forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najbolja epizoda Zagora

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Zoroasterixx Posted - 08/05/2014 : 21:21:26
Nadam se da ovakva tema već nije bila, ako je vjerovati tražilici nije...uglavnom izaberite najbolju Zagorovu priču među ponuđenima. Ako vam je favorit neka epizoda koja nije na listi slobodno je upišite i recite zašto vam je najbolja.
Što se mene tiče, glas ide Demonima ludila...apsolutni vrh Zagora i trenutak kada je nadišao sebe samog. Završna scena s Hellingenom na brdu Natani je epska i dirljiva istovremeno.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Rahazlam Posted - 09/05/2014 : 11:36:32
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by Rahazlam

Cekaj malo kakav je ovo topic koja je najbolja epizoda zagora i onda stavis 15 epizoda i glasajte ljudi a fali ti pun kurac dobrih epizoda drugo ova je tema vec bila dosta puta uostalom i ovo je moglo ici u sticky jel tako patak,da sam ja otvorio ovaj topic izvrijedali bi me ko majmuna!!!



Da sam ja otvorio ovaj topic,dobio bi ban!



A ništa, ne otvaram novi poll bez detaljne provjere da već nije bilo idući puta...ovaj ključam jer sam shvatio da su ionako Demoni ludila siguran pobjednik i da nema baš smisla.

Nema provjere trazilica je sranje,inace meni ovakvi topici ne smetaju al nekima to smeta i bune se
Zoroasterixx Posted - 09/05/2014 : 09:14:59
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by Rahazlam

Cekaj malo kakav je ovo topic koja je najbolja epizoda zagora i onda stavis 15 epizoda i glasajte ljudi a fali ti pun kurac dobrih epizoda drugo ova je tema vec bila dosta puta uostalom i ovo je moglo ici u sticky jel tako patak,da sam ja otvorio ovaj topic izvrijedali bi me ko majmuna!!!



Da sam ja otvorio ovaj topic,dobio bi ban!



A ništa, ne otvaram novi poll bez detaljne provjere da već nije bilo idući puta...ovaj ključam jer sam shvatio da su ionako Demoni ludila siguran pobjednik i da nema baš smisla.
Kojot Posted - 09/05/2014 : 09:10:43
quote:
Originally posted by Rahazlam

Cekaj malo kakav je ovo topic koja je najbolja epizoda zagora i onda stavis 15 epizoda i glasajte ljudi a fali ti pun kurac dobrih epizoda drugo ova je tema vec bila dosta puta uostalom i ovo je moglo ici u sticky jel tako patak,da sam ja otvorio ovaj topic izvrijedali bi me ko majmuna!!!



Da sam ja otvorio ovaj topic,dobio bi ban!
DODSFERD Posted - 08/05/2014 : 23:57:04
quote:
Originally posted by Rahazlam

Cekaj malo kakav je ovo topic koja je najbolja epizoda zagora i onda stavis 15 epizoda i glasajte ljudi a fali ti pun kurac dobrih epizoda drugo ova je tema vec bila dosta puta uostalom i ovo je moglo ici u sticky jel tako patak,da sam ja otvorio ovaj topic izvrijedali bi me ko majmuna!!!


Pa zar opet
Johnny Difool Posted - 08/05/2014 : 23:38:19
Glasao za Svemirsku braću.
Ta me je priča u vrijeme premijere opako pukla, koje je to iščekivanje bilo kad će novi nastavak, pa rasprave i pretpostavke s ekipom na ulici što će i kako biti, pa ponovna čitanja dok ne iziđe novi broj, a i danas mi je izuzetno draga.
A i zašto bih opet glasao za Demona ludila!

Zoroasterixx Posted - 08/05/2014 : 23:29:51
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Zoroasterixx



Nisam ni znao za tu opciju, ali opet, zašto da gosti ne glasuju?


Pobrises cookije, pa glasas koliko hoces puta. Uvijek se nadje neko ko minira poll, nece ni ovdje biti izuzetak.




Može li se naknadno postaviti da je samo za članove?

Evo, našao sam, sada je members only
Rahazlam Posted - 08/05/2014 : 23:29:37
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Rahazlam

Cekaj malo kakav je ovo topic koja je najbolja epizoda zagora i onda stavis 15 epizoda i glasajte ljudi a fali ti pun kurac dobrih epizoda drugo ova je tema vec bila dosta puta uostalom i ovo je moglo ici u sticky jel tako patak,da sam ja otvorio ovaj topic izvrijedali bi me ko majmuna!!!



Mozda da je napisao kandidate za najbolju epizodu nekom drugom bojom?

Haha ako je zajebancija nisam skonto ako nije opet nisam skonto
King Warrior Posted - 08/05/2014 : 23:26:05
quote:
Originally posted by Zoroasterixx



Nisam ni znao za tu opciju, ali opet, zašto da gosti ne glasuju?


Pobrises cookije, pa glasas koliko hoces puta. Uvijek se nadje neko ko minira poll, nece ni ovdje biti izuzetak.
Rahazlam Posted - 08/05/2014 : 23:21:37
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Rahazlam

Cekaj malo kakav je ovo topic koja je najbolja epizoda zagora i onda stavis 15 epizoda i glasajte ljudi a fali ti pun kurac dobrih epizoda drugo ova je tema vec bila dosta puta uostalom i ovo je moglo ici u sticky jel tako patak,da sam ja otvorio ovaj topic izvrijedali bi me ko majmuna!!!



Nažalost, anketa ne dozvoljava više od 15 opcija...možda bi bilo bolje da sam umjesto ankete otvorio temu u kojoj bi svatko izabrao svojih top 5 ili top 10 epizoda...ali opet, i to je sigurno već bilo.

Pa trebo si otvorit tri topica i tamo stavit 45 epizoda koje su najbolje ocjenjene i onda sustav eliminacije i u finale bi usla dva stripa al to je vec bilo i nema smisla opet jer na kraju ti uvijek dode na isto demoni ludila protiv zimske zmije i na kraju uvijek pobjede demoni ludila!!!
velka031 Posted - 08/05/2014 : 23:16:28
quote:
Originally posted by Rahazlam

Cekaj malo kakav je ovo topic koja je najbolja epizoda zagora i onda stavis 15 epizoda i glasajte ljudi a fali ti pun kurac dobrih epizoda drugo ova je tema vec bila dosta puta uostalom i ovo je moglo ici u sticky jel tako patak,da sam ja otvorio ovaj topic izvrijedali bi me ko majmuna!!!



Mozda da je napisao kandidate za najbolju epizodu nekom drugom bojom?
Zoroasterixx Posted - 08/05/2014 : 23:16:14
quote:
Originally posted by velka031

U ovakvim pollovima uvijek sam glasao za Demona ludila, tako je i ovaj put... Po meni price Sloboda ili smrt, Hellingen je ziv, Tajna Fride Lang ne spadaju u TOP 15 ovako grandioznog serijala kakav je Zagor!



Sloboda ili smrt je klasik...ove dvije nisu tako dobre, ali su prilično popularne ili sam barem stekao takav dojam.
Zoroasterixx Posted - 08/05/2014 : 23:12:14
quote:
Originally posted by Rahazlam

Cekaj malo kakav je ovo topic koja je najbolja epizoda zagora i onda stavis 15 epizoda i glasajte ljudi a fali ti pun kurac dobrih epizoda drugo ova je tema vec bila dosta puta uostalom i ovo je moglo ici u sticky jel tako patak,da sam ja otvorio ovaj topic izvrijedali bi me ko majmuna!!!



Nažalost, anketa ne dozvoljava više od 15 opcija...možda bi bilo bolje da sam umjesto ankete otvorio temu u kojoj bi svatko izabrao svojih top 5 ili top 10 epizoda...ali opet, i to je sigurno već bilo.
velka031 Posted - 08/05/2014 : 23:11:06
U ovakvim pollovima uvijek sam glasao za Demona ludila, tako je i ovaj put... Po meni price Sloboda ili smrt, Hellingen je ziv, Tajna Fride Lang ne spadaju u TOP 15 ovako grandioznog serijala kakav je Zagor!
Rahazlam Posted - 08/05/2014 : 23:09:54
Cekaj malo kakav je ovo topic koja je najbolja epizoda zagora i onda stavis 15 epizoda i glasajte ljudi a fali ti pun kurac dobrih epizoda drugo ova je tema vec bila dosta puta uostalom i ovo je moglo ici u sticky jel tako patak,da sam ja otvorio ovaj topic izvrijedali bi me ko majmuna!!!
Zoroasterixx Posted - 08/05/2014 : 23:09:26
quote:
Originally posted by King Warrior

Minirajte poll, nije postavljen na members only,pa neka se neki onda cude sto Demon ludila nije prvi.



Nisam ni znao za tu opciju, ali opet, zašto da gosti ne glasuju?
King Warrior Posted - 08/05/2014 : 23:07:29
Minirajte poll, nije postavljen na members only,pa neka se neki onda cude sto Demon ludila nije prvi.
DODSFERD Posted - 08/05/2014 : 22:49:53
Pošto spadam u skupinu nostalgičara glasat ću za 'Zagor protiv Supermikea' jer je tu Zagor naletio na stvarno dostojnog protivnika... inače Nolittin period rastura i daleko mi je najbolji.
DzekDenijels Posted - 08/05/2014 : 22:40:22
Zimska zmija...
Kojot Posted - 08/05/2014 : 22:07:12
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Zasad još nitko nije glasao za Supermikea. :)



Evo,ja sam glasao!
Zoroasterixx Posted - 08/05/2014 : 21:56:59
Zasad još nitko nije glasao za Supermikea. :)
PijaniPatak Posted - 08/05/2014 : 21:53:38
Mislim da je redosled drugačiji...a ni ja nisam nikada ranije glasao za Morsku Stravu :)
Zoroasterixx Posted - 08/05/2014 : 21:52:38
quote:
Originally posted by D.J.

Zoroasterixx, bilo je bilo, nekoliko puta.
Uglavnom se na kraju svodi na borbu izmedu Demona ludila i Zimske Zmije.



Nadam se da bar izbor epizoda nije isti :D
PijaniPatak Posted - 08/05/2014 : 21:48:49
Netačno...uglavnom se svodi na trijum Demona Ludila :D
D.J. Posted - 08/05/2014 : 21:48:03
Zoroasterixx, bilo je bilo, nekoliko puta.
Uglavnom se na kraju svodi na borbu izmedu Demona ludila i Zimske Zmije.
PijaniPatak Posted - 08/05/2014 : 21:43:38



forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000