forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 ROGER HILL RIP

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
globinjo Posted - 26/02/2014 : 19:37:47
ROGER HILL, koji je igrao vođu bande Cyrusa u klasiku Waltera Hilla iz 1979. godine, "The Warriors", preminuo je prošlog četvrtka u New Yorku u dobi od 65 godina, javljaju američki mediji.

Hill je gotovo 20 godina radio kao glumac, većinom u kazalištu, gdje se pojavio u brojnim predstavama na Off Broadwayu.

Ipak, uloga po kojoj će ga se pamtiti je ona karizmatičnog Cyrusa u Paramountovim "The Warriorsima".

Rođen i odrastao u New Yorku, Hill je diplomirao na tamošnjem City Collegeu. Posljednjih godina svog života napustio je glumu i radio kao knjižničar te pisao poeziju.
11   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Darth Ivan Posted - 27/02/2014 : 22:55:41
tkogod on bio...

RIP
Opti Posted - 27/02/2014 : 20:24:33
Zašto da jednostavno ne otvorimo jedan topic specifično za smrti slavnih? Jer vidim da svaki tjedan osvane jedan ovakav topic. Netko bi pomislio da je ovo nekakvo udruženje grobara a ne forum o stripovima, filmovima i pop-kulturi općenito. Ne želim zvučat kao neki papak, ali ovakve stvari mi stvarno bodu u oči.
tex2 Posted - 27/02/2014 : 17:01:09
R.I.P.
sretan Posted - 27/02/2014 : 16:20:34
quote:
Originally posted by izivko


Gledao sam ga barem desetak puta.



Slabo, ja bar stotinjak

Uvjerljivo film kojeg sam najviše puta pogledao, u razdoblju od 1989. do 1999. znao sam ga pogledati po par puta mjesećno a zadnjih 15 godina ga pogledam par puta godišnje. Film koji uvijek mogu pogledati i uvijek mi je jednako dobar. Čak moram priznati da ji UC verzija bolja od kino verzije, a žao mi je i onih izbačenih scena što se nisu našle u konačnoj verziji filma.
sretan Posted - 27/02/2014 : 16:14:31
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by sretan

quote:
Originally posted by dante

Upecatljiva rola u fenomenalnom filmu...steta sto nije napravio vecu karijeru





Pa itekako se istakao ulogama u kazalištu i bio je vrlo cijenjeni glumac. Nije valjda karijera uspješna samo kad si poznat klincima diljem svijeta ;)



Joj daj ne seruckaj. Gdje sam napisao da nije bio cijenjen? I gdje sam rekao da nije imao karijeru? Rekao sam da je steta sto nije napravio vecu karijeru jer je definitivno imao talent za to. Glumio je u dva i pol filma i u sapunici, a imao je karizmu za puno vise. To sto je glumio osobu XY u nekoj off Broadway predstavi, i isao s putujucom druzinom od 20 ljudi, mehanicarom i spremacicom, ja se duboko ispricavam, siguran sam da je bio odlican u predstavi.



Hill je imao veliku karijeru veču od mnogih tebi poznatih imena, a ti si misli što te volja.
izivko Posted - 27/02/2014 : 16:07:24
RIP
Njega se baš ne sjećam dok nisam pogledao na netu ali mi je film među top 10 svih vremena.
Gledao sam ga barem desetak puta. A ona jurnjava po parku s baseball palicama se ne zaboravlja!
dante Posted - 27/02/2014 : 15:40:13
quote:
Originally posted by sretan

quote:
Originally posted by dante

Upecatljiva rola u fenomenalnom filmu...steta sto nije napravio vecu karijeru





Pa itekako se istakao ulogama u kazalištu i bio je vrlo cijenjeni glumac. Nije valjda karijera uspješna samo kad si poznat klincima diljem svijeta ;)



Joj daj ne seruckaj. Gdje sam napisao da nije bio cijenjen? I gdje sam rekao da nije imao karijeru? Rekao sam da je steta sto nije napravio vecu karijeru jer je definitivno imao talent za to. Glumio je u dva i pol filma i u sapunici, a imao je karizmu za puno vise. To sto je glumio osobu XY u nekoj off Broadway predstavi, i isao s putujucom druzinom od 20 ljudi, mehanicarom i spremacicom, ja se duboko ispricavam, siguran sam da je bio odlican u predstavi.
sretan Posted - 27/02/2014 : 14:15:30
quote:
Originally posted by dante

Upecatljiva rola u fenomenalnom filmu...steta sto nije napravio vecu karijeru





Pa itekako se istakao ulogama u kazalištu i bio je vrlo cijenjeni glumac. Nije valjda karijera uspješna samo kad si poznat klincima diljem svijeta ;)

Inače "The Warriorsi" ne samo da su kultni naslov već su gotovo dokumentaristički prikaz New Yorka 70-tih, što je malom broju ljudi izvan SAD-a poznato.
Shaner Posted - 27/02/2014 : 09:02:54
R.I.P.
dante Posted - 26/02/2014 : 22:30:44
Upecatljiva rola u fenomenalnom filmu...steta sto nije napravio vecu karijeru
RIP Cyrus
emirem Posted - 26/02/2014 : 21:07:31
Bas procitao da je Cyrusa trebao glumiti pravi vodja bande koji je prije pocetka snimanja filma nestao bestraga....
He didn't come to play-ay-ay-aaay!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000