forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Vaše slike sa letovanja...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Timber Bil Posted - 14/06/2014 : 15:42:56
...Upravo sam se vratio sa Zakintosa...

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
emirem Posted - 23/05/2022 : 20:18:21
Izleti u Pergam, (starogrcki grad), vodopadi, taxi sve duplo skuplje kako vele.
Najam stanova bogatijim Ukrajincima i Rusima cetiri puta vise skocio. Sa 2000 tl na 8000tl (120 na 480 eura). Velika potraznja.
Nekom rat, nekom brat.


sawitch Posted - 23/05/2022 : 18:01:55
Ja sam prosle godine bio sa zenom i decom u Hurgadi, all inclusive, Albatros White Beach hotel. Bilo je savrseno. Sve. Od usluge, hrane, smestaja, sadrzaja… 2300€ za nas cetvoro. Ove godine gledao isto taj hotel, isto avgust, isti broj nocenja, ista agencija, cena 4300€. Otislo sve u q.
emirem Posted - 23/05/2022 : 13:37:50
Nije ljeto, jos je proljece, ali je godisnji..
Antalya, dosao jucer, sve puno, Holandezi, Svabe, Englezi, Rusi, Ukrajinci, Srbi, svi sretna familija. 😁



Sa balkona gledam na hotel poput Sacré-Cœur, u Parizu



sumohrvat Posted - 26/08/2021 : 23:41:15
Skoči skoro na curicu sa šlaufom ko onaj mađar na labuda...
Oki Posted - 26/08/2021 : 23:38:01
Leti leti 120 kg😁
url=https://postimg.cc/JD5Mwvkv][/url]
sumohrvat Posted - 26/08/2021 : 22:47:25
Jel tko od Zagrepčana ima kakvu preporuku za obići u gradu s curicom od 8 godina. Muzej iluzija i zoo znam...
brko17 Posted - 17/08/2021 : 12:04:43
Eko-vrt-restoran ne može biti ništa drugo nego ono u Miomirisnom vrtu, bio prije 2 godine nije bilo loše. Za Dišpet kažu da ima solidan roštilj(osobno još nisam nikad bio, moram to ispraviti).

Ma slobodno na more, temperatura mu je više nego ugodnih 27, od kiše nula bodova. Ako ne budem preumoran iza posla, odoh se baciti u more na Čikat.
emirem Posted - 17/08/2021 : 10:39:26
quote:
Originally posted by brko17

Emirem ako si još na Cresu i Lošinju za domaću janjetinu samo je jedna adresa konoba Bukaleta u selu Loznati iznad Cresa!!!!



Ej, hvala za tips, vidio sam gdje je,ali jos sam danas na Losinju i idem veceras u grad Mali Losinj na janjetinu ispod peke,nudi se 400g sa krompirom,narucio 3 porcije,brancina i pileci file za klince,idem u jedan eko-vrt-resto.
Evo spremali se za Osor na kupanje,ali jak vjetar puse od jutros,mislim da nece biti nista od kupanja u moru,mozda tek od 15h ako je prognoza tocna.

P.S.
Nasao neki dan konobu "dispet",ali radila od 17h,bilo je 14.15h i otisao nize u ulici u konobu "hajduk"(neka mi moji zagrepcanci oproste😁) i roknuo kalamare na zaru.
brko17 Posted - 17/08/2021 : 04:08:47
Emirem ako si još na Cresu i Lošinju za domaću janjetinu samo je jedna adresa konoba Bukaleta u selu Loznati iznad Cresa!!!!
panzer Posted - 16/08/2021 : 19:25:36
Marie Celeste.
lwood Posted - 16/08/2021 : 19:20:28
Ukleti Holandez
emirem Posted - 16/08/2021 : 10:42:00
Hmmm, "Black Pearl"? "Golden Baby"? "Demeter"?

[url=https://postimages.org/][/url]
emirem Posted - 16/08/2021 : 10:36:20
Plaza Lubenica

[url=https://postimages.org/][/url]
emirem Posted - 16/08/2021 : 10:35:09
Hrid Zaglav

[url=https://postimages.org/][/url]
emirem Posted - 16/08/2021 : 10:32:35
Osor

[url=https://postimages.org/][/url]
Poli Posted - 15/08/2021 : 23:29:00
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tex2

Nema goreg mjesta ljeti od Zagreba, jedino okolna šuma spašava stvar!

Nije ni Ljubljana bolja. Svi ti kontinentalni gradovi su katastrofa liti.


Ove godine je i u ceskoj selendri kraj sume bilo skoro ko u Ljubljani. Ajde, nije najgore (vidjeti ovih 49 na Siciliji i naokolo) ali i dalje vlada pakao u Ljubljani u ljeto. U utorak navodno kisa i past ce temperature za nekih 10 stupnjeva, na tamo 22-25. Ali za vikend ponovno 30.


emirem Posted - 15/08/2021 : 10:48:44
Gulim se kao Jeff Goldblum u "Muhi".😁
emirem Posted - 12/08/2021 : 23:25:52
😊
Danas bio u aquaparku cijeli dan,ma ono ok za klince,ja izgorio jos jucer sklanjao se od sunca kao Rakosi,bio u pool baru caipirnhu popio,bolje da nisam,nije mi sjela,led nekako suh kao pijesak okus,poslije trazio sex,ali on the beach,isto nesto sa ledom,a kao kiselis smeka,bah.

Poslije na kraju prosetali kroz kamp,mislim da nikad nisam vidio tako veliki auto kamp. Plac je bas ogroman,plaza neka kamenita nista ekstra,ali ugodjaj bas mediteranski,mirisi borovina posvuda,bas je zrak opojan,mojo rising,kao da si prosuo pino silvestre kolonjsku po otoku.
Super konzum,nema piletine,nema rostilja veceras,mezili domace usoljene incune,paski ovcji sir i masline,evo jos jedan radler i finito,dosta mi ga vise. Sutra T'ga za jug i Erdut crno,ne mislim obje boce,ono laganica,dok ima sira i masline. Veceras mi na povratku lik blenda,ja odblendam i pozor,ovca nasred ceste kod Nerezina,bem ti misa,trazim konobu sa janjetinom,ali probat cu sutra navecer u gradu Cresu. Ah,tu vise-manje serviraju neki kotlet sa hrpom krompira i nekim sosom sa potezom kista,ali mislim da se najbolja janjetina jede ipak u Lici i u Jablanici.
Igrao jucer frizbi zaboravio se namazati i izgledam tako da samo sto se nisam pobratimio sa Tonkom poglavicom Mohawka. Crvena majica donekle pokriva nesmotrenost. 😁
tihomirduras Posted - 12/08/2021 : 22:58:07
Joj što ti je lijepo 🙂.
Ja ne mogu dočekati svoj godišnji počinje od 16., djeca se užasno vesele, a i mi isto, malo odmoriti tijelo i dušu. Inače obožavam naše otoke i čim dečki malo porastu,nadam se da ćemo uspjeti obići čim više tih ljepota.
Trenutno nam je puno jednostavnije negdje na kopnu, a zadnjih 15ak godina ljetujemo u i oko Biograda, bili jedne godine na Pašmanu i ja sam bio oduševljen, a supruga malo manje.
Volim mirna mjesta i obožavam jutarnje šetnje tad mi to puni baterije.
Inače odmor mi je uvijek aktivan prošle godine sam sa djecom u jednom danu napravio oko 30k koraka negdje oko 20 km i to samo lagane šetnje malo s jednim, malo s drugim, pa malo svi skupa.
Trenutno smo u potrazi za nekakvim smještajem, ali bar 80-90% poziva je zauzeto, gotovo svi iznajmljivačima govore da je tolika velika potražnja i da je gužva posvuda.
Nažalost sam čuo i da su mnogim ljudima otkazali app a koje su rezervirali na proljeće, navodno zbog puno veće cijene koju mogu sad dobiti.
emirem Posted - 11/08/2021 : 23:06:21
[url=https://ibb.co/0tHzfgg][/url]
emirem Posted - 11/08/2021 : 23:01:30
Vidikovac Providenca,Mali Losinj

ponki Posted - 11/08/2021 : 19:54:42
@diskach
Zar ti stvarno uzimas kao mjerodavnu ocjenu guzve na putu do Valbiske,
voznju tvoje drage sa kolegicama
lwood Posted - 11/08/2021 : 08:15:04
uvik san se pita koji su to "domaći turisti"
DiSkAcH Posted - 11/08/2021 : 07:21:41
quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by emirem

Ufff, evo napokon na Losinju!
Nisam znao za trajekt sa Krka do Cresa,napravio 60km viska. Isao na Brestov trajekt preko Opatije,Lovrana itd. Barem sam vidio Cres od sjevera nadole. Nisam znao da je Cres sa vecom nadmorskom vidis Krk s visine. Novi dozivljaj.


Jbm mu misa, mimoisli se za malo da jedno forumasko upoznavanje i druzenje obavimo negdje uz vino,pivo...
Ja jutros sa Lošinja ali preko Meraga, sa djecom pa nisam za te tvoje avanture


U istom sam filmu,isao u grad Mali Losinj da vidim sta ima,ono solidno,ali ne vidim nista ekstra u usporedbi sa Rabom prosle godine Rab je Monte Carlo i Hawaii u jednom. U Losinju riva ukrug potkovica promenada i sa strane manje ulicice imaju par manjih trgovinica i to je to. Rab mi je bio bas ono istrazivacki. Sv. Marin vrt,zvonik sa vidikovcem,ulicice bas kao da si u renesansnom filmu. U novinama razvikali Losinj sad kao zbog Federera navratio i otisao,ma mediji. Ja sam u campingu Lopari,obici cu jednu noc grad Cres,aquapark Čikat i plazu lubenicu.
Na povratku idem preko Krka. Ionako od zene mi kolegice iz Njemacke ljetuju upravo na Krku i evo danas na Plitvicama,gledam slike prelijepo. Druga godina plan je Valamar camping Krk. Zelja mi je na Korculu jednom.
Svako dobro i nadam se da si se odmorio! Idem finisirati osjecki crni radler,uff,sto je gust,imam koncert zrikavaca,pa via u vodu.


Ja se ne slazem sa Diskachem ovo za guzvu za trajekt Merag-Valbiska... Zadnjih 4-5 godina vec idem pocetkom avgusta na Mali Losinj i svaki put sam odmah kako dodjem ulazio na prvi trajekt...ni jednom nisam cekao... Guzva zna biti u putu do izlaska na autoput ako izadjes sa trajekta iza dosta kampera i teretnih vozila pa ih jednostavno nemas gdje prije obici...
Ova godina je rekordna sa guzvom na Malom Losinju u zadnjih 5-6 godina u periodu kad tamo idem. Meni je on jako drag i mirniji je sigurno od Raba. Imas i na njemu zanimljivih mjesta...
Mozda da odes na vidikovac..

Na Rabu sam kao dijete redovno ljetovao i kad sam prije par godina otisao ponovo nakon 25-30 godina malo sta od starih sjecanja se poklapalo sa novim dozivljajem tog otoka...

@emirem
Vidim da spominjes kampove pa par pitanja:
1.Kakav ti je taj kamp Lopari?
2.Jesi li i na Rabu bio u kampu?




Možda se ja nisam dobro izrazio, ali mislio sam zapravo da je opaka gužva doći do Valbiske. Na svu sreću trajekti u sezoni ne voze po voznom redu nego šibaju max vamo-tamo. ;)
Evo draga je sa frendicama otišla sad u nedjelju na Lošinj, iz Ri krenule u 7:30, ušle na trajekt oko 12...Ri-Valbiska u normalnim uvjetima je cca 1h, možda i manje.
Možda si ti išao radnim danom, pa je manja gužva?

BTW, meni je ovaj vikend bio prvi put da sam baš zapeo tako dugo po kolonama u zastojima u Dalmaciji, a posao mi je takav da sam (a i moji kolege) u posljednje 4 godine koliko radim ovaj posao tamo u prosjeku 2 puta mjesečno...i nikad gužve, ali to je zato jer smo tamo radnim danom, jedan jedini put sam morao hitno preko vikenda na Korčulu, ali nije bio gužvanac, bio je kraj lipnja pa možda zato.
Shaner Posted - 11/08/2021 : 00:35:17
@emirem

Predlažem konobu Dišpet u Malom Lošinju. Supruga i ja smo bili više nego zadovoljni. Doduše to je bilo pred sedam godina.


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000