forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 222

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 01/05/2014 : 11:19:12



05.05.14. u snk
06.05.14. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Terminator Posted - 11/05/2014 : 15:56:00
Nakon silnih povratka zadnjih godina, konačno je došao na red i slavni Digging Bill.
Lijepo.
Možda nam vrate i detektivski dvojac Battertonovih.
Priča ne odudara od standardnih Digging Billovskih, Burattini je krasno pričicu nastavio spomenom na događaje iz prethodnih epizoda, ali i spomenom dime novela čime me je odmah vratio u to krasno Zagorovo razdoblje.
Ono šta mi je pokvarilo dojam jest zadnji komad. Umjesto da Bill svojim starim prijateljima, a i nama, objasni o čemu se tu radi, da ovaj broj dobije neki smisao, Burattini je ubacio mali teaser za sljedeće brojeve. Ne previše kvalitetan potez, sad moram mjesec dana čekati objašnjenje svega toga.
Crtež je dobar. Verni je kvalitetan, veoma u stilu Ferrija, ali nešto fali. Jedna nijansa, jedan potez više, izgleda previše perfekcionistički.
Zagor12 Posted - 10/05/2014 : 15:29:23
quote:
Originally posted by sergej773

quote:
Originally posted by Zagor12

Jel' ovo početak priče ili nastavak?


Pocetak price.




Hvala.
sergej773 Posted - 10/05/2014 : 12:44:18
quote:
Originally posted by Zagor12

Jel' ovo početak priče ili nastavak?


Pocetak price.
Zagor12 Posted - 10/05/2014 : 12:21:44
Jel' ovo početak priče ili nastavak?
DODSFERD Posted - 09/05/2014 : 23:39:54
Mišljenja su podijeljena ali za neki svoj dojam morat' ću se strpiti da izađe cijela priča da procijenim. Ako ništa drugo, znam da crtež jednostavno ne može zakazati.
markotamara Posted - 09/05/2014 : 23:29:00
quote:
Originally posted by macca1985

quote:
Originally posted by ike666

Dakle.... već dugo dugo dugo nisam uživao u nekoj Zagorovoj epizodi kao u ovoj! Ovdje je sve zašto ga volim - humor, akcija, uvod s Čikom i Dranki Dakom, spominjanje romanopisca Eddya Rufusa koji je dio zagonetke, Digging Bill u nevolji... sve poznato a opet tako svježe...

Verni naprosto briljira, a Burattiniju na ovoj epizodi mogu samo reći - CARE NAKLON DO PODA.. ovako nešto samo iskreni fanovi mogu napraviti

Ocjena epizode 100% - 10 10 10 10




Slažem se, Burattini i Maestro Verni, obojici naklon do poda!


Kako si to lipo reka MAESTRO VERNI
macca1985 Posted - 09/05/2014 : 20:48:47
quote:
Originally posted by ike666

Dakle.... već dugo dugo dugo nisam uživao u nekoj Zagorovoj epizodi kao u ovoj! Ovdje je sve zašto ga volim - humor, akcija, uvod s Čikom i Dranki Dakom, spominjanje romanopisca Eddya Rufusa koji je dio zagonetke, Digging Bill u nevolji... sve poznato a opet tako svježe...

Verni naprosto briljira, a Burattiniju na ovoj epizodi mogu samo reći - CARE NAKLON DO PODA.. ovako nešto samo iskreni fanovi mogu napraviti

Ocjena epizode 100% - 10 10 10 10




Slažem se, Burattini i Maestro Verni, obojici naklon do poda!
macca1985 Posted - 09/05/2014 : 20:46:42
quote:
Originally posted by ike666

Burattini/Verni - najjača kombinacija trenutno.
Naslovnica fenoomenalna... jedva čekam!



+1
macca1985 Posted - 09/05/2014 : 20:29:52
Ja sam pročitao sva tri dijela i mogu reći da duže vrijeme nisam čitao tako dobru Zagorovu epizodu iz redovne serije!
I što se tiče scenarija i crteža ovo je izvanredna epizoda u svakom pogledu.

I ne slažem se da je Verni ovdje još plastičan i statičan. Njegov crtež ovdje rastura podjednako kao i u gigantu. Pogotov u akcijskim scenama.
going going Posted - 09/05/2014 : 15:56:32
Ponavljam, prvi deo je odlican, stvarno je steta sto su naredni brojevi cista glupost.
markotamara Posted - 09/05/2014 : 15:01:23
Danas sam ga kupia i procita,oduševljen sam Verniem kako crta Darkwood i iindijance,opcenito fenomenalno(skoro kao Ferri u najjacem razdoblju)
Tako mi je drago da se Bure sitija Rufusa i da je ubacija šale s Chicom i Drunky Duckom
Uglavnom prica za 10 sto se tice mene
ike666 Posted - 08/05/2014 : 23:35:51
Dakle.... već dugo dugo dugo nisam uživao u nekoj Zagorovoj epizodi kao u ovoj! Ovdje je sve zašto ga volim - humor, akcija, uvod s Čikom i Dranki Dakom, spominjanje romanopisca Eddya Rufusa koji je dio zagonetke, Digging Bill u nevolji... sve poznato a opet tako svježe...

Verni naprosto briljira, a Burattiniju na ovoj epizodi mogu samo reći - CARE NAKLON DO PODA.. ovako nešto samo iskreni fanovi mogu napraviti

Ocjena epizode 100% - 10 10 10 10
nagor Posted - 04/05/2014 : 13:32:28
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by teller
samo nam ti stavljaj najave pa bilo od ledensa,ludansa,lukansa....i sto prije stavi ciko amerikanac kolorca broj 2.


U svakom slučaju je bolje stavljati i takve najave nego nešto ovakvo http://www.ludens.com/



Ako klikneš "tell me more", dobiješ i okuse orange i wild cherry.
DODSFERD Posted - 04/05/2014 : 11:38:34
quote:
Originally posted by teller
samo nam ti stavljaj najave pa bilo od ledensa,ludansa,lukansa....i sto prije stavi ciko amerikanac kolorca broj 2.


U svakom slučaju je bolje stavljati i takve najave nego nešto ovakvo http://www.ludens.com/
teller Posted - 04/05/2014 : 08:51:08
quote:
Originally posted by TrOMISLAWSKI


Opaa, iz prve ruke smo saznali da firma uskoro dobija novo ime.



He, he, dobra, ako imam opravdanje kucam lijevom rukom jer sam skršio desnicu, to ti je zdrav život, bolje doma spavat nego biciklirat
[/quote]
covjek uci dok je ziv..nista'nista tomica..samo nam ti stavljaj najave pa bilo od ledensa,ludansa,lukansa....i sto prije stavi ciko amerikanac kolorca broj 2.
TrOMISLAWSKI Posted - 04/05/2014 : 08:30:57

Opaa, iz prve ruke smo saznali da firma uskoro dobija novo ime.
[/quote]

He, he, dobra, ako imam opravdanje kucam lijevom rukom jer sam skršio desnicu, to ti je zdrav život, bolje doma spavat nego biciklirat
teller Posted - 04/05/2014 : 06:55:14
Samo da je verni..pa sta god vec prica izpadne.
markotamara Posted - 03/05/2014 : 19:51:03
Ja jedva cekam da je otvorim pa neka je najgora od svih dosad.
Ko bi nam udovoljia svima
DODSFERD Posted - 03/05/2014 : 18:12:38
quote:
Originally posted by going going

Ovaj prvi deo ove trodelne price je i najbolji, ima dosta akcije i zabavan je. Ali posle u drugom i trecem broju prica postane strasno glupa i razocaravajuca.


Ništa čudno kada su u pitanju nove epizode.
going going Posted - 03/05/2014 : 16:14:41
Ovaj prvi deo ove trodelne price je i najbolji, ima dosta akcije i zabavan je. Ali posle u drugom i trecem broju prica postane strasno glupa i razocaravajuca.
DODSFERD Posted - 03/05/2014 : 14:45:45
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ovakvo nešto se teško može samo pojaviti... izletjelo mu prije vremena a da nije ni skužio.



Nisi mu vidio potpis.


Naravno ali ja ga ne uzimam za ozbiljno pogotovo kada je u pitanju osoblje ledenog Leden(s)a.
roby05 Posted - 03/05/2014 : 14:24:24
quote:
Originally posted by TrOMISLAWSKI

quote:
Originally posted by acestroke

Tromislawski, mog'o si od sad dati malo vise informacije o sveskama koje najavjlujes, kao na primjer, broj originala, ko crta, ko pise, itd itd itd



Ja ti dobijem samo naslovnu za objavit tako što se tiče Ledensa blage veze nemam.


TrOMISLAVSKI,ajde najavi i Cika u boji broj 2.
nagor Posted - 03/05/2014 : 13:31:38
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ovakvo nešto se teško može samo pojaviti... izletjelo mu prije vremena a da nije ni skužio.



Nisi mu vidio potpis.
DODSFERD Posted - 03/05/2014 : 12:58:28
Ovakvo nešto se teško može samo pojaviti... izletjelo mu prije vremena a da nije ni skužio.
nagor Posted - 03/05/2014 : 12:31:02
Pa nije on kriv za tipfelere. Sami su se pojavili.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000