forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 The Amazing Spider-Man 2

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Zagor12 Posted - 22/03/2014 : 19:33:41
THE AMAZING SPIDER-MAN 2 (2014)




Redatelj:

Marc Webb


Uloge:


Andrew Garfield kao Peter Parker/Spider-Man
Emma Stone kao Gwen Stacy
Jamie Foxx kao Max Dillon/Electro
Dane DeHaan kao Harry Osborn/Green Goblin
Campbell Scott kao Richard Parker
Embeth Davidtz kao Mary Parker
Colm Feore kao Donald Menken
s Paul Giamatti kao Aleksei Sytsevich/Rhino
i Sally Field kao Aunt May


Super je biti Spider-Man (Andrew Garfield). Za Petera Parkera ne postoji bolji osjećaj od onoga kada se njiše između nebodera, kada ga svi prihvaćaju kao junaka i kada vrijeme provodi s Gwen (Emma Stone). Ali biti Spider-Man nije nimalo lak zadatak... jer samo Spider-Man može zaštiti svoje sugrađane od užasavajućih neprijatelja koji prijete gradu. S dolaskom Electra (Jamie Foxx), Peter će se morati suočiti sa zlotvorom puno moćnijim od njega samog. A kada se u grad vrati i njegov stari prijatelj Harry Osborn (Dane DeHaan), Peter će shvatiti da sve njegove neprijatelje povezuje jedna stvar: korporacija OsCorp.






25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
PijaniPatak Posted - 24/07/2014 : 23:41:30
jesam...ali glas Honestovog glasnogovrnika mi je šlag na torti :)
bjelolasica Posted - 24/07/2014 : 13:11:44
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Realno, sva tri Raimija su žešće sranje, kao i oba Webbova.

Ovaj lik se zeza, ali ovde mu je svaka zlatna

https://www.youtube.com/watch?v=KUkdEV9_O_s


Jesi pogledao kanal cinemasins? Kada oni broje grijehe za filmove. Ova dva kanala su mi najača
Mr. Bushido Posted - 23/05/2014 : 16:13:54
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Zagor12

Pogledaj video kojega je stavio Zlix, u description boxu od videa imaš link čini mi se.


Hm, pogledao sam ga, ali nisam naišao na nešto što bi potkrijepilo tvoju tvrdnju.

Dapače, našao sam link koji potvrđuje kako ćemo tek 2016. godine vidjeti novi izdanak franšize.

http://variety.com/2014/film/news/sinister-six-and-venom-movies-to-be-released-before-amazing-spider-man-4-1201156518/



Potkrjepljenje. Mrzim tu riječ. Upravo sam pisao test iz psihologije i puna mi je glava pozitivnog i negativnog potkrjepljenja.

A senior source at Columbia Pictures, which jointly owns the franchise with Marvel Entertainment, said: “Andrew is already contracted to make two more films for release in 2015 and 2016.

“But we are looking to tie him to the role for as many as a further four pictures given the huge success the franchise is enjoying.

“The part is pretty much his for as long as he chooses.”


Source ovoga je Daily Star, tako da ne znam koliko je to vjerodostojno, no moglo bi biti nečega u cijeloj toj priči, vidjet ćemo. Ali to onda znači da bi se film trebao početi snimati u iduća tri mjeseca.


Da, Daily Star je ipak žutilo, tako da ne bih njihove podatke uzimao kao pretjerano pouzdane. The Amazing Spider-Man 3 je za sada jedini film koji ima konkretan datum premijere. Sumnjam da ćemo išta vidjeti 2015. godine.
Zagor12 Posted - 23/05/2014 : 13:25:46
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Zagor12

Pogledaj video kojega je stavio Zlix, u description boxu od videa imaš link čini mi se.


Hm, pogledao sam ga, ali nisam naišao na nešto što bi potkrijepilo tvoju tvrdnju.

Dapače, našao sam link koji potvrđuje kako ćemo tek 2016. godine vidjeti novi izdanak franšize.

http://variety.com/2014/film/news/sinister-six-and-venom-movies-to-be-released-before-amazing-spider-man-4-1201156518/



Potkrjepljenje. Mrzim tu riječ. Upravo sam pisao test iz psihologije i puna mi je glava pozitivnog i negativnog potkrjepljenja.

A senior source at Columbia Pictures, which jointly owns the franchise with Marvel Entertainment, said: “Andrew is already contracted to make two more films for release in 2015 and 2016.

“But we are looking to tie him to the role for as many as a further four pictures given the huge success the franchise is enjoying.

“The part is pretty much his for as long as he chooses.”


Source ovoga je Daily Star, tako da ne znam koliko je to vjerodostojno, no moglo bi biti nečega u cijeloj toj priči, vidjet ćemo. Ali to onda znači da bi se film trebao početi snimati u iduća tri mjeseca.

Što se tiče Raimijevih filmova, oni su goli kurac. Webbov prvi je solidan, drugi čisti prosjek zbog ujebanog scenarija.
PijaniPatak Posted - 23/05/2014 : 10:03:42
Realno, sva tri Raimija su žešće sranje, kao i oba Webbova.

Ovaj lik se zeza, ali ovde mu je svaka zlatna


acestroke Posted - 23/05/2014 : 04:38:43
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Jednostavno, neće biti pristojno nego slabo kao što je i ovo.



Nisu ni Raimijevi bili bogzna kaj...




Tacno. Osim Raimijeve dvojke, 1 i 3 su cisto sranje.
Darth Ivan Posted - 22/05/2014 : 00:12:01
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Jednostavno, neće biti pristojno nego slabo kao što je i ovo.



Nisu ni Raimijevi bili bogzna kaj...
Mr. Bushido Posted - 21/05/2014 : 23:29:41
quote:
Originally posted by Zagor12

Pogledaj video kojega je stavio Zlix, u description boxu od videa imaš link čini mi se.


Hm, pogledao sam ga, ali nisam naišao na nešto što bi potkrijepilo tvoju tvrdnju.

Dapače, našao sam link koji potvrđuje kako ćemo tek 2016. godine vidjeti novi izdanak franšize.

http://variety.com/2014/film/news/sinister-six-and-venom-movies-to-be-released-before-amazing-spider-man-4-1201156518/
Zagor12 Posted - 21/05/2014 : 23:15:20
Pogledaj video kojega je stavio Zlix, u description boxu od videa imaš link čini mi se.
Mr. Bushido Posted - 21/05/2014 : 16:28:07
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Ne samo 2015. nego i 2016. godine! Kako misle da stignu napraviti nešto pristojno u tako malo vremena?


The Amazing Spider-Man 3 će doći u kina 2016. godine. Nakon toga bi trebali slijediti filmovi o Sinister Six i Venomu.

Za 2015. godinu nije planirano ništa.



Prije nekoliko dana je izjavljeno da bi jedan film sa Spider-Manom mogao uslijediti prije TASM3.


Link?
Zagor12 Posted - 21/05/2014 : 16:23:06
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Ne samo 2015. nego i 2016. godine! Kako misle da stignu napraviti nešto pristojno u tako malo vremena?


The Amazing Spider-Man 3 će doći u kina 2016. godine. Nakon toga bi trebali slijediti filmovi o Sinister Six i Venomu.

Za 2015. godinu nije planirano ništa.



Prije nekoliko dana je izjavljeno da bi jedan film sa Spider-Manom mogao uslijediti prije TASM3.
Mr. Bushido Posted - 21/05/2014 : 09:45:02
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Ne samo 2015. nego i 2016. godine! Kako misle da stignu napraviti nešto pristojno u tako malo vremena?


The Amazing Spider-Man 3 će doći u kina 2016. godine. Nakon toga bi trebali slijediti filmovi o Sinister Six i Venomu.

Za 2015. godinu nije planirano ništa.
Johnny Difool Posted - 20/05/2014 : 19:59:51
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Ne samo 2015. nego i 2016. godine! Kako misle da stignu napraviti nešto pristojno u tako malo vremena?




Jednostavno, neće biti pristojno nego slabo kao što je i ovo.
Tko će još gubiti vrijeme na razrade koncepta, scenarija, likova i njihovih odnosa i slične trice.

Darth Ivan Posted - 20/05/2014 : 18:39:09
quote:
Originally posted by supermark



Spider-Man: 5/10
Spider-Man 2: 3/10
Spider-Man 3: 3/10
ASM: 6/10



Niti jedno bolje od drugog XD

A drugom Spideyu si dao 3? Kako to?
PijaniPatak Posted - 19/05/2014 : 23:21:09
Ne samo 2015. nego i 2016. godine! Kako misle da stignu napraviti nešto pristojno u tako malo vremena?
vice Posted - 19/05/2014 : 22:24:09
quote:
Originally posted by Zagor12

Znači iduće godine dobivamo novi Spider-Man film... Previše to požuruju, uništit će franšizu. Taman se Andrew stigne pojaviti u šest filmova i onda mogu ubiti Petera i fino s novim Spider-Manom...

Šala. I to se neće dogoditi jer su producenti rekli da će u ovoj franšizi samo Peter biti Spidey. Šteta, jer bih želio vidjeti Milesa Moralesa.





Ja bih Milesa volio vidjeti samo u slučaju da se radi posebna ekranizacija ultimativnog univerzuma, nikako u originalnom kanonu.
supermark Posted - 19/05/2014 : 21:35:36


Spider-Man: 5/10
Spider-Man 2: 3/10
Spider-Man 3: 3/10
ASM: 6/10
Zagor12 Posted - 19/05/2014 : 20:47:49
Znači iduće godine dobivamo novi Spider-Man film... Previše to požuruju, uništit će franšizu. Taman se Andrew stigne pojaviti u šest filmova i onda mogu ubiti Petera i fino s novim Spider-Manom...

Šala. I to se neće dogoditi jer su producenti rekli da će u ovoj franšizi samo Peter biti Spidey. Šteta, jer bih želio vidjeti Milesa Moralesa.

Windwalker Posted - 19/05/2014 : 20:45:30
Onda sam negdje vidio pogrešnu informaciju.
Nadam se da je tako.
Bio mi je malo ljigav u ASM1, al taj film sam gledao s puno skeptičnosti i dozom iritantnosti i nepotrebnosti u startu.
Al sad mi je ok i glumac, a i taj novi ASM svemir.
Zlix Posted - 19/05/2014 : 19:42:08
Nije istina da će da menjaju glumca. Andrew će glumiti i u ASM 3 i 4, i verovatno u oba spin-off filma.

Windwalker Posted - 19/05/2014 : 16:03:28
Mene je ASM2 iznenadio i bio mi je puno bolji od očekivanog.
Baš lijepa blockbuster zabava.
A prvi mi se baš i nije svidio.

Čujem da će još treći biti, a onda opet mijenjaju glumca.
Htio bi da onda nastave u tom svijetu, al nek stave malo starijeg Petera i priču kao ono što je kod nas izlazilo prije par godina, s onim Ezekielom.

Inače, ja bi ih ovako nekako sve ocjenio.

Spider-Man: 9/10
Spider-Man 2: 9/10
Spider-Man 3: 8/10
ASM: 5/10
ASM 2: 8/10


Morao bi ASM1 opet pogledati.
Možda bi i dobio ocjenu više, vidjet ću.
King Warrior Posted - 19/05/2014 : 12:16:12
Pogledao sam i ja drugi dio.
Nisam imao nikakva ocekivanja, pa nisam ostao ni razocaran.
Uglavnom, kada covjek zna otprilike sta ga ocekuje, onda moze i da se opusti uz film.
Bolji mi je od prvog dijela, ali za mene ostaje Raimi trilogija neopisivo bolja.

Spider-Man: 8/10
Spider-Man 2: 9/10
Spider-Man 3: 6/10
ASM: 2/10
ASM 2: 5/10

Neka snime i treci dio, a onda neka naprave novu trilogiju, spektakularnu ili ultimativnu, sta god vec, nije toliko ni bitno.
acestroke Posted - 19/05/2014 : 10:00:14
Sinoc sam ovo gledo ovdje u Kini, i moram priznat, film je vrlo zabavan. Za mene je ovo najbolji Spider Man, zajedno sa onim Raimijevim Spider Man 2.

Sto se tice uloga, Garfield mi se osobno vise svidja kao Spidey, covjek je karizmaticniji od Tobeya. A sto se tice franchisea, od Raimijevih mi se svidio samo drugi dio, dok su mi se ova nova obadva ASP puno svidjaju. Neka samo i dalje furaju s trecim dijelom.
Darth Ivan Posted - 05/05/2014 : 17:02:13
quote:
Originally posted by going going

Jeremy Jahns, nema novog filma za kog on nije napravio video i svi snimci su mu smesni, zanimljivi i duhoviti.



A Nostalgia Critic? Nije baš nešto...?

Btw, od Jahnsa mi je zasad uvjerljivo najjači uvod u osvrt na Batmana i Robina
Darth Ivan Posted - 05/05/2014 : 17:00:24
quote:
Originally posted by Zagor12

Kanal polako napreduje, imam prva tri pretplatnika, recenzija mi ima 130 pregleda, ako budem radio i dalje publika će doći... Naravno, moram biti dovoljno kvalitetan i zanimljiv.

Hvala ti btw. na savjetima, puno mi znači, ti si jedini kojega je briga za ovo.



Np, otvoren sam za suradnju uvijek

Ako možda budeš htio kasnije se osvrnut na neke druge filmove, imam par prijedloga. Pa da čujemo što misliš o tome.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000