forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog extra 90

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 01/07/2014 : 10:02:06



10.07.14. u snk
11.07.14. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DOMI Posted - 30/07/2014 : 11:58:29
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Mislim da je vrijeme da Ludens krene s edicijom Dylan klasik, opet ispočetka od Zore živih mrtvaca, pa kad dvomjesečnim ritmom za 15-ak godina dođe red na sad preskočene epizode bit će pravo vrijeme da ih se ponovo objavi.
Kad mogu Zagor i Alan Ford, što ne bi mogao i Dylan.










mislim da imamo dovoljno trenutnih izdanja ; pogotovo uz kolekcionarski DD (LL), specijalce i kolor ediciju-sasvim dovoljno...

Za 5 god druga priča - bilo bi dobro krenuti s peterobrojima...

45 godina Alan Forda u HR
Akol Posted - 28/07/2014 : 23:07:23
Sviđa mi se epizoda .
Dosta zanimljiva.
Johnny Difool Posted - 27/07/2014 : 20:31:49
quote:
Originally posted by zeljko

planirate živjeti vječno :D ?




Ne, ni najmanje, ali gledam s aspekta komercijalne isplativosti jer vjerujem da bi se takva edicija dobro prodavala.
A vrijeme za 15 godina i nije neka vječnost.

DODSFERD Posted - 27/07/2014 : 17:55:58
quote:
Originally posted by zeljko

planirate živjeti vječno :D ?


Ma samo nekih 90-ak godina a do tada stigne izaći i zlatni klasik.
velka031 Posted - 27/07/2014 : 15:48:24
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Mislim da je vrijeme da Ludens krene s edicijom Dylan klasik, opet ispočetka od Zore živih mrtvaca, pa kad dvomjesečnim ritmom za 15-ak godina dođe red na sad preskočene epizode bit će pravo vrijeme da ih se ponovo objavi.
Kad mogu Zagor i Alan Ford, što ne bi mogao i Dylan.





zeljko Posted - 27/07/2014 : 14:44:43
planirate živjeti vječno :D ?
Johnny Difool Posted - 26/07/2014 : 23:57:17
Mislim da je vrijeme da Ludens krene s edicijom Dylan klasik, opet ispočetka od Zore živih mrtvaca, pa kad dvomjesečnim ritmom za 15-ak godina dođe red na sad preskočene epizode bit će pravo vrijeme da ih se ponovo objavi.
Kad mogu Zagor i Alan Ford, što ne bi mogao i Dylan.

sergej773 Posted - 26/07/2014 : 23:03:02
Prekinuli extra seriju, taman kad su krenule najbolje epizode serijala.
Space Marine Posted - 26/07/2014 : 21:48:34
Evo par riječi o dojmu epizode, budući da se ovdje dosad raspravljalo samo o VČ i Ludens i tko će šta preskočiti,kupovati ili prodati od DD extra kolekcije, a tko šta neće.

ČAROBNI FRULAŠ

Da, priča je dosta dobra, ali nije najbolje od Barbatove. Epizoda je u ravnoteži između basne, ironije i crnog humora. Sviđa mi se što je u drugom dijelu priče nositeljica radnje postala štreberasta Polly s puno fantastičnih događaja i zablude nad ovdje pomalo monotonim Hamlinom. Biseri prvog dijela priče su interakcije Dylana i Groucha (scena u knjižnici i u kući). Za Barbatovu je potrebno veće predznanje nadrealne pozadine, jer je taj dio urađen dosta naivno, naročito likovi Harpija. I sama epizoda na kraju svojim twistom (na zadnjoj stranici) pokazuje višak retorike ala Chiaverotti. Piccatto je...hm....ajmo reći ne loš na prikazima fantastike, a za ostalo o njemu nemam previše riječi.
Johnny Difool Posted - 12/07/2014 : 16:03:07
E sad, ja sam uzimao sve VČ-Dylane, ali kao i sve Bonelli serijale koje pratim, ni ovaj ne spremam svaki broj nego samo one epizode koje mi se iznadprosječno svide i koje planiram opet čitati.
Ovo imam u VČ-izdanju, ali ću ipak uzeti i LU jer je LU tisak dosta bolji od konkurencije kod koje su stranice često zamrljan, brojevi su s preskočenim ili ponovljenim stranicama i nekim toliko tehnički loše napravljenima da su nečitljive jer se potpuno vidi druga stranica.
A tu je i to što materinji hrvatski puno tečnije čitam, što uopće nije zanemarivo.

DOMI Posted - 12/07/2014 : 15:41:29
još ću razmisliti...
uglavnom, dižu mi živce s tim dupliranjima umjesto da je Ekstra serija pratila kronološki kako treba originale

jedino što me uistinu zabavlja, trenutno je kolekcija LL/DD kolekcionarsko - iako razrijeđena - ide kako treba ...

45 godina Alan Forda u HR
cronos six Posted - 02/07/2014 : 22:46:00
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by dcopic

Ja sam kupio sve Dylane od VČ-a, pa naravno preskačem extra seriju.



i ja sam kupio sve Dylane od VČ-a ali neću preskakati extra seriju ¸¸

Za 13 godina prodajem komplet VČ-a (ako LU bude izdavao 6 kom godišnje, za 13 god imat ću duplirano prvih 68 br. VČ-a)¸¸
- super očuvani, jednom čitani


45 godina Alan Forda u HR





ova ti je dobra domi...a sta postizes time?
13 god.je veliki period a opet se ne dobija zeljena kolekcija...kod jednog bolji prevod,kod drugog bolji sken,hronologija upropastena kod oba...kratko receno"sjebana kolekcija".
DODSFERD Posted - 02/07/2014 : 21:54:15
Za 13 godina možda Ludens stvarno i bude mrtav a rodi se novi izdavač pa sve ispočetka.
dcopic Posted - 02/07/2014 : 21:16:38
Nemam niti ja problema sa riknama iz jednostavnog razloga a to je što mi prodavanje VČ-a i kupovanje extra serije od broja
Čarobni frulaš neće puno popraviti situaciju s njima. Sve rikne su mi odavno šarene, jer Dylane imam posložene kronološki.

Možda se kao i DOMI odlučim prodati VČ, ali to neću napraviti dok ne izađe i posljednji broj u extra seriji i tek tada ću ih kupiti. Tko živ tko mrtav za 13 godina... :-)

Giuda Ballerino Posted - 02/07/2014 : 20:26:45
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by dcopic

Ja sam kupio sve Dylane od VČ-a, pa naravno preskačem extra seriju.



i ja sam kupio sve Dylane od VČ-a ali neću preskakati extra seriju ¸¸

Za 13 godina prodajem komplet VČ-a (ako LU bude izdavao 6 kom godišnje, za 13 god imat ću duplirano prvih 68 br. VČ-a)¸¸
- super očuvani, jednom čitani


45 godina Alan Forda u HR


Ja sam kupio sve Dylane od SBE-a pa ovo preskacem. I nemam problema cak ni s riknama bas sam bezobrazan.
DOMI Posted - 02/07/2014 : 16:35:40
quote:
Originally posted by dcopic

Ja sam kupio sve Dylane od VČ-a, pa naravno preskačem extra seriju.



i ja sam kupio sve Dylane od VČ-a ali neću preskakati extra seriju ¸¸

Za 13 godina prodajem komplet VČ-a (ako LU bude izdavao 6 kom godišnje, za 13 god imat ću duplirano prvih 68 br. VČ-a)¸¸
- super očuvani, jednom čitani


45 godina Alan Forda u HR

dcopic Posted - 02/07/2014 : 09:48:44
Ja sam kupio sve Dylane od VČ-a, pa naravno preskačem extra seriju.
zlatan bihac Posted - 02/07/2014 : 09:19:24
nisam htio skupljati dilana od VČ jer sam čekao ludensovo izdanje tako da nastavljam sa ovom serijom...također nisam ni texa vč počeo skupljati jer kontam da će ludens kad dođe do broja 500 nastaviti dalje sa izdavanjem onih epizoda što ih je i VČ izdao...vidjećemo da li će biti tako...
Quebrasco Posted - 01/07/2014 : 23:44:20
Btw. Dylan na ovoj naslovnici k'o Boki Milošević...

velka031 Posted - 01/07/2014 : 23:23:44
Necu duplirati, sve sto imam od VC ne kupujem.
Strip je vrlo dobar.
Space Marine Posted - 01/07/2014 : 23:08:29
Meni ovakav redosljed izdavanja odgovara budući da još nisam stigao nabaviti dosta toga od VČ
Quebrasco Posted - 01/07/2014 : 23:03:35
Teško da ću da odolim dupliranju kad ugledam ovo u SNK...
(teller sindrom - podrška izdavaču... jbg, žao mi da TrOMISLAWSKom smanje platu )
gombi Posted - 01/07/2014 : 21:43:45
i ja sam završio z Extra edicijom
zeljko Posted - 01/07/2014 : 21:05:54
ionako ne kupujem duplikate tako da je svejedno :D
mpavin Posted - 01/07/2014 : 16:24:30
I ovdi ušteda.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000