forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor maxi proljeće 2014 - "U zemlji Dakota"

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 18/04/2014 : 21:39:14
Scenarij: Luigi Mignacco
Crtež: Marcello Mangiantini



od danas 30.04 u snk
03.05.14. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sergej773 Posted - 05/08/2015 : 23:12:25
quote:
Originally posted by DODSFERD

Primjetio sam jedan detalj kod maxija ''U zemlji Dakota'' koji mi se čini malo čudan... tabla na 87. stranici se doima kao da ju je radio netko drugi a ne Mangiantini, kao da nema tako fine linije poput ostalih i djeluje nekako grublje... razlike su vidljive i ne vjerujem da mi se samo učinilo.


Slažem se, po srednjem kaišu bih rekao da je Ferrijev crtež.
1Euro Posted - 04/06/2014 : 23:24:48
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Perry? I dalje je glavni baja u Tvrđavi Pitt. Nisam obratio pažnju u ovom Maxiju, ali ako je posredi vojska iz Pitta, onda se scenarista malo zeznuo u računu.




pa nije više glavni,...u ovom maxiju ništa nisu rekli zašto nije,...ali umjesto njega je bio neki drugi Pukovnik Conors (ili tako nešto,...) i lijepo su rekli da je on novi zapovjednik utvrde Pitt,....



Au!!!

Ovo me podsijeća na ono akd je Mignacco u divljoj zemlji promjenio mit cijelih Bosellijevih vrhunskih priča o Komančima.







Boselliizgradi kompletna plemena Komanca I pricu o njim, Mignacco napravi pricu s Komancima I pravi se lud.



izgleda da im fali mašte,....izgleda da ne čitaju stripove od drugih autora,...
DODSFERD Posted - 04/06/2014 : 22:08:42
Primjetio sam jedan detalj kod maxija ''U zemlji Dakota'' koji mi se čini malo čudan... tabla na 87. stranici se doima kao da ju je radio netko drugi a ne Mangiantini, kao da nema tako fine linije poput ostalih i djeluje nekako grublje... razlike su vidljive i ne vjerujem da mi se samo učinilo.
velka031 Posted - 04/06/2014 : 19:29:56
Mignacco je ispao moron... Nije si dao truda ni da pogleda sto je Boselli napravio, kako bi prica imala kakav - takav smisao... Stvarno ne znam cim je taj lik zasluzio toliko posla u SBE.
tinton Posted - 04/06/2014 : 19:13:24
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Perry? I dalje je glavni baja u Tvrđavi Pitt. Nisam obratio pažnju u ovom Maxiju, ali ako je posredi vojska iz Pitta, onda se scenarista malo zeznuo u računu.




pa nije više glavni,...u ovom maxiju ništa nisu rekli zašto nije,...ali umjesto njega je bio neki drugi Pukovnik Conors (ili tako nešto,...) i lijepo su rekli da je on novi zapovjednik utvrde Pitt,....



Au!!!

Ovo me podsijeća na ono akd je Mignacco u divljoj zemlji promjenio mit cijelih Bosellijevih vrhunskih priča o Komančima.







Boselliizgradi kompletna plemena Komanca I pricu o njim, Mignacco napravi pricu s Komancima I pravi se lud.
1Euro Posted - 04/06/2014 : 18:20:17
quote:
Originally posted by nagor

Ne, nije to taj.

Koje stripove čuvaš u kolekciji? :)



pa imam Zagor Gigant onog gdje nastupa Red Warrior (ili kako se zvao), onda imam strip album serijal MEKSIKAJNARJI, onda imam PLAVE BLUZE od Cinebook, pa nekoliko malih Rendžera, pa TEX specijalno Kolor Izdanje 1 i 2(ovo ču sakupljati), pa još jedan TEX (Staza Uspomena,libellus),čekam još da mi dođe Čarobnjak Zoltan (Mali Rendžer),imam još i CHICO I COMPANY (ostale sam prodao), imam jedan Mikijev zabavnik iz 1985 (kojeg sam čitao na moru),....to je u biti to haha.

Imam još nekoliko Zagora ali to če iči prije ili kasnije,....redovno kupujem Zagora (redovni, extra, almanah, specijal, maxi, gigant,prije još chico specijal), ponekad Texa (sada npr ovu u vezi sa Custerom), ponekog Bleka (sada vjerovatno ovu Saratogu,...) nešto od Libellusa,....prije sam kupovao još marka, Bleka, ali sam odustao,....ako krenu sa Ken Parkerom kiosk izdanje, to ču vjerovatno kupovati i sakupljati,...a ostalo kupim tu i tamo nešto, pa ond arazmijenim, prodam,....
nagor Posted - 04/06/2014 : 18:00:29
Ne, nije to taj.

Koje stripove čuvaš u kolekciji? :)
1Euro Posted - 04/06/2014 : 17:46:25
quote:
Originally posted by nagor

Ojro, nađi vremena i pročitaj ponovno Hurone i javi utiske. Baš me zanima da li će ti se svidjet. :)



ma sigurno če mi se svidjet, samo ja nemam skoro ništa od stripova kod kuče,....ja samo čitam stripove i onda mijenjam, prodam ili poklonim,....nisam kolekcionar,...tako da ne mogu pročitati stripove za "u nazad",....imam samo nekoliko stripova u svojoj kolekciji, koje čuvam,....ostalo sve ide,...

Jel to onaj strip, gdje su oteli neku djecu od nekog senatora?
nagor Posted - 04/06/2014 : 16:25:00
Ojro, nađi vremena i pročitaj ponovno Hurone i javi utiske. Baš me zanima da li će ti se svidjet. :)
1Euro Posted - 04/06/2014 : 15:31:56
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Perry? I dalje je glavni baja u Tvrđavi Pitt. Nisam obratio pažnju u ovom Maxiju, ali ako je posredi vojska iz Pitta, onda se scenarista malo zeznuo u računu.




pa nije više glavni,...u ovom maxiju ništa nisu rekli zašto nije,...ali umjesto njega je bio neki drugi Pukovnik Conors (ili tako nešto,...) i lijepo su rekli da je on novi zapovjednik utvrde Pitt,....



Au!!!

Ovo me podsijeća na ono akd je Mignacco u divljoj zemlji promjenio mit cijelih Bosellijevih vrhunskih priča o Komančima.




tinton Posted - 04/06/2014 : 14:05:18
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Perry? I dalje je glavni baja u Tvrđavi Pitt. Nisam obratio pažnju u ovom Maxiju, ali ako je posredi vojska iz Pitta, onda se scenarista malo zeznuo u računu.




pa nije više glavni,...u ovom maxiju ništa nisu rekli zašto nije,...ali umjesto njega je bio neki drugi Pukovnik Conors (ili tako nešto,...) i lijepo su rekli da je on novi zapovjednik utvrde Pitt,....



Au!!!

Ovo me podsijeća na ono akd je Mignacco u divljoj zemlji promjenio mit cijelih Bosellijevih vrhunskih priča o Komančima.
markotamara Posted - 04/06/2014 : 09:22:21
Odlicna prica...
1Euro Posted - 04/06/2014 : 08:42:04
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by 1Euro

znači nitko nema pojma. A cijeli forum pun nekakvih Zagorologa itd,...a onda jedno jednostavno pitanje, nitko ne zna odgovor,....znate samo naslovnice svi komentirat.....



Nisam još pročitao sve od ove zadnje godine, ali mislim da je Perry još uvijek živ, zdrav i šef svoje utvrde.

Zadnji put sam naletio na njega u Huronima.
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-173-176-huroni/1119/

Proporuka za tebe Ojro. Odličan crtež, Darkwood, indijanci, Pleasant Point, pukovnik Perry, potjera za kočijom, riječni brodovi... čak je i srpski plemić u igri. Možda ti se svidi iako nije toliko retro.




mislim da sam čitao tu priču, nekako se sječam naslovnice,ali nisam siguran,...u poslednje vrijeme jako brzo zaboravljam
1Euro Posted - 04/06/2014 : 08:39:08
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Perry? I dalje je glavni baja u Tvrđavi Pitt. Nisam obratio pažnju u ovom Maxiju, ali ako je posredi vojska iz Pitta, onda se scenarista malo zeznuo u računu.




pa nije više glavni,...u ovom maxiju ništa nisu rekli zašto nije,...ali umjesto njega je bio neki drugi Pukovnik Conors (ili tako nešto,...) i lijepo su rekli da je on novi zapovjednik utvrde Pitt,....
tinton Posted - 03/06/2014 : 23:08:46
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by 1Euro

znači nitko nema pojma. A cijeli forum pun nekakvih Zagorologa itd,...a onda jedno jednostavno pitanje, nitko ne zna odgovor,....znate samo naslovnice svi komentirat.....



Nisam još pročitao sve od ove zadnje godine, ali mislim da je Perry još uvijek živ, zdrav i šef svoje utvrde.

Zadnji put sam naletio na njega u Huronima.
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-173-176-huroni/1119/

Proporuka za tebe Ojro. Odličan crtež, Darkwood, indijanci, Pleasant Point, pukovnik Perry, potjera za kočijom, riječni brodovi... čak je i srpski plemić u igri. Možda ti se svidi iako nije toliko retro.


Savršen crtež!

Ali mislim da je osvetnik još poslije objavljen.
PijaniPatak Posted - 03/06/2014 : 23:06:48
Perry? I dalje je glavni baja u Tvrđavi Pitt. Nisam obratio pažnju u ovom Maxiju, ali ako je posredi vojska iz Pitta, onda se scenarista malo zeznuo u računu.
nagor Posted - 03/06/2014 : 23:01:43
quote:
Originally posted by 1Euro

znači nitko nema pojma. A cijeli forum pun nekakvih Zagorologa itd,...a onda jedno jednostavno pitanje, nitko ne zna odgovor,....znate samo naslovnice svi komentirat.....



Nisam još pročitao sve od ove zadnje godine, ali mislim da je Perry još uvijek živ, zdrav i šef svoje utvrde.

Zadnji put sam naletio na njega u Huronima.
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-173-176-huroni/1119/

Proporuka za tebe Ojro. Odličan crtež, Darkwood, indijanci, Pleasant Point, pukovnik Perry, potjera za kočijom, riječni brodovi... čak je i srpski plemić u igri. Možda ti se svidi iako nije toliko retro.
tinton Posted - 03/06/2014 : 22:54:48
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

znači nitko nema pojma. A cijeli forum pun nekakvih Zagorologa itd,...a onda jedno jednostavno pitanje, nitko ne zna odgovor,....znate samo naslovnice svi komentirat.....


Vjerojatno se ništa nije dogodilo, pojavio se u maxiju Crni osvetnik, a mislim i kasnije...



pa u Crnom Osvetniku je bio mislim da u ludnici,....sve je to veoma čudno sa tim pukovnikom Perry-jem


Nije, u ludnici je bio u Tropical corpu, to je bila davno, možda čak i prvo njegovo pojavljivanje.
DODSFERD Posted - 03/06/2014 : 22:07:40
I ja sam se veoma začudio kada sam ga vidio uz bok Evil Angelu ali šta ćeš, takav je život.
1Euro Posted - 03/06/2014 : 22:00:12
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

znači nitko nema pojma. A cijeli forum pun nekakvih Zagorologa itd,...a onda jedno jednostavno pitanje, nitko ne zna odgovor,....znate samo naslovnice svi komentirat.....


Vjerojatno se ništa nije dogodilo, pojavio se u maxiju Crni osvetnik, a mislim i kasnije...



pa u Crnom Osvetniku je bio mislim da u ludnici,....sve je to veoma čudno sa tim pukovnikom Perry-jem
Poli Posted - 03/06/2014 : 18:45:56

živuzonpri!?

tinton Posted - 03/06/2014 : 18:43:28
quote:
Originally posted by 1Euro

znači nitko nema pojma. A cijeli forum pun nekakvih Zagorologa itd,...a onda jedno jednostavno pitanje, nitko ne zna odgovor,....znate samo naslovnice svi komentirat.....


Vjerojatno se ništa nije dogodilo, pojavio se u maxiju Crni osvetnik, a mislim i kasnije...
1Euro Posted - 03/06/2014 : 18:39:13
znači nitko nema pojma. A cijeli forum pun nekakvih Zagorologa itd,...a onda jedno jednostavno pitanje, nitko ne zna odgovor,....znate samo naslovnice svi komentirat.....
1Euro Posted - 03/06/2014 : 18:38:01
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by 1Euro
zanima me jedino što je sa PUKOVNIKOM PERRYJEM,....Zar on više nije zapovjednik utvrde PITT?


Mislim da Perry više nije pukovnik niti se bavi takvim stvarima... našao je drugi posao koji je plaćeniji, više o tome pogledaj ovdje http://www.iafd.com/person.rme/perfid=DPerry/gender=m/david-perry.htm



Zoroasterixx Posted - 03/06/2014 : 12:12:37
A i pomladio se, valjda je našao kakav preparat u Hellingenovu laboratoriju.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000