forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 odmor u hrvatskoj

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
zlot Posted - 20/07/2014 : 14:51:06
Eto,odlucio sam gde cu na letovanje u hrvatskoj.Opatija i predeo,nadam se da ne pravim gresku sa time.Dali ima neko direktnu preporuku u tom kraju.Ili hotel ili apartman za dve odrasle osobe i dva deteta.naravno sa lepom plazom i bazenom,unapred hvala svima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Solid Snake Posted - 26/09/2017 : 09:18:50
ok hvala
risbozg Posted - 13/09/2017 : 15:44:18
quote:
Originally posted by Solid Snake

Neko ima preporuku za smestaj u Rijeku za 5 ili 7 dana pocetokom oktombra??
Za dvoje osobe do recimo 40 eura na dan.



u 10mjesecu toga imaš slobodog na biranje..naći češ na internetu bez problems
tihomirduras Posted - 13/09/2017 : 13:17:45
quote:
Originally posted by Solid Snake

Neko ima preporuku za smestaj u Rijeku za 5 ili 7 dana pocetokom oktombra??
Za dvoje osobe do recimo 40 eura na dan.



Ja sam u Lovranu apartman 200 kn dan našao i došao jučer,
provjeri apartmane na apartmanija.com
Solid Snake Posted - 13/09/2017 : 08:49:47
Neko ima preporuku za smestaj u Rijeku za 5 ili 7 dana pocetokom oktombra??
Za dvoje osobe do recimo 40 eura na dan.
Risar_69 Posted - 03/09/2017 : 22:49:50
evo vratio se sa Ugljana i Pašmana. Super je bilo
1Euro Posted - 15/08/2017 : 10:49:03
quote:
Originally posted by Mrkva

Koliko god malo dana mora uzela, uvijek mi je previse. Em mi s crvenim pigmentom uopce ne mozemo na sunce (evo sam jedan dan na moru, a na leđima ne mogu lezat), em ne podnosim guzve po ulicicama gdje se prodaju kojekakve cipele za gospođe, majice sa smijesnim natpisima i zjake od strane suspektnih bradatih Talijana.
Ali, nastranu moje preferencije, nesto drugo: zasto nema neka caka da onaj tko zna plati ulaznice manje? Sita sam toga da moram platit u eurima da vidim svaki bogovetni kamen.
Prosle godine bijah u BiH i tamo smo htjeli uci u dzamiju - ulaz, naravno, 1 euro. No, cim je vodic cuo da govorimo "nasim" jezikom, nije htio vidjeti novac. S druge strane, mozes stajati skroz sam kod Portala Majstora Radovana i brojiti lipe da uđes, neces ih vidjeti dok ne platis. Kuzim ja sve: i ja sam platila sramotnu cifru da prođem kroz Zlatnu ulicu u Pragu, ali onda sam vidjela da autohtono stanovnistvo ladno ulazi s druge strane gdje nema zastitara. A makar sam u Zlatnoj ulici vidjela vise od jedne plocice s objasnjenjem sto to gledam.
Prekabulila bih i nepostojanje postenog nogostupa (moras nositi macje oko kad ides do grada jer je na moru sve osim mora cesta) i guzve, ali ove ulaznice me bas bole, pogotovo sto placam zrak i ionako sama moram jos ici na internete da procitam nesto vise o konkretnom odredistu.



hehe
Mrkva Posted - 15/08/2017 : 10:31:53
Koliko god malo dana mora uzela, uvijek mi je previse. Em mi s crvenim pigmentom uopce ne mozemo na sunce (evo sam jedan dan na moru, a na leđima ne mogu lezat), em ne podnosim guzve po ulicicama gdje se prodaju kojekakve cipele za gospođe, majice sa smijesnim natpisima i zjake od strane suspektnih bradatih Talijana.
Ali, nastranu moje preferencije, nesto drugo: zasto nema neka caka da onaj tko zna plati ulaznice manje? Sita sam toga da moram platit u eurima da vidim svaki bogovetni kamen.
Prosle godine bijah u BiH i tamo smo htjeli uci u dzamiju - ulaz, naravno, 1 euro. No, cim je vodic cuo da govorimo "nasim" jezikom, nije htio vidjeti novac. S druge strane, mozes stajati skroz sam kod Portala Majstora Radovana i brojiti lipe da uđes, neces ih vidjeti dok ne platis. Kuzim ja sve: i ja sam platila sramotnu cifru da prođem kroz Zlatnu ulicu u Pragu, ali onda sam vidjela da autohtono stanovnistvo ladno ulazi s druge strane gdje nema zastitara. A makar sam u Zlatnoj ulici vidjela vise od jedne plocice s objasnjenjem sto to gledam.
Prekabulila bih i nepostojanje postenog nogostupa (moras nositi macje oko kad ides do grada jer je na moru sve osim mora cesta) i guzve, ali ove ulaznice me bas bole, pogotovo sto placam zrak i ionako sama moram jos ici na internete da procitam nesto vise o konkretnom odredistu.
delboj Posted - 29/07/2017 : 21:48:55
quote:
Originally posted by Fiju

Na cijelom potezu Ravno-Slano sam se mimoisao sa 5-6 auta, a na granici nije bilo nikog ispred mene.
Ne znam jel sad vise ljudi ide tuda (vrhunac sezone, reklamiranje prijelaza na tv-u), ali tesko da tu moze biti nekih velikih guzvi.


Jutros je bilo pola sata čekanja na granici, a u povratku ni pet minuta. Put nije loš, ali kako u tim krajevima nikad nisam bio i zbog nekih pogrešnih informacija nisam znao da je bilo u stvari lakše ići preko Trebinja, do te raksrnice za Ravno je čak 1 km bliže nego ovim putem preko Stoca i Ljubinja, a put je bolji, deset minuta je bilo kraće vožnje u povratku. Šta je tu je, sad znam ako nekad budem opet tamo išao.
Dranki Posted - 25/07/2017 : 23:26:48
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Dranki

quote:





Je li ovo Arena turist?


To ti je "Hotel Park Plaza Histria" - Punta Verudela.

P.S. I naravno incl. "Arenaturist".



Bio sam tamo davne 1992. na nekim sportskim pripremama. Taman u to vrijeme počela turistička sezona i šutnuli nas u neki hotel Žnj kategorije da oslobode prostor za strance. A voda u onom okruglom bazenu desno je više bila žuta nego plava, kao da im je bazen služio kao poljski WC. Jedino što mi je ostalo u pozitivnom sjećanju je nudistička plaža na koju nismo mogli obalom pa smo pedalinom izvršili invaziju i amfibijsko iskrcavanje *g*

Inače ne preporučujem ova turistička naselja, imate lijepih kuća za iznajmiti na par dana:

Poli Posted - 24/07/2017 : 15:32:58

@mladjo
Mi vec godinama idemo na more vise manje samo u sestom mjesecu (najcesce druga polovina za 10 dana), em nema guzve, em nema jos one vrucine (razlog je malo zbog klinca a ni sam ne volim vrucinu, u biti mi je ljeto najbedniji dio godine ... ako jesenje kise ne traju predugo), te nekoliko dana sigurno je jos izvan sezone, mada sada sve cesce pomicu sezonu sve ranije.


delboj Posted - 24/07/2017 : 14:59:05
quote:
Originally posted by Fiju

Na cijelom potezu Ravno-Slano sam se mimoisao sa 5-6 auta, a na granici nije bilo nikog ispred mene.
Ne znam jel sad vise ljudi ide tuda (vrhunac sezone, reklamiranje prijelaza na tv-u), ali tesko da tu moze biti nekih velikih guzvi.


Hvala na informacijama, vjerovatno ću se ovih dana uputiti tim putem. Jeste da je to meni malo sputno, ali da za jedan dan izgubim četiri-pet sati čekajući na Ivanici stvarno je suludo, ovako kad se ide naobdan.
mladjo Posted - 24/07/2017 : 14:54:25
S obzirom na temperature (koje sve više rastu) ja već neko vrijeme govorim da će se za 20-ak godina na more ići najviše u lipnju i rujnu. Ja sam bio u Umagu poslom sredinom šestog mjeseca dva dana. More idealno za kupanac.
NESVRSTANI Posted - 24/07/2017 : 14:51:01
@Supermark
Ovo za Gorski kotar san mrtav ozbiljan.
Fužine, Mrkopalj, Lokve, Ravna gora, sve ti je isto. Svugdi je lipo.
Ima se šta vidit, ima se di jest.
Po danu je lito, po noći ti triba deka.

Na more se kad nemaš dicu dolazi kad počne škola.
Najlipše vrime, najmanja gužva.
Fiju Posted - 24/07/2017 : 14:46:21
Na cijelom potezu Ravno-Slano sam se mimoisao sa 5-6 auta, a na granici nije bilo nikog ispred mene.
Ne znam jel sad vise ljudi ide tuda (vrhunac sezone, reklamiranje prijelaza na tv-u), ali tesko da tu moze biti nekih velikih guzvi.
delboj Posted - 24/07/2017 : 14:31:55
quote:
Originally posted by Fiju

Cisto da se ne zeznes, postoje dva granicna prijelaza izmedju Ravnog i Slanog:
-Čepikuće/Trebimlja - medjunarodni granicni prijelaz, cesta je dobra, mali dio oko Cepikuca je uzi.
-Slano/Orahov do - lokalni granicni prijelaz (zbog ljetnih guzvi je privremeno pretvoren u medjunarodni do kraja rujna), skoro cijelim putem cesta je uska, jednotracna.

Prije par dana sam isao i jednim i drugim, nesto malo vise od sat vremena je Stolac-Slano.


Pa gledao sam na karti, taj lokalni prelaz je na drugu stranu, ne vjerujem da mogu da završim tamo. Tražio sam neke podatke kakav je regionalni put Bileća-Ljubinje, to je kilometarski bliže, znam da je asfaltirano (ne znam da li sve), ali pročitao sam da je širina samo tri metra, to je valjda za ta lokalna sela, niko ne ide tuda, tako da je valjda jedino rješenje Stolac-Ljubinje, pa dalje za Slano.

A ima li gužvi na tom graničnom prelazu? Sve do pola sata čekanja je podnošljivo.
Fiju Posted - 24/07/2017 : 14:26:43
Cisto da se ne zeznes, postoje dva granicna prijelaza izmedju Ravnog i Slanog:
-Čepikuće/Trebimlja - medjunarodni granicni prijelaz, cesta je dobra, mali dio oko Cepikuca je uzi.
-Slano/Orahov do - lokalni granicni prijelaz (zbog ljetnih guzvi je privremeno pretvoren u medjunarodni do kraja rujna), skoro cijelim putem cesta je uska, jednotracna.

Prije par dana sam isao i jednim i drugim, nesto malo vise od sat vremena je Stolac-Slano.
delboj Posted - 23/07/2017 : 21:23:54
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by delboj

Ako ima neko iz tog kraja, kakav je put od Stoca do Slanog i koliko je to daleko?

Stolac Ljubinje Ravno Slano, ako nema guzve na granici treba manje od sat i po voznje. Put je vise manje ok jedino je kad se prijedje granica dosta uzak par kilometara


Dobro, to je prihvatljivo, do Stoca mi je oko sat i 10 minuta, znači nešto oko dva i po sata ukupno, malo više. Pa nadam se da tamo nema gužvi na granici, to je malo sputno, a ovo tu do vas je nepodnošljivo, čeka se po dva sata, valjda za dogodine proradi taj granični prelaz s 4 trake. A s onom kozjom stazom do Neuma imam negativno iskustvo.
Dukidule Posted - 23/07/2017 : 18:26:44
quote:
Originally posted by Dranki

quote:





Je li ovo Arena turist?


To ti je "Hotel Park Plaza Histria" - Punta Verudela.

P.S. I naravno incl. "Arenaturist".
NESVRSTANI Posted - 23/07/2017 : 17:05:12
Sad liti ti je najlipše u Gorskome kotaru.
Na more dođi u deveti misec.
hello Posted - 23/07/2017 : 16:59:58
quote:
Originally posted by delboj

Ako ima neko iz tog kraja, kakav je put od Stoca do Slanog i koliko je to daleko?

Stolac Ljubinje Ravno Slano, ako nema guzve na granici treba manje od sat i po voznje. Put je vise manje ok jedino je kad se prijedje granica dosta uzak par kilometara
Dranki Posted - 23/07/2017 : 15:51:41
quote:





Je li ovo Arena turist?
Dukidule Posted - 23/07/2017 : 15:06:27
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Istra-Pula-Verudela
meni najljepsa plaza u parku borova s hotelima i malenim apartmanima tik do mora, par km od središta Pule, vinskim cestama na ulasku u Pulu..Istra na dlanu, Istra je raj na zemlji.


Potpisujem svaku napisanu i mogu se samo pridružiti preporuci!
Prelijepe plaže (za svačiji ukus dovoljno izbora), brda puna romantičnih i "izvornih" naselja, sela pa i gradića.
Vegetacija blista zelenilom tako da se i ljetne temperature puno lakše podnose za razliku od mnogih drugih regiona u kojima dominiraju stjenovita zaleđa.
Uokolo Pule:
ponemuta Verudela, "Zlatne stijene", "Pješčana uvala", Stoja, Gortanova uvala i Lungomare....😍
Rovinj blizu, Medulin, Rt Kamenjak/Premantura, Poreč, Umag, Labin pa i Rabac....
Samo na skok izletčić do "susjeda" u Portorož, Izolu, Kopar....











A najbitnije - Istrijani "otvoreni" i srdačni ljudi, neopterećeni bilo kakvim sranjima à la tamo neko etničko porijeklo i slični shitovi.
"Dođi kao gost, odmori se i uživaj, odi kao prijatelj...."
Takva bila i vajka ostala....


Ma jednostavno samo.....

delboj Posted - 23/07/2017 : 11:35:03
Ako ima neko iz tog kraja, kakav je put od Stoca do Slanog i koliko je to daleko?
tihomirduras Posted - 28/07/2016 : 00:11:14
teško naći mirni kutak u špici sezone, najbolje na brodicu i svaka mirna uvalica je tvoja
supermark Posted - 26/07/2016 : 14:44:00
quote:
Originally posted by Mord

...



quote:
Originally posted by adriano

...




thx na savjetu, tako nešto sam i ja mislio
radije bih neki miran kut nego Vodice, Makarsku i sl.

nešto kao Dylan Dog u pobuni automobila

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000