forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 MAGIČNI VJETAR BR.2 "Kandži."

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
WOLF-HUNTER Posted - 12/07/2014 : 00:20:28


Evo ga došao je i u Makedoniju najnoviji Magični Vjetar, izgleda da ga sada svi počinju da objavljuju samo Agarthi štopa...
18   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
WOLF-HUNTER Posted - 14/07/2014 : 14:10:52
Jest, dobro se vide izmjene...
vlaki Posted - 14/07/2014 : 02:32:16
Od prvog do drugog broja desile su se neke male izmene na naslovnici. Ime je pretrpelo korekciju, te je od Vetar sada Veter, valjda zbog nekih komentara i sugestija na početku, kako to nije po makedonskom pravopisu. Takođe i logotip stripa je skroz promenjen, pretpostavljam da su i tu videli sugestije, sada je bliži originalu. To su neke promene u hodu, možda su trebali dobro obmisliti na početku, ali generalno, izdanja su super, redovna, čitatelji u Makedoniji žele samo da to tako i nastavi.


WOLF-HUNTER Posted - 12/07/2014 : 15:04:48
"Kandže" su puno bolje od prve epizode, ali nije ni loša treća sveskica. Mada sam na početku sumnjao da će biti dobar ali kasnije mi se svidio. Čitao sam i "Zvijer" koja je iszo dobra ali slabo se pokazuje ono čudovište što je bilo dosadno, pa zatim i "Whopi" koji je originalna ideja ali su mi one dvije žena od onog generala i indijanka pičile na živce. Hvala Bogu da sam proćitao epizodu a da ih nisam jedanput zveknuo preko lista sa njihovim brbljanjem ili divljaštukom...
Dudley Smith Posted - 12/07/2014 : 14:20:38
Žao mi je što Magični ne izlazi na hrvatskom/srpskom u nekom meni prihvatljivijem izdanju. Imam samo prva dva broja u izdanju Systema, davno sam ih pročitao ali sjećam se da su mi bili solidni. Ali opet, sumnjam da bi ovo izdržalo na kioscima, tako da bolje da postoji u tom tvrdokoričenom izdanju za one koji si to mogu priuštiti, nego da ne postoji uopće. A tko zna, možda dobijem na lotu
Curunir Posted - 12/07/2014 : 14:09:17
izgleda da je vrijeme da stavim prvih 40 LB knjiga na aukcije...
sto ja znam, recimo 100 kn po knjizi bilo bi pristojno
velka031 Posted - 12/07/2014 : 13:21:02
Sjajna epizoda!
DODSFERD Posted - 12/07/2014 : 13:00:20
I meni je odlična, čak i bolja nego 1. epizoda ali to ne treba ni uspoređivati jer se tematski dosta razlikuju.
WOLF-HUNTER Posted - 12/07/2014 : 12:57:17
Nego, šta vi mislite za ovu epizodu? Meni je odlična...
DODSFERD Posted - 12/07/2014 : 12:56:16
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER
Libellus objavljuje stripove u tvrdim koricama pa ih i nemožemo priuštiti, kada će više početi normalno da objavljuju stripove?


Oni sigurno neće objavljivati jeftinije SC stripove , za to postoje drugi izdavači.
DODSFERD Posted - 12/07/2014 : 12:48:22
quote:
Originally posted by velka031

Tako i treba, ovakvom stripu je mjesto na kiosku u SC opremi, a ne u tami striparnice pod tvrdim okovom koji ne možeš razbiti ispod 200 kuna...


Možeš... Libellus okovi se razbijaju za 140 kn po knjizi od 390 stranica a one nešto tanje za 125 kn. Tu je najveći problem što je priličan broj knjiga rasprodan, meni osobno fali prvih 8 a neda mi se juriti aukcije da to pokušam nabaviti.
Ali u svakom slučaju stoji da ovaj strip treba ići i na kioske bez obzira da li se radilo o 1/1 ili 3/1 formatu.
WOLF-HUNTER Posted - 12/07/2014 : 12:47:01
Baš upravo tako, jarane moraš da platiš 50 maraka za strip kako bi kompletirao cijelu sagu o MV. A bolje ovako na kioscima da ga uzimamo za pristojnu cijenu recimo za 18 kuna kao i Zagora pa onda nema problema. Libellus objavljuje stripove u tvrdim koricama pa ih i nemožemo priuštiti, kada će više početi normalno da objavljuju stripove?
velka031 Posted - 12/07/2014 : 12:31:03
Tako i treba, ovakvom stripu je mjesto na kiosku u SC opremi, a ne u tami striparnice pod tvrdim okovom koji ne možeš razbiti ispod 200 kuna...
DODSFERD Posted - 12/07/2014 : 11:22:32
Eh, kad bi se oni toga sjetili, možda se ponekad i sjete ali ih odbije mogućnost loše prodaje pa ostaje dalje čekati i nadati se da ipak bude jednoga dana.
tinton Posted - 12/07/2014 : 09:54:33
Mogao bi Ludens Magicnog i Kena izbaciti po principu Marka. Tri epizode unutra 30 kn.
DODSFERD Posted - 12/07/2014 : 09:46:45
Nekako imam osjećaj da bi jedino Ludens i VČ mogli izgurati Magičnog na kioscima ali i oni bi imali manjih ili većih poteškoća (slaba prodaja i slično).
globinjo Posted - 12/07/2014 : 02:45:20
wolf-hunter...smanji potpis u dva reda...pravila foruma...hvala...
WOLF-HUNTER Posted - 12/07/2014 : 02:20:16
Magični je svakako jedan od mojih najdražih strip-junaka. Šteta što AC štopa sa izdanjima pa samo imam njihovih 5 brojeva, Makedonci su pravo krenuli. A i da VČ krene bi bilo super, mada bih i volio da Ludens sa njime započne jer im uopšte ne bi škodilo...
going going Posted - 12/07/2014 : 01:00:59
Svaka cast za Makedonce. Magicni vetar je strip koji svakako zasluzuje paznju publike. Meni je to idealni zanr western okruzenje a horror i jos ima jak kontinuitet i jednog glavnog neprijatelja.

Eh kad bi Magicnog krenuo da objavljuje Veseli Cetvrtak gde bi nam kraj bio...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000