forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagorove zavejane priče (dok čekamo sneg)...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Timber Bil Posted - 23/01/2014 : 10:25:50
Kao klinac osećao sam se zaista posebno kada napolju počne padati sneg.
Nisam previše voleo da boravim napolju, mada nije bilo naodmet dobro se smrznuti, i zatim ući u toplu sobu i uzeti neki Zagorov strip za čitanje.

Mislim da ništa lepše od tog rituala nije postojalo...pa još ako je u pitanju neka snezna Zagorova avantura - uzitku nema kraja...

Ova tema je baš tome posvećena...Zagorovim sneznim avanturama, da malo prekratimo vreme dok čekamo da počne sneg

Ili malo konkretnije da vas usmerim pitanjima:

1. Najbolja Zagorova snezna priča(u ponudi 15 najpoznatijih,
par priča na zalost nisam uvrstio u ponudu)?
2. Najlepša Zagorova snezna naslovnica ?

Molio bih vas i da malo porazgovaramo i obrazlozimo svoj izbor...

Inače sa nestrpljenjem očekujem i predstojeće snezne avanture, mislim da će Della Monikin Antartik i Bafinova zemlja koji se očekuju u budućnosti nastaviti zlatni niz sneznih priča.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Leonid Posted - 04/04/2014 : 11:49:52
Redom: Nestali istraživač,Čovjek s puškom i Kameni Div.
Za naslovnice mi se teško odlučiti,naslovnica Sierra Blanca je onako fina.
velka031 Posted - 03/04/2014 : 22:34:33
quote:
Originally posted by Immobile

covjek s puskom,nestali istrazivac,.ovu od rubinija nisam citao



Podhitno procitati
Immobile Posted - 03/04/2014 : 00:12:50
covjek s puskom,nestali istrazivac,.ovu od rubinija nisam citao
ervi34 Posted - 26/01/2014 : 22:09:53
Nisam procitao sve ponudene stripove ali su mi od onih koje sam citao Snjezni sokolovi, Dosljaci sa Aljaske i Glasnik Manitua dobri stripove i imaju dobre naslovnice.

I Nestali istrazivac jos nisam procitao ali ima lijepu naslovnicu.
Koresh Posted - 25/01/2014 : 16:39:38
Snježni sokolovi-Eskim, uvjerljivo najbolja snježna priča po mom ukusu i općenito strip u mojih top10 Zagora
tinton Posted - 25/01/2014 : 10:04:25
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Space Marine

Ne mogu se odlučiti za koju da glasujem. Sve sa popisa su mi dosta drage. Ima još jedna meni dobra zimska koja nije na popisu, izašlo u SD Zagoru brojevi 64 i 65: Strah na visokoj Sierri/Golgota.



Dobra priča, D'Arangelo ju je zeznuo kao po običaju, da je recimo crtao Ferri bila bi u samom vrhu Zagorovih surovih priča Isto donekle važi i za Demonsku knjigu, koja bi to atmosfera priče bila da je crtao Ferri



Nevjerojatna odluka da dvije takve price rade dva najgora crtaca, noz u ledja serijalu


Tebi je Cassaro gori od Sediolija i Segne?



Apsolutno gori od Sediolija, a od Segne... Tu su negdje.



Cassarovi trenutno ne mogu ni da prosmrde Sedioliju.



Cudno mišljenje. Barem za mene.
Timber Bil Posted - 25/01/2014 : 10:01:30
Pao je sneg, od nepročitanih imam samo - U potrazi za Zagorom, možda overim noćas tu priču. Sećam se kada sam čuvao Kamenog diva pre par godina za prvi sneg.
going going Posted - 25/01/2014 : 01:37:17
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Space Marine

Ne mogu se odlučiti za koju da glasujem. Sve sa popisa su mi dosta drage. Ima još jedna meni dobra zimska koja nije na popisu, izašlo u SD Zagoru brojevi 64 i 65: Strah na visokoj Sierri/Golgota.



Dobra priča, D'Arangelo ju je zeznuo kao po običaju, da je recimo crtao Ferri bila bi u samom vrhu Zagorovih surovih priča Isto donekle važi i za Demonsku knjigu, koja bi to atmosfera priče bila da je crtao Ferri



Nevjerojatna odluka da dvije takve price rade dva najgora crtaca, noz u ledja serijalu


Tebi je Cassaro gori od Sediolija i Segne?



Apsolutno gori od Sediolija, a od Segne... Tu su negdje.



Cassarovi trenutno ne mogu ni da prosmrde Sedioliju.
velka031 Posted - 24/01/2014 : 23:59:50
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Space Marine

Ne mogu se odlučiti za koju da glasujem. Sve sa popisa su mi dosta drage. Ima još jedna meni dobra zimska koja nije na popisu, izašlo u SD Zagoru brojevi 64 i 65: Strah na visokoj Sierri/Golgota.



Dobra priča, D'Arangelo ju je zeznuo kao po običaju, da je recimo crtao Ferri bila bi u samom vrhu Zagorovih surovih priča Isto donekle važi i za Demonsku knjigu, koja bi to atmosfera priče bila da je crtao Ferri



Nevjerojatna odluka da dvije takve price rade dva najgora crtaca, noz u ledja serijalu


Tebi je Cassaro gori od Sediolija i Segne?



Apsolutno gori od Sediolija, a od Segne... Tu su negdje.
tinton Posted - 24/01/2014 : 23:04:10
Posljednja Tfula je isto snježna priča, a nisi ju stavio. Moj glas bi išao njoj.
tinton Posted - 24/01/2014 : 23:02:26
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Space Marine

Ne mogu se odlučiti za koju da glasujem. Sve sa popisa su mi dosta drage. Ima još jedna meni dobra zimska koja nije na popisu, izašlo u SD Zagoru brojevi 64 i 65: Strah na visokoj Sierri/Golgota.



Dobra priča, D'Arangelo ju je zeznuo kao po običaju, da je recimo crtao Ferri bila bi u samom vrhu Zagorovih surovih priča Isto donekle važi i za Demonsku knjigu, koja bi to atmosfera priče bila da je crtao Ferri



Nevjerojatna odluka da dvije takve price rade dva najgora crtaca, noz u ledja serijalu


Tebi je Cassaro gori od Sediolija i Segne?
mladjo Posted - 24/01/2014 : 15:56:20
153 glasa a glasalo je 45 forumaša.

Svašta.
King Warrior Posted - 24/01/2014 : 14:39:45
a kakva je ovo zajebancija sa pollom?! To se dobije kada se otvori poll a ne podesi na "members only"...zaista ne vrijedi vise govoriti, u vezi toga ponavljam se vec godinama kao papagaj.
Poli Posted - 24/01/2014 : 14:02:38

Kod nas je vec stigao. Snijeg.


velka031 Posted - 24/01/2014 : 00:14:41
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Space Marine

Ne mogu se odlučiti za koju da glasujem. Sve sa popisa su mi dosta drage. Ima još jedna meni dobra zimska koja nije na popisu, izašlo u SD Zagoru brojevi 64 i 65: Strah na visokoj Sierri/Golgota.



Dobra priča, D'Arangelo ju je zeznuo kao po običaju, da je recimo crtao Ferri bila bi u samom vrhu Zagorovih surovih priča Isto donekle važi i za Demonsku knjigu, koja bi to atmosfera priče bila da je crtao Ferri



Nevjerojatna odluka da dvije takve price rade dva najgora crtaca, noz u ledja serijalu
Bruce Springsteen Posted - 23/01/2014 : 23:03:59
quote:
Originally posted by Space Marine

Ne mogu se odlučiti za koju da glasujem. Sve sa popisa su mi dosta drage. Ima još jedna meni dobra zimska koja nije na popisu, izašlo u SD Zagoru brojevi 64 i 65: Strah na visokoj Sierri/Golgota.



Dobra priča, D'Arangelo ju je zeznuo kao po običaju, da je recimo crtao Ferri bila bi u samom vrhu Zagorovih surovih priča Isto donekle važi i za Demonsku knjigu, koja bi to atmosfera priče bila da je crtao Ferri
DzekDenijels Posted - 23/01/2014 : 22:53:06
Vuk Samotnjak...
Naslovnica: Sijera Blanka
velka031 Posted - 23/01/2014 : 22:17:51
quote:
Originally posted by Space Marine

Ne mogu se odlučiti za koju da glasujem. Sve sa popisa su mi dosta drage. Ima još jedna meni dobra zimska koja nije na popisu, izašlo u SD Zagoru brojevi 64 i 65: Strah na visokoj Sierri/Golgota.



Bravo! Odlicna prica, jedino je crtez koma
Space Marine Posted - 23/01/2014 : 21:50:24
Ne mogu se odlučiti za koju da glasujem. Sve sa popisa su mi dosta drage. Ima još jedna meni dobra zimska koja nije na popisu, izašlo u SD Zagoru brojevi 64 i 65: Strah na visokoj Sierri/Golgota.
velka031 Posted - 23/01/2014 : 21:42:19
Timber Bill, i od mene pohvale za temu, tko kaze da se ne mogu naci nove dobre teme o Zagoru?!
going going Posted - 23/01/2014 : 20:55:19
Meni je najdraza i najbolja epizoda Dosljaci sa Aljaske ali sam omanuo i glasao za Maxi {iako mi je i on odlican strip}!
Dosljaci sa Aljaske je prava avantura!

Od novijih epizoda sigurno su najbolje Demonska knjiga i Kameni div.

A Nestali istrazivac je, kako nagor rece, posebna kategorija!

nagor Posted - 23/01/2014 : 20:49:45
Kameni div, Čovjek sa puškom i Demonska knjiga su sve odlične priče (U potrazi za Zagorom nisam još pročitao), ali Istraživač je jači. Snježni sokolovi mi imaju tu nostalgičnost, tako da ću se ovaj put prikloniti nostalgiji... Zagor extra 24... : )
Elderane84 Posted - 23/01/2014 : 20:45:41
Ne reci 2 puta :) Kameni div i U potrazi za Zagorom su jako dobre epizode!
nagor Posted - 23/01/2014 : 20:15:49
Nestali istraživač je ipak nešto posebno i izvan konkurencije. Najbolja priča u ovom pollu, ali voditi "Nestalog istraživaća" pod snježnu priču je kao voditi Mona Lisu pod "slike u boji". "Istraživač" je posebna kategorija.

Od ovih ostalih... "zaokružit" ću "Snježne sokolove". Kombinacija nostalgije i zajebanog negativca... eskim je to stvarno bio. : )
Davor2403 Posted - 23/01/2014 : 20:02:00
Glasao za Nestali istraživač, inače jedna od 3 najbolje epizode Zagora ikada a definitivno najbolja snježna

Doduše ove četiri još nisam čitao, ali mislim da mirne duše mogu glasati, sumnjam da će mi stati u istu rečenicu sa ovom kultnom epizodom Glasnik manitua, Voz smrti,Kameni div, U potrazi za Zagorom...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000