forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE NAJBOLJI STRIP MJESECA - JULI 2014

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
WOLF-HUNTER Posted - 31/07/2014 : 19:47:53
Mjesec Juli je bio pun Sergio Bonelli stripova, mogli smo da završimo epizodu sa Digging Billom ali i da počne Ludens sa epizodama u Extra sagi tkoju je VČ davno već započeo i to sa epizodom "Čarobni frulaš." Ali i mnogo drugih dobrih stripova nas je iznenadilo tokom ovog mjeseca.

Juli je prošao brzo kao vjetar i eto napokon nam se približio 1. Avgust sa možda još boljim stripovima, a sada je na vama da odlučite tkoji će strip postati "STRIP MJESECA - JULI 2014!"

A evo od ovih ponuđenih tkoje možete birati:
Tex Willer_Ludens Maxi_15: "Vrijeme pokolja."
Zagor_Veseli Četvrtak Redovni_84: "Skiptar Tin - Hinan."
Zagor_Ludens Redovni_224: "Crno zrcalo."
Zagor_Ludens Extra_237: "Pet pera."
Mali Rendžer_Ludens_4: "Živ pokopan."
Dylan Dog_Veseli Četvrtak Redovni_84: "Posljednji besmrtnici."
Brendon_Malagma Comics_10: "Zli dvojnik."
Zagor_Ludens Knjiga_6: "Zagorov gnjev / Strvinar / Duga noć."
Dylan Dog_Ludens Extra_90: "Čarobni frulaš."
Magičev Veter_M - Comics_2: "Kandži."
Nathan Newer_Libellus_5: "Posljednja bitka / Onkraj zvijezda / Spaljena zemlja."
Nathan Newer_Libellus_6: "Tehnodroidi / Zora apokalipse / Aristotel Skotos."
Nathan Newer_Libellus Special_1: "Cybermaster."
Zagor_Libellus Kolor_19: "Seminole."
Zagor_Libellus Kolor_20: "Pandže čudovišta."
Komadant Mark_Ludens_54: "Sotonski par."
Zagor_Ludens Almanah Pustolovine_14: "Tajanstveni jedrenjak."
Dylan Dog_Veseli Četvrtak Super Book_28: "Dylan Dog predstavlja: Groucho."
Zagor_Ludens Maxi_18: "Kaznionica na jezeru."
Zagor_ M - Comics_6: "Krvta na Mohavcite."
Brendon_Malagma Comics_11: "Povratak u prošlost."




Na pollu satdne maskimalno 15 izbora, dok za ove tkoji nisu mogli da stadnu morate za njih napistai u komentarima za kojeg glasate.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 16/08/2014 : 23:33:42
Topic je sasvim u redu i samo naprijed.
DODSFERD Posted - 16/08/2014 : 20:46:48
Ma da... a nedavno reče da je ovo najgori topic.
Giuda Ballerino Posted - 16/08/2014 : 17:54:59
Evo jedva cekam sljedeci izbor za kolovoz!
WOLF-HUNTER Posted - 16/08/2014 : 17:35:37
Odlučio sam da malo ubrzam opet stvar jer nema smisla čekati 1. Septembar kad je i malo glasova za neke stripove tako da ćemo sada da zaključimo pobjednika: od 3. do 1. mjesta!

3. MJESTO: Tex Willer_Maxi 15: "Vrijeme pokolja."



2. MJESTO: Zagor_Extra 237: "Pet pera."



1. MJESTO: Zagor_Redovni VČ 84: "Skiptar Tin-Hinan."



Svaka čast pobjedniku na prvom mjestu!
Nadam se da će slijedećeg mjeseca biti više glasova jer sam odlučio da umjeto polla bude topic gdje bi birači mogli da u komentare pišu za kojeg glasaju. Zamolio bih ako bi ste mogli i da dadnete i mali razlog zašto ste glasali za njega. U svakom slučaju, nadam se da će i ovaj topic zavoljeti mnogi i da će jedva čekati svaki mjesec da glasaju za svog favorita a što se tiče topica za izbor mjeseca Decembar, ubacit ću i dodatno malo biranje za strip Bonelli godine! Pišite šta mislite o ovoj ideji i ako imate kakav prijedlog za slijedeći topic, pišite...

WOLF-HUNTER Posted - 02/08/2014 : 19:49:58
MALO OBAVJEŠTENJE: GLASANJE TRAJE OD 31. JULIJA DO 01. SEPTEMBRA KADA ĆEMO ZAPOČETI SA SLIJEDEĆIM BIRANJEM ZA STRIP MJESECA AVGUST 2014.
Tintilinic Posted - 02/08/2014 : 13:35:11
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER
I to sam neko vrijeme razmišljao i uvidio da je bolje da od sada otvaram samo po jedan topic mjesečno i to ovaj sa glasanjem - mada meni nije jasno zašto neki odmah moraju komentirati kako sam napravio poll ili što sam postavio slike ili što radim drugarčije. Ali ljudi shvatite da je to moj način postavljanja topica / pollova a tkome se ne sviđa ne mora ni glasati jer ja to od njega ne tražim.

Naravno, prihvaćam kritike, i eto onda ideja od Kinga da ne pravim poll nego topic od ovoga mi se čini boljom nego ovako gdje stanu samo 15 izbora. Od sada počinjem i da dodam mali opis epizode i ako neko nije pročitao sve epizode ne znači da ne može glasati; ako ste pročitali i jednu epizodu onda glasajte što je sve do vas i vašem izboru. Neki ljudi i ne saslušaju političare do kraja pa glasaju za njega i eto.

Zašto sam napravio ovaj poll jeste jer želim da vidim šta vi mislite o ovim stripovima iz SBE tkoji su izašli i da glasate za svog favorita. A sada i ovo komentiranje kakva je izvedba i kako je topic najgori je vaše mišljenje, i ako vam se ne sviđa ponavljam nemojte ni gledati ni čitati - pozdrav


bjelolasica Posted - 02/08/2014 : 13:19:16
NN Tehnodroidi. J*beno dobra priča
WOLF-HUNTER Posted - 02/08/2014 : 13:05:49
quote:
Originally posted by tinton

Meni stvarno nije jasno čemu ovi topici?
Wolf hunter, previše otvaraš topice, može se dobro komunicirati i bez tolikih topica.



I to sam neko vrijeme razmišljao i uvidio da je bolje da od sada otvaram samo po jedan topic mjesečno i to ovaj sa glasanjem - mada meni nije jasno zašto neki odmah moraju komentirati kako sam napravio poll ili što sam postavio slike ili što radim drugarčije. Ali ljudi shvatite da je to moj način postavljanja topica / pollova a tkome se ne sviđa ne mora ni glasati jer ja to od njega ne tražim.

Naravno, prihvaćam kritike, i eto onda ideja od Kinga da ne pravim poll nego topic od ovoga mi se čini boljom nego ovako gdje stanu samo 15 izbora. Od sada počinjem i da dodam mali opis epizode i ako neko nije pročitao sve epizode ne znači da ne može glasati; ako ste pročitali i jednu epizodu onda glasajte što je sve do vas i vašem izboru. Neki ljudi i ne saslušaju političare do kraja pa glasaju za njega i eto.

Zašto sam napravio ovaj poll jeste jer želim da vidim šta vi mislite o ovim stripovima iz SBE tkoji su izašli i da glasate za svog favorita. A sada i ovo komentiranje kakva je izvedba i kako je topic najgori je vaše mišljenje, i ako vam se ne sviđa ponavljam nemojte ni gledati ni čitati - pozdrav
tinton Posted - 02/08/2014 : 09:34:12
Meni stvarno nije jasno čemu ovi topici?
Wolf hunter, previše otvaraš topice, može se dobro komunicirati i bez tolikih topica.
Zagor i Ogi Posted - 02/08/2014 : 09:31:23
Da formalno izlazi 31.7,ali se gleda za mesec avgust.
goksi Posted - 01/08/2014 : 22:11:46
Malo je zeznuto da glasam jer pola nisam čitao.

Fali ti Zagor 85 - Kušitski nekromanti. Za mene najbolji u ovom mesecu, nešto bolji od broja 84.
Zagor i Ogi Posted - 01/08/2014 : 22:08:41
Skiptar Tin Hinan...
WOLF-HUNTER Posted - 01/08/2014 : 14:35:37
quote:
Originally posted by King Warrior

Wolfhuntere, mozda je ipak bolje bez polla, zbog nedovoljnog broja mjesta. Sta mislis da napravis sve isto kao u uvodnom postu, pa neka ljudi komentarom glasaju?



I to je dobra ideja, može da stane više nego na pollu a dole samo napišu strip za tkojeg glasaju i ja to kasnije zapišem...
Tutta Posted - 01/08/2014 : 12:19:50
Odlican topic! WOLF-HUNTER,samo dalje. (S'vremenom bit ce jednostavnije,usemit ces se).

Glas ide za - Zagor_VČ : "Skiptar Tin - Hinan."
nagor Posted - 01/08/2014 : 11:01:24
quote:
Originally posted by DODSFERD

Topic je baš zanimljiv, nećemo sada biti picajzle za neke sitne greškice, u brzini se svašta desi a mnogima i dijete.
Šteta što i teller nije glasao za Strvinara ali je razumljivi zbog Kita.



I dijete, a?

Meni se čini da ovaj topic postoji samo zato što wolfhunter voli limat slikice naslovnica.
tex2 Posted - 01/08/2014 : 10:54:30
glas za Magičnog, a slažem se kako je Little Bighorn odličan izbor!
sergej773 Posted - 01/08/2014 : 09:40:36
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Najgori topic, mozda ideja nije toliko losa, ali provedba je katastrofalna.



+1

NeWer...
Pa barem takve stvari je lako provjerit. Na naslovnici piše.



I maltene ne iskace iz sajta.
DODSFERD Posted - 01/08/2014 : 09:04:18
Topic je baš zanimljiv, nećemo sada biti picajzle za neke sitne greškice, u brzini se svašta desi a mnogima i dijete.
Šteta što i teller nije glasao za Strvinara ali je razumljivi zbog Kita.
King Warrior Posted - 01/08/2014 : 09:00:03
Wolfhuntere, mozda je ipak bolje bez polla, zbog nedovoljnog broja mjesta. Sta mislis da napravis sve isto kao u uvodnom postu, pa neka ljudi komentarom glasaju?
teller Posted - 01/08/2014 : 05:59:49
Dobar je topic , dobar...al je izbor težak...
ako izostavimo ČIKO AMERIKANCA kojeg u deželi još nema onda ŽIV POKOPAN-MALI RENDŽER! i to uvjerljivo.
ps...Žao mi da nisam glaso za Zagor strvinar!
nagor Posted - 01/08/2014 : 02:10:52
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Najgori topic, mozda ideja nije toliko losa, ali provedba je katastrofalna.



+1

NeWer...
Pa barem takve stvari je lako provjerit. Na naslovnici piše.
WOLF-HUNTER Posted - 01/08/2014 : 02:04:51
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

tkoju tkoji

tkoje

Newer

Newer_

Newer_
Krvta ? (nemam pojma sto bi ovo bilo)

satdne
maskimalno
tkoji stadnu

napistai




evo ja obrisala visak i izvukla rijeci da lakse objasnim zasto sam se do suza nasmijala dok sam citala uzurbanog wolfa.
Bilo je komicno. I veselo citanje. Vama?





Hahahahhahahhahahahahha.... Ovo je stvarno dobro, nisam znao da mogu ovako brzo da pričam. Što se tiče ono "Krvta" to je na makedonskom "krv" Joj još se smijem
Giuda Ballerino Posted - 01/08/2014 : 01:10:07
Najgori topic, mozda ideja nije toliko losa, ali provedba je katastrofalna.
Just_Charlie Posted - 01/08/2014 : 00:23:18
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

tkoju tkoji

tkoje

Newer

Newer_

Newer_
Krvta ? (nemam pojma sto bi ovo bilo)

satdne
maskimalno
tkoji stadnu

napistai




evo ja obrisala visak i izvukla rijeci da lakse objasnim zasto sam se do suza nasmijala dok sam citala uzurbanog wolfa.
Bilo je komicno. I veselo citanje. Vama?
Johnny Difool Posted - 31/07/2014 : 23:43:53
Recimo da DeeCay nema vremena ili tako nešto, ali strip je na kioscima.
I kolorac Chico Amerikanac je već neka 3 dana na kioscima, isto vrijedi i za Bleka 54.
U svim su kioscima Tiska u Pothodniku, Importanne centru i na Trgu.


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000