forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Glumci filmova borilačkih vještina

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Obi-wan Posted - 02/02/2014 : 18:21:00
Od glumaca koji su kod nas najpoznatiji koji vam je omiljeni, čije filmove najradije gledate, tko ima najbolje poteze...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Obi-wan Posted - 06/02/2014 : 16:53:33
quote:
Originally posted by Koresh

Adkins: nikad čuo do sad



Evo, imaš sutra (petak) u 21.45 Univerzalni vojnik 4 - Adkins, Van Damme i Lundgren.
Opti Posted - 04/02/2014 : 18:16:32
Bruce Lee, popularizirao žanr borilačkih vještina, kričavo žutu odjeću i sve u svemu pravi badass. A doprinio je i trash filmografiji, pod čim mislim one Bruceploatacijske filmove s kung-fu mumijama, Drakulom, Kumom, kineskim Clintom Eastwoodom, egzorcistom, Bondom, Popajem itd. (svi navedeni likovi su samo iz jednog filma - The Dragon Lives Again) , s naslovima kao što su "Bruce Lee Fights Back From The Grave" i asortimanom glumaca kao što su Bruce Lai, Bruce Li, Dragon Lee, Bruce Ly i tomu slično.
Heyoka Posted - 04/02/2014 : 16:12:30
Loren Avedon

Matthias Hues



Koresh, Dolph Lundgren, koliko znam, ima crni pojas u tekvandou.
Just_Charlie Posted - 04/02/2014 : 03:07:58
CHUCK NORRIS jer je izmislio najbolje viceve o sebi.

Van Damme..hmm..kako da kazem..on je nesto sto bi svaka zena potrosila.

Ali, tema su glumci filmova borilackih vjestina, ne seksualnih niti komicnih..znaci, nije u pitanju ni gluma vec borilacke vjestine u filmu.

Steven.
soulfly tribe Posted - 04/02/2014 : 02:58:19
Bruce Lee, ali i Toshiro Mifune je stil di god glumio
mr murdoc Posted - 03/02/2014 : 20:00:33
Sto se tu ima raspravljati ili glasovati..Bruce Lee..jebote .
Koresh Posted - 03/02/2014 : 17:36:55
Ovo je tema o mojim omiljenim filmovima, pa ću reći da su mi Bruce Lee i Van Damme najbolji borci, još bih izdvojio Seagala, koji ima dobre poteze i akcijske scene ali mi općenito njegovi filmovi nisu baš dobri tako da je po tom pitanju Van Damme puno više ispred: Nepoznati zaštitnik, Double Team, Kicboxer... Bruce Lee po borbi nema ravnoga sebi, imao je sve, stil, brzinu i ubojitost. sve u svemu svijet za sebe.

Na listi nema Dudikoffa koji je jiu-jitsu majstor, glumac koji najviše sliči nekom regular guy tipu iz susjedstva, koji mi je najbolji borac poslije Van Damma, njegovi filmovi su i zabavni i imaju dobre borbe, a on često glumi nekog svojeglavog tipa kojemu nije do nikakvih pravila: najbolji film od njega mi je Lanac zapovijedanja
Nema ga na listi, a nema ni Lundgrena koji ima dva odlična filma: Bijeg i Obračun u Malom Tokiju, iako nisam siguran dali Lundgren zna borilačke vještine, pa ne znam dali uopće spada u anketu, ali je tu negdje.

Za ove modernije glumce sam samo čuo, i gledao možda poneki film i to sve skupa ne liči na ništa. Chan snima komedije, to me ne zanima ni malo, Statham ima očajne filmove jer je i sam očajan glumac, Adkins: nikad čuo do sad

što se tiče borilačkih filmova, sve najbolje je snimljeno od 1986-87 do 1995-96. godine (npr. filmovi koje sam već gore spomenuo, pa, Najbolji od najboljih, Anerički ninja, Kuća na putu, Kickboxer 2, da sada ne nabrajam), osim Bruce Leeja koji je bio prije, ali to je bilo zlatno doba kada su takvi filmovi prolazili. nije bilo niti spec. efekata niti puno komedije, tražili su se samo ozbiljni likovi: kao npr. Van Damme u Nepoznati zaštitnik (Nowhere to run) kada kao nevin osuđenik pobjegne iz zatvorskog autobusa za prebačaj zatvorenika,ali mu u bijegu ubiju partnera pa se mora skloniti na ranču koji vodi Patricia Arquette. njoj su ubili muža beskurpulozni moćnici koji je prijetnjama žele prisiliti da napusti ranč ali Van Damme dolazi kao nepoznati čovjek u bijegu da ju zaštiti od nasilnika (normalno da je na sred filma pukne, ali tko ne bi???). Kud ćeš bolje

dosada Posted - 03/02/2014 : 15:08:36
Tomisaburo Wakayama i nenadmašan serijal fiomova o "usamljenom vuku":
https://www.youtube.com/watch?v=Qb_2-RpbOLE
King Warrior Posted - 03/02/2014 : 13:12:04
Nekada mi je Van Damme bio idol.
Danas su mi od nabrojanih jedino Stathamovi filmovi gledljivi.
xilrion Posted - 03/02/2014 : 00:58:13
bruce lee je prvi. zatim neumorni, maštoviti, i užitakzagledatijackie chan.
(naravno govorim samo o akcijskim scenama ne o kvaliteti filmova)
Space Marine Posted - 02/02/2014 : 23:45:14
quote:
Originally posted by supermark

lako na filmu pobijediti
zna se tko je u stvarnosti pokojni


Tako je!
supermark Posted - 02/02/2014 : 23:38:50
lako na filmu pobijediti
zna se tko je u stvarnosti pokojni
Space Marine Posted - 02/02/2014 : 23:10:06
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Space Marine

quote:
Originally posted by Obi-wan

Uživajte, traje neke 2 minute, a vidi se dosta toga...

http://www.youtube.com/watch?v=IUR1otot39s


Istina Obi, prava uživancija za gledati. Lik zna posao. Ali Chuck Norris bi mu uvalio jedan roundhouse kick prije nego bi se ovaj snašao.


Jel to ovaj:

http://www.youtube.com/watch?v=bqzQ2qrtBeg




Je, to je taj. Ali ovaj video se ne broji. To mu je Chuck pustio da se Bruce ne osramoti.
Obi-wan Posted - 02/02/2014 : 23:05:17
quote:
Originally posted by Space Marine

quote:
Originally posted by Obi-wan

Uživajte, traje neke 2 minute, a vidi se dosta toga...

http://www.youtube.com/watch?v=IUR1otot39s


Istina Obi, prava uživancija za gledati. Lik zna posao. Ali Chuck Norris bi mu uvalio jedan roundhouse kick prije nego bi se ovaj snašao.


Jel to ovaj:

http://www.youtube.com/watch?v=bqzQ2qrtBeg

Space Marine Posted - 02/02/2014 : 23:03:48
quote:
Originally posted by Obi-wan

Uživajte, traje neke 2 minute, a vidi se dosta toga...

http://www.youtube.com/watch?v=IUR1otot39s


Istina Obi, prava uživancija za gledati. Lik zna posao. Ali Chuck Norris bi mu uvalio jedan roundhouse kick prije nego bi se ovaj snašao.
Space Marine Posted - 02/02/2014 : 22:52:52
CHUCK NORRIS - nitko od ostalih mu ne može ništa!
Obi-wan Posted - 02/02/2014 : 22:52:40
Uživajte, traje neke 2 minute, a vidi se dosta toga...

http://www.youtube.com/watch?v=IUR1otot39s
sretan Posted - 02/02/2014 : 21:31:11
A glas ovih s liste je najviše zaslužio Bruce Lee iz više razloga.
sretan Posted - 02/02/2014 : 21:30:12
Od onih koji nisu na listi



a pored Mifunea i te garde svakako vrijedi spomenuti Tatsuyu Nakadaija
Darth Ivan Posted - 02/02/2014 : 19:54:02
Bruce Lee. njegov mali potomak se nije imao priliku iskazat u punom svjetlu budući da je skončao prerano, ali ni on nije daleko. Jackie Chan isto nije loš. Steven Seagal mi je uvjerljivo najgori.
Johnny Difool Posted - 02/02/2014 : 19:40:05
Toshiro Mifune je iz nekog drugog filma i ne spada ovdje, ali hajde.
Jason Statham mi je najdraži, pa eto.

Obi-wan Posted - 02/02/2014 : 19:04:47
Pogledao sam nedavno film Undisputed 2 i oduševio se likom negativca Yuri Boyke koji je prikazao atraktivne i brutalne poteze. Pa su ga uzeli i za treći nastavak gdje je sada on glavni lik. Bio je i film Ninja (snimljen i nastavak prošle godine) i tu je neki amer dobrica Ninja. Vidim nešto mi je poznat kad opet Yuri, ali obrijan pa izgleda totalno drugačije. I onda pogledam Plaćenici 2 (sve to u kratkom razmaku) kad ono pobočnik glavnog negativca Van Dammea, opet dobro mi poznat lik.
Tako da mi je trenutno Scott Adkins broj 1.
velka031 Posted - 02/02/2014 : 18:56:49
Jason Statham, jer su mi njegovi filmovi jedino gledljivi.
Windwalker Posted - 02/02/2014 : 18:56:41
quote:
Originally posted by DzekDenijels

Bruce Lee, naravno.
Svi ostali su samo blede kopije...


supermark Posted - 02/02/2014 : 18:29:58
Jackie Chan
Svi ostali su samo blede kopije...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000