forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Stripforum: DOMOVINSKI RAT U STRIPU

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Lastan Posted - 20/05/2014 : 23:48:42
Uskoro.....

Udruga prijatelja stripa STRIPFORUM predstavlja strip album:

DOMOVINSKI RAT U STRIPU



25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
igor 12 Posted - 09/11/2014 : 18:04:06
IZLOŽBA RATNOG STRIPA I ILUSTRACIJA NENADA BARINIĆA
-predstavljanje monografije Domovinski rat u stripu
VUKOVAR 14.STUDENOG
http://blog.vecernji.hr/barinic/vukovarska-tragedija-kroz-izlozbu-stripa-i-promociju-i-druga-aktualna-dogadanja-5923
mogorovic Posted - 23/09/2014 : 11:57:58
Na to sam, ustvari, mislio. Već objavljivani stripovi su, u dobrom dijelu kratki, tako da je njihov ukupni obujam manji od neobjavljivanih stripova. Sve štima!
andjusticeforall Posted - 22/09/2014 : 23:15:03
quote:
Originally posted by mogorovic

U "Vijencu", dvotjednom glasilu Matice hrvatske, u dvobroju 534-535, od 4. rujna ove godine, izašao je preko cijele 30. stranice osvrt na Stripforumovo izdanje "Domovinski rat u stripu". Jednostavno i pregledno je izdanje predstavio Tomislav Čegir (kada već nije Johnny, on se par stranica poslije pozabavio pokojnim Robinom Williamsom, ipak mu je to glavni fah). Članak je ilustriran naslovnicom izdanja u boji, te s nekoliko izvadaka iz stripova objavljenih u izdanju, nažalost, krivo potpisanih kao radovi Julija Radilovića. Tomislav je i zaključak napisao malo ishitreno, očigledno nedovoljno obaviješten, gdje je zamjerio izdavaču što nije uz stripove naveo i datume njihovih premijernih izdavanja. Naime, većina stripova su crtani kao radovi Stripforumova natječaja, dakle, nisu nikada objavljeni, osim nekoliko starijih!



Pa i ne baš. 12 stripova su reprize, a 7 stripova su premijerni.

U stranicama taj odnos je nešto povoljniji u korist premijernih stripova koji ukupno zauzimaju 68 stranica, dok reprizirani stripovi zauzimaju 45.
mogorovic Posted - 22/09/2014 : 22:19:10
U "Vijencu", dvotjednom glasilu Matice hrvatske, u dvobroju 534-535, od 4. rujna ove godine, izašao je preko cijele 30. stranice osvrt na Stripforumovo izdanje "Domovinski rat u stripu". Jednostavno i pregledno je izdanje predstavio Tomislav Čegir (kada već nije Johnny, on se par stranica poslije pozabavio pokojnim Robinom Williamsom, ipak mu je to glavni fah). Članak je ilustriran naslovnicom izdanja u boji, te s nekoliko izvadaka iz stripova objavljenih u izdanju, nažalost, krivo potpisanih kao radovi Julija Radilovića. Tomislav je i zaključak napisao malo ishitreno, očigledno nedovoljno obaviješten, gdje je zamjerio izdavaču što nije uz stripove naveo i datume njihovih premijernih izdavanja. Naime, većina stripova su crtani kao radovi Stripforumova natječaja, dakle, nisu nikada objavljeni, osim nekoliko starijih!
xilrion Posted - 26/08/2014 : 17:44:31

igor 12 Posted - 26/08/2014 : 17:03:40
bez zamjerke josipe,zaboravio sam navodnike kod klinac stavit...
Josip2000 Posted - 26/08/2014 : 16:20:41
quote:
Originally posted by igor 12

izgleda da je naš klinac podučio jaska kulturi..neka,neka

Misliš na mene? Ponavljam ovo "2000" u mom nicku nije godište, ja sam rođen 1984.
dosada Posted - 26/08/2014 : 15:13:11
quote:
Originally posted by Jasko

Aj ća u Tompsonoviju



Kaj te muči skakakavac, slabo skačeš u zadnje vreme
Jesi uspel najti strip na netu ili ti je to pretežak zadatak...
Jasko Posted - 26/08/2014 : 15:08:22
Aj ća u Tompsonoviju
dosada Posted - 26/08/2014 : 15:06:56
Jasko nek bar pogleda onaj dokumentarac s prošle strane, za početak.
igor 12 Posted - 26/08/2014 : 14:54:20
izgleda da je naš klinac podučio jaska kulturi..neka,neka
dosada Posted - 26/08/2014 : 12:38:13
quote:
Originally posted by Jasko

Nisam pažljivo čitao, gde na netu?



traži traži pa ćeš nači, ne budi nesposbni klinac koji očekuje da mu se sve servira ;)
Jasko Posted - 26/08/2014 : 12:37:40
Aj ća
Josip2000 Posted - 26/08/2014 : 12:27:48
Ma nije bitno zapravo uopće hrvati ili rvatine, svi smo ljudi, a ljudi se ne kote, to rade životinje, dakle nebitno koga ali svejedno vrijeđaš, još gore ako toga nisi ni svjestan, to je ono što je najžalosnije.
Jasko Posted - 26/08/2014 : 12:25:14
Nisam pažljivo čitao, gde na netu?
dosada Posted - 26/08/2014 : 12:22:20
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by dosada

Jasko, pročitaj koju priču iz albuma kad si vec aktivan na ovoj temi...moja preporuka ti je HAŠ.



Rado, no nije uvezen zadnji put. Ako i naredni put ne bude u planu za uvoz, sumnjam da će ga i biti.


Da imaš namjeru pročital bi, evo imaš na netu kao i "Krik u noći" pa baci pogled...to su kratke priče, a toliko se more na netu izdržat za pročitati!
tinton Posted - 26/08/2014 : 12:02:07
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by dosada

Jasko, pročitaj koju priču iz albuma kad si vec aktivan na ovoj temi...moja preporuka ti je HAŠ.



Rado, no nije uvezen zadnji put. Ako i naredni put ne bude u planu za uvoz, sumnjam da će ga i biti.



Pogledaj jel uvezen specijalni broj večernjakove strip revije, tamo su također ti stripovi.


Jasko Posted - 26/08/2014 : 11:31:11
quote:
Originally posted by dosada

Jasko, pročitaj koju priču iz albuma kad si vec aktivan na ovoj temi...moja preporuka ti je HAŠ.



Rado, no nije uvezen zadnji put. Ako i naredni put ne bude u planu za uvoz, sumnjam da će ga i biti.
dosada Posted - 26/08/2014 : 11:27:53
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by dosada
klinac si dok živiš sa starcima, pa makar imal i 35. Život s mamicom koja ti pere i pegla, te kuha je dokaz da si klinjo koji je nesposoban brinuti se o sebi!


nisam bas siguran da je to 100 % tacno, neki i ne mogu odseliti (nemaju posla, i time para) ili imaju doma (kuca) dovoljno soba, ali da, lepo je da i pomognu doma oko kucnih poslova

ako netko vec zivi doma, sad bi majka morala da kuva i pere samo za sebe a on za sebe? ok, meni bi to mozda bilo i bolje posto sam vegetarijanac a majka nije, ali nisam taj primjer, zivim na svome vec 10 godina



mogu u istoj kuči biti dva domačinstva, jedno je pomaganje a drugo kad ti misliš da je to dužnost majke i prihvatiš to zdravo za gotovo. Imaš svoju sobu i zajedničku kuhinju i još neke prostorije pa onda ponekad i ti možeš (ako si sposoban) skuhati, oprati ispeglati jer to se radi kad se osamostališ. Znači moreš ti biti i s roditeljima ali obavljaj onda sve dužnosti koje čovjek obavlja i inače kad se osamostali, tj. ne budi na grbači roditeljima jer to je dokaz da nisi klinac.

p.s. poli ne pišem tebi o tebi osobno da e bi bilo zabune.
Poli Posted - 26/08/2014 : 11:22:16
quote:
Originally posted by dosada
klinac si dok živiš sa starcima, pa makar imal i 35. Život s mamicom koja ti pere i pegla, te kuha je dokaz da si klinjo koji je nesposoban brinuti se o sebi!


nisam bas siguran da je to 100 % tacno, neki i ne mogu odseliti (nemaju posla, i time para) ili imaju doma (kuca) dovoljno soba, ali da, lepo je da i pomognu doma oko kucnih poslova

ako netko vec zivi doma, sad bi majka morala da kuva i pere samo za sebe a on za sebe? ok, meni bi to mozda bilo i bolje posto sam vegetarijanac a majka nije, ali nisam taj primjer, zivim na svome vec 10 godina

dosada Posted - 26/08/2014 : 11:15:07
Jasko, pročitaj koju priču iz albuma kad si vec aktivan na ovoj temi...moja preporuka ti je HAŠ.
dosada Posted - 26/08/2014 : 11:14:04
quote:
Originally posted by Jasko

Ako i imaš 14, nisi ni klinac...



klinac si dok živiš sa starcima, pa makar imal i 35. Život s mamicom koja ti pere i pegla, te kuha je dokaz da si klinjo koji je nesposoban brinuti se o sebi!
Jasko Posted - 26/08/2014 : 10:35:55
A eto, beh ubeđen da je.
tinton Posted - 26/08/2014 : 10:33:14
quote:
Originally posted by Jasko

Ako i imaš 14, nisi ni klinac, ali po napisanom kužim i da jesi. Nemam živaca, osim ove jedne, koju ćeš ili skužiti ili ne.
Postoji semantička razlika između Hrvata i Rvata. A i (nepravedno) zaboravljenih Hrvaćana.


Napisao je da mu to nije godište.
Jasko Posted - 26/08/2014 : 10:31:36
Ako i imaš 14, nisi ni klinac, ali po napisanom kužim i da jesi. Nemam živaca, osim ove jedne, koju ćeš ili skužiti ili ne.
Postoji semantička razlika između Hrvata i Rvata. A i (nepravedno) zaboravljenih Hrvaćana.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.29 seconds. Snitz Forums 2000