forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex Ludens 119 Anđeo osvete

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Magico_Vento Posted - 11/10/2013 : 00:02:58
Nisam ovdje vidio najavu pa evo







Scenarij : Nizzi
Crtez : Fusco

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
bjelolasica Posted - 19/10/2013 : 21:09:01
Priča produžena bez veze
teller Posted - 19/10/2013 : 20:42:29
Nije to nista strasno,vazno da su stranice na broju...
Evo procitao bleka i na skoro 250 stranica ni jedne jedine flekice ili greskice...neznam dal je ludens izbacijo potpunija izdanja od blekai marka,na traperima se bas potrudi...netko se u tiskari zainatio na texa...
Kojot Posted - 19/10/2013 : 10:45:50
quote:
Originally posted by teller

kupljeno i flekast, ostaje da potražim bolji.



Ja jos nisam dobio moj primerak,neznam da li ce biti flekast,nece mi smetati fleka.
Bitno da Tex izlazi!
Shaner Posted - 18/10/2013 : 23:46:36
Jako dobar Villa, predvidivo naivan Nizzi i los Fusco. Ali nema veze, bitno da je novi Tex.



teller Posted - 14/10/2013 : 11:01:10
kupljeno i flekast, ostaje da potražim bolji.
goghy Posted - 14/10/2013 : 08:40:27
E onda jedini imaš sreće, jer i moj je sav isflekan.
velka031 Posted - 13/10/2013 : 18:42:32
Povratak Montalesa, odlično...
I ja sam danas kupio ovaj strip, sasvim ok izdanje, nema fleke :)
kasper Posted - 13/10/2013 : 12:06:17
quote:
Originally posted by MarxH

Zanimljiva epizoda , ali i još zanimljivija najava slijedećeg Texa. Matador? Izgleda da radnja seli u Meksiko. Tko će asistirati Teksu? Montales? El Morisko? Netko treći?




jebach Montales
tex2 Posted - 12/10/2013 : 22:43:10
I moj ima fleke, inače tipični Tex!
MarxH Posted - 12/10/2013 : 18:50:00
Kupljen i pročitan.

Ovaj Tex donosi još jedan stereotip koji se provlači kroz epizode ovog junaka kada je glavni negativac žena. Tex nekako uvijek uspije ne uprljati ruke udarcem ili metkom u ženu. Ponekad to napravi zmija (Vrač Dijablero) , ponekad netko drugi (prvo pojavljivanje Zende) , nekad negativka završi poginuvši sa jurećom kočijom , a u ovom slučaju... eh, to bi bio spoiler.

Zanimljiva epizoda , ali i još zanimljivija najava slijedećeg Texa. Matador? Izgleda da radnja seli u Meksiko. Tko će asistirati Teksu? Montales? El Morisko? Netko treći?

BTW , i moj primjerak im bijele fleke
Space Marine Posted - 12/10/2013 : 16:00:48
Strip je pročitan. Svidio mi se završetak priče, pun je akcije i zanimljiv za čitanje. Jedina zamjerka je da moj primjerak ima bijele fleke promjera 2-3 cm donjem lijevom dijelu strana 29, 61,77, 109. Jeli ta tiskarska greška samo kod mene ili je i u ostalim primjercima?
Space Marine Posted - 12/10/2013 : 09:45:58
Na kioscima je. Evo, ja sam ga kupio prije pola sata.
aved Posted - 12/10/2013 : 00:57:24
Cisto sumnjam da ce Ludens nastaviti sa epizodama koje je VEC objavio. Mislim da ce uraditi preskok isto kao i sa Dylanom.
karven Posted - 12/10/2013 : 00:28:30
Ti da, ali većina nije prestala. A obzirom kakve su epizode izašle u VČ, bolje bi im bilo da preskoče, sve ostalo je samoubistvo.
Tutta Posted - 11/10/2013 : 20:28:42
Ja imam samo prvih pet brojeva od Tex VC. Kad sam vidio da ce se u skorije vrijeme sudariti,prestao sam kupovati Tex VC. Al zato kupujem sve ostalo.Mr.No,Lilit,Julia,Cassidy itd. . Ne znam,citajuci neke komentare,onda bi bilo najbolje da se napravi par i nepar. Ludens parni broj a VC neparni. Moze i obrnuto. A Maxi,Specijali,Giganti da se na ostale Republike razdjele.
going going Posted - 11/10/2013 : 20:06:02
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Tutta

Nikakva skakanja ni preskakanja! Kakve su to gluposti? To kao da su Njemci preskakali Asterix brojeve koje su vec Austrijanci preveli.



Pa neće valjda objavljivati brojeve koje je VČ već objavio, i ovako je Tex na aparatima, a ponavljanje VČ brojeva bi ih isključilo.



Da! I mislim glupo je da se dupliraju te epizode koje je lako nabaviti. Ni jedan VCov broj nije rasprodat.
Ja bih voleo sto pre da vidim ove nove epizode od Buffalo soldiersa pa nadalje ali u kiosk varijanti.
Stvarno steta sto nemam para za Libellusova tehnicki savrsena izdanja ali tako je kako je. Zato VC i Ludens u napad!
velka031 Posted - 11/10/2013 : 20:03:27
quote:
Originally posted by Tutta

Nikakva skakanja ni preskakanja! Kakve su to gluposti? To kao da su Njemci preskakali Asterix brojeve koje su vec Austrijanci preveli.



Pa neće valjda objavljivati brojeve koje je VČ već objavio, i ovako je Tex na aparatima, a ponavljanje VČ brojeva bi ih isključilo.
bjelolasica Posted - 11/10/2013 : 18:56:23
quote:
Originally posted by Rahazlam

nisam dugo uzimo texa,jel od ovog broja pocinje epizoda??Da nebi na pola epizode uzo!!

U ovom završava. Imaš dva broja prije
Timber Bil Posted - 11/10/2013 : 16:32:23
quote:
Originally posted by acestroke

Uopste mi ne ulazi u glavu zasto su na SBE sajtu krearali ove 3D slike svojih stripova, a pogotovo ove pogresne hrbate, koji niti pokazuju korektan font, niti boju slova (u realnosti su plava, i veca). Zar im je bilo bas toliko tesko uradit sve to pravilno?

Mora da imaju neke iz Ludensa zaposlene u svojoj tvrtki.

Odlično izgleda, nema potrebe da pljuješ po svemu i svačemu.
teller Posted - 11/10/2013 : 15:25:37
quote:
Originally posted by djukak

quote:
Originally posted by emirem

Boje u sbe su uvijek jace i intezivnije....nase naslovnice su uvijek bljedunjave,dobro je ovo ovako vidjeti za usporedbu,a jos rezanje sa strane...



Mislim da je to do skena.


istina,bas usporedujem iste brojeve originala i ludensa i nikakve razlike u naslovnici,...naravno osim sirine stripa i loga...
djukak Posted - 11/10/2013 : 15:12:33
quote:
Originally posted by emirem

Boje u sbe su uvijek jace i intezivnije....nase naslovnice su uvijek bljedunjave,dobro je ovo ovako vidjeti za usporedbu,a jos rezanje sa strane...



Mislim da je to do skena.
Space Marine Posted - 11/10/2013 : 14:26:33
Jeli već na kioscima?
nikia Posted - 11/10/2013 : 13:31:45
Sigurno će nas kupce pitati šta mi želimo.
Poli Posted - 11/10/2013 : 13:01:47
quote:
Originally posted by Tutta

Nikakva skakanja ni preskakanja! Kakve su to gluposti? To kao da su Njemci preskakali Asterix brojeve koje su vec Austrijanci preveli.


Pa kad ih vec kod DD nije bilo "briga"...

emirem Posted - 11/10/2013 : 12:53:06
Boje u sbe su uvijek jace i intezivnije....nase naslovnice su uvijek bljedunjave,dobro je ovo ovako vidjeti za usporedbu,a jos rezanje sa strane...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000