forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 PADORA OBAVEŠTENJE

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
milan16 Posted - 24/03/2014 : 11:43:26
Doktor Morg 5,6 i specijal možete kupiti u striparnicama Darkwood i Alan Ford a do kraja nedelje i u striparnicama Babilon i Stripovi na kvadrat.
Pretplatnicima će stripovi biti poslati do kraja nedelje.

Sa ova tri stripa Padora je objavila sve stripove koje je i najavila.
Želja mi je bila da objavim neki serijal i to sam ispunio sa Kasidijem.
Serijali Secret,Doktor Morg i Tyler Cross su usledili kao bonus zbog dobrog prijema kod čitalaca serijala Kasidi.

Malo sam razočaran da strip kao što je Tyler Cross posle 4 meseca od objavljivanja u Francuskoj i zvanične nagrade kao najbolji strip u Francuskoj u 2013 nije privukao pažnju kod čitalaca kakvu je objektivno i zaslužio.150 prodatih primeraka za 3 meseca mislim da je malo.

Hteo bih da zahvalim Slobi iz Darkwooda sa svesrdnoj pomoći prilikom izdavanja i prodaje mojih stripova.
Takođe,prilikom prodaje stripova sam dobro upoznao Marka iz Alan Forda i o njemu imam samo reči hvale.

U konaktu sa ljubiteljima stripa sam nastojao da imam dobar odnos i da sve obećano i ispunim na vreme.
Hvala svima na podršci.
18   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Elderane84 Posted - 27/03/2014 : 21:28:33
Polako. Ovo nije vrijeme za male izdavace, nikako. Nekako mi se cini da svi, pa i ja prvi, trcim da kupim izdanja vecih izdavaca,(osim kad mi je doticno izdanje prioritet nad prioritetima), a izdanja manjih stavljam na cekanje. Mada to nema logike...
Nike581 Posted - 27/03/2014 : 21:05:23
Zahvaljujem Pandori na izdavanju Cassidy-a. :)
zokalav Posted - 25/03/2014 : 16:28:28
Previše je novih naslova, nikada ih nije ni bilo više, a sve više je nezaposlenih. Ljudi i koji bi htjeli ne mogu da stignu da kupe sve što ih zanima.
feniks Posted - 25/03/2014 : 12:03:51
Jedan sam od 150 spomenutih.
TK ce se rasprodati ali tek za 5-6 godina.
Steta sto ovakav naslov ne moze privuci publiku u vecem broju i kracem roku. Tebi Milane svaka cast, hvala za Kesidija i TK.
Nadao sam se da ce Padora da se okrene albumima

Friki Posted - 24/03/2014 : 23:06:59
Milane, čestitam na odrađenom Cassidyju i ostalim manjim serijalima.
Nažalost , osjetio si na svojoj koži da na ovim prostorima teško prolaze novi naslovi koji se moraju boriti za iste novce s izdanjima koja su ljudima poznata već desetljećima. Zajebana je stvar ta nostalgija . Kad se kupi ono poznato i ono što te privuče zbog dizajna i opreme ( DW Konan,Moebius... ), ostanu samo mrvice.

No,neka te to ne obeshrabri. Napravio si nešto za svoju dušu i ušao u povlašteni panteon strip izdavača .

Želim ti puno uspjeha u tvom pravom poslu (da opet skupiš neku lovu )
te da nas nakon nekog vremena opet iznenadiš novim izdanjima.





----------
Trenutačno se sluša: Fink - Perfect Darkness

aved Posted - 24/03/2014 : 22:11:07
Hvala na svemu i svaka cast na svim izdanjima.
dicmanjac Posted - 24/03/2014 : 20:34:02
Veliko hvala na Cassidyu ;)
Nadam se da ću imati mogućnosti nabaviti i ova ostala izdanja uskoro.

Sretno u novim životnim izazovima ;)
vronski 3 Posted - 24/03/2014 : 19:28:05
Bravo Milane na dosadašnjem radu i siguran sam da Padora nije rekla konačno zbogom, videćemo se mi opet! ;)
mr murdoc Posted - 24/03/2014 : 19:07:20
Hvala
kiky Posted - 24/03/2014 : 18:59:35
respekt
Johnny Difool Posted - 24/03/2014 : 18:46:13
Hvala na Tyleru Crossu i Cassidyju, nešto manje i na Dr. Morgueu i Secretu.
Šteta što je (privremeni?) kraj, taman si nas navikao da očekujemo nešto novo i dobro.
Svako dobro u daljnjem radu, i do nekog novog "čitanja" jednom...

osmo Posted - 24/03/2014 : 16:17:23
Sretno prijatelju i samo naprijed u nove stripovske pobjede ;)
going going Posted - 24/03/2014 : 15:31:47
Milane svaka cast na dosadasnjem ulozenom trudu i radu!
Stvarno mi je zao sto se ugasila Padora. Izdali ste Kasidija, strip koji je mene potpuno odusevio i ostavio veliki utisak na mene i koji mi je medju najboljim stripovima sto sam ikada procitao!
I Tajler Kros je odlican strip. Secret mi se nije nesto svideo, a Dr Morguea cu uskoro poceti da pratim.

Izdanja su vam bila kvalitetna i pristupacna i bas po mom ukusu!


Mozda jednog dana kada se bude bilo popravilo ekonomsko stanje i zainteresovanost za strip, mozda se tada ponovo pojavi Padora.
cerichus Posted - 24/03/2014 : 15:29:15
quote:
Originally posted by Poli


Steta! :(

Kupio sam, odnosno hocu uz ove najnovije, sve objavljeno od Padore. I sto se mene tice, ja sam zadovoljan i odabirom i kvalitetom izdanja. Onih nekoliko sitnica sa pocetka (fontovi, mozda mala nazubcanost skena) je nebitnih.

Steta, ali sa druge strane, koliko od nas je napravilo nesto takvo poput Milana i ulozilo svoj novac u izdavanje stripova? Vec zbog toga sam mu zahvalan da nam je pruzio priliku procitati neke stripove koji mozda bez njega i ne bi bili izdani na ovim prostorima.






+1
neshaburbon Posted - 24/03/2014 : 15:07:37
Sve najbolje Milanu nadalje. I ja polako sustizem...Dr Morga sa novim brojevima imaću kompletiranog, sledeći je Tajler, a onda polako kupujem i Kasidija i Secret. Nadam se da će Padora ipak jednog dana nastaviti sa radom. U svakom slučaju - srećno i hvala!
kandraks Posted - 24/03/2014 : 14:59:06
Steta... imam od Padore komplet Kasidija koji je zaista fenomenalan, a planiram uzeti jos i Tyllera...veliko hvala Padori i na ovome...
Poli Posted - 24/03/2014 : 14:07:23

Steta! :(

Kupio sam, odnosno hocu uz ove najnovije, sve objavljeno od Padore. I sto se mene tice, ja sam zadovoljan i odabirom i kvalitetom izdanja. Onih nekoliko sitnica sa pocetka (fontovi, mozda mala nazubcanost skena) je nebitnih.

Steta, ali sa druge strane, koliko od nas je napravilo nesto takvo poput Milana i ulozilo svoj novac u izdavanje stripova? Vec zbog toga sam mu zahvalan da nam je pruzio priliku procitati neke stripove koji mozda bez njega i ne bi bili izdani na ovim prostorima.


brko17 Posted - 24/03/2014 : 13:16:21
Zaista steta, Tyler Cross me odusevio.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000