forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Ludens - KNJIGA BR. 6

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
DOMI Posted - 13/07/2014 : 13:55:49
Evo je konačno - knjiga br. 6
Zagor (LU) 15O kn
47O str. c/b





tko preferira c/b kolekciju može odmah nastaviti niz ...
45 godina Alan Forda u HR Zlatni klasik 4 već na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DODSFERD Posted - 15/07/2014 : 14:26:14
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by roby05

Stiglo na kioske!!!


Meki ili tvrdi uvez, mat ili sjaj?


Glatki sjaj,jos dobijes Tops gratis!


Da je u pitanju glatki mat plus kutija domaćica sigurno bih uzeo ali ovako ću radije u striparnici gdje daju nagradne bodove.
roby05 Posted - 15/07/2014 : 14:07:46
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by roby05

Stiglo na kioske!!!


Meki ili tvrdi uvez, mat ili sjaj?


Glatki sjaj,jos dobijes Tops gratis!
DODSFERD Posted - 15/07/2014 : 13:58:25
quote:
Originally posted by roby05

Stiglo na kioske!!!


Meki ili tvrdi uvez, mat ili sjaj?
roby05 Posted - 15/07/2014 : 13:52:54
Stiglo na kioske!!!
Poli Posted - 15/07/2014 : 13:42:24

znaci njegov jebeni problem kad je neorganiziran i kad mu se ne da raditi njegov posao

mislim, u dopodnevnom vremenu su ljudi obicno doma po njihovom,
ajde koliko ima besposlenih i to ne bi smijelo biti cudno


DODSFERD Posted - 15/07/2014 : 13:16:43
quote:
Originally posted by Poli


Pa zar ne ostave onda taj paket na obliznjoj posti (onoj koja je u "nadleznosti" tvoje domace adrese, moze biti i u susjednoj pripizdini) a tebi puste listic o tome?


Kako moje mjesto nema poštu ja sam tipu predložio da ostavi paket u najbližoj pošti ali on je odgovorio da to nikako ne može jer se vraća nazad u suprotnom smjeru pa mu nije baš usput.
Problem je što dostavljač nikada ne zove unaprijed za dogovor o danu preuzimanja već onda kada je blizu moje adrese. Kada radim nisam kod kuće od jutra do mraka (12 sati smjene) i to je u prosjeku svaka 3-4 dana pa se vrlo lako može desiti da dostavljač potrefi baš to vrijeme kada mene nema.
Poli Posted - 15/07/2014 : 12:52:22

Pa zar ne ostave onda taj paket na obliznjoj posti (onoj koja je u "nadleznosti" tvoje domace adrese, moze biti i u susjednoj pripizdini) a tebi puste listic o tome?


DODSFERD Posted - 15/07/2014 : 12:04:42
quote:
Originally posted by Poli


Pa imate besplatnu postarinu u Libellusa, samo treba pricekati da se nakupi dovoljno stripova ili ako vam se zuri zbog promo cijene, narucite zajedno jos s nekim.


Ako živiš u malom mjestu a nisi svakodnevno kod kuće onda je to loša opcija. Jednom sam tako naručio 5-6 Libellus stripova a dostavu je radio Overseas; bio sam na poslu i zove mene tip na mobitel da ima paket za mene, kada je čuo da sam na poslu a kod kuće nema nikoga tko bi to preuzeo mudrac je to mislio uvaliti nekom od susjeda samo da se toga riješi ali ja nikako nisam htio pristati na to. Na kraju smo dogovorili da mi doveze direktno na posao neki određeni dan (tada sam još radio u Zagrebu).
Stvar je u tome da dostavljač neće zbog iste stvari dvaput dolaziti u neku pripizdinu koja je 100 i kusur km udaljena od Zagreba (to mi je i sam naglasio) pa sam odustao od takvog načina kupovine, pogotovo sada kada više ne radim u Zagrebu već puno bliže mjestu stanovanja.
teller Posted - 15/07/2014 : 11:06:24
Ako mi slovenci mozemo bez puno truda nabavit libellus i ludens knjige...onda za domacine nema opravdanja...sve se moze ako je volja...interes i najvaznije...ima novca..
Poli Posted - 15/07/2014 : 10:49:49

Pa imate besplatnu postarinu u Libellusa, samo treba pricekati da se nakupi dovoljno stripova ili ako vam se zuri zbog promo cijene, narucite zajedno jos s nekim.


Cromwell Posted - 15/07/2014 : 10:22:22
@tintilinić: siguran sam da striparnice šalju i preko Tisak poštanske službe pa ti to dođe kao da kupiš na kiosku. Dovoljno je poslati mail nekoj od striparnica.
Uostalom ako si pravi Zagorov fan za 2-3 maila ćeš vjerujem naći živaca.
DODSFERD Posted - 15/07/2014 : 10:16:04
Meni je najbliža striparnica u Zagrebu a do njega imam 105 km ali mi nije teško doći barem jednom mjesečno da uzmem što me zanima.
tinton Posted - 15/07/2014 : 09:58:28
quote:
Originally posted by Tintilinic

Ja bih kupovao sve da ima na kiosku bez razmišljanja. Nikad nisam pročitao nijednu knjigu od Libellusa jer je nema na kiosku! Sve Zagreb Zagreb Zagreb, kvragu više i Zagreb. A za kupnju preko interneta i te gluposti oko naručivanja stvarno nemam živaca. Ponavljam, da Ludens izbaci više izdanja u tisak, kupio bih ih bez razmišljanja pa tako i ovu knjigu.


Kakav Zagreb? Libellus ide i u Djakovo striparnicu, niko nije kriv sto u tvom mjestu ne postoji striparnica.
jaki Posted - 15/07/2014 : 09:50:49
zato tebe imam da me ispraviš
Curunir Posted - 15/07/2014 : 01:27:57
quote:
Originally posted by jaki

Čitaš li tvoje postove nakon što ih napišeš?I da li ti oni zvuče normalno ili smisleno?



Bože mili, prepireš se s klincem.
On je samo iskren, dječak, što na umu to na drumu.
Veća je sramota što ti sa 40 godina možeš ovo gore napisati
jaki Posted - 15/07/2014 : 01:08:39
Zašto bi me ti uvrijedio što pišeš gluposti?
Sigurno se u LL nisu sjetili opcije kioska pa imaš moje dopuštenje da ih kontaktiraš i objasniš im pogodnosti takvog načina prodaje.
Ludensu je prioritet da sve bude pošteno.Uostalom zato su i osnovani.Jebeš lovu,profit i općenito život i logiku.
Tintilinic Posted - 15/07/2014 : 00:54:55
Kažem da bi bilo pošteno da Ludens šalje više stripove na kioske. Ja za Libellus izdanja uopće ne bih znao do prije mjesec dana da nisam bio ovdje po internetu. I prodaja bi sigurno bolje išla da se izbaci više izdanja na kioske. Sa poštom sam već sto puta imao problema i skoro uvijek bih morao ići u grad po njih. I sad tako svaki mjesec? Pa ne da mi se...

Gle, nemam ništa protiv nikoga od vas i ne bih želio zamjeriti se nekome, ipak sam ja tu još nov i možda ne razumijem kako funkcioniraju stvari na ovom forumu. Oprosti ako sam te uvrijedio, to mi nije bila namjera.
jaki Posted - 15/07/2014 : 00:43:27
Čim znaš tipkati po tipkovnici trebao bi znati i smisao natipkanog.
Prvo si napisao da ti je Zagreb??kriv što nemaš stripove koje bi htio na kiosku a onda da bi ih sve(ll i lu) kupio na kiosku bez obzira na cijenu.Kad si već toliko bogat potroši onda i 20 kuna na poštarinu a vjerujem da će ti ll i poslati na svoj trošak kad već uzimaš sve i ostavljaš gomilu love kod njih.
I sad bi htio raspravljati normalno?
Skrivam se iza avatara?kako?ime,prezime i adresa je tu pa čak i godine su tu.Što znači praviti se faca?Da nekome skrenem na pažnju da piše gluposti?Onda je istina,pravim se faca.
Tintilinic Posted - 15/07/2014 : 00:26:59
Vama (NEKIMA) očito ne zvuče ni normalno ni smisleno. Većina vas je uglavnom starija od mene barem dvadesetak godina i dozvoljava si takvo ponašanje, baš me zanima jeste li takve face u stvarnosti dok se ovdje skrivate iza avatara. Ajde, ove neke poput @tintona mogu razumjeti, ali odrasle osobe...
Ja ne znam što nekima smeta kod mene, ja samo hoću raspravljati normalno sa vama bez da ikoga uvrijedim, a vi se na to smijete ili provocirate.
jaki Posted - 15/07/2014 : 00:20:49
Čitaš li tvoje postove nakon što ih napišeš?I da li ti oni zvuče normalno ili smisleno?
Tintilinic Posted - 15/07/2014 : 00:11:04
I odmah idu provokacije...stvarno mi je žao zbog toga na ovom forumu.
jaki Posted - 15/07/2014 : 00:08:19
evo odma libellus i ludens šalju primjerak na tvoj kiosk samo im javi šifru kioska na koji će poslati.
Tintilinic Posted - 15/07/2014 : 00:04:57
Iskreno, zaboli me briga...nek izdaju što hoće (ja bi im sve kupio). Ali mislim da nije fer da to tako funkcionira (što ćeš, moderna vremena došla, mogu biti sretan da i ovo ima).
jaki Posted - 15/07/2014 : 00:00:35
Znači Zagreb je kriv što ti se ne da naručit preko pošte?
Tintilinic Posted - 14/07/2014 : 23:57:54
Ja bih kupovao sve da ima na kiosku bez razmišljanja. Nikad nisam pročitao nijednu knjigu od Libellusa jer je nema na kiosku! Sve Zagreb Zagreb Zagreb, kvragu više i Zagreb. A za kupnju preko interneta i te gluposti oko naručivanja stvarno nemam živaca. Ponavljam, da Ludens izbaci više izdanja u tisak, kupio bih ih bez razmišljanja pa tako i ovu knjigu.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000