forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Savršena budućnost

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Torghal Posted - 04/06/2014 : 22:06:41
,
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Torghal Posted - 03/06/2017 : 16:47:24
Nakon dva mjeseca pauze vraca se Savrsena buducnost u najbrutalnijoj epizodi dosad na www.mojstrip.com

Jedna tabla iz stripa:
Torghal Posted - 01/12/2016 : 16:34:24
Zahvaljujuci premijeru Plenkovicu nikad aktualnija epizoda Savrsene buducnosti dostupna je jednim klikom na:
http://www.mojstrip.com/
Torghal Posted - 01/10/2016 : 08:05:41
Nocas je izasa novi broj Mojstripa i u njemu nova epizoda Savrsene buducnosti.
Link je http://www.mojstrip.com/
Ako neko zeli procitat strip od pocetka moze
to napravit ovde:http://www.mojstrip.com/strip/savrsena-buducnost
Torghal Posted - 01/03/2016 : 16:23:23
Za sve kojima je bilo zao sta sam svojedobno odustao od ovog stripa obavijest da ga mogu pratiti na www.mojstrip.com
Vec je izasla druga epizoda.
paro Posted - 30/10/2014 : 19:48:45
Šteta šta mi je ovo promaklo.
Oko čega se samo prašina digla?
Najvjerojatnije ništa tolko šokantno.
D.J. Posted - 06/06/2014 : 22:54:16
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Torghal

Kad je vec Zoroasterix spomenia Boje moga grada onda mogu i najavit da ce D.J.iduce godine izdat taj strip u SAD-u.S obzirom da nisam zadovoljan kako je nacrtan orginal odlucia san za americko izdanje ponovo nacrtat strip tako da san trenutno i time preokupiran.


odlična stvar,
o čemu se točno radi?

inače, meni su svi tvoji stripovi dobri (sa web stripova) tako da sigurno ima jos nekih koji zasluzuju bit objavljeni


Strip Boje moga grada ti je objavljen medju web stripovima.Ove table sta vidis su iz verzije za americko trziste koja ce izac iduce godine.




Procitao vec, naravno
Vse me zanimalo to amer. izdanje
C/b? Vise prica ili samo BMG?



Da ne bi bilo zabune, ja nisam trazio Davora da ponovo nacrta Boje. Meni je i stari crtez bio dobar. Tako da me ne krivite sto otimam naseg forumskog junaka Davora.
Torghal Posted - 06/06/2014 : 21:56:21
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Torghal

Kad je vec Zoroasterix spomenia Boje moga grada onda mogu i najavit da ce D.J.iduce godine izdat taj strip u SAD-u.S obzirom da nisam zadovoljan kako je nacrtan orginal odlucia san za americko izdanje ponovo nacrtat strip tako da san trenutno i time preokupiran.


odlična stvar,
o čemu se točno radi?

inače, meni su svi tvoji stripovi dobri (sa web stripova) tako da sigurno ima jos nekih koji zasluzuju bit objavljeni


Strip Boje moga grada ti je objavljen medju web stripovima.Ove table sta vidis su iz verzije za americko trziste koja ce izac iduce godine.




Procitao vec, naravno
Vse me zanimalo to amer. izdanje
C/b? Vise prica ili samo BMG?



Samo BMG.Sve ostaje isto kao i u orginalu,radnja stripa ostaje u Splitu,vecina kadrova ce ostat ista kao i u orginalu samo sta cu cili strip ponovo nacrtat.
supermark Posted - 06/06/2014 : 21:49:13
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Torghal

Kad je vec Zoroasterix spomenia Boje moga grada onda mogu i najavit da ce D.J.iduce godine izdat taj strip u SAD-u.S obzirom da nisam zadovoljan kako je nacrtan orginal odlucia san za americko izdanje ponovo nacrtat strip tako da san trenutno i time preokupiran.


odlična stvar,
o čemu se točno radi?

inače, meni su svi tvoji stripovi dobri (sa web stripova) tako da sigurno ima jos nekih koji zasluzuju bit objavljeni


Strip Boje moga grada ti je objavljen medju web stripovima.Ove table sta vidis su iz verzije za americko trziste koja ce izac iduce godine.




Procitao vec, naravno
Vse me zanimalo to amer. izdanje
C/b? Vise prica ili samo BMG?
Torghal Posted - 06/06/2014 : 21:18:07
quote:
Originally posted by mcn

>pišeš gluposti

Tanka je crta između negativne reakcije i trolanja pa nije ni čudo da si je promašio. >:)

mcn

PS Posve normalno da je Davor odustao od stripa u kojem se pojavljuje neki Macan. -.-


Taj nema veze sa tobom,prijatelji su mu dali takav nadimak jer na sve moguce i nemoguce nacine pokusava(bezuspjesno)zavest zene.Misli za sebe da je macan a ustvari je sve osim macana.
mcn Posted - 06/06/2014 : 21:15:14
>pišeš gluposti

Tanka je crta između negativne reakcije i trolanja pa nije ni čudo da si je promašio. >:)

mcn

PS Posve normalno da je Davor odustao od stripa u kojem se pojavljuje neki Macan. -.-
Torghal Posted - 06/06/2014 : 21:06:53
Inace nije Savrsena buducnost jedini strip od kojega san (mozda)odusta,ima bar jos 4-5 stripova koje san pocea i odusta od njih prije nego sta sam ih pocea stavljat na forum.Evo jednog kojeg imam skeniranog,ako pronadjem ostale stavit cu i njih.




Torghal Posted - 06/06/2014 : 16:14:15
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Torghal

Kad je vec Zoroasterix spomenia Boje moga grada onda mogu i najavit da ce D.J.iduce godine izdat taj strip u SAD-u.S obzirom da nisam zadovoljan kako je nacrtan orginal odlucia san za americko izdanje ponovo nacrtat strip tako da san trenutno i time preokupiran.


odlična stvar,
o čemu se točno radi?

inače, meni su svi tvoji stripovi dobri (sa web stripova) tako da sigurno ima jos nekih koji zasluzuju bit objavljeni


Strip Boje moga grada ti je objavljen medju web stripovima.Ove table sta vidis su iz verzije za americko trziste koja ce izac iduce godine.
supermark Posted - 06/06/2014 : 16:09:31
quote:
Originally posted by Torghal

Kad je vec Zoroasterix spomenia Boje moga grada onda mogu i najavit da ce D.J.iduce godine izdat taj strip u SAD-u.S obzirom da nisam zadovoljan kako je nacrtan orginal odlucia san za americko izdanje ponovo nacrtat strip tako da san trenutno i time preokupiran.


odlična stvar,
o čemu se točno radi?

inače, meni su svi tvoji stripovi dobri (sa web stripova) tako da sigurno ima jos nekih koji zasluzuju bit objavljeni
Torghal Posted - 06/06/2014 : 15:38:26
Kad je vec Zoroasterix spomenia Boje moga grada onda mogu i najavit da ce D.J.iduce godine izdat taj strip u SAD-u.S obzirom da nisam zadovoljan kako je nacrtan orginal odlucia san za americko izdanje ponovo nacrtat strip tako da san trenutno i time preokupiran.Evo par tabli nove verzije:


Sta se tice Savrsene buducnosti ni sam nisan siguran sta da napravim.Nek zasad bude na cekanju pa cemo vidit sta (savrsena) buducnost donosi.
supermark Posted - 06/06/2014 : 14:13:42
quote:
Originally posted by mcn

Što bih ja dao za negativne reakcije!

mcn



pišeš gluposti


supermark dobri samaritanac
mogorovic Posted - 06/06/2014 : 14:09:04
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by mogorovic

Možda ti se kroz strip malo osjeti, ipak, političko svrstavanje, jer, zločine su radili i ekstremnom lijevi totalitarni režimi. Ubijali, vješali, proganjali homoseksualce i manjinske nacionalne skupine. Zar tako brzo zaboravljamo Staljina, Crvene Kmere i Pol Pota, Mao ze Donga, Honeckera, Causescua, na koncu konca i Tita. Uza sve desne radikalne režime, ova nabrojena ekipa je, vjerovali ili ne, poubijala i ugnjetavala višestruko više ljudi od svih desnih radikalnih ražima skupa. Žalosna povijesna činjenica... A, kao latentna opasnost u budućnosti, vjerojatni su i jedni i drugi, nažalost. Stoga, malo opreznije, odnosno, manje eksplicitno izrazi neke svrstavajuće elemente, kao što su ti, otprilike, rekli wolf i IGMAN2, jer je totalitarni zločin univerzalan.


S ekstremnom ljevicom se suocio u Entropyju (Entropiji). Sad je valjda na redu i druga strana.



U tom slučaju, samo naprijed, crtaj i stavljaj na topic!
andjusticeforall Posted - 06/06/2014 : 10:26:07
quote:
Originally posted by mcn

Što bih ja dao za negativne reakcije!

mcn



Buuuuuu
D.J. Posted - 06/06/2014 : 09:34:30
quote:
Originally posted by mcn

Što bih ja dao za negativne reakcije!

mcn



Evo Torghale, ako ti ovo nije dovoljan poticaj da ih stavis nazad onda ne znam sto je!
mcn Posted - 06/06/2014 : 09:26:51
Što bih ja dao za negativne reakcije!

mcn
Zoroasterixx Posted - 06/06/2014 : 07:55:16
Thorgale, iako sam novi na forumu pratim ga još otkad si postavljao Mirakula, i moram reći da previše brineš što će drugi misliti...npr. skoro si odustao od Boja moga grada zbog nekih negativnih reakcija, a to ti je jedan od najboljih stripova.
Ako nekome smeta ne mora pratiti strip i to je to.
Beva Posted - 06/06/2014 : 07:08:34
Torghale, stavljaj table, nisam ih stigao vidjeti a od sve ove priče nema bolje reklame.

Boli te briga što netko s foruma misli o njima, a ako se netko nađe uvrijeđen to više govori o njemu.
D.J. Posted - 05/06/2014 : 23:12:05
quote:
Originally posted by Torghal

Iz svega napisanog ocito je da nije vrime za ovaj strip.Steta jer ideja nije bila losa.U nekom totalitarnom drustvu( u ovom slucaju extremnodesnom,ali isto tako je moglo bit i extremnolijevo) jedan skolski profesor pokusava spasiti dijete iz svoga susjedstva koje je iz mjesanog braka od odlaska u logor.


Kako nije vrijeme? Kao da je lose imati reakcije na strip! Samo ti radi.
Torghal Posted - 05/06/2014 : 22:54:24
Kao sta je i sam D.J. napisa meni je nebitno radi li se o extremistima sa desne ili lijeve strane,uzasavam se svih vrsta fanatika.
Torghal Posted - 05/06/2014 : 22:50:54
Iz svega napisanog ocito je da nije vrime za ovaj strip.Steta jer ideja nije bila losa.U nekom totalitarnom drustvu( u ovom slucaju extremnodesnom,ali isto tako je moglo bit i extremnolijevo) jedan skolski profesor pokusava spasiti dijete iz svoga susjedstva koje je iz mjesanog braka od odlaska u logor.
D.J. Posted - 05/06/2014 : 22:44:06
quote:
Originally posted by mogorovic

Možda ti se kroz strip malo osjeti, ipak, političko svrstavanje, jer, zločine su radili i ekstremnom lijevi totalitarni režimi. Ubijali, vješali, proganjali homoseksualce i manjinske nacionalne skupine. Zar tako brzo zaboravljamo Staljina, Crvene Kmere i Pol Pota, Mao ze Donga, Honeckera, Causescua, na koncu konca i Tita. Uza sve desne radikalne režime, ova nabrojena ekipa je, vjerovali ili ne, poubijala i ugnjetavala višestruko više ljudi od svih desnih radikalnih ražima skupa. Žalosna povijesna činjenica... A, kao latentna opasnost u budućnosti, vjerojatni su i jedni i drugi, nažalost. Stoga, malo opreznije, odnosno, manje eksplicitno izrazi neke svrstavajuće elemente, kao što su ti, otprilike, rekli wolf i IGMAN2, jer je totalitarni zločin univerzalan.


S ekstremnom ljevicom se suocio u Entropyju (Entropiji). Sad je valjda na redu i druga strana.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000