forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZEX 231 ZASJEDA

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
piquet Posted - 09/01/2014 : 17:59:26
14   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 20/01/2014 : 22:11:22
Nogomet, klikeri, slicice i Tonninellijev Zagor... Najljepse osamdesete...
Dr. Zistis Posted - 20/01/2014 : 21:52:50
Gde me nadje... zlatno doba,sretnog bezbriznog detinjstva
velka031 Posted - 20/01/2014 : 21:09:38
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by going going

Sada nailazi mnogo lep period, po komentarima koje sam video na recenzijama i kod starijih forumasa, tako da se unapred radujem ovim extra Zagor epizodama! Sada ce uskoro i Povratak Supermajka, Brodolom na Misuriju {!}, Zig srama, Povratak Olafa Zagorovog dvojnika, Ukleta zemlja, drugi Kandraks...


čista istina...meni je to drugi Zagorov zlatni period...



Period za koji sam emotivno vezan, svaka epizoda zlata vrijedi i zauzet ce posebno mjesto na polici, odmah do ZS izdanja
Timber Bil Posted - 20/01/2014 : 17:45:03
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by going going

Sada nailazi mnogo lep period, po komentarima koje sam video na recenzijama i kod starijih forumasa, tako da se unapred radujem ovim extra Zagor epizodama! Sada ce uskoro i Povratak Supermajka, Brodolom na Misuriju {!}, Zig srama, Povratak Olafa Zagorovog dvojnika, Ukleta zemlja, drugi Kandraks...




Mladosti, detinjstvo moje...Kako je to nekada davno bilo ceo moj život eh kada se setim...
globinjo Posted - 20/01/2014 : 16:38:37
quote:
Originally posted by going going

Sada nailazi mnogo lep period, po komentarima koje sam video na recenzijama i kod starijih forumasa, tako da se unapred radujem ovim extra Zagor epizodama! Sada ce uskoro i Povratak Supermajka, Brodolom na Misuriju {!}, Zig srama, Povratak Olafa Zagorovog dvojnika, Ukleta zemlja, drugi Kandraks...


teller Posted - 20/01/2014 : 05:35:52
quote:
Originally posted by going going

Sada nailazi mnogo lep period, po komentarima koje sam video na recenzijama i kod starijih forumasa, tako da se unapred radujem ovim extra Zagor epizodama! Sada ce uskoro i Povratak Supermajka, Brodolom na Misuriju {!}, Zig srama, Povratak Olafa Zagorovog dvojnika, Ukleta zemlja, drugi Kandraks...


čista istina...meni je to drugi Zagorov zlatni period...
going going Posted - 20/01/2014 : 00:32:08
Sada nailazi mnogo lep period, po komentarima koje sam video na recenzijama i kod starijih forumasa, tako da se unapred radujem ovim extra Zagor epizodama! Sada ce uskoro i Povratak Supermajka, Brodolom na Misuriju {!}, Zig srama, Povratak Olafa Zagorovog dvojnika, Ukleta zemlja, drugi Kandraks...
1Euro Posted - 13/01/2014 : 10:55:18
ovaj strip je več u Sloveniji, ja sam ga danas kupio, tako da Slovenci svi na kioske!!!!
markotamara Posted - 12/01/2014 : 16:54:42
Kupljen,procitan,spremljen u vrecicu
Neopisivo
velka031 Posted - 12/01/2014 : 00:46:45
quote:
Originally posted by goghy

Kupljeno danas u Osk,..



Potvrdjeno, ima ga u Osijeku, a tu je i "Ljudi i vukovi"
goghy Posted - 10/01/2014 : 10:38:12
Kupljeno danas u Osk,..
markotamara Posted - 09/01/2014 : 20:40:37
Pa eli pvo izaslo na tisak ili samo u snk???
teller Posted - 09/01/2014 : 20:24:01
quote:
Originally posted by PAJDO

Eto kao što rekoh telleru prije dan-dva Zagor nikad ne spava i eto ga ubrzo na kioscima hehe


PAJDO jasnovidac!....ili si Radovcica Bernardica rodbina.
Ps. Sa nestrpljenjem ocekujem prve kritike naslovnice i ferrija...ko zna sta ce opet kod tog savrsenstva pronaci picajzle?...raztrgane pantalone molim vas izostavite,to smo vec doktorirali.
PAJDO Posted - 09/01/2014 : 18:11:05
Eto kao što rekoh telleru prije dan-dva Zagor nikad ne spava i eto ga ubrzo na kioscima hehe

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000