forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Hajo Posted - 25/07/2009 : 16:40:48
Evo topica gdje se možete pohvaliti sa stripovima koje ste danas (no dobro, može i nedavno) nabavili (nije važno dal na zakonit način ili ne) i stavili lijepo na poličicu
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Heisenberg Posted - 28/04/2024 : 20:17:00
Lagano, i jedva čekam da izbacite ove nove mange, samo zna li se kad će?
kreŠa Posted - 28/04/2024 : 20:14:22
Samo ova skroz desno, ovu u sredini su nam kategorički rekli da ne mere :D
Heisenberg Posted - 28/04/2024 : 20:09:42
quote:
Originally posted by kreŠa

quote:
Originally posted by Heisenberg

Čekam i taj restock Initial D Omnibusa, vidim da se odma rasprodao kod vas.




Zdravlja Bože, biće i alternate covera, isto kao za Miurinu naslovnu March comes in like a lion #2 :D


Opa znači biće ovakvih naslovnica isto kao za Crunchyroll i Kinokuniya?
kreŠa Posted - 28/04/2024 : 19:57:36
quote:
Originally posted by Heisenberg

Čekam i taj restock Initial D Omnibusa, vidim da se odma rasprodao kod vas.




Zdravlja Bože, biće i alternate covera, isto kao za Miurinu naslovnu March comes in like a lion #2 :D
kreŠa Posted - 28/04/2024 : 19:56:15
quote:
Originally posted by Heisenberg

quote:
Originally posted by kreŠa

quote:
Originally posted by Heisenberg

Juče stigao prvi paket od Woolfcomics, pa sam posle u Laguni uzeo Poslednje putovanje 1 u izdanju Lokomotive




Ljubi te brat što si svratio (iako nisam bio tu :P), ali čemu podržavanje odvratnih ljudi koji samo štete tržištu, izdavačima, kupcima i svakome ko voli strip (konkretno WOOLF comics) ? :D


a jbg brt, sori ono al kod vas uzimam ostatak.



Brate moj, uzimaj gde god, samo uzmi račun :D
Heisenberg Posted - 28/04/2024 : 19:18:55
quote:
Originally posted by wintermute

quote:
Originally posted by Heisenberg
hteo ja da kupim preko britanskog amazona al mi rekli prc, nema slanja za srbiju posto ide iz amerike, tako isto i drugi broj nece da salju.



Ako imas PayPal, istrazi / probaj eBay. Malo je rizicnije i generalno nema vracanja robe (osim ako nije lazno oglasena u kom slucaju ti eBay vrati novac) ali je izbor ogroman i ljudi salju iz bilo koje zemlje u bilo koju zemlju. Koristim eBay preko 25 godina i neverovatne stvari sam tamo nasao a i prodao stvari koje nisam ni pomisljao da bi neko kupio i imao sam transakcije sa destinama zemalja celog sveta... Dosta polovnih stripova sam za neverovatno male pare uzeo na eBay. A uglavnom su kao novi (ja ne patim od toga da strip mora biti savrsen za citanje, pogotovu ako je 80% jeftiniji od novog).

imam paypal, al više koristim karticu za kupovine u inostranstvu pa ponekad i u Srbiji, koristio sam Ebay prošle godine i uzeo prvi broj YGO 5D na eng iako ga imam na japanskom (i to dva komada).
wintermute Posted - 28/04/2024 : 19:17:03
quote:
Originally posted by Heisenberg
hteo ja da kupim preko britanskog amazona al mi rekli prc, nema slanja za srbiju posto ide iz amerike, tako isto i drugi broj nece da salju.



Ako imas PayPal, istrazi / probaj eBay. Malo je rizicnije i generalno nema vracanja robe (osim ako nije lazno oglasena u kom slucaju ti eBay vrati novac) ali je izbor ogroman i ljudi salju iz bilo koje zemlje u bilo koju zemlju. Koristim eBay preko 25 godina i neverovatne stvari sam tamo nasao a i prodao stvari koje nisam ni pomisljao da bi neko kupio i imao sam transakcije sa destinama zemalja celog sveta... Dosta polovnih stripova sam za neverovatno male pare uzeo na eBay. A uglavnom su kao novi (ja ne patim od toga da strip mora biti savrsen za citanje, pogotovu ako je 80% jeftiniji od novog).

EDIT: naravno, zas evropu preporucujem ebay.co.uk ili ebay.de jer i dalje je problem skupih postarina iz amerike (mada ljudi salju bez problema ako platis)
Heisenberg Posted - 28/04/2024 : 19:04:49
Čekam i taj restock Initial D Omnibusa, vidim da se odma rasprodao kod vas.
Heisenberg Posted - 28/04/2024 : 19:03:55
quote:
Originally posted by kreŠa

quote:
Originally posted by Heisenberg

Juče stigao prvi paket od Woolfcomics, pa sam posle u Laguni uzeo Poslednje putovanje 1 u izdanju Lokomotive




Ljubi te brat što si svratio (iako nisam bio tu :P), ali čemu podržavanje odvratnih ljudi koji samo štete tržištu, izdavačima, kupcima i svakome ko voli strip (konkretno WOOLF comics) ? :D


a jbg brt, sori ono al kod vas uzimam ostatak.
kreŠa Posted - 28/04/2024 : 18:56:58
quote:
Originally posted by Heisenberg

Juče stigao prvi paket od Woolfcomics, pa sam posle u Laguni uzeo Poslednje putovanje 1 u izdanju Lokomotive




Ljubi te brat što si svratio (iako nisam bio tu :P), ali čemu podržavanje odvratnih ljudi koji samo štete tržištu, izdavačima, kupcima i svakome ko voli strip (konkretno WOOLF comics) ? :D
Heisenberg Posted - 28/04/2024 : 18:48:35
quote:
Originally posted by wintermute

quote:
Originally posted by Heisenberg

Juče stigao prvi paket od Woolfcomics, pa sam posle u Laguni uzeo Poslednje putovanje 1 u izdanju Lokomotive



Ovako. Ja ne citam Mange i ne gledam Anime i imam predrasude prema tome. Ovde cesto o stripovima diskutujem sa dugogodisnjem prijateljem (znamo se od 2007-me) koji je i sam zaludjenik (jednom mi je za rodjendan poklonio ceo HC komplet Locke & Key). On je ABC (American Born Chinese, roditelji sa Taiwana ali to je to) i logicno dosta je okrenut ka Manga/Anime. On nije nikad hteo meni nista da namece ali se znalo da imamo drugacije ukuse. Medjutim kada sam mu ja odusevljeno pricao koliko mi se svideo The Exile od Krieka (https://www.amazon.com/Exile-Erik-Kriek/dp/1736860526, pisao sam o tom stripu na drugoj temi, jedan od veoma retkih kome sam dao 10/10) on mi je onda preporucio da pogledam Vinland Saga seriju.

Odgledao sam prvu sezonu (trebalo mi je preko dva meseca jer nisam hteo da zurim -- dobar znak) i doziveo otkrovenje. Serija je "besplatna" za Amazon Prime members. Zaista nisam mislio da ce neka anime serija ovako matorog i "iskusnog" da me tako veze i da ce toliko biti dobra. Spremam se da gledam drugu sezonu koja nije besplatna ali necu zaliti da je dodatno platim. Namerno sam ostavio malo lufta da mi se ne nagomila a i da malo razmislim i procitam o prvoj sezoni sada kada se vise ne bojim spoila.

Ja verujem da je taj strip odlican. Malo sam ga listao ovde ali ga nisam kupio jer je bukvalno isti kao serija. Ali sam ubedjen da ces UZIVATI.

Takodje, taj prijatelj mi je rekao da ne zakljucujem nista po ovoj seriji jer i on misli da je 90% manga/anime ispod nekog standarda i to je primena onog cuvenog Teodor Sturgeon "zakona" da je 90% SF-a (ali i svega) djubre

Uf itekako ima da mi se svidi, hteo ja da kupim preko britanskog amazona al mi rekli prc, nema slanja za srbiju posto ide iz amerike, tako isto i drugi broj nece da salju.
wintermute Posted - 28/04/2024 : 18:13:09
quote:
Originally posted by Heisenberg

Juče stigao prvi paket od Woolfcomics, pa sam posle u Laguni uzeo Poslednje putovanje 1 u izdanju Lokomotive



Ovako. Ja ne citam Mange i ne gledam Anime i imam predrasude prema tome. Ovde cesto o stripovima diskutujem sa dugogodisnjem prijateljem (znamo se od 2007-me) koji je i sam zaludjenik (jednom mi je za rodjendan poklonio ceo HC komplet Locke & Key). On je ABC (American Born Chinese, roditelji sa Taiwana ali to je to) i logicno dosta je okrenut ka Manga/Anime. On nije nikad hteo meni nista da namece ali se znalo da imamo drugacije ukuse. Medjutim kada sam mu ja odusevljeno pricao koliko mi se svideo The Exile od Krieka (https://www.amazon.com/Exile-Erik-Kriek/dp/1736860526, pisao sam o tom stripu na drugoj temi, jedan od veoma retkih kome sam dao 10/10) on mi je onda preporucio da pogledam Vinland Saga seriju.

Odgledao sam prvu sezonu (trebalo mi je preko dva meseca jer nisam hteo da zurim -- dobar znak) i doziveo otkrovenje. Serija je "besplatna" za Amazon Prime members. Zaista nisam mislio da ce neka anime serija ovako matorog i "iskusnog" da me tako veze i da ce toliko biti dobra. Spremam se da gledam drugu sezonu koja nije besplatna ali necu zaliti da je dodatno platim. Namerno sam ostavio malo lufta da mi se ne nagomila a i da malo razmislim i procitam o prvoj sezoni sada kada se vise ne bojim spoila.

Ja verujem da je taj strip odlican. Malo sam ga listao ovde ali ga nisam kupio jer je bukvalno isti kao serija. Ali sam ubedjen da ces UZIVATI.

Takodje, taj prijatelj mi je rekao da ne zakljucujem nista po ovoj seriji jer i on misli da je 90% manga/anime ispod nekog standarda i to je primena onog cuvenog Teodor Sturgeon "zakona" da je 90% SF-a (ali i svega) djubre
Peyo Posted - 28/04/2024 : 12:53:39
quote:
Originally posted by alaniusfordius

Hvala kumu i kolegama sto su mi ovo nabavili




Ne znam da li ti je poznato: Fraser iz Afrike je objavljivan u Strip reviji Večernjeg lista u brojevima 78, 80 i 128.

Molim te javi koliko si zadovoljan tiskom ovog izdanja.
alaniusfordius Posted - 28/04/2024 : 12:26:26
Hvala kumu i kolegama sto su mi ovo nabavili
Heisenberg Posted - 28/04/2024 : 11:41:11
Juče stigao prvi paket od Woolfcomics, pa sam posle u Laguni uzeo Poslednje putovanje 1 u izdanju Lokomotive
Bachy Posted - 27/04/2024 : 21:46:20
quote:
Originally posted by wintermute

Srecno sa Sotonijom, meni nikako nije legao.

A ovi godisnjaci su nesto sto bih sigurno kupovao da sam tamo ili da mogu digitalno . Ovako mi preskupo zbog postarine.



Sotonija je strip koji bih preporučio svima onima koji vole stripove koji se čitaju u jednom dahu...
wintermute Posted - 27/04/2024 : 17:22:45
Srecno sa Sotonijom, meni nikako nije legao.

A ovi godisnjaci su nesto sto bih sigurno kupovao da sam tamo ili da mogu digitalno . Ovako mi preskupo zbog postarine.
Bachy Posted - 24/04/2024 : 14:28:54


Peyo Posted - 22/04/2024 : 20:19:09
Miss ... mi se svidio, kvalitetan je to strip.
wintermute Posted - 22/04/2024 : 17:50:34
Ja sam uglavnom presao na digitalne stripove i papir cu kupovati retko. DJ (Epicenter) izdanja i jos ponesto veoma veoma odabrano sto ili ne postoji digitalno ili je u nekom specificnom fizickom formatu koji "zahteva" papir...

Takodje ne kupujem vise nista u papiru unapred sto necu odmah i citati. Kada nagomilam to mi je breme koje me sprecava da idem dalje pre nego sto ga rascistim... trenutno sam na samo TRI neprocitana papirna stripa (Miss, Melvile, Retina) koje planiram da procitam u narednih nekoliko dana i onda tako rasterecen krenem u nove stripovske pohode

Evo moje (papirne) nabavke za April:


Vlaadisha Posted - 21/04/2024 : 01:35:48
quote:
Originally posted by jagodanbg

Sa današnje posete D.I.Y. STRIP FEST-u u Parobrodu:

hades je bombona!
jagodanbg Posted - 20/04/2024 : 23:49:15
Sa današnje posete D.I.Y. STRIP FEST-u u Parobrodu:










DzekDenijels Posted - 20/04/2024 : 22:27:12

Lokomotiva i Patkovgrad (konačno ispravljen).



fabriano Posted - 16/04/2024 : 18:02:47


Berserk je odlican, procitao sve sto imam u 3 dana. Od 3. ili 4. deluxea crtez postaje nerealno dobar
Uzumaki ide danas
jagodanbg Posted - 16/04/2024 : 13:48:50


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000