas slabo zastupljenom formatu prezentacije stripskih publikacija, dati šansu.
Scenaristički novajlija Darko Macan i mlađahni ali perspektivni crtač Vujadin Radovanović je svakako zaslužuju.

Da bi ovo ostvarenje uspeli da približimo (jošmalopa) svima - uradili više varijanti izdanja - pa imamo:

Izdanje za chitače:



Meke korice, 52 strane, A4 format, u boji - Salonska cijena - 200 dindžolerosa



Izdanje za skupljače:



Tvrde Korice, 52 strane, A4 format, u boji - Salonski harač - 500 šoldi



Izdanje Za PRAVE šmekere:



Tvrde Korice, 52 strane, A4 format, crno bijelo(plus plavo na naslovnoj) - Salonski danak - 500 novaca


Pozovite Odmah!


privju slijedi:

http://www.scribd.com/doc/171373719/SlomljeniSvemir001-cb
http://www.scribd.com/doc/171374198/SlomljeniSvemir001kolor-privju





Fala na pažnji - viđamo se na Salonu!
Naše Promotere i Prodavce ćete tamo lako prepoznati - po izgužvanim facama i nasmejanim majicama.







dodatak:

U subotu 28/09, pri Beogradskom Salonu Stripa, u periodu između 16 i 18h primerke SlomljenogSvemira će potpisivati i po njima predano šarati čika Vuja Radovanović.
Prošle godine, na potpisivanju Čuvara Zaboravljenog Vremena, Mladac Vujadin je usled navale dobrano probio termin pa se nadamo da će i ovaj put zanoćiti iscrtavajući Vam posvete:)


25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
vice Posted - 14/10/2022 : 13:50:14
U prvom dijelu je najjači dio gangbang na novinarku. Macan perverznjačina! :P
Chui Posted - 14/10/2022 : 13:18:17
quote:
Originally posted by anto

sjajan strip.
i darko i vuja su dobro odradili posao.
izdanje (za čitače) je odlično i ultra jeftino.
jedina mana (ako je to mana) ovom stripu je što se brzo pročita.
veliki plus je za dosta sisa.
radujem se nastavku!


Baš sam nabavio jučer prvi dio, nema greške s Macanom, a Vuja to super prati. Baš me zanima kako ide dalje. Jel ima u Zagrebu gdje za kupiti nastavak? Ovaj prvi dio se pojavio u Sn2 i nisam smio propustiti priliku pa sam odmah djelovao.
Deers Posted - 23/07/2017 : 12:49:52
Pa da, povezano je sa jedinicom ali u ovom albumu se proširuje opis tog Slomljenog svemira.

I osim Kundaka i admirala mislim da u prvoj priči uhvate ono čudovište koje ubija Io u prvom albumu.
anto Posted - 22/07/2017 : 22:08:55



Macan&Vuja:Slomljeni svemir 2 - Kontakt (Lavirint)
(izdanje za skupljače - mekokoričeno u boji)

Posle tri and half godine dočekah i dvojku [angry2]
Najpre potražih keca da se podsetim o čemu se uopšte radi u SlomSvem,ali kita;nemam pojma u kom se kutku kolekcije taj strip zametnuo,što i nije neko čudo nakon 43 meseca.Što je najgore,zamolih prijatelja da mi da svoj primerak,ali i kod njega ista priča.

Ova dvojka se sastoji od tri poglavlja,i nešto mi se ne čini da ima previše veze sa kecom - jedino mi je u glavi ovaj mačkoglavi sa kleštima.Barem prve dve priče deluju kao nešto sasvim novo - u prvoj se izvesna Chiara Crystal nađe na nekom ogromnom svemirskom čudovištu a u drugoj stanoviti kapetan Hehu lovi neku zajebanu ajkulu.Treća već deluje da ima veze sa SlomSvem #1 i tu se Kundak podsmeva admiralu kome se noga zaglavila u školjci a plima nadolazi.

Ne smem da kažem kao za keca sjajno,već bi to bilo vrlo dobro iliti 4/5

Ali ako ćemo da čekamo na trojku ponovo tri i po godine,nek se teraju i Dekara i Macan i Vuja [grin2]
(ovo ozbiljno mislim; smajli je zbog političke korektnosti)
Lavirinat! Posted - 24/06/2014 : 20:10:01
quote:
Originally posted by Cromwell

Je li ikako moguće da i SC bude nabavljiv kod tebe?




Kao što Mačak reče - kod njega presušile zalihe ali u SKAB-u bi trebalo da ima par primeraka mekog poveza.
Torghal Posted - 09/06/2014 : 19:45:41
quote:
Originally posted by mcn

Ajd mi pliz javi na mail thedarkomacan na gmailu, nisam u Zagrebu ovaj mjesec, rješavat ću kad se vratim.

mcn


Ok.
mcn Posted - 09/06/2014 : 19:31:24
Ajd mi pliz javi na mail thedarkomacan na gmailu, nisam u Zagrebu ovaj mjesec, rješavat ću kad se vratim.

mcn
Torghal Posted - 09/06/2014 : 18:45:11
quote:
Originally posted by mcn

Što sam imao sc-a dao sam u dućane davno. Hoće li biti još, pitanje je za Dekaru.

Sergej stripa imam, mislim, sve brojeve osim 15.

mcn


Odlicno.Tribali bi mi brojevi 1,2,6,10,13,16,17.Aj posalji mi broj svog racuna na mail i koliko novaca da uplatim za sve to pa ti posalji stripove kad budes moga.
mcn Posted - 09/06/2014 : 18:38:23
Što sam imao sc-a dao sam u dućane davno. Hoće li biti još, pitanje je za Dekaru.

Sergej stripa imam, mislim, sve brojeve osim 15.

mcn
Torghal Posted - 09/06/2014 : 18:33:01
quote:
Originally posted by mcn

Par primjeraka HC kolor SlomSvema 1 kao i više od par primjeraka SS#17 bit će nabavljivi od srpnja, kod mene.

mcn


Jeli SS#17 jedini SS koji imas ili ti je ostalo nesto prethodnih brojeva?Fali mi par brojeva da kompletiram kolekciju.
Cromwell Posted - 09/06/2014 : 17:23:44
Je li ikako moguće da i SC bude nabavljiv kod tebe?
mcn Posted - 08/06/2014 : 23:22:44
Par primjeraka HC kolor SlomSvema 1 kao i više od par primjeraka SS#17 bit će nabavljivi od srpnja, kod mene.

mcn
brko17 Posted - 08/06/2014 : 13:27:45
Sta je s ovim, jel u prodaji?
Mr. Bushido Posted - 21/05/2014 : 15:01:43
quote:
Originally posted by Lavirinat!

Gepek Varijante preko Mcn-a će raditi od sledeće sedmice.
Osim ako Mafest-Švercera ne istresu na Granici, naravno.



U svakom slučaju, hvala.
Lavirinat! Posted - 21/05/2014 : 14:55:42
Gepek Varijante preko Mcn-a će raditi od sledeće sedmice.
Osim ako Mafest-Švercera ne istresu na Granici, naravno.
Mr. Bushido Posted - 21/05/2014 : 14:33:42
Postoji li šansa da se tvrdoukoričeno izdanje pojavi u Hrvatskoj?
Deers Posted - 02/04/2014 : 15:56:37
jaki Posted - 02/04/2014 : 12:41:51
yessssss
Lavirinat! Posted - 02/04/2014 : 12:19:13

pfuuu... problem sa bilbord fajlovima rešen(j#$%ni imageshack).
eve, za sve vas tolerantne i strpljive, taze svršene i još svežije skenjirane tablerone iz SlomSvema 2:

brko17 Posted - 30/03/2014 : 11:16:10
Slazem se da je rijec o jednom od najboljih stripova prosle godine, te jedva cekam nastavak.
Uzeo sam SC verziju u boji i izuzetno sam zadovoljan samim izdanjem.
danielp Posted - 30/03/2014 : 10:36:12
Jedan od boljih albuma prošle godine! Nije što ga rade maši autori, nego je stvarno fenomenalan!
jaki Posted - 29/03/2014 : 15:52:57
meni i u c/b odlično izgleda.
dicmanjac Posted - 29/03/2014 : 15:32:00
Jedva čekam nastavak.....u boji naravno :D
jaki Posted - 29/03/2014 : 14:44:45
I meni isto
Inače,po meni izdanje godine
Deers Posted - 29/03/2014 : 13:17:19
da li je to samo meni ili su slike na ovom topicu toliko povećale da mogu prebrojat dlake na Kundaku?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000