forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Koncipiraj ZAGOROVU EVROPSKU sagu...

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Timber Bil Posted - 17/06/2014 : 12:00:33
Hteo to Buratini da prizna ili ne, ova tema će se sigurno uskoro otvoriti i započeće se na koncipiranju ZAGOROVE EVROPSKE TURNEJE.

U ovom topiku iznesite vašu ideju kako bi to moglo da izgleda, pustite malo mašti na volju...Kroz koja mesta, gradove i drzave bi proveli Zagora, sa kojim prijateljima i neprijateljima bi ga suočili u Evropi......

Sa kojim bi ga motivom poslali na ovo putovanje, koliko bi epizoda trebalo po vašem miščljenju da pokrije ova saga...

NAPOMENA: Zamolio bih vas da zaista ne pravite sprdnju sa ovim topikom i ne pišete gluposti, već da zaista date neke konkretne predloge, ideje a pogotovo lokacije pojedinih epizoda...

Ko zna mozda ovo dođe i do Buratinija pa mu da i neku konkretnu ideju, a verujem da će EVROPSKA turneja uskoro postati sve aktuelnija tema među Zagor autorima...

Molio bih moderatore da briđu moju sličnu temu koju sam postavio kako bi se u ovoj zaista konkretno razgovaralo...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
adriano Posted - 16/07/2014 : 09:42:13
Volio bi da Zagor posjeti Rumunjsku, Balkan i mediteranske zemlje i da bude upleten u međuklasne borbe. Zanimao bi me i njegov stav prema bečkom kongresu i ponovnom povratku monarhija na vlast nakon napoleonskih ratova.
Tintilinic Posted - 15/07/2014 : 02:19:31
Ima dosta potencijala za ovu europsku sagu po meni, puno više nego za južnoameričku koja uskoro slijedi.

Za sam razlog dolaska Zagora u Europu nisam siguran, možda slučajno upadne na brod za Englesku sljedeći lopove ili otmica...

Možda je čak na neki način Rakosi nepotreban (mada mi je sto puta draži od Ylenie), po meni Ylenia ima više potencijala jer je nakon zadnjeg susreta sa Zagorom otišla u Europu i od nje se može puno toga očekivati. Sad kakva bi to već glupa slučajnost bila da se sretnu baš na istom mjestu i to na drugom dijelu svijeta ponovno Rakosi, Ylenia i Zagor. Naravno, sve ovisi o Rauchu koji je dobio zadatak vratiti dvoje vampira, ali bojim se da će to biti pravi fijasko.
Ali ako bude Rakosi u toj sagi, definitivno bi trebao biti glavni neprijatelj.

Slažem se da je epizoda "Huroni" ostavila dosta prostora za nastavak priče u Europi samo to treba dobro spojiti u zanimljivu priču.

Što se tiče susreta Zagora i Fride, tu ne znam kakva bi se epizoda mogla napraviti. Možda Zagor protiv Manfreda

Onda ima par likova iz Škotske koji bi tu mogli upasti, samo što su meni takve epizode bile stvarno dosdne tako da ne očekujem puno što se tiče toga.

Zagor je već bio u sukobu sa ljudima iz Rusije, tu bi se dao napraviti jedan put u Moskvu.

Trebale bi biti dobre epizode, jedino čega se ja bojim da ne budu prekomplicirane i previše duge bez potrebe.

velka031 Posted - 18/06/2014 : 22:53:32
Colt, gdje si??
Zagor i Ogi Posted - 18/06/2014 : 10:53:22
Rakosi dodje u Srbiju na sljivovicu, a Zagor u Srbiji jer je Ciko cuo da na Balkanu ima dobre klope.Tuca bla bla bla i Zagor pobedi.
DODSFERD Posted - 18/06/2014 : 00:50:12
quote:
Originally posted by nagor

Ma nije. Zar nije baš sad neki mjesec iza izčašio gležanj i skoro umro na onom otočiću? Supermanu se takve stvari ne događaju.


Teško mu se može desiti iščašenje gležnja dok leti, neka proba pješačiti na duge staze.
nagor Posted - 18/06/2014 : 00:28:00
Ma nije. Zar nije baš sad neki mjesec iza izčašio gležanj i skoro umro na onom otočiću? Supermanu se takve stvari ne događaju.
D.J. Posted - 18/06/2014 : 00:19:37
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by nagor

Lol... Hajotov avatar odlično sijeda uz njegov komentar...

Još bi bolje sjedalo da je na njemu Zagor kako buba glavom.



Od kada ga je Nollita prestao pisati Zagor nema problema sa živcima.


Nazalost! Sad je gotovo perfektan junak.
nagor Posted - 18/06/2014 : 00:18:28
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by nagor

Lol... Hajotov avatar odlično sijeda uz njegov komentar...

Još bi bolje sjedalo da je na njemu Zagor kako buba glavom.



Od kada ga je Nollita prestao pisati Zagor nema problema sa živcima.
nagor Posted - 18/06/2014 : 00:17:05
Zagor će sigurno posjetiti Fridu i uvjeren sam da će posjetit Italiju ili možda ćak Milano, di su se našli Ferri i Nollita (ako se ne varam, Milano je u igri) i na taj naćin odati počast tvorcima našeg omiljenog serijala.

Pariz i London također sigurno posjećuje.

I Balkan bi mogao posjetiti. Ta Sildavija je ionako blizu Fride.

Do Moskve sumnjam da će doć.
DODSFERD Posted - 18/06/2014 : 00:16:23
quote:
Originally posted by nagor

Lol... Hajotov avatar odlično sijeda uz njegov komentar...

Još bi bolje sjedalo da je na njemu Zagor kako buba glavom.
nagor Posted - 18/06/2014 : 00:12:27
On topic:

Zagoru Evropa ne gine.

Evo copy paste moje ideje. Huroni me inspirirali.

"Huroni su inače kao stvoreni za nastavak, odnosno ona zla špijunka Miranda će se vjerojatno ponovno pojaviti jer je tragikomično kako je završila i mislim da je jako osvetoljubiva. David je druga priča... čak bi se usudio reći da je sa Davidom i izmišljenom Sildavijom Boselli postavio temelje za neku priču u potencijalnoj Europskoj odiseji... Ima dosta europskih likova, koje je Zagor upoznao i koje bi mogao posjetiti u Europi. Od »našeg« Davida pa do Alexisa de Tocqueville-a... tu su još i Nat Murdo/Fraiser, Frida itd... Mogao bi se tu ubaciti Rakosi kao glavni negativac, koji kao opasno zaprijeti Fridi i Habsburškoj monarhiji – Zagor dolazi u pomoć Fridi i ujedno razbija tajna društva u Beču, Parizu (ubacimo Alexisa de Tocquevillea), Vatikanu i Sildaviji, tajna društva vampirskih gospodara noći (ubacimo malo Dampyra), koja drže Europu pod absolutizmom i pritom naš junak stavlja u pokret društvene mehanizme koji će dovesti do revolucionarnog vala 1848-e i Proljeća naroda... Odoh ja u digresiju, ali u svakom slučaju, mogla bi se složit fenomenalna europska turneja, ali daleko je još to."
nagor Posted - 18/06/2014 : 00:10:15
Lol... Hajotov avatar odlično sijeda uz njegov komentar...
Hajo Posted - 17/06/2014 : 23:27:16
quote:
Originally posted by sergej773

quote:
Originally posted by Timber Bil

Iskreno voleo bih da vidim Zagora u jednoj petodelnoj epizodi u ledom okovanoj Moskvi sa crtezom Ferija...

Takođe Transilvanija i Rakosi, jedna prava vampirska mocna prica najzad smestena na pravu lokaciju...

Beč i Frida Lang...

Zagor u Londonu ...Prava stvar...

Voleo bih da ga vidim u Dablinu, Irskoj, u epizodi u kojoj bi se vratio svojim korenima...

Voleo bih da ga vidim u nekoj dobroj horor priči po Škotskim zamkovima...

Mislim da je Zagor posle toliko godina zasluzio da ga autori malo lociraju i u Italiju, Vatikan, Rim...


Dok Zagor ne stigne do Moskve, Ferri nece biti u stanju da crta.


Ferri ni sad više nije u stanju da crta.
vice Posted - 17/06/2014 : 23:09:03
Europska saga bi morala započet ili završit (il i jedno i drugo) u Irskoj, naravno. Već san priča o svojoj ideji za produbljenje Zagorovog origina i predstavljanje njegovih irskih, još živih predaka. No, nije naišlo na dobar prijem.
velka031 Posted - 17/06/2014 : 20:42:07
quote:
Originally posted by solar

Čekamo Colta i njegove prijedloge...



Windwalker Posted - 17/06/2014 : 20:20:18
Dojde Zagor vu Zagorje gdje postane kralj i loče do kraja života.
DODSFERD Posted - 17/06/2014 : 20:12:53
Neka dođe na Savu na ribarenje.
Rahazlam Posted - 17/06/2014 : 19:09:05
Nek dode u hrvatsku taman je vrijeme hrv narodnog preporoda i jebanja s madarima!!
acestroke Posted - 17/06/2014 : 17:17:59
Volio bi da vidim Zagora kako se preseli u Maocu, ozeni neku snasu, i onda muze krave do kraja zivota.

Nek promjeni ime u Snagor, bilo bi stvarno dramaticno.
danielp Posted - 17/06/2014 : 15:19:08
sve može samo ga nemoj u Vatikan i Italiju! Martin Mystere je smorio kad je otišao na italijansku turneju!
sergej773 Posted - 17/06/2014 : 13:30:23
quote:
Originally posted by Timber Bil

Iskreno voleo bih da vidim Zagora u jednoj petodelnoj epizodi u ledom okovanoj Moskvi sa crtezom Ferija...

Takođe Transilvanija i Rakosi, jedna prava vampirska mocna prica najzad smestena na pravu lokaciju...

Beč i Frida Lang...

Zagor u Londonu ...Prava stvar...

Voleo bih da ga vidim u Dablinu, Irskoj, u epizodi u kojoj bi se vratio svojim korenima...

Voleo bih da ga vidim u nekoj dobroj horor priči po Škotskim zamkovima...

Mislim da je Zagor posle toliko godina zasluzio da ga autori malo lociraju i u Italiju, Vatikan, Rim...


Dok Zagor ne stigne do Moskve, Ferri nece biti u stanju da crta.
Timber Bil Posted - 17/06/2014 : 12:44:38
Iskreno voleo bih da vidim Zagora u jednoj petodelnoj epizodi u ledom okovanoj Moskvi sa crtezom Ferija...

Takođe Transilvanija i Rakosi, jedna prava vampirska mocna prica najzad smestena na pravu lokaciju...

Beč i Frida Lang...

Zagor u Londonu ...Prava stvar...

Voleo bih da ga vidim u Dablinu, Irskoj, u epizodi u kojoj bi se vratio svojim korenima...

Voleo bih da ga vidim u nekoj dobroj horor priči po Škotskim zamkovima...

Mislim da je Zagor posle toliko godina zasluzio da ga autori malo lociraju i u Italiju, Vatikan, Rim...
solar Posted - 17/06/2014 : 12:40:11
Čekamo Colta i njegove prijedloge...
supermark Posted - 17/06/2014 : 12:34:15
dodje u Zapresic, dobije batina od supermarka i vrati se doma
sergej773 Posted - 17/06/2014 : 12:30:26
Dodje na Balkan, pojede burek i cevape, i vrati se u Ameriku.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000