forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 OHOHO festival uderground stripa

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
MarkoDj Posted - 15/04/2014 : 14:06:00
U organizaciji Autonomonog kulturnog centra Attack , Ohoho festival će se održati od 17.- 19.travnja 2014. u prostorima bivše tvornice Medika, Pierottijeva 11 (Zagreb). Fokus festivala je na uličnoj umjetnosti i nezavisnom stripu. Ohoho festival zamišljen je prventsveno kako bi se omogućio prostor neafirmiranim umjetnicima/cama , ali i umjetnicima/cama koji/e stvaraju u undergroundu, za neometano izlaganje , za razmjenu iskustava, edukaciju.

PROGRAM FESTIVALA

ČETVRTAK 17.4

15.00 DVORIŠTE : BURZA STRIPOVA (odvijat će se sva tri dana u isto vrijeme)


Burza strip izdanja dati će pregled samoizdatih albuma i materijala vezanih uz strip, različitih kolektiva iz regije. Izlažu Kosmoplovci , Turbo comix, Greed graphics , Dirty editions , Komikaze, Tvrdokorne mrlje, Slušaj najglasnije.

17.00 DVORIŠTE: STRIP RADIONICA "DOK NAS LJUBAV NE UBIJE" po motivima teksta Radovana Popovića. Radionicu vode Wostok & Sanja S.

O ostatku programa doznajte na: http://www.pierottijeva11.org/program/ohoho-festival-underground-d.i.y-stripa-i-ulicne-umjetnosti
9   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
MarkoDj Posted - 17/04/2014 : 13:06:17
quote:
Originally posted by jaki

Elementarna je pristojnost kad se nešto najvaljuje da se napiše i gdje se manifestacija održava.Izgleda da mnogi misle da je nemoguće da se nešto napravi van "metropole" pa se uopće i ne trude napisati grad kad se radi o događajima u Zagrebu



Jesam trebo stavit ZG odmah, no to sam propustio slučajno, a ne zato što je ciljana publika iz ZGa pa će znat da je to u ZGu, jer sam ja inače Osječanin :)
A ionako je informacija štura, a onog kog zanima sve ima na opsežnom linku.
andjusticeforall Posted - 15/04/2014 : 17:55:43
quote:
Originally posted by jaki

Obićno ljudi iz Zagreba zaboravljaju takve stvari,sudeći po mom iskustvu sa ovog foruma.



Ostavi mi legu na miru... Ne stigne čovjek sve kada radi niz stvari istovremeno, tj. dogode se propusti...
tinton Posted - 15/04/2014 : 16:35:23
Sta nije Djeska iz Osijeka?:P
jaki Posted - 15/04/2014 : 16:26:07
Obićno ljudi iz Zagreba zaboravljaju takve stvari,sudeći po mom iskustvu sa ovog foruma.
tinton Posted - 15/04/2014 : 16:12:53
Slažem se, ali ne vjerujem da je stvar u tome već je čovjek valjda zaboravio.
jaki Posted - 15/04/2014 : 16:07:10
Elementarna je pristojnost kad se nešto najvaljuje da se napiše i gdje se manifestacija održava.Izgleda da mnogi misle da je nemoguće da se nešto napravi van "metropole" pa se uopće i ne trude napisati grad kad se radi o događajima u Zagrebu
tinton Posted - 15/04/2014 : 15:58:35
quote:
Originally posted by jaki

Kao i obićno,informacija je nepotpuna.Fali jedna sitnica a to je grad u kojem se održava ova manifestacija ili se to podrazumijeva?


Ja živim u Zg, a ne znam tu ulicu i nisam skužio o čemu se radi, tako da si u pravu. Imaš na linku grad.
jaki Posted - 15/04/2014 : 15:20:09
Kao i obićno,informacija je nepotpuna.Fali jedna sitnica a to je grad u kojem se održava ova manifestacija ili se to podrazumijeva?
Boston Jack Posted - 15/04/2014 : 15:10:42
Kul!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000