forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Pitanje za Markosa-Ken Parker u boji!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
1Euro Posted - 29/11/2013 : 23:11:46
Eto, čitao sam ovaj topik:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=31428&whichpage=43

pa se ovdje spominje, kako Italijani razmišljaju reizdat Kena Parkera u boji i tako završiti serijal.
Bude li do toga stvarno došlo, kakve su mogučnosti da ti ( Markos) ili netko drugi (Libellus npr.) počnete sa izdavanjem čitavog serijala Kena Parkera u boji i kada bismo to mogli očekivati?
Ili se razmišlja samo o ovim nastavcima (npr ova priča na 13 stranica), pa če se samo ti nastavci napraviti, ali to bi onda značilo šarenu kolekciju ( crno bijela koja je več izašla do sada + nastavci u boji koji če tek izači).

Znači razmišlja li se o reizdavanju cijeloga serijala Kena Parkera u boji?

Znam, da je dosta ljudi bilo skeptičnih kada smo pričali da bi netko trebao izdati Kena Parkera u sc verziji za kioske, pa me zanima kako gledaju forumaši sada na ovo reizdanje u boji, da li bi ga kupovali?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DODSFERD Posted - 01/02/2016 : 19:01:01
quote:
Originally posted by 1Euro
Znam, da je dosta ljudi bilo skeptičnih kada smo pričali da bi netko trebao izdati Kena Parkera u sc verziji za kioske, pa me zanima kako gledaju forumaši sada na ovo reizdanje u boji, da li bi ga kupovali?


Ja sam mislio na ovo pitanje iz uvodnog posta, a vjerujem i kolega prije mene.
morski Posted - 01/02/2016 : 18:56:33
quote:
Originally posted by jaki

nijedan osim ta 2.


hvala, tako sam i mislio.
quote:
Originally posted by risbozg

ne i ne



quote:
Originally posted by DODSFERD

Da i da.


DODSFERD Posted - 01/02/2016 : 18:51:13
Da i da.
risbozg Posted - 01/02/2016 : 16:50:10
ne i ne
jaki Posted - 01/02/2016 : 16:18:36
nijedan osim ta 2.
morski Posted - 01/02/2016 : 16:07:26
Pitanje za sve:

Koji KP su u originalu u boji osim brojeva 60 Normin princ i 62 (Uz)dah i san? #61 Gde umiru titani / Ledeni dah? Lovceva Lily, Dome slatki dome?
roby05 Posted - 01/12/2013 : 20:29:40
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Space Marine

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by roby05

Ma ja bi ga ipak volio vidjeti u SC kiosk izdanju.Moze 1/1

+1


+1 Ja nikada nisam čitao toga Ken Parkera , ali da izlazi u kiosk izdanju sigurno bih počeo. Mislim ako mogu Miki i Blek "preživjeti" kiosk izdanja pa može valjda i on.


ne usporeduj marka i bleka za sve generacije...(klinci,nostalgicari,vozaci kamiona..).i specifican strip za ljubitelje western tematike....da je vestern hit tex bi izlazio tjedno.
Naravno da je ken kvalitetniji serijal ali sam siguran da bi se losije prodavao od legenda esse-geese...cak je ken bio najmanje prodavan junak u dnevniku,nisam ga ni ja ko klinac voljeo...to je strip za ozbiljnije,zrelije,zahtjevnije citatelje...mark i blek su sve drugo.


U pravu si vecinom,ali ja prvi isto nisam Kena u proslosti bas volio,kao i vecina ovdje mislim.Sad bi,ipak,jako volio da izlazi i uzimao bi ga sigurno.Imam nesto LMS-a,ali jedno lijepo kiosk izdanje kao PSDZ ili Mark,Blek...bi bilo odlicno.
going going Posted - 01/12/2013 : 18:14:20
Ja bih najvise voleo da vidim Kena Parkera u izdanju Veselog cetvrtka, 6 ili 7 brojeva unutra, originalne naslovne strane, zanimljivi tekstualni dodatak na kraju knjige i milina, i da cena sa 30 posto popusta bude ne vise od 1700 din.

ISto bih to voleo da vidim i za Magicnog vetra koji mi je nedostizna ceznja!

teller Posted - 01/12/2013 : 16:54:58
quote:
Originally posted by Space Marine

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by roby05

Ma ja bi ga ipak volio vidjeti u SC kiosk izdanju.Moze 1/1

+1


+1 Ja nikada nisam čitao toga Ken Parkera , ali da izlazi u kiosk izdanju sigurno bih počeo. Mislim ako mogu Miki i Blek "preživjeti" kiosk izdanja pa može valjda i on.


ne usporeduj marka i bleka za sve generacije...(klinci,nostalgicari,vozaci kamiona..).i specifican strip za ljubitelje western tematike....da je vestern hit tex bi izlazio tjedno.
Naravno da je ken kvalitetniji serijal ali sam siguran da bi se losije prodavao od legenda esse-geese...cak je ken bio najmanje prodavan junak u dnevniku,nisam ga ni ja ko klinac voljeo...to je strip za ozbiljnije,zrelije,zahtjevnije citatelje...mark i blek su sve drugo.
Space Marine Posted - 01/12/2013 : 15:14:32
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by roby05

Ma ja bi ga ipak volio vidjeti u SC kiosk izdanju.Moze 1/1

+1


+1 Ja nikada nisam čitao toga Ken Parkera , ali da izlazi u kiosk izdanju sigurno bih počeo. Mislim ako mogu Miki i Blek "preživjeti" kiosk izdanja pa može valjda i on.
cronos six Posted - 01/12/2013 : 13:59:32
markos vec ima prevod,sken,dizajn naslovnica,sve sto je neophodno.
mogo bi(ali nece)da reizda kena kao sc izdanje,a da li bi islo jebem li ga.kao i moj kolega karson i ja bih kupovao jer sam prodao(100% se zajebo)prva 30 broja libellus-fibra.
Kit Carson Posted - 01/12/2013 : 11:41:23
quote:
Originally posted by roby05

Ma ja bi ga ipak volio vidjeti u SC kiosk izdanju.Moze 1/1

+1
roby05 Posted - 01/12/2013 : 11:11:07
quote:
Originally posted by supermark

Martyja?
njih nema ni za jedno kiosk izdanje, a kamoli u vise formi...


Ok,mislio sam opcenito,na sva izdanja i ne samo na nase izdavace.Mozda sam malo nespretno to napisao.Ipak je,manje vise svima dostupno svako izdanje,bez obzira je li kiosk ili knjizara.Tu razlika igra u cijeni i kvaliteti.Ako se ne varam,Martyja ipak imamo od Libellusa,Agarthija,VC-a,SA,pa i Dnevnika.Koliko je neko zadovoljan sa tim izdanjima ili koliko ce trajati,to je druga stvar.Konkretno,ja taj strip ne kupujem tako da,ako nesto zbrljam,neko ne uzme za nesto lose,ako sam falio.
supermark Posted - 01/12/2013 : 10:48:13
Martyja?
njih nema ni za jedno kiosk izdanje, a kamoli u vise formi...
roby05 Posted - 01/12/2013 : 10:10:11
Ma ja bi ga ipak volio vidjeti u SC kiosk izdanju.Moze 1/1,2/1 pa i 3/1.Bez obzira na savrseno izdanje Libellus/Fibra,mislim da bi imao smisla,pa i prodaju.Koliko vidim ovdje,ipak nas ima dosta koji kupujemo razna ista izdanja u drugim formama,pa i identicnim izgledima.Prije svih mislim na Alan Forda,Zagora,Martya...To je naravno,moje misljenje.
nikia Posted - 01/12/2013 : 08:43:29
Nisam protiv Kena u boji ali ga sigurno ne bih kupovao jer imam Fibrin-Libellusov kpl i zadovoljan sam njime.Izlazi i Zagor u boji pa ga ne uzimam.A da bi Ken izgledao odlično nema sumnje.
jang Posted - 01/12/2013 : 07:19:10
zato što se plaše za svoj novčanik
acestroke Posted - 01/12/2013 : 01:57:16
Pa neke epizode ionako postoje u boji (Dah i San), i uopste ne izgledaju lose. Zasto se protivite boji?



velka031 Posted - 01/12/2013 : 01:46:13
Ken u boji - NE!
Dermentor Posted - 01/12/2013 : 00:30:57
Evo ja krenuo na putovanje sa Kenom od pocetka,procitao kao klinac par komada I to je to. Za sad 1-4 procitao I cini se malo naivno al dug je put do broja sedamdeset I nesto. Bas nedavno zavrsio magicnog I zanima me kakav ce Ken biti u usporedbi... Inace glasam PROTIV Kena u boji ;)
DKoor Posted - 30/11/2013 : 23:41:42
quote:
Originally posted by Obi-wan

Uglavnom, volim boju u stripovima, ali Ken Parker je jedan od stripova gdje mi boja ne treba.
Ostajem ipak pri svojem ludom i krajnje nerealnom snu o SC izdanju po jedna epizoda ili 3 u 1 po ne pretjeranoj cijeni.


Hehe...
A čuj nisi jedini što ima lude snove ovdje.
Ja spadam u tu skupinu također.
Johnny Difool Posted - 30/11/2013 : 22:01:09
Imam dva Systemova Kena u boji i to mi je sasvim dovoljno.
Izgledaju prilično dobro, osobito drugi/posljednji, ali boja kod Duge Puške nije uopće potrebna.

ZoranC Posted - 30/11/2013 : 15:28:12
Bit ce da jest. Vidis kako se smjeska sa nicka.
Cromwell Posted - 30/11/2013 : 13:29:04
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by ZoranC

Ne! Onaj tko ima Fibru/LL HC, taj je zbrinut na vjeke vjekova. Amen!






Oho znači supermark je onaj koji se masnog brka ogrebao za nedavni tuttokompleto? :))
teller Posted - 30/11/2013 : 13:15:55
quote:
Originally posted by ZoranC

Ne! Onaj tko ima Fibru/LL HC, taj je zbrinut na vjeke vjekova. Amen!



forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000