forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog maxi zima 2014

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 18/02/2014 : 18:31:59



Na kioscima 20.02.2014.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
dariohead Posted - 04/03/2014 : 09:35:40
Super maxi!

Ne znam u čemu je problem sa crtežom ali meni je to Dylan klasik crtež, vrlo dobro.

Dobro, jedino što nakon toliko vremena zna biti malo iritantno je da likovi u svim pričama uvijek izgledaju isto. Ono, plavi tip je uvijek isti, brineta je uvijek ista faca i slično...

Ali inače, uživao u maxiju!
swamp thing Posted - 22/02/2014 : 13:32:10
A tek što precrtavaju tuđe crteže...naročito Dilanove poze sa Viljinih naslovnica...
swamp thing Posted - 22/02/2014 : 13:31:14
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

M&G ne da nisu loši nego su odlični, a stalno slušam neku hajku na njih, ljudi ih ode stavljaju u neki zajednički koš s Marraffom, Gambom, Marcelom i tim polucrtačima.
Nisu oni krivi šta su priče u MAXi-jima sranje pa da ih se gleda kroz tu prizmu. Dok su crtali masu kultnih epizoda kao što su Emet, Dama u crnom, Prokleti dan, Tunel strave, Dok grad spava, Glas iz magle...niko nije ni riči reka, a zapitajte se bili te epizode toliko vladale da ih je crta neko drugi (meni osobno ove šta su mi pale na pamet idu u top epizode, koliko god je Sclavi za to zaslužan nisu ni M&G daleko).


Ja ih ne podnosim od starta, a sve ove epizode bi od mene dobile ocjenu više da nisu crtali ti antitalenti Uz Kosua na samom dnu crtača koji su radili na Dilanu.
Johnny Difool Posted - 22/02/2014 : 00:10:02
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

M&G ne da nisu loši nego su odlični, a stalno slušam neku hajku na njih, ljudi ih ode stavljaju u neki zajednički koš s Marraffom, Gambom, Marcelom i tim polucrtačima.
Nisu oni krivi šta su priče u MAXi-jima sranje pa da ih se gleda kroz tu prizmu. Dok su crtali masu kultnih epizoda kao što su Emet, Dama u crnom, Prokleti dan, Tunel strave, Dok grad spava, Glas iz magle...niko nije ni riči reka, a zapitajte se bili te epizode toliko vladale da ih je crta neko drugi (meni osobno ove šta su mi pale na pamet idu u top epizode, koliko god je Sclavi za to zaslužan nisu ni M&G daleko).




U odnosu na ostalu dvojicu koje navodiš, i na druge "polucrtače", Marcello je dom kulture s vodoskokom.
Umjetnik koji je nacrtao Carsonovu prošlost, Nepobjedive i još neke odlične epizode Texa, Nestalog istraživača, Dr. Žistisa itd. je priča za sebe, nikakav "polucrtač".
Bez njega navedene priče kao ni hrpa drugih ni približno ne bi bile tako dobre.


Panon Posted - 21/02/2014 : 23:39:24
Odlično! Možda ćemo ove godine ipak dobiti dva DD Maxija?!
Windwalker Posted - 21/02/2014 : 22:22:40
Nekad su bolje crtali.
Kasnije su dosta odrvenili.
Zagor-te-nay Posted - 21/02/2014 : 21:59:07
M&G ne da nisu loši nego su odlični, a stalno slušam neku hajku na njih, ljudi ih ode stavljaju u neki zajednički koš s Marraffom, Gambom, Marcelom i tim polucrtačima.
Nisu oni krivi šta su priče u MAXi-jima sranje pa da ih se gleda kroz tu prizmu. Dok su crtali masu kultnih epizoda kao što su Emet, Dama u crnom, Prokleti dan, Tunel strave, Dok grad spava, Glas iz magle...niko nije ni riči reka, a zapitajte se bili te epizode toliko vladale da ih je crta neko drugi (meni osobno ove šta su mi pale na pamet idu u top epizode, koliko god je Sclavi za to zaslužan nisu ni M&G daleko).
Johnny Difool Posted - 21/02/2014 : 20:53:51
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Opet trostruka porcija M&G.

Srećom pa ovu ediciju ne uzimam.
Tko će dočekati Roija tek za dvije godine.





Zar su M&G stvarno toliko losi? Sacekaj kad Cossu stigne na red da crta DD Maxi, onda cete svi moliti M&Ga da se vrate.





Ma to lako riješim tako što preskočim i Cossua.
Žao mi je što sam uzeo i novi redovni, ali to mučenje barem nije veći udar na džep i ne traje dugo.
Zapravo, vidim da sam se počeo pretvarati u mazohista.

Space Marine Posted - 21/02/2014 : 20:14:50
Vidim da je još od jučer u SNK.
Evo link:
http://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.1615708010ef4978b72d9ce326aa3836.dylan-dog-maxi-009-grobar-rakovim-korakom-zelenozuba-jenny.aspx
Whetherpine Posted - 19/02/2014 : 15:26:17
Mislim da M&G i nisu toliko loši ali Dylan se uzima u kolekciju bez obzira na sve jer je on "institucija" kao nekome Zagor!
Rahazlam Posted - 19/02/2014 : 13:49:15
Od dylan dog maxija vise neocekujem nista pa to je sve poslije petice zivi uzas,Osim naslovnica one su odlicne al jebes naslovnicu kad je strip los!!!
DOMI Posted - 19/02/2014 : 08:53:02
Maxi ipak ide 2x godišnje od sada ?

45 godina Alan Forda u HR
nenno Posted - 19/02/2014 : 08:18:45
dobri su, dobri...... ipak su oni na Dylanu od samih početaka......
Tommy.H Posted - 19/02/2014 : 02:53:38
odlicna naslovna, a sto se tice i M&G meni su oni sasvim ok ne vidim zasto je tolko ljudi protiv njih,ima puno gorih.
Windwalker Posted - 19/02/2014 : 01:38:08
Baš mi se sviđa naslovnica.
Taj Stanov stil za maxije mi je odličan.
Ko slike.

A unutra (vrlo vjerojatno)
acestroke Posted - 19/02/2014 : 01:22:11
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Opet trostruka porcija M&G.

Srećom pa ovu ediciju ne uzimam.
Tko će dočekati Roija tek za dvije godine.





Zar su M&G stvarno toliko losi? Sacekaj kad Cossu stigne na red da crta DD Maxi, onda cete svi moliti M&Ga da se vrate.
velka031 Posted - 19/02/2014 : 00:49:11
quote:
Originally posted by teller

Uzimam zbog kolekcije...inace....



Samo jedan??
teller Posted - 18/02/2014 : 21:46:35
Uzimam zbog kolekcije...inace....
jaki Posted - 18/02/2014 : 21:45:34
zelenozuba ili zelenzuba?
DeeCay Posted - 18/02/2014 : 20:22:16
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Opet trostruka porcija M&G.Srećom pa ovu ediciju ne uzimam.Tko će dočekati Roija tek za dvije godine.


Upravo tako! Autori su mahom novi, trebalo bi provjeriti valjaju li priče. Ova maxi edicija generalno i nije nešto.
Cromwell Posted - 18/02/2014 : 19:40:48
Hahaha j*bote kakav combo naslova Zakon!
Johnny Difool Posted - 18/02/2014 : 19:04:19
Trebalo bi zaštiti neka stripovska imena, osobito od ovakvih zloupotreba.

Kit Carson Posted - 18/02/2014 : 19:03:11
Deers Posted - 18/02/2014 : 19:00:08
http://en.wikipedia.org/wiki/Jenny_Greenteeth

Ovako izgleda u Hellboyu:

solar Posted - 18/02/2014 : 18:56:03
quote:
ZELENOZUBA JENNY


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000