forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex: 120 Matador

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Space Marine Posted - 11/12/2013 : 20:16:50
Od danas u SNK.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
tinton Posted - 14/01/2014 : 21:01:11
Verni ovom liku može samo noge brisati. Mislim da se dugo nisam ovako oduševio nekim crtežom.
teller Posted - 14/01/2014 : 19:56:03
quote:
Originally posted by tinton

Pročitao, plazim za ovakav crtač!


isti verni a?.
tinton Posted - 14/01/2014 : 17:55:34
Pročitao, plazim za ovakav crtač!
Willer Posted - 14/01/2014 : 16:58:16
quote:
Originally posted by Nedo

Volio bih da objave i epizodu sa Mefistom a poslije toga neka preskaču brojeve (ako baš moraju).



Ovo nije loš prijedlog. A ako se prodaja epizoda s Mefistom pokaže dobrom, tj. ako prodaja ne padne u odnosu na sadašnje stanje, da nastave i dalje redom.
selanne Posted - 22/12/2013 : 13:47:01
Na svakoj, nikako mi ne leži. Evo, najbolje se vidi na predzadnjoj vinjeti u kasperovom postu.
Cromwell Posted - 22/12/2013 : 09:39:59
quote:
Originally posted by selanne

Dobar, dobar, ali hebe ga Texova faca.


Na kojoj slici?
velka031 Posted - 21/12/2013 : 17:55:05
A dobro, on ga tako vidi...
selanne Posted - 21/12/2013 : 00:41:43
Dobar, dobar, ali hebe ga Texova faca.
velka031 Posted - 20/12/2013 : 21:45:12
Ovi crtezi su stvarno mocni... Capitanio je stvarno krupan igrac!
Cromwell Posted - 20/12/2013 : 14:26:06
Nešto slično sam i ja mislio napisati. Crtež mu je zaista bogat i pun detalja ali djeluje totalno eterično ali mislim da nije Ludensov zajeb jer se vidi da je crno ok na npr.crnom odijelu ili sjeni koju baca sombrero. Jednostavno koristi puno kratkih i tankih linija pa je od toga takav dojam.
Inače, korida mi je dosadna i odbojna tema ali ova epizoda je super. Šteta što Ludens ne šiba barem malo brže :(

Sad sam baš malo pogledao njegove ostale radove i čovjek crta ko grom





kasper Posted - 20/12/2013 : 13:46:47
malo mi cudan ovaj bledkasti crtez, jel treba ovako da bude ili je to Ludens zajeb. inace me smorise sa standardnom ljubavnom pricom. crtez previse detaljan pa bi vise odgovarao gigantu. nadam se da ce nastavku biti vise akcije i da ce ljubavna prica biti tragicna. al sve mislim da ce kraj biti srecno ljigav sa nekom opstom katastrofom od akcije (ko Bar river).

teller Posted - 16/12/2013 : 18:23:29
Cekati dva mjeseca je tesko, a jos teze cekati litl big horn i castera u texu...par brojeva je do tamo,cini mi se...ovog castera cekam vec 10 godina...od tada kad sam tog texa nabavio u italiji....naravno na zabarskom jeziku...hocu to na domacem....
Kojot Posted - 16/12/2013 : 16:28:54
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by piquet

odličan matador...pa sad čekaona dva mjeseca...



Strasno jel da?
Toliko dugo cekati!

piquet Posted - 16/12/2013 : 13:43:38
odličan matador...pa sad čekaona dva mjeseca...
velka031 Posted - 14/12/2013 : 22:43:19
quote:
Originally posted by premujanin

Ja baš u talijanskom izdanju imam ovaj al naravno kupujem i Ludens definitivno. Crtež je odličan koliko pamtim i pun detalja. Još mi je crtač bio drag na Nick Raideru u par epizoda što je crtao...



Bas sam danas citao njegovu NR epizodu "Granica", moram priznati da mi "Matador" izgleda znatno bolje, valjda mu je tematika bolje legla. Svakako odlican crtac.
premujanin Posted - 14/12/2013 : 09:20:23
Ja baš u talijanskom izdanju imam ovaj al naravno kupujem i Ludens definitivno. Crtež je odličan koliko pamtim i pun detalja. Još mi je crtač bio drag na Nick Raideru u par epizoda što je crtao...
velka031 Posted - 13/12/2013 : 19:18:47
Kupljeno danas, odusevljen sam crtezom, maestralno.
Johnny Difool Posted - 13/12/2013 : 16:33:08
quote:
Originally posted by Koresh

prvo da se do kraja objavi ova Capitanijeva epizoda sa matadorom koja je stvarno odlična, izgleda da ta tematika dobro paše Bonelliju jer Mister Noov matador je isto odlična epizoda. nakon toga je želja da se nastavi u ovom ritmu i da se sljedeće godine objavi maxi La Belva umana koji je radnjom smješten na Karibe, a scenarist je uvijek odlični T.Faraci. nakon toga treba vidjeti što će biti, ali svi znamo da je mjesečni ritam samo fantazija, znači dok ide ovako 1 u 2 mjeseca, dobro je.




Sve priče o koridi i matadorima / toreadorima / pikadorima, i u književnosti i na filmu i u stripu, imaju u startu ugrađen element tragike, borci s bikovima stavljaju na kocku živote, u pravilu uvijek ginu, za njima čeznu prekrasne senjorite, ponekad su dodane i obiteljske drame, puno je efektne crvene boje, i krpe i na odorama i krv, masa obožava junake i kliče im kao u rimskim arenama, i sve jednostavno ne može biti loše.
To je slično boksu, gdje se strast i smrt, tj. eros i thanatos miješaju u podjednakim omjerima, pa nema ni jednog lošeg filma o boksu ili o koridi, kao i o bejzbolu, kod kojeg je bitan faktor omiljene sveameričke igre.

jaki Posted - 13/12/2013 : 15:47:32
quote:
Originally posted by emirem

Iskreno ja bih volio i SC Tex u ludensovom izdanju, ali kompletnu pricu sa svim naslovnicama kao sto radi Liba.



I ja bih volio kompletnu priču odjednom pa neka ide onda svaka dva mjeseca.Ali to je SA pokušao sa MM i prodaja se nije poboljšala,tako da ne vjerujem da će to isto pokušavati s texom.
Koresh Posted - 13/12/2013 : 15:45:44
prvo da se do kraja objavi ova Capitanijeva epizoda sa matadorom koja je stvarno odlična, izgleda da ta tematika dobro paše Bonelliju jer Mister Noov matador je isto odlična epizoda. nakon toga je želja da se nastavi u ovom ritmu i da se sljedeće godine objavi maxi La Belva umana koji je radnjom smješten na Karibe, a scenarist je uvijek odlični T.Faraci. nakon toga treba vidjeti što će biti, ali svi znamo da je mjesečni ritam samo fantazija, znači dok ide ovako 1 u 2 mjeseca, dobro je.
jaki Posted - 13/12/2013 : 15:44:41
Nismo mi te sriće da LU reprintira texa jer sve što se dobro prodaje ima reprint.
premujanin Posted - 13/12/2013 : 15:14:45
Ili će možda Ludens kada dođe do broja 500 opet iznova štampat brojeve koje je dosad objavio pod nazivom Tex KLASIK :)
Nedo Posted - 13/12/2013 : 13:18:42
Volio bih da objave i epizodu sa Mefistom a poslije toga neka preskaču brojeve (ako baš moraju).
goghy Posted - 13/12/2013 : 11:29:39
Zanimljiva priča,..akcija odmah u glavu, bez puno uvoda,...meni super objašnjenje i opis koride,..sve u svemu, zadovoljan!
velka031 Posted - 13/12/2013 : 09:11:44
Nemam vecu stripovsku zelju od toga da Ludens radi Tex extra na nacin kako radi Zagora... A druga je da zavrse Mister Noa.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000