forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 XIII nije nesrećan broj, najveće zarade na prodaji

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Timber Bil Posted - 20/02/2014 : 09:36:19
XIII JE ZA MENE NEZABORAVAN SERIJAL

Kupio sam na sajmu komplet 1-19 Marketprint za 1900 dinara, pokušao sa čitam epizodu dve i ukapirao da je sranje. Stvaio na Limundo da izvučem novac i dobio za isti komplet 5300 dinara.

Zarada od 3400 dinara mi se svidela, ulozio sam 28500 dinara i kupio još 15 kompleta, prodao sam ih za mesec dana sve !!!!

Na njima sam zaradio 200 eura, trazio se taj serijal.

XIII definitivno nije nesrećan broj.

NA KOJIM STE STRIPOVIMA PREPRODAJOM ZARADILI NAJVIŠE ?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Johnny Difool Posted - 26/02/2014 : 00:16:02
quote:
Originally posted by anto

ako neko hoće da na ovakav način sigurno zaradi, evo saveta:

Libelusov MM broj 63 se još može kupiti u Darkvudu (možda i u Alan Fordu); a u hrvatskoj je već rasprodan, i već vidim da se očajnički traži.
Cenim da će moći da se za mesec,dva dana prodati po dosta većoj ceni od ove po kojoj se sad prodaje (1900 dinara ili 120 kuna).
Ko ima dokonih 100 evrića, lepo kupi 6 komada i preproda ih za mesec,dva,tri za 200 evra(verovatno i više).
Sigurica!




A tek ako se strpi godinu-dvije, kakav će to posao biti!

anto Posted - 23/02/2014 : 13:14:37
ako neko hoće da na ovakav način sigurno zaradi, evo saveta:

Libelusov MM broj 63 se još može kupiti u Darkvudu (možda i u Alan Fordu); a u hrvatskoj je već rasprodan, i već vidim da se očajnički traži.
Cenim da će moći da se za mesec,dva dana prodati po dosta većoj ceni od ove po kojoj se sad prodaje (1900 dinara ili 120 kuna).
Ko ima dokonih 100 evrića, lepo kupi 6 komada i preproda ih za mesec,dva,tri za 200 evra(verovatno i više).
Sigurica!
lwood Posted - 22/02/2014 : 12:41:37
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by acestroke



Jedna od najvecih gluposti koje sam ikad procit'o na ovom forumu, a moguce i uopste. Top (ili je bottom?) 5, sigurno.

Bez uvrede kiky, ali poceo si pretjerivat sa svojim (vrlo dobro poznatim) anti-kapitalizm stavovima.



auuu... a da te sada pitam da mi jasno, precizno i elaborirano objasniš pogrešku u mome razmišljanju i mojoj gluposti, vjerujem da ne bi otišao dalje od floskula "pa sve je to legitimno", "sve je to regularno" poput par šupćina sa ovog topika, bez da se dosjetiš, da u obzir uzmeš i onu "moralnu" komponentu cijele stvari, često suprotivu pojmu "zakonitog", "regularnog", kao što je to tek nekolicina forumaša primijetila...

...ali opet pričati o moralnosti i etičnosti jednom tupom i samodopadnom amerikancu, štovatelju američkih vrijednosti, američke zastave, američkih hamburgera, demokracije, diplomacije i kulta novca koji upravo ide linijom bespoštenog i nemilosrdnog zgrtanja i gomilanja materijalnog putem špekuliranja i manipuliranja je jednostavno beskorisno. samim time je i tvoja naklonost aukcijama, praksa inherentno povezana manipuliranjima i špekulaciji sasvim razumljiva i sa tvoga liberalnog (a opet uskogrudnog) stanovišta sasvim prihvatljiva i normalna pojava.

...naravno, jedan si od onih forumaša koji malo malo osjeti potrebu da se nekome ovdje obraća sa visine, premda za to ne pokazuje niti pokrića niti vještine baratanja rječima. ali jasno, ti si kao neki učitelj te si zacijelo o sebi stekao sliku kao o nekom autoritetu, kojega valjda puše samo mala djeca kojima predaješ... pa tako ja, u tvom ograničenom kapitalističkom svijetu predstavljam glupost, a ti, dok pristaješ uz aukcionare tipa profesor inz, drskog i bezobraznog egzibicionista i pervertita sebe zacijelo smatraš jako pametnim i naprednim...



ovo bi ti se moglo svidit:

http://www.imdb.com/title/tt0091816/?ref_=fn_al_tt_1
mladjo Posted - 21/02/2014 : 13:52:02
quote:
Originally posted by kiky

ma kakve uvrede? činjenica je da je acestroke napuhana kretenčina, koja ak se hoće s visoka razgovarat s drugima nek si kupi rječnik... i dobar odgoj, jer ovako ispada krajnje neozbiljan.

pazi ti ove kontrukcije... NAJVEĆA GLUPOST KOJU JE ON PROČITAO NA FORUMU! ZAPRAVO, TOP 5 NAJVEČIH GLUPOSTI IKAD!

pa to ja ne moram trpit. od nikoga. a najmanje od amerikanca.



Uvredama nije mjesto na ovom sajtu.
Timber Bil Posted - 21/02/2014 : 13:35:59
quote:
Originally posted by Poli


A mozda je drugar htio zaraditi, bas kao i ti, na aukcijama, a ne dati prijatelju za dz?

Zelis reci, da mu nije platio toliko nego manje?




Hteo sam reći da je dečko moćda nabio cenu stripu, ali da nije sve pošlo očekivano, pa će strip ponovo na aukciju dok se neko ne uhvati u mrezu...
acestroke Posted - 21/02/2014 : 13:17:14
quote:
Originally posted by kiky

ma kakve uvrede? činjenica je da je acestroke napuhana kretenčina, koja ak se hoće s visoka razgovarat s drugima nek si kupi rječnik... i dobar odgoj, jer ovako ispada krajnje neozbiljan.

pazi ti ove kontrukcije... NAJVEĆA GLUPOST KOJU JE ON PROČITAO NA FORUMU! ZAPRAVO, TOP 5 NAJVEČIH GLUPOSTI IKAD!

pa to ja ne moram trpit. od nikoga. a najmanje od amerikanca.



Za tebe su svi koji se ne drze tvog komunistickog stava kreteni, izgleda. Sa Timber Billom nemam nista zajednicko, niti ga poznam u bilo kojem smislu, tako da ono odozgo uopste nisam napis'o jer sam htjeo da ga branim.

Ali ti si stvarno jadna osoba ako su po tvome prodavaci i kupci stripova na aukcijama lopovi. Ti sramis liberalce svugdje svojim idiotskim politckim stavovima, a nisi ni svijestan koliko vrijedjas svaku osobu koja je ikad kupila ili prodala strip na aukcijama (ne znam koliko stotina hiljada ljudi od pocetka ovog sajta, mozda i vise).
Poli Posted - 21/02/2014 : 13:02:18

A mozda je drugar htio zaraditi, bas kao i ti, na aukcijama, a ne dati prijatelju za dz?

Zelis reci, da mu nije platio toliko nego manje?


Timber Bil Posted - 21/02/2014 : 12:35:28
quote:
Originally posted by Poli


A preko cega je morao da ide kad je strip davno rasprodan? Da si sam odstampa svoj primerak mozda?




Ma to mu je drugar, da je hteo uzeo bih ga bez aukcija, razumeš.
sretan Posted - 21/02/2014 : 12:15:12
@kikić

Moral je relativan pojam, a jedno od značenja mu je i zakonitost (nepisana). Moral počiva na običaju neke zajednice, a zakoni te iste zajednice su nastali popisivanje običajnih prava. U svakom slučaju poimanje morala nije kod svih isto, neki su više a neki manje ograničeni u shvaćanju, tako da ja i ti sigurno ne artikuliramo taj pojam na isti način. Ukoliko shvatimo pojam "moral" kao ekvivalent pojmu "pošteno" onda u ovom slućaju preprodaje nema ništa nemoralno. A ti sad na sve ovo gledaj u skladu sa svojim sposobnostima i misli što te volja.

kiky Posted - 21/02/2014 : 12:03:45
ma kakve uvrede? činjenica je da je acestroke napuhana kretenčina, koja ak se hoće s visoka razgovarat s drugima nek si kupi rječnik... i dobar odgoj, jer ovako ispada krajnje neozbiljan.

pazi ti ove kontrukcije... NAJVEĆA GLUPOST KOJU JE ON PROČITAO NA FORUMU! ZAPRAVO, TOP 5 NAJVEČIH GLUPOSTI IKAD!

pa to ja ne moram trpit. od nikoga. a najmanje od amerikanca.
mladjo Posted - 21/02/2014 : 11:52:44
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by acestroke



Jedna od najvecih gluposti koje sam ikad procit'o na ovom forumu, a moguce i uopste. Top (ili je bottom?) 5, sigurno.

Bez uvrede kiky, ali poceo si pretjerivat sa svojim (vrlo dobro poznatim) anti-kapitalizm stavovima.



auuu... a da te sada pitam da mi jasno, precizno i elaborirano objasniš pogrešku u mome razmišljanju i mojoj gluposti, vjerujem da ne bi otišao dalje od floskula "pa sve je to legitimno", "sve je to regularno" poput par šupćina sa ovog topika, bez da se dosjetiš, da u obzir uzmeš i onu "moralnu" komponentu cijele stvari, često suprotivu pojmu "zakonitog", "regularnog", kao što je to tek nekolicina forumaša primijetila...

...ali opet pričati o moralnosti i etičnosti jednom tupom i samodopadnom amerikancu, štovatelju američkih vrijednosti, američke zastave, američkih hamburgera, demokracije, diplomacije i kulta novca koji upravo ide linijom bespoštenog i nemilosrdnog zgrtanja i gomilanja materijalnog putem špekuliranja i manipuliranja je jednostavno beskorisno. samim time je i tvoja naklonost aukcijama, praksa inherentno povezana manipuliranjima i špekulaciji sasvim razumljiva i sa tvoga liberalnog (a opet uskogrudnog) stanovišta sasvim prihvatljiva i normalna pojava.

...naravno, jedan si od onih forumaša koji malo malo osjeti potrebu da se nekome ovdje obraća sa visine, premda za to ne pokazuje niti pokrića niti vještine baratanja rječima. ali jasno, ti si kao neki učitelj te si zacijelo o sebi stekao sliku kao o nekom autoritetu, kojega valjda puše samo mala djeca kojima predaješ... pa tako ja, u tvom ograničenom kapitalističkom svijetu predstavljam glupost, a ti, dok pristaješ uz aukcionare tipa profesor inz, drskog i bezobraznog egzibicionista i pervertita sebe zacijelo smatraš jako pametnim i naprednim...



Dobro, nema potrebe za uvredema...
kiky Posted - 21/02/2014 : 11:45:19
quote:
Originally posted by acestroke



Jedna od najvecih gluposti koje sam ikad procit'o na ovom forumu, a moguce i uopste. Top (ili je bottom?) 5, sigurno.

Bez uvrede kiky, ali poceo si pretjerivat sa svojim (vrlo dobro poznatim) anti-kapitalizm stavovima.



auuu... a da te sada pitam da mi jasno, precizno i elaborirano objasniš pogrešku u mome razmišljanju i mojoj gluposti, vjerujem da ne bi otišao dalje od floskula "pa sve je to legitimno", "sve je to regularno" poput par šupćina sa ovog topika, bez da se dosjetiš, da u obzir uzmeš i onu "moralnu" komponentu cijele stvari, često suprotivu pojmu "zakonitog", "regularnog", kao što je to tek nekolicina forumaša primijetila...

...ali opet pričati o moralnosti i etičnosti jednom tupom i samodopadnom amerikancu, štovatelju američkih vrijednosti, američke zastave, američkih hamburgera, demokracije, diplomacije i kulta novca koji upravo ide linijom bespoštenog i nemilosrdnog zgrtanja i gomilanja materijalnog putem špekuliranja i manipuliranja je jednostavno beskorisno. samim time je i tvoja naklonost aukcijama, praksa inherentno povezana manipuliranjima i špekulaciji sasvim razumljiva i sa tvoga liberalnog (a opet uskogrudnog) stanovišta sasvim prihvatljiva i normalna pojava.

...naravno, jedan si od onih forumaša koji malo malo osjeti potrebu da se nekome ovdje obraća sa visine, premda za to ne pokazuje niti pokrića niti vještine baratanja rječima. ali jasno, ti si kao neki učitelj te si zacijelo o sebi stekao sliku kao o nekom autoritetu, kojega valjda puše samo mala djeca kojima predaješ... pa tako ja, u tvom ograničenom kapitalističkom svijetu predstavljam glupost, a ti, dok pristaješ uz aukcionare tipa profesor inz, drskog i bezobraznog egzibicionista i pervertita sebe zacijelo smatraš jako pametnim i naprednim...
Poli Posted - 21/02/2014 : 11:23:43

A preko cega je morao da ide kad je strip davno rasprodan? Da si sam odstampa svoj primerak mozda?


Timber Bil Posted - 21/02/2014 : 10:42:18

http://www.stripovi.com/aukcije/mort-cinder-fibra-necitano/7887484/

Evo vam primera nameštaljke i dizanja cene, ovaj dečko Kreša inače radi za Darkwood i blizak je saradnik pajinim antikvitetima. Verujem da do ovog stripa nije morao preko aukcija, ali je izabrao tako. Mozda grešim, izvinjavam se u tom slučaju. I opet tvrdim da je ovo legitimno, prodavac moze da dize očekujući da nekog izuje za pravu lovu i to je normalno.
Timber Bil Posted - 21/02/2014 : 10:35:49
Zaista sam razočaran talasom mrznje koji je usmeren ka meni zbog pokušaja da na legalan način dođem do zarade. Pa svi valjda na ovaj ili onaj način dolazimo do neke zarade, vršeći ove ili one usluge sa interesom ostvarivanja određenog benefita.

Imam utisak da se ovde nalazi gomila nezrelih osoba koje sve kritikuju.
ZoranC Posted - 21/02/2014 : 09:27:08
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by ZoranC
Zapanjim se, kako se lako uzburkaju strasti. Jbt, k´o djeca ste. Cccc!


Da nisu/smo djeca ne bi čitali stripove

A ima i tu istine, jaki.
acestroke Posted - 21/02/2014 : 07:20:01
quote:
Originally posted by kiky

a otkad ja ono govorim da su aukcije (posebno stripovske) olićenje zla i nemorala? ODAVNO!
tamo je teško oddrediti tko je gori i truliji... preprodavač ili kupac.





Jedna od najvecih gluposti koje sam ikad procit'o na ovom forumu, a moguce i uopste. Top (ili je bottom?) 5, sigurno.

Bez uvrede kiky, ali poceo si pretjerivat sa svojim (vrlo dobro poznatim) anti-kapitalizm stavovima.
Zagor-te-nay Posted - 21/02/2014 : 01:18:11
Ah Tanguy. Nisam ni zna da na gorju Atlas ima toliko sniga dok mi Tanguy u boji nije to pokaza...dobar strip, al moze carli to bolje, nek sam ti ga proda.
Nevirujem da je kiky mislija bas na sve aukcije, nije toliko hc. Virujem da cilja na struje koje vladaju, trgovina i biznis je tu, al di nije? Opet cu rec, sve se zna. Tako je kako je. Kiky je idealist, kombinacija mobyja i mister no-a...ultra ljevica!u zadnje vrime ima dobrih besida, iako je cesto disperan, to je ok.
NESVRSTANI Posted - 21/02/2014 : 00:52:18
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by kiky

ha, ha, teški pokvarenjak vesla naivne kolekcionare... neprocjenjivo!

a otkad ja ono govorim da su aukcije (posebno stripovske) olićenje zla i nemorala? ODAVNO!
tamo je teško oddrediti tko je gori i truliji... preprodavač ili kupac.

i uvijek mi je drago, ali i žao, kad vidim koliko sam bio u pravu.



Najbolji komentar u topicu. Al lako se to sazna uzivo, ko je trgovac a ko je tu radi stripa. A ko je ponesto od svega.sve se zna.


Pretjeruje.
Ti i ja smo zli i nemoralni, i neznan ko je gori i truliji.
Ti koji si stavija Tanguya na aukcije ili ja koji san ga kupija.
Zagor-te-nay Posted - 21/02/2014 : 00:45:08
quote:
Originally posted by kiky

ha, ha, teški pokvarenjak vesla naivne kolekcionare... neprocjenjivo!

a otkad ja ono govorim da su aukcije (posebno stripovske) olićenje zla i nemorala? ODAVNO!
tamo je teško oddrediti tko je gori i truliji... preprodavač ili kupac.

i uvijek mi je drago, ali i žao, kad vidim koliko sam bio u pravu.



Najbolji komentar u topicu. Al lako se to sazna uzivo, ko je trgovac a ko je tu radi stripa. A ko je ponesto od svega.sve se zna.
jaki Posted - 21/02/2014 : 00:26:16
quote:
Originally posted by ZoranC
Zapanjim se, kako se lako uzburkaju strasti. Jbt, k´o djeca ste. Cccc!


Da nisu/smo djeca ne bi čitali stripove
Dr. Zistis Posted - 20/02/2014 : 23:25:54
U jebo te, ja tek sad videh kako je ovde zanimljivo
solar Posted - 20/02/2014 : 23:19:24
quote:
Originally posted by mladjo

U načelu ne ali ako se ne varam Marko je rekao da može, pa mu se dozvolilo. Ali kak se ono kaže - vuk dlaku mijenja...


Vraćali su se još neki, nije profa jedini.

Ionako su ti "doživotni banovi" pretjerani, po meni je bolje nekoga suspendirati mali milijun puta po 30 dana, pa nakon par godina se nauči pameti.

p.s.
Kad je profa već tu što mu se ne oslobodi njegov pravi nick?
Obi-wan Posted - 20/02/2014 : 22:59:32
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by mladjo

Timber Bile - ne vređaj ljude. Prvi si počeo.Prvo i posljednje upozorenje.
Srdjandj i ostali - ne nasjedajte na provokacije i ne uzvraćajte na uvrede uvredama.


Mladjo, jel ponovome dozvoljeno vracati se s razlicitim nickovima ako si dozivotno baniran.


Naravno da jeste.
Napraviš sranje pa te "doživotno" baniraju.
Sutradan se vratiš pod drugim nickom i sve po starom.
To nas uči kako ništa ne traje vječno...
mladjo Posted - 20/02/2014 : 22:42:55
U načelu ne ali ako se ne varam Marko je rekao da može, pa mu se dozvolilo. Ali kak se ono kaže - vuk dlaku mijenja...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000