forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 In memory of Ayrton Senna

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tutta Posted - 01/05/2014 : 01:01:25
Ayrton Senna da Silva - (* 21.03.1960 in São Paulo / † 1.05.1994 in Bologna)



........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................



18   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
mamlaz Posted - 02/09/2019 : 17:25:31
Po meni najveci
;(
mogorovic Posted - 02/09/2019 : 13:29:50
25 x
Tutta Posted - 02/09/2019 : 08:55:20
Acidente de Ayrton Senna (Rede Globo)

Tutta Posted - 02/09/2019 : 08:51:07
Ayrton Senna: 25 Jahre Trauer / Sportclub NDR




Tutta Posted - 02/09/2019 : 08:50:35
...
Tutta Posted - 02/09/2019 : 08:47:36
Ayrton Senna Saves Erik Comas / 1992 Belgian Grand Prix



Tutta Posted - 06/10/2015 : 17:52:51
Ayrton Senna


by Froissart, Papazoglakis, Paquet




Puzblisher: Salleck Publications (10/2015)




Cover:

HC / 48 pages
mamlaz Posted - 27/04/2015 : 16:35:47
quote:
Originally posted by izivko

Veliki vozač, jedan od najvećih!
Njegovom smrću je nekako prestalo i moje zanimanje za ovaj sport


+1
izivko Posted - 27/04/2015 : 14:37:05
Veliki vozač, jedan od najvećih!
Njegovom smrću je nekako prestalo i moje zanimanje za ovaj sport
Tutta Posted - 27/04/2015 : 13:56:53



dante Posted - 01/05/2014 : 23:57:03
Sjecam se kao jucer te utrke...Cista nevjerica.
A sjecam se i grafita koji se pojavio nakon toga: "Boze, uzeo si krivog Sennu"
MSBlueberry Posted - 01/05/2014 : 22:55:16
U početku je bio velika nada, ali samo to, bilo je i drugih (Nijemac Stefan Bellof je bio največi-jedini s kim je Enzo Ferrari potpisao ugovor 2 godine unaprid, usput ne pitajući šta traži), pa nije bilo razloga na njega previše obračat pažnju. Još se sićan one trke u Monacu koju je Race Director J.Ickx namjerno upropastio i učinio Senni uslugu (svi su ga primjetili), jer tu trku nebi ni završio (kao ni Bellof). Privatno mislin da bi trku dobio R.Arnoux u Ferrariu, ali to nečemo nikad znat zar ne? Dobivši jači bolid, Lotus-Renault turbo, konačno je pokazao šta može. Sićan se te nedilje (Estoril), kad je u ˝Nedjeljno Sportsko Popodne˝ najavljena trka uz objašnjenje da zato nečemo gledat WC u hokeju na ledu (Prag 85) jer su dali novac za F1 (bio san ljut na to jer san bio teški fanatik Canade). Ali sam zbog toga vidio rađanje novog F1 asa, naravno pomogla je kiša jer je Lotus bio još preslab za pobjedu u idealnim uvjetima. Sićan se TV komentatora koji je cili događaj prenosio kao da je ˝sad ili nikad˝ za budučnost F1, ipak mislio san ˝sve je to lipo ali on je samo jedan od mnogih velikih˝ koje sam viđao u prošlih 10 godina i koje ču viđat u idučih 10. Ispalo je drugačije, Bellof je poginuo a ostali su ili napustili F1 ili su napravili (zbog motora) manje, a Senna...on je otišao cijelu milju naprid i po motivu i po uvjetima (bolid). I odjednom postao je jedini koga je publika gledala da bi vidila nešto posebno. Viđao sam nakon toga njegove brze vožnje, koje su mu i štetile...recimo Canadian GP gdje je izgubio WC 1989 (pokušao po kiši prestič samog sebe za cili krug), bio sam potpuno svjestan šta je idiot s tim uradija i bio san ljut na njega. Propustio je pet pobjeda za redom i priliku da uništi Prosta (trku su dobili Williamsi, Boutsen/Patrese 1-2), i naravno Prost je iskoristio priliku, došao je k sebi (Senna je upao u krizu) i uzeo mu naslov (odustajanje u Monzi je odlučilo). Sljedećih godina je svima nama postalo jasno da F1 bez Senne djeluje jadno, i zato je ona Imola bila tragična. Pratio sam utrku preko starog Eurosporta (John Watson komentator), i mogu samo reč-grozan dan, užasan dan (nije pomoglo ni smijanje prljavog švabe na podiumu). To je bila rijetka prilika da mi, sportska publika, vidimo kraj ere u nekoj branši (to u životu rijetko viđaš). Nakon toga zanimanje za F1 mi je počelo opadat, ustvari samo san pratija da vidin ko će tuč prljavog švabu (navija san za sve, samo da on ne bude prvak). Sad nakon toliko godina pitat se jeli ko bija veči od njega nakon..., mislim ne. Senni nije trebala pomoč iz boxa, kao nekima, da prođe timskog kolegu, on je jednostavno sve prolazio.
Tutta Posted - 01/05/2014 : 22:16:16








"Bog,njegov najbolji prijatelji,imao je druge planove"
Nivox Posted - 01/05/2014 : 19:41:15
Nedavno sam čitao o njemu. Nevjerojatan čovjek, nevjerojatan život. 20 godina je prošlo... RIP majstore !
globinjo Posted - 01/05/2014 : 18:34:08
http://www.dailymotion.com/video/xqigpb_ivan-blazicko-za-gp1-hr-intervju-s-ayrtonom-sennom_sport
globinjo Posted - 01/05/2014 : 17:59:01
ovo ide u sport...velikan...
Tutta Posted - 01/05/2014 : 01:07:50


http://www.sennafan.de/sennasgrab.htm






Tutta Posted - 01/05/2014 : 01:05:07
.......


http://www.formel1.de/forum/viewtopic.php?f=59&t=1152&start=15




.......




forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000