forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Sajam stripa u Beogradu

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Zagor i Ogi Posted - 13/09/2014 : 14:44:02
Kratko pitanje:
Procitao sam na netu da ce se ovogodisnji sajam stripa u Beogradu odrzati od 25-28 septembra(9. Mesec,ne znam kako se on pise na hrvatskom)
Da li je ovo tacno??
22   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
KOMIKO Posted - 10/10/2014 : 01:11:30
Gradska biblioteka Šapca, bez ikakve sumnje najprofesionalnija i najagilnija biblioteka u Srbiji, i ove godine je o svom trošku poslala predstavnike na Salon stripa u Beograd koji su tokom 4 dana festivala pratili predavanja i celokupni program i upoznali se sa kompletnom produkcijom u zemlji, kako bi odlučili koje naslove će nabaviti za fond svoje biblioteke.

Evo i njihovog izveštaja sa 12. Salona stripa u Beogradu:

http://www.bibliotekasabac.org.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=484:2014-10-02-10-35-08&catid=3:newsflash
anto Posted - 14/09/2014 : 17:56:37
au jebote, kakva sjajna vest (u stvari dve sjajne vesti)u programu ovogodišnjeg Salona glede Lavirintovih budućih izdanja izdanja :

"Takođe, ovo će biti godina u kojoj ćemo napokon ispuniti jedan od dečačkih snova i objaviti par albuma autorskog tandema Ano i Nep (Jovan Nikolić i Vojislav Psončak) - jedan čak i premijerno."


(ovim je ispunjena jedna od moje dve najveće želje po pitanju domaćih stripova;druga je Smogi boy)

A druga vest je za ljubitelje nordijske mitologije - uostalom, sami vidite o čemu govorim.
DeeCay Posted - 14/09/2014 : 15:41:47
Tako već da... A ja mislio ovi su poludjeli na Salonu, toliko gostiju najednom.
tinton Posted - 14/09/2014 : 15:33:04
quote:
Originally posted by going going

E jebiga ja se bas ponadao da dolazi Bolland...


Popis ovogodišnjih gostiju:
Manuele Fior
Peter Stanimirov
Andriana Ružić
Aleksandar Vačkov
Zoran Đukanović
Tintilinic Posted - 14/09/2014 : 14:58:27
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Dudley Smith

quote:
Originally posted by Zagor i Ogi

Eee pa pocela skola mora d se uci a manje da se ide na forum (nazalost)



Tko je još vidio učiti prije zadnja dva mjeseca?

Inače popis gostiju izgleda J-E-B-E-N-O

GOSTI SALONA:
Brian Bolland (Velika Britanija), Jean-Marc Thevenet (Francuska), Adrian Smith (Velika Britanija), Olivier Ledroit (Francuska), Igor Kordej (Hrvatska), John Higgins (Velika Britanija), David Lloyd (Velika Britanija), Esad T. Ribić (Hrvatska), Matt Hollingsworth (SAD), Gyorgy Palfi (Mađarska), Kostas Aronis (Grčka), Gregg Cox (SAD), Aleksandar Sotirovski (Makedonija), Tihomir Tikulin (Hrvatska), Darijo Antunović (Hrvatska), Marko Šunjić (Hrvatska), Iztok Sitar (Slovenija), Bart Nauwelaerts (Belgija), Rufus Dayglo (Velika Britanija), R.M. Gera (Srbija/Španija), Enrique Sanchez Abuli (Španija), Darko Perović (Srbija), Marian Mirescu (Rumunija), Laurence Heyworth (Velika Britanija), Marco Nizzili (Italia), Luca Enoch (Italia), Paul Gravett (Velika Britanija), Antonio Altarriba (Španija), Roberto Diso (Italia), Leonid Pilipović (Srbija), Živorad Radivojević (Srbija), Dražen Kovačević (Srbija), Vladimir Krstić Laci (Srbija), Sylvain Cordurie (Francuska), Lora Fountain (SAD), Gilbert Shelton (SAD), Aline Kominsky-Crumb (SAD), Robert Crumb (SAD), Borivoj Dovniković Bordo (Hrvatska), Željko Pahek (Srbija), Boyan Kovačević (Srbija), Tiberiu Beka (Srbija), Boban Savić Geto (Srbija), Jovan Ukropina (Srbija), Andriana Ružić (Srbija), Veljko Krulčić (Hrvatska), Zoran Đukanović (Srbija), Csaba Kopeczky (Srbija), Gregoire Seguin (Francuska), Claudiu Revnik (Rumunija), Petar Stanimirov (Bugarska), Rumen Čaušev (Bugarska), Aleksandar Vačkov (Bugarska).


Ljubomoran sam ne sve koji idu


M ajeste ludi, to su prijašnji gosti kroz godine ne ovogodišnji.


going going Posted - 14/09/2014 : 14:52:46
E jebiga ja se bas ponadao da dolazi Bolland...
tinton Posted - 14/09/2014 : 13:51:22
Bio na salonu jednom, prije dvije godine (gosti Diso, Cordurie, Pilipović...). Drugu godinu zaredom ne dolazim na salon.
Dudley Smith Posted - 14/09/2014 : 12:30:59
Da, tako ipak zvuci realnije
tinton Posted - 14/09/2014 : 12:26:28
quote:
Originally posted by Dudley Smith

quote:
Originally posted by Zagor i Ogi

Eee pa pocela skola mora d se uci a manje da se ide na forum (nazalost)



Tko je još vidio učiti prije zadnja dva mjeseca?

Inače popis gostiju izgleda J-E-B-E-N-O

GOSTI SALONA:
Brian Bolland (Velika Britanija), Jean-Marc Thevenet (Francuska), Adrian Smith (Velika Britanija), Olivier Ledroit (Francuska), Igor Kordej (Hrvatska), John Higgins (Velika Britanija), David Lloyd (Velika Britanija), Esad T. Ribić (Hrvatska), Matt Hollingsworth (SAD), Gyorgy Palfi (Mađarska), Kostas Aronis (Grčka), Gregg Cox (SAD), Aleksandar Sotirovski (Makedonija), Tihomir Tikulin (Hrvatska), Darijo Antunović (Hrvatska), Marko Šunjić (Hrvatska), Iztok Sitar (Slovenija), Bart Nauwelaerts (Belgija), Rufus Dayglo (Velika Britanija), R.M. Gera (Srbija/Španija), Enrique Sanchez Abuli (Španija), Darko Perović (Srbija), Marian Mirescu (Rumunija), Laurence Heyworth (Velika Britanija), Marco Nizzili (Italia), Luca Enoch (Italia), Paul Gravett (Velika Britanija), Antonio Altarriba (Španija), Roberto Diso (Italia), Leonid Pilipović (Srbija), Živorad Radivojević (Srbija), Dražen Kovačević (Srbija), Vladimir Krstić Laci (Srbija), Sylvain Cordurie (Francuska), Lora Fountain (SAD), Gilbert Shelton (SAD), Aline Kominsky-Crumb (SAD), Robert Crumb (SAD), Borivoj Dovniković Bordo (Hrvatska), Željko Pahek (Srbija), Boyan Kovačević (Srbija), Tiberiu Beka (Srbija), Boban Savić Geto (Srbija), Jovan Ukropina (Srbija), Andriana Ružić (Srbija), Veljko Krulčić (Hrvatska), Zoran Đukanović (Srbija), Csaba Kopeczky (Srbija), Gregoire Seguin (Francuska), Claudiu Revnik (Rumunija), Petar Stanimirov (Bugarska), Rumen Čaušev (Bugarska), Aleksandar Vačkov (Bugarska).


Ljubomoran sam ne sve koji idu


M ajeste ludi, to su prijašnji gosti kroz godine ne ovogodišnji.
ninel Posted - 14/09/2014 : 12:10:26
Program ovogodišnjeg Salona stripa:
http://www.skc.org.rs/strip-comics/salon-stripa-2014.html
Zagor i Ogi Posted - 14/09/2014 : 10:28:45
quote:
Originally posted by Colt

Zbog ovolikog broja gostiju Salon je produzen do 25 aprila 2015.


6 mececi??
majmi Posted - 14/09/2014 : 08:56:41
mozda se varam..ali cini mi se da su to gosti koji su bili svih ovih godina..odnosno do sada jer su imali identicnu najavu i prosle godine

Colt Posted - 14/09/2014 : 01:29:46
Zbog ovolikog broja gostiju Salon je produzen do 25 aprila 2015.
Dudley Smith Posted - 14/09/2014 : 01:07:04
quote:
Originally posted by Zagor i Ogi

Eee pa pocela skola mora d se uci a manje da se ide na forum (nazalost)



Tko je još vidio učiti prije zadnja dva mjeseca?

Inače popis gostiju izgleda J-E-B-E-N-O

GOSTI SALONA:
Brian Bolland (Velika Britanija), Jean-Marc Thevenet (Francuska), Adrian Smith (Velika Britanija), Olivier Ledroit (Francuska), Igor Kordej (Hrvatska), John Higgins (Velika Britanija), David Lloyd (Velika Britanija), Esad T. Ribić (Hrvatska), Matt Hollingsworth (SAD), Gyorgy Palfi (Mađarska), Kostas Aronis (Grčka), Gregg Cox (SAD), Aleksandar Sotirovski (Makedonija), Tihomir Tikulin (Hrvatska), Darijo Antunović (Hrvatska), Marko Šunjić (Hrvatska), Iztok Sitar (Slovenija), Bart Nauwelaerts (Belgija), Rufus Dayglo (Velika Britanija), R.M. Gera (Srbija/Španija), Enrique Sanchez Abuli (Španija), Darko Perović (Srbija), Marian Mirescu (Rumunija), Laurence Heyworth (Velika Britanija), Marco Nizzili (Italia), Luca Enoch (Italia), Paul Gravett (Velika Britanija), Antonio Altarriba (Španija), Roberto Diso (Italia), Leonid Pilipović (Srbija), Živorad Radivojević (Srbija), Dražen Kovačević (Srbija), Vladimir Krstić Laci (Srbija), Sylvain Cordurie (Francuska), Lora Fountain (SAD), Gilbert Shelton (SAD), Aline Kominsky-Crumb (SAD), Robert Crumb (SAD), Borivoj Dovniković Bordo (Hrvatska), Željko Pahek (Srbija), Boyan Kovačević (Srbija), Tiberiu Beka (Srbija), Boban Savić Geto (Srbija), Jovan Ukropina (Srbija), Andriana Ružić (Srbija), Veljko Krulčić (Hrvatska), Zoran Đukanović (Srbija), Csaba Kopeczky (Srbija), Gregoire Seguin (Francuska), Claudiu Revnik (Rumunija), Petar Stanimirov (Bugarska), Rumen Čaušev (Bugarska), Aleksandar Vačkov (Bugarska).


Ljubomoran sam ne sve koji idu
going going Posted - 14/09/2014 : 01:01:19
Nemoguce da su sve ono gosti?

Bolland, Diso, Crumb, Lloyd, Ribić svi oni dolaze?!
Zagor i Ogi Posted - 13/09/2014 : 15:08:21
Eee pa pocela skola mora d se uci a manje da se ide na forum (nazalost)
Zagor i Ogi Posted - 13/09/2014 : 15:07:31
Drugo pitanje hoce li neko ici na Salon stripa.Mene cete videti kako blejim u delu gde se stripovi kupuju.
Tintilinic Posted - 13/09/2014 : 15:07:31
Di si Ogi nema te misec dana!
Zagor i Ogi Posted - 13/09/2014 : 15:06:39
Moja greska..
Hvala!!
Poli Posted - 13/09/2014 : 15:00:47

Ups, ja mislio da mislis na sajam, a ti o salonu. ;)


http://www.skc.org.rs/strip-comics/international-comics-festival-medunarodni-salon-stripa-2.html

Zagor i Ogi Posted - 13/09/2014 : 14:57:16
Ne sajam kniga SALON STRIPA u Beogradu u Studenkom kulturnom centru
Poli Posted - 13/09/2014 : 14:48:30

Nije?


http://www.beogradskisajamknjiga.com/system/sr-latin/home/newsplus/viewsingle/_params/newsplus_news_id/23632.html



forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000