forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 220

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 07/03/2014 : 10:21:08



Na kioscima 08.03.2014.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
markotamara Posted - 15/03/2014 : 20:05:38
Meni je ova epizoda ok sila mozda zato sto sam zagorovac pa mi nema lose lose epizode
Džedson Posted - 12/03/2014 : 17:49:53
hehe...priča toliko puta viđena, pogotovo kod willera, da bi ju vjerujem bez većih teškoća sklepali i mnogi posjetitelji ovog sajta
no prilično ugodan scenarij mignacca za sada, kao prastara udobna fotelja lako se čita, mangiantini solidan. svi znamo što će se dogoditi u drugom nastavku, no vidjet ćemo da li mignaccova stara fotelja ostaje udobna, ili skriva kakve zahrđale čavle
velka031 Posted - 09/03/2014 : 14:48:17
quote:
Originally posted by ike666

Moja ocjena:
Priča - 8
Scenarij - 9
Crtež - 8
Naslovnica - 9

Dakle ukupno cca 85%




Opa
ike666 Posted - 09/03/2014 : 14:47:26
Moja ocjena:
Priča - 8
Scenarij - 9
Crtež - 8
Naslovnica - 9

Dakle ukupno cca 85%
velka031 Posted - 09/03/2014 : 14:41:43
Ja danas kupujem, pa cemo vidjeti.
piquet Posted - 09/03/2014 : 14:34:15
prvi nastavak priče sasvim korektan.
teller Posted - 09/03/2014 : 14:34:06
quote:
Originally posted by markotamara

quote:
Originally posted by ike666

Uživao sam čitajući ovaj strip, savršena subotnja večer. Malo Texovska tema ali svi elementi pravog Zagora su tu: zajebancija s Dranki Dakom, ubijeni prijatelj, opasni negativci (revolveraš s dugom kosom - el classico), djeva u nevolji, Čikova proždrljivost i Zagor koji istjeruje pravdu. Bravo za Mignacca
Mangiantini sve bolji, po meni već vrlo dobar. Jedva čekam nastavak!


Ja cu ga u petak najvjerojatnije i uzeti,samo mi nije jasno zasto svi govore da ne valja ova avantura zbog crtaca ili scenariste????!!!!!!


ma ukus ti je zajebana stvar,nekome je nesto vrhunsko sto je drugome katastrofa...kad vidim koliko se hvale neke fibrice koje su meni dno dna uvijek se pitam ko nema tu ukusa...verovatno ja ali se ipak nadam da........je taj zagor ok.
markotamara Posted - 09/03/2014 : 10:47:30
quote:
Originally posted by ike666

Uživao sam čitajući ovaj strip, savršena subotnja večer. Malo Texovska tema ali svi elementi pravog Zagora su tu: zajebancija s Dranki Dakom, ubijeni prijatelj, opasni negativci (revolveraš s dugom kosom - el classico), djeva u nevolji, Čikova proždrljivost i Zagor koji istjeruje pravdu. Bravo za Mignacca
Mangiantini sve bolji, po meni već vrlo dobar. Jedva čekam nastavak!


Ja cu ga u petak najvjerojatnije i uzeti,samo mi nije jasno zasto svi govore da ne valja ova avantura zbog crtaca ili scenariste????!!!!!!
tinton Posted - 08/03/2014 : 23:47:01
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Evo iz mista di sam živija neko vrime, Nerežišća na Braču.





To mi je jedno od najljepših mjesta koja sam vidio. Često prolazim tamo ljeti kad idem od Milme do Supetra i obratno. Ložišća su isto odlična.
ike666 Posted - 08/03/2014 : 23:42:05
Uživao sam čitajući ovaj strip, savršena subotnja večer. Malo Texovska tema ali svi elementi pravog Zagora su tu: zajebancija s Dranki Dakom, ubijeni prijatelj, opasni negativci (revolveraš s dugom kosom - el classico), djeva u nevolji, Čikova proždrljivost i Zagor koji istjeruje pravdu. Bravo za Mignacca
Mangiantini sve bolji, po meni već vrlo dobar. Jedva čekam nastavak!
Terminator Posted - 08/03/2014 : 20:31:08
Epizode potpisane perom Mignacca i Mangiantinija dođu mi kao osvježenje od Burattinijeve epopeje, tematski odudaraju od većine epizoda, a to mi se sviđa.
Ova epizoda opet uvodi nikad viđene Zagorove znance (ili su možda već viđeni, no ja ih se ne sjećam), dobar stari krim-element i Zagor ko detektiv, zločesti farmerski moćnik, neiscrpne opaske o Chicovu prežderavanju, zločinci koji patološki žele smaknuti Zagora itd. Mnogo prepoznatljivih i već viđenih elemenata svode priču na osjećaj deja-vua (barem prvi dio) koji me nije natjerao da žarko očekujem nastavak.
Crtež je okej. Ne mogu svi biti Ferri, može proći. Naslovnica dobra.
velka031 Posted - 08/03/2014 : 19:54:10
Ma neka Zagora, ali uvreda je da ga crtaju Cassarovi i slicni, za Mangiantinija ima nade, za njih nema... Za Darcangela, bojim se, takodjer.
markotamara Posted - 08/03/2014 : 19:11:50
Neka samo Zagora,meni ne smeta samo neka siba
PijaniPatak Posted - 08/03/2014 : 11:15:45
quote:
Originally posted by going going

Pre bih i Darcagnela od Manginatija. Manginatija sam se bas nacitao u poslednje vreme, poslednja 2 specijala od VCa, pa sad u redovnom. Dosta mi ga je za duze vreme!



Nije Manginati nego ManGIANtini...Mrzi ga pravilno
delboj Posted - 08/03/2014 : 11:01:29
quote:
Originally posted by zlatan bihac

sjećam se kad se prije par godina raspravljalo o ovoj naslovnoj kada je u italiji izašao strip...najviše je priče bilo o ovom drvetu šta raste iz kamena...


Ovo sam gledao izbliza

goghy Posted - 08/03/2014 : 10:38:37
potpisujem gore navedeno.
wolf Posted - 08/03/2014 : 00:03:56
Samo neka nije Chiarolla. DOsta ga je bilo za ova dva mjeseca.
going going Posted - 07/03/2014 : 22:53:15
Pre bih i Darcagnela od Manginatija. Manginatija sam se bas nacitao u poslednje vreme, poslednja 2 specijala od VCa, pa sad u redovnom. Dosta mi ga je za duze vreme!
velka031 Posted - 07/03/2014 : 22:51:13
quote:
Originally posted by teller

ako je ne seciramo ko kirurgi...naslovnica je ok. pogotovo Zagor i kolor...
Mignaco/Mangantini nije moj tandem iz snova ali mogle bi i gore kombinacije...samo da nema Casara ili Darcagnela....



Da, ne znam sto je gore
teller Posted - 07/03/2014 : 22:48:05
ako je ne seciramo ko kirurgi...naslovnica je ok. pogotovo Zagor i kolor...
Mignaco/Mangantini nije moj tandem iz snova ali mogle bi i gore kombinacije...samo da nema Casara ili Darcagnela....
going going Posted - 07/03/2014 : 21:39:32
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Epizoda za otvoriti, pročitati, sklopiti, staviti na policu i ne vaditi je nikada više odatle. Bukvalno...



Da! Bezvezna epizoda!

Ali moram da kazem da mi je ova naslovna strana jedna od najboljih u poslednje vreme, Zagor u krupnom kadru, sto je sve vise retkost kod Ferrija, lepo ga je nacrtao i okolinu.

going going Posted - 07/03/2014 : 21:35:46
quote:
Originally posted by Opti

quote:
Originally posted by mladjo

Kaj je najbolje Zagor i gleda u tom smjeru. Ono, nek ova dva morona pucaju, boli me tuki, neg' kak ovo drvo raste iz stijene...



Haha, u pravu si, stvarno izgleda tako!
Ova naslovnica izgleda urnebesno kad se gleda u kontekstu: "Oh gle, ono stablo tamo raste iz stijene, veoma zanimljiva prirodna pojava. Oh gle, neki šeširdžije pucaju na mene. Pa neka, ovo je valjda već 1002-i put da netko puca na mene, zašto da se uopće obazirem? Ali to stablo... E to je nesvakidašnje!!!"






Johnny Difool Posted - 07/03/2014 : 21:28:30
Šeširdžije na naslovnici obojica pucaju, ali se vidi putanja samo jednog metka!
Osim ako onaj lijevi ne puca ćorcima...

Space Marine Posted - 07/03/2014 : 20:14:51
quote:
Originally posted by Gru

Može informacija: tko je scenarist, tko crta?


Informacije na link:
http://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.111f46cc385d4f0cb6a50628fbc1dfbf.zagor-220-ugriz-zmije.aspx
acestroke Posted - 07/03/2014 : 20:10:06
quote:
Originally posted by Gru

Može informacija: tko je scenarist, tko crta?



Boze sacuvaj da tromislawski ikad stavi bilo kakvu informaciju u vezi stripa kojeg najavljuje.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000