forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Qatalog: Q STRIP 53 (a-j) - BESPLATNO!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
mcn Posted - 17/10/2013 : 10:14:52
DANAS (vjerojatno iza 14h) nova knjižica u ZG striparnicama, Babilonu, Alan (Fordu ako je stiglo).

Riječani - raspitajte se u Peek&Pokeu ili Muzeju djetinjstva!


Kako će mu jedanaesta godina izlaženja po svemu sudeći biti i zadnja, Q STRIP je nakanio ostvariti si barem još jedan san: TJEDNO izlaženje. U to ime, broj 53 se sastoji od DESET KNJIŽICA (dobrim dijelom financiranih sudionicima akcije vritnjaQ) koje će u striparnicama biti dostupne BESPLATNO. Knjižice i datumi izlaženja su kako slijedi:

16. listopada – Ninoslav Kunc: U raljama Debele Klare
23. listopada – Sara Divjak: Muhe
30. listopada – Darko Macan: Sigma
6. studenog – Frano Petruša: Mama
13. studenog – Krešimir Biuk: Crnjak
20. studenog – Tomislav Tomić: Apokalipsa
27. studenog – Ivan Hajek: Govna
4. prosinca – Marko Merćep: Snjeguljica i sedam pirata
11. prosinca – Josip Sršen: Brkovi
18. prosinca – Pictogramax: Opusculus

[URL=http://s131.photobucket.com/user/kvintal/media/blog/maliqgrupna_zps9e117691.jpg.html][/URL]

Napomena prva: datumi se odnose na zagrebačke striparnice (Asteroid B612, Lastan, Stripovi na kvadrat). Knjižice očekujte i u Alanu Fordu, Babilonu, Buchu, Darkwoodu & Peek&Pokeu, ali je zakašnjenje moguće.

Napomena druga: svi sudionici vritnjaQa svoje će knjižice dobiti poštom. Ako se želite naknadno uključiti u vritnjaQ, moguće je, a uvjeti su kakvi su i bili. Pročitajte ih ovdje: http://www.darkomacan.com/dnn/Home/tabid/36/EntryID/1626/Default.aspx

Napomena treća: u razdoblju do Interlibera (na kojem će kupcima biti dostupna određena količina knjižica) očekujte svakodnevna podsjećanja i promotivne akcije Mentorovih izdanja. EVERYTHING MUST GO, godina je posljednja.

Hvala na pažnji, a i pozornosti!

(mcn)
20   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
mcn Posted - 27/11/2013 : 19:43:06
7 muQte strip od danas u striparnicama:

[URL=http://s131.photobucket.com/user/kvintal/media/MaliQ_G_zpscbb57e1e.jpg.html][/URL]

mcn
mcn Posted - 21/11/2013 : 16:12:39
Šesti besplatniQ:

[URL=http://s131.photobucket.com/user/kvintal/media/MaliQ_F_zps188e46c5.jpg.html][/URL]

(mcn)
mcn Posted - 16/11/2013 : 08:26:18
Peta qnjižica od nekidan u striparnicama. Naravno, za svaku kupljenu knjigu (a većina ih je po 10 kuna) na Mentorovu štandu na IntreLiberu (paviljon VI, štand 3A) dobijate po jedan od ovih sveščića (iako je Sršenov na izmaku).

[URL=http://s131.photobucket.com/user/kvintal/media/MaliQ_E_zps0b4269cc.jpg.html][/URL]

(mcn)
mcn Posted - 06/11/2013 : 18:45:54
Četvrta knjižica od danas u striparnicama:

[URL=http://s131.photobucket.com/user/kvintal/media/MaliQ_D_zpsa3aacba3.jpg.html][/URL]

(Raspitajte se o našim rasprodajama.)

(mcn)
anto Posted - 01/11/2013 : 12:16:54
U raljama debele Klare - dobar stripić
Muhe - nije mi se svideo
mcn Posted - 30/10/2013 : 18:38:59
Od danas, treća bespla qnjižnica u striparnicama:

[URL=http://s131.photobucket.com/user/kvintal/media/MaliQ_C_zps3ff3b718.jpg.html][/URL]

(mcn)
mcn Posted - 24/10/2013 : 21:42:38
quote:
Originally posted by MarkoDj

Kolika je naklada po knjizici?



500 službenih, ali dobili smo i rinfuzu pa je u prosjeku oko 550.

mcn
Vlaadisha Posted - 24/10/2013 : 17:17:09
quote:
Originally posted by Deers

Ninoslav Kunc: U raljama Debele Klare - Uvrnuto ali odlično. Imam malo problem s crtežom, na prvu mi je uvijek odbojan ali to je najvjerojatnije zbog toga što je ilustrirao udžbenike mrskog mi Njemačkog jezika

Pokusavam u glavi da spojim njegov stil iz Patka sa udzbenikom iz nemackog... i ne uspevam.
Lavirinat! Posted - 24/10/2013 : 15:51:29
meeeh:
MEHo, Sara, Petruša, Hajek

ic oke:
Tomić, Kuntz

vrlo dobro:
Macan, Biuk

Najbolji Domaći Strip Ove Godine:
Don Juan De Mravko by Glasnović/Sršen
MarkoDj Posted - 24/10/2013 : 15:18:05
Kolika je naklada po knjizici?
Torghal Posted - 23/10/2013 : 19:05:37
Napokon san uvatia vrimena i procita sve stripove.I dalje ostajem pri tome da mi je strip Govna najbolji ali ima i medju ovim ostalima stvarno super stripova,Crnjak naprimjer.Sveukupno gledajuci meni osobno je ova kolekcija stripova puno bolja nego ona objavljena u Q stripu br.20 iako ima i tamo nekoliko odlicnih stripova.
Deers Posted - 22/10/2013 : 22:13:58
Možda sadrži spoilere!

Ninoslav Kunc: U raljama Debele Klare - Uvrnuto ali odlično. Imam malo problem s crtežom, na prvu mi je uvijek odbojan ali to je najvjerojatnije zbog toga što je ilustrirao udžbenike mrskog mi Njemačkog jezika
Sara Divjak: Muhe - Fantastična minijatura u njezinom stilu. Čekam onaj najavljeni njezin duži projekt s tekstom :)
Darko Macan: Sigma - Macan opet kuka ali se to gotovo i ne primijeti :D
Frano Petruša: Mama - Očekivao sma nešto drukčije ali mi je logično da se takav talent na ovaj način ispuše tu i tamo
Krešimir Biuk: Crnjak - Odličan, najbolje od Biuka na jednom mjestu, meni najdraži strip od svih 10
Tomislav Tomić: Apokalipsa - Rekao sam to nakon njegovog 24satnog stripa, rekao sam nakon njegovih epizoda u Ukletom vitezu i ponovit ću to i ovdje: dajte ovom čovjeku neka crta!!!
Ivan Hajek: Govna - Stripova o izlučevina u domaćem stripu ne nedostaje ali ih je malo uspjelo spojiti i romantiku s tim na ovakav način
Marko Merćep: Snjeguljica i sedam pirata - Dobra adaptacija poznate priče u novo okružje uz crtež koji bih volio češće vidjeti
Josip Sršen: Brkovi - A o čemu drugom, ako volite Mystaxa ovo vam je obavezno štivo. A i mravi s naslovnice nisu loši
Pictogramax: Opusculus - Ne bih ovo rekao da je strip ali s druge strane nigdje ne piše da su ovo stripovi
Deers Posted - 21/10/2013 : 17:06:52
Stigle i meni knjižice. Dvojba dal da se odmah bacim na čitanje ili da guštam polako
nenno Posted - 21/10/2013 : 16:22:53
pročitao Debelu Klaru - odlično..... jedva čekam ostale!!!!
Torghal Posted - 21/10/2013 : 15:10:35
Napokon stigle knjizice.Zasad sam procita Petrusu,Macana,Divjak i Hajeka.Od njih san nekako ima najveca ocekivanja pa sam ih se prvih i uhvata.Petrusina Mama mi je bas lipo sila,volim i inace njegov crtez a i prica je dobra.Macanova Sigma mi je ok,Hugo i Jack mi se ipak vise svidia.Muhe Sare Divjak su bolesno dobre.I na kraju dolazi moj favorit medju dosad procitanim knjizicama;Govna od Ivana Hajeka.Strip je bolestan,smisan,tuzan i predivan i sumnjam da ce ga ikoji strip iz ostalih knjizica uspit nadmasit.Sve u svemu knjizice su(barem ove dosad procitane)ispunile sva moja ocekivanja.Sta se tice gasenja Q stripa mislim da to nije nikakvo cudo.Cudo je da je u ovakvoj drzavi potraja 11 godina.Meni je velika cast sta su dva moja stripa objavljena u sklopu lunatiQa.
zlikovski Posted - 18/10/2013 : 15:29:09
Pa čemu gašenje. Q me svojevremeno vratio stripu.

Tužna vijest...
mcn Posted - 18/10/2013 : 11:01:30
>A hoće li biti nešto za sajam knjiga u BG?

Alan Ford bi trebao dobiti prve dvije knjižice do Sajma.

mcn
maddox031 Posted - 18/10/2013 : 08:58:24
Šteta oko posljdnje godine izlazenja :(

S druge strane, jako čekam da mi stigne sve ovo sto mi stize ;)
Deers Posted - 17/10/2013 : 14:30:50
Izgledaju odlično, jedva čekam da mi dođu.
magirus Posted - 17/10/2013 : 11:24:47
I u Srbiji opet ništa, verovatno, jer će otići pre nego ja odem u BG da uzmem. Paypal ne radi itd...
A hoće li biti nešto za sajam knjiga u BG?
Loša vest je ovo za poslednju godinu izlaženja...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000