forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Algoritam 3 za 2 (strana beletristika)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
matej88 Posted - 04/03/2014 : 00:45:09
Od 3.3 do 31.3 na knjige na stranim jezicima (područje beletristike).
Pretpostavljam da vrijedi za stripove, ne mogu se kupiti 2 kopije istog naslova i ovog puta, koliko vidim, ne treba nikakav kod.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Hajo Posted - 06/03/2014 : 15:46:20
quote:
Originally posted by Hajo

Ima li tko da je upućen u mogućnosti plaćanja na rate (preko kreditnih ili običnih kartica) u Algoritmu?


Evo da sam sebi odgovorim, možda će još nekoga zanimati! Bio danas u Algoritmu u Varaždinu i veli teta unutra da na rate može preko Maestro kartice na 2-6 rata, za potrošenih 200 kuna na dalje! Meni je ovo super, mislio sam da i ako imaju mogućnost plaćanja na rate da je donji limit 500 kuna ili tak nešt! Može se plaćati i mastericama na rate, ali nisam si zapamtil detalje!
sretan Posted - 05/03/2014 : 08:54:33
quote:
Originally posted by Amos

Bushido i jaki se bore s članom sretan, ali ne ide ....



Zar bih trebao tvrditi da nešto znam iako ne znam? Ne razumijem.
Činjenica je da nisam imal pojma da Algoritam naša izdavačka kuća i što sve izdaje i to je tako. Nije me zanimalo i jednostavno o Algoritmu (osim da je knjižara) nisma imao pojma. A još manje sam znao koje stripove izdaje sam , a koje ne.
Meni nije sramota nešto ne znati, sramota me tvrdi da znam ono što ne znam.
Amos Posted - 05/03/2014 : 00:30:50
To je onda sav Largo što je Cinebook do sada izdao. Jako dobro.

I XIII bi valjalo sve nabaviti po ovoj šemi Cinebooka, ali kada je Bookglobe već krenuo s 3 i 4 integralom onda neću miješati izdanja. Valjda će i ostalo u dogledno vrijeme.
Johnny Difool Posted - 04/03/2014 : 23:56:56
Larga imaju zaključno s brojem 12 (The Way and the Virtue), a Thorgala 14 (Giants).

Od meni zanimljivih tu je i mislim prvih 6 The Unwritten.

Amos Posted - 04/03/2014 : 23:37:56
Bushido i jaki se bore s članom sretan, ali ne ide jer on mora biti u pravu!
Za krepat!

On topic, proći ću đir do Algoritma, možda imaju zadnjeg Thorgala, Northlanderse, a i Largo Winch je dobar.
Leonid Posted - 04/03/2014 : 17:24:37
Prošli put akcija nije vrijedila za online kupnju.
Jel to vrijedi i ovaj put? Zna li itko,ne piše nigdje(ili ja ne vidim).
Smomo8 Posted - 04/03/2014 : 16:45:11
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Smomo8

Nema,vecina ih je bezveze.


Hm? I Tintin? Elektra: Assassin? Sandman? 30 Days of Night? Death Note? Blade of the Immortal? 1602?



Od ovoga po meni valjaju Death Note,Sandman i Blade Of The Immortal.

Elektra,30 days of night(sva tri),Ultimate Iron Man i 1602 su bezveze.
sretan Posted - 04/03/2014 : 16:40:28
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by sretan

Ne, znao sam prolistati neke muzičke biografije, knjige o sportu i pogledati ponudu filmova i PC igrica. Nikad me nije zanimlao čija su izdanja. Skoro da mi je svejedno je li nešto na hrvatskom ili engleskom jeziku.


Ali nisi li upravo rekao kako si u njihove knjižare odlazio samo kako bi prelistao strana izdanja?

Mislim, čudno mi je da jedan stripofil poput tebe ne zna makar za Algoritmova izdanja stripova, među kojima ima zbilja sjajnih naslova.



Kod podebljanog je sve jasno, a stripofil nisam uopće. Strip mi je usputna razonoda da ponešto pročitam jer knjige ne čitam. Upoznat sam donekle s radovima Sakai, Jodoa i Maxa Bunkera
Hajo Posted - 04/03/2014 : 15:56:51
Ima li tko da je upućen u mogućnosti plaćanja na rate (preko kreditnih ili običnih kartica) u Algoritmu?
Mr. Bushido Posted - 04/03/2014 : 15:41:12
quote:
Originally posted by Smomo8

Nema,vecina ih je bezveze.


Hm? I Tintin? Elektra: Assassin? Sandman? 30 Days of Night? Death Note? Blade of the Immortal? 1602?
Smomo8 Posted - 04/03/2014 : 15:34:18
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by sretan

Ne, znao sam prolistati neke muzičke biografije, knjige o sportu i pogledati ponudu filmova i PC igrica. Nikad me nije zanimlao čija su izdanja. Skoro da mi je svejedno je li nešto na hrvatskom ili engleskom jeziku.


Ali nisi li upravo rekao kako si u njihove knjižare odlazio samo kako bi prelistao strana izdanja?

Mislim, čudno mi je da jedan stripofil poput tebe ne zna makar za Algoritmova izdanja stripova, među kojima ima zbilja sjajnih naslova.




Nema,vecina ih je bezveze.
Mr. Bushido Posted - 04/03/2014 : 15:25:55
quote:
Originally posted by sretan

quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Algoritam je jedna od najvećih hrvatskih izdavačkih kuća.



Ajde dobro, za mene su dosad to bili ŠK, Profil, VBZ...profesionalna deformacija


Što si po struci?
Mr. Bushido Posted - 04/03/2014 : 15:24:31
quote:
Originally posted by sretan

Ne, znao sam prolistati neke muzičke biografije, knjige o sportu i pogledati ponudu filmova i PC igrica. Nikad me nije zanimlao čija su izdanja. Skoro da mi je svejedno je li nešto na hrvatskom ili engleskom jeziku.


Ali nisi li upravo rekao kako si u njihove knjižare odlazio samo kako bi prelistao strana izdanja?

Mislim, čudno mi je da jedan stripofil poput tebe ne zna makar za Algoritmova izdanja stripova, među kojima ima zbilja sjajnih naslova.
sretan Posted - 04/03/2014 : 15:23:52
quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Algoritam je jedna od najvećih hrvatskih izdavačkih kuća.



Ajde dobro, za mene su dosad to bili ŠK, Profil, VBZ...profesionalna deformacija
sretan Posted - 04/03/2014 : 15:18:42
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by sretan

quote:
Originally posted by Deers

Misliš da Algoritam izdaje stripove na stranom jeziku?



Mislio sam da izdaje, jer znam da u njihovim knjižarama ima knjiga i ostale multimedije na "svim" jezicima, a nikad se nisam posebno informirao što je njihovo a što drugih izdavača. Na kraju krajeva nisam uopće upoznat je li Algoritam naše poduzeće ili neka strana korporacija. Znam da je uvijek bio skuplji od ostalih (po mojoj procijeni) i da sam u njihove knjižare ulazi samo da prolistam neka strana izdanja.

p.s. Ne znam što je tu toliko čudno?


Algoritam je jedna od najvećih hrvatskih izdavačkih kuća.

Kad si išao u njihove knjižare, zar ti nisu zapela za oko njihova izdanja? Mislim, očito si morao znati da postoje, kad već znaš gdje je dio knjižare u kojem stoje strana izdanja.



Ne, znao sam prolistati neke muzičke biografije, knjige o sportu i pogledati ponudu filmova i PC igrica. Nikad me nije zanimlao čija su izdanja. Skoro da mi je svejedno je li nešto na hrvatskom ili engleskom jeziku.
Mr. Bushido Posted - 04/03/2014 : 15:11:15
quote:
Originally posted by sretan

quote:
Originally posted by Deers

Misliš da Algoritam izdaje stripove na stranom jeziku?



Mislio sam da izdaje, jer znam da u njihovim knjižarama ima knjiga i ostale multimedije na "svim" jezicima, a nikad se nisam posebno informirao što je njihovo a što drugih izdavača. Na kraju krajeva nisam uopće upoznat je li Algoritam naše poduzeće ili neka strana korporacija. Znam da je uvijek bio skuplji od ostalih (po mojoj procijeni) i da sam u njihove knjižare ulazi samo da prolistam neka strana izdanja.

p.s. Ne znam što je tu toliko čudno?


Algoritam je jedna od najvećih hrvatskih izdavačkih kuća.

Kad si išao u njihove knjižare, zar ti nisu zapela za oko njihova izdanja? Mislim, očito si morao znati da postoje, kad već znaš gdje je dio knjižare u kojem stoje strana izdanja.
sretan Posted - 04/03/2014 : 15:08:45
quote:
Originally posted by jaki

Šta ti znaš uopće?
Zvuči li ti logično da hrvatski izdavač izdaje stvari na stranim jezicima?



Svašta ali o Algoritmu gotovo ništa.
jaki Posted - 04/03/2014 : 15:07:28
Šta ti znaš uopće?
Zvuči li ti logično da hrvatski izdavač izdaje stvari na stranim jezicima?
sretan Posted - 04/03/2014 : 15:04:59
quote:
Originally posted by Deers

Misliš da Algoritam izdaje stripove na stranom jeziku?



Mislio sam da izdaje, jer znam da u njihovim knjižarama ima knjiga i ostale multimedije na "svim" jezicima, a nikad se nisam posebno informirao što je njihovo a što drugih izdavača. Na kraju krajeva nisam uopće upoznat je li Algoritam naše poduzeće ili neka strana korporacija. Znam da je uvijek bio skuplji od ostalih (po mojoj procijeni) i da sam u njihove knjižare ulazi samo da prolistam neka strana izdanja.

p.s. Ne znam što je tu toliko čudno?
sretan Posted - 04/03/2014 : 15:00:51
quote:
Originally posted by jaki

Svi strani stripovi znači svi stripovi na stranim jezicima valjda ti je to jasno?
Algoritmovi stripovi su gle čuda na hrvatskom jeziku tj. ne ulaze u ovu akciju.



Na koji način bih ja to trebao znati ako me to dosad nije zanimalo?

Sad znam i hvala za info.
Deers Posted - 04/03/2014 : 14:57:53
Misliš da Algoritam izdaje stripove na stranom jeziku? Ako su akcija na stranim izdanjima onda znači je netko drugi izdavač.
jaki Posted - 04/03/2014 : 14:57:35
Svi strani stripovi znači svi stripovi na stranim jezicima valjda ti je to jasno?
Algoritmovi stripovi su gle čuda na hrvatskom jeziku tj. ne ulaze u ovu akciju.
sretan Posted - 04/03/2014 : 14:52:43
quote:
Originally posted by jaki
Koji dio ti nije jasan, svi strani stripovi dostupni u shopovima?



Nije mi jasan onaj dio koji su sve stripovi u algoritmovoj ponudi jer dosad od njih nikad nisam uzimao nijedan strip. Nisam siguran što je njihovo izdanje a što izdanja drugih kuća koja oni samo prodaju.
sretan Posted - 04/03/2014 : 14:48:52
quote:
Originally posted by Deers

Pošalji mail u najbližu prodavaonicu, mislim da neće im biti problem ako ti nešto treba i ako je u nekoj drugoj trgovini dostaviti do tebi najbliže.



Naravno da neće jer kad imaš određena poznanstva onda je sve moguće. Potreban mi je samo popis svih izdanja da vidim što izabrati
jaki Posted - 04/03/2014 : 14:47:51
quote:
Originally posted by sretan
Prvo bih pogledao ponudu na netu, pa ih onda kontaktirao telefonom i na kraju došao po njih. Za sve ovo mi je potrebna pomoć onih upućenijih, ali vidim da mi nitko nije odgovorio ni na pitanje koji su stripovi uključeni. Stoga mi ne preostaje ništa drugo nego da se snalazim sam!


Jadnik
Koji dio ti nije jasan,svi strani stripovi dostupni u shopovima?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000