forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Trebamo nove ZVIJEZDICE!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
1Euro Posted - 29/08/2014 : 10:50:25
Trenutačno ima 159 ADVANCED MEMBERA (oni koji su napisali više od 3000 postova) i imaju 5 plavih zvijezdica.
Mislim da bi trebalo nešto promjeniti, jer se veoma lako dođe do 3000 postova a onda više nema "nagrada"...

Ili da se dodaju neke nove zvijezdice ili boje za npr 7000 postova, ili 10.000 postova,....

Ili da se prijašnje zvijezdice ne davaju tako lako, pa da se npr dođe do Advanced membera nakon 7000 postova npr,....

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tintilinic Posted - 06/09/2014 : 01:40:46
Pa nisi sam...evo sad sam ja sam...
Kruger Posted - 05/09/2014 : 23:14:51
quote:
Originally posted by Tintilinic

Na mom portalu o formuli ima generalni chat u offtopicu i tu se raspravlja o svim glupostima koje nemaju veze sa formulom i ne otvaraju se stalno neke nove teme već u toj temi kažeš što te zanima. Tako i ovdje treba napraviti, otvoriti jednu temu u koju bi se pisale stvari iz svaštare, a ne stalno otvarati nove teme.



pokušavao sam nešto slično o čemu zboriš u onom topicu " haj vamo ... "
ali ne mogu sam.
1Euro Posted - 05/09/2014 : 23:05:00
quote:
Originally posted by gerilac1

ee moj druže, ovdje sam da pročitam štagod novo iz svijeta stripova, i da razmijenim mišljenje o istom. A, ne da se takmičim sa nekim u broju zvijezdica. Što se spamera tiče oni če spamovati iz navike bez obzira na broj zvjezdica, tako da ne vidim svrhu toga što ti zahtijevaš. I sretno ti za velikim stolom, nemoj previše da popiješ, da ne bi napravio kakav belaj ili ne daj Bože uflekao strip sa vinom Ja ču biti zadovoljan i sa nekom Fibrom kao poklončićem za obljetnicu. Sretno i živio ti meni



Kruger Posted - 05/09/2014 : 22:53:53
quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by Oki

Te zvjezdice i brojeve postova pod avatarom bi trebalo ukinuti i maknuti jerbo neki samo zbog toga "mlate praznu slamu"!!!


Ovo potpisujem, @Oki svaka čast Ima ih dosta što pišu nebuloze upravo zbog jbn zvjezdica, samo spamaju i offtopicare ( da ih ne nabrajam sad svi znamo koji su). I ne znam zašto su toliko bitne zvijezdice, šta kad ih skupiš dovoljno postaneš pametniji Zato star fuck off, a i collectori istih




a u podforumu stripovi kao nema spama? riješit ćemo problem s time što nećemo nagrađivati spam u podforumu svaštara a nagradit ćemo spam u podforumu stripovima?

spam je u internet svijetu svugdje oko nas htjeli mi to ili ne. to je moderan način internetske komunikacije.

mislim ... ( naravno ima dobrih topica i u podforumu stripovi ali ne mogu se obraniti od modernog načina komunikacije = spam )
gerilac1 Posted - 05/09/2014 : 17:57:52
ee moj druže, ovdje sam da pročitam štagod novo iz svijeta stripova, i da razmijenim mišljenje o istom. A, ne da se takmičim sa nekim u broju zvijezdica. Što se spamera tiče oni če spamovati iz navike bez obzira na broj zvjezdica, tako da ne vidim svrhu toga što ti zahtijevaš. I sretno ti za velikim stolom, nemoj previše da popiješ, da ne bi napravio kakav belaj ili ne daj Bože uflekao strip sa vinom Ja ču biti zadovoljan i sa nekom Fibrom kao poklončićem za obljetnicu. Sretno i živio ti meni
1Euro Posted - 05/09/2014 : 15:24:05
quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by Oki

Te zvjezdice i brojeve postova pod avatarom bi trebalo ukinuti i maknuti jerbo neki samo zbog toga "mlate praznu slamu"!!!


Ovo potpisujem, @Oki svaka čast Ima ih dosta što pišu nebuloze upravo zbog jbn zvjezdica, samo spamaju i offtopicare ( da ih ne nabrajam sad svi znamo koji su). I ne znam zašto su toliko bitne zvijezdice, šta kad ih skupiš dovoljno postaneš pametniji Zato star fuck off, a i collectori istih



reče čovjek sa 300+ zvijezdica.
Ha, što češ reči, kada Markos organizira "banket" za sve forumaše za npr 15. obljetnicu postojanja sajta, pa čemo onda sjediti svi "advanced memberi" za velikim stolom, dok čete ostali sjediti za mali stolom,....odnosno bit čemo raspoređeni po broju i barvi zvijezdica (kao u vojski).
Zvezdice treba shvatiti veoma ozbiljno!
A što se tiče spamera, tu se slažem da treba neka kontrola, zato sam i rekao da se prelako dođe do "Adnaced membera" a onda dalje više nema ništa,...trebali bi bar za 10.000+ post da stave nove zvijezdice.
DODSFERD Posted - 05/09/2014 : 13:47:41
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Ma ne prozivam ja, brala, zar ne vidiš smajlije...samo sam indiskretno upirao prstom na momičeto sa 3000 postova u 6 meseci
za šta je meni trebalo cca 3 godine :)


Ma sve u redu, znam da je rečeno više u šali ali sam se ja krivo izrazio.
Teško je danas posjedovati sva čuda moderne tehnologije (smartphone uređaji, mobilni pristup internetu) a ne iskoristiti te pogodnosti. Još kada radiš na poslu (vjerovao ili ne, zaposlen sam u firmi uz noćne smjene) koji omogućava satima surfanje internetom onda jednostavno moram negdje potrošiti vrijeme u trenutcima dosade... da nisam na ovom forumu vjerojatno bih bio na nekoj sličnoj stranici (uglavnom se uštedi dosta novaca ako visiš na internetu a ne po birtijama).
Tintilinic Posted - 05/09/2014 : 12:59:52
Na mom portalu o formuli ima generalni chat u offtopicu i tu se raspravlja o svim glupostima koje nemaju veze sa formulom i ne otvaraju se stalno neke nove teme već u toj temi kažeš što te zanima. Tako i ovdje treba napraviti, otvoriti jednu temu u koju bi se pisale stvari iz svaštare, a ne stalno otvarati nove teme.
PijaniPatak Posted - 05/09/2014 : 12:59:17
Ma ne prozivam ja, brala, zar ne vidiš smajlije...samo sam indiskretno upirao prstom na momičeto sa 3000 postova u 6 meseci
za šta je meni trebalo cca 3 godine :)
DODSFERD Posted - 05/09/2014 : 11:59:04
quote:
Originally posted by PijaniPatak
edit: ništa lakše nego nabiti 3 do 5-6 hiljada postova u godinu-dve u Svaštari i Sportu tako da buuuuurrrrrnn mojih 5 milja je uglavnom nabijeno u pdf stripovi, i to velikom većinom bez spama.

DODSFERD, in your face


Postoji i lakši način ako ćemo iskreno govoriti, samo da hoću mogu svakodnevno imati bar 20-25 postova a da ne napišem ni slova. Dovoljno je samo polijepiti hrpu linkova s youtubea u muzičkom forumu (a znam jako jako puno bendova) ili vijesti sa sportskih i drugih portala... sve bi mi to bilo puno jednostavnije i zahtijevalo bi manje vremena ali to nebi imalo puno smisla.
Ti sada prozivaš mene koji ipak pišem i u stripovskom dijelu foruma dok ima takvih (nebitno tko su) koji samo operiraju po svaštari.
DODSFERD Posted - 05/09/2014 : 11:46:10
Imam dojam kao da nekima tuđe zvjezdice poput tereta stoje na leđima ili da traže hranu i vodu.
Jednu stvar treba shvatiti; dok god ima onih koji otvaraju hrpu topica, ponekad i besmislenih, također će biti onih koji će tu pisati i nabijati postove - to su dvije usko povezane stvari.
Nije stvar u zvjezdicama, imam ja profil i ovdje http://www.hrsport.net/ gdje u malo manje od 5 godina imam jedva preko 1000 postova, jednostavno zato što se nema o čemu puno pisati.
gerilac1 Posted - 05/09/2014 : 11:23:44
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Ma ne lupetajte. Oni su takvi jer su takvi i nemaju pametnija posla u životu. Uklonivši zvezdice nećeš postići ama baš ništa. Trollovi su trollovi.

edit: ništa lakše nego nabiti 3 do 5-6 hiljada postova u godinu-dve u Svaštari i Sportu tako da buuuuurrrrrnn mojih 5 milja je uglavnom nabijeno u pdf stripovi, i to velikom većinom bez spama.

DODSFERD, in your face


to je reći pravi forumaš
PijaniPatak Posted - 05/09/2014 : 10:58:27
Ma ne lupetajte. Oni su takvi jer su takvi i nemaju pametnija posla u životu. Uklonivši zvezdice nećeš postići ama baš ništa. Trollovi su trollovi.

edit: ništa lakše nego nabiti 3 do 5-6 hiljada postova u godinu-dve u Svaštari i Sportu tako da buuuuurrrrrnn mojih 5 milja je uglavnom nabijeno u pdf stripovi, i to velikom većinom bez spama.

DODSFERD, in your face
gerilac1 Posted - 05/09/2014 : 10:30:44
quote:
Originally posted by Oki

Te zvjezdice i brojeve postova pod avatarom bi trebalo ukinuti i maknuti jerbo neki samo zbog toga "mlate praznu slamu"!!!


Ovo potpisujem, @Oki svaka čast Ima ih dosta što pišu nebuloze upravo zbog jbn zvjezdica, samo spamaju i offtopicare ( da ih ne nabrajam sad svi znamo koji su). I ne znam zašto su toliko bitne zvijezdice, šta kad ih skupiš dovoljno postaneš pametniji Zato star fuck off, a i collectori istih
Opti Posted - 05/09/2014 : 08:53:21
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by Oki

Te zvjezdice i brojeve postova pod avatarom bi trebalo ukinuti i maknuti jerbo neki samo zbog toga "mlate praznu slamu"!!!


...ili samo brojati postove u Stripovskom delu foruma



Ovog ima na forum.hr-u, tamo se ne broje postovi u podforumu Off-Topic
DODSFERD Posted - 01/09/2014 : 16:10:00
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by Oki

Te zvjezdice i brojeve postova pod avatarom bi trebalo ukinuti i maknuti jerbo neki samo zbog toga "mlate praznu slamu"!!!


...ili samo brojati postove u Stripovskom delu foruma


Onda bi u tom slučaju oni koji pišu samo u svaštari (a ima ih) ostali tek na 5-6 % svojih postova.
PijaniPatak Posted - 01/09/2014 : 02:16:56
quote:
Originally posted by Oki

Te zvjezdice i brojeve postova pod avatarom bi trebalo ukinuti i maknuti jerbo neki samo zbog toga "mlate praznu slamu"!!!


...ili samo brojati postove u Stripovskom delu foruma
DODSFERD Posted - 31/08/2014 : 22:32:58
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by 1Euro

Trenutačno ima 159 ADVANCED MEMBERA (oni koji su napisali više od 3000 postova) i imaju 5 plavih zvijezdica.


Jesi baš siguran da ih ima toliko.



WELCOME TO THE CLUB!


Hvala ali nekako prelako se dolazi do te titule, bilo bi zanimljivije da se dobiva tek nakon 50 000 postova.
DODSFERD Posted - 31/08/2014 : 22:29:39
quote:
Originally posted by raic1922

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by 1Euro

Trenutačno ima 159 ADVANCED MEMBERA (oni koji su napisali više od 3000 postova) i imaju 5 plavih zvijezdica.


Jesi baš siguran da ih ima toliko.




Al bolji ti stari avatar


Pa ovaj sada je moj stari avatar kojega sam koristio na otprilike prvih 1000 postova.
DODSFERD Posted - 31/08/2014 : 22:27:42
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by 1Euro

Trenutačno ima 159 ADVANCED MEMBERA (oni koji su napisali više od 3000 postova) i imaju 5 plavih zvijezdica.


Jesi baš siguran da ih ima toliko.



Nastavi ovako i prestići ćeš Savića...


Cilj mi je za koju godinu skinuti ga sa vodeće liste, sva sreće što se na vrijeme povukao.
1Euro Posted - 31/08/2014 : 22:21:52
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by 1Euro

Trenutačno ima 159 ADVANCED MEMBERA (oni koji su napisali više od 3000 postova) i imaju 5 plavih zvijezdica.


Jesi baš siguran da ih ima toliko.



WELCOME TO THE CLUB!
raic1922 Posted - 31/08/2014 : 22:17:37
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by 1Euro

Trenutačno ima 159 ADVANCED MEMBERA (oni koji su napisali više od 3000 postova) i imaju 5 plavih zvijezdica.


Jesi baš siguran da ih ima toliko.




Al bolji ti stari avatar
Zagor12 Posted - 31/08/2014 : 22:17:14
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by 1Euro

Trenutačno ima 159 ADVANCED MEMBERA (oni koji su napisali više od 3000 postova) i imaju 5 plavih zvijezdica.


Jesi baš siguran da ih ima toliko.



Nastavi ovako i prestići ćeš Savića...
DODSFERD Posted - 31/08/2014 : 22:13:38
quote:
Originally posted by 1Euro

Trenutačno ima 159 ADVANCED MEMBERA (oni koji su napisali više od 3000 postova) i imaju 5 plavih zvijezdica.


Jesi baš siguran da ih ima toliko.
1Euro Posted - 31/08/2014 : 00:21:20
quote:
Originally posted by Poli


meni vise lici na ultra napusenog jamajcana





meni izgleda ko da su zastavu Europske unije kopirali po Celjskom grbu!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000