forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Esad Ribić gost u Lastanu 19.09 2014

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Lastan Posted - 15/09/2014 : 10:34:11
U petak 19.09 2014 od 17:00 u strip-knjižari Lastan kao gost-autor "nastupa" Esad T. Ribić.








Pod ovim "nastupa" podrazumjeva se da će nešto nacrtati ili potpisati,ali navodno bi trebao na bubnjevima nešto i odsvirati!?
Uz poneki ispričani vic ili anegdotu iz svijeta stripa,očekuje se da bi Esad nešto i odpjevao!Čeka se potvrda nastupa pratećeg benda.

MARVEL



Povod gostovanja u strip-knjižari Lastan je neodavno objavljeni strip-album SREBRNI LETAČ u izdanju izdavačke kuće DARKWOOD iz Beograda u kojem je Esad zastupljen stripom o ovom junaku - REQUIEM kojeg je crtao za MARVEL.




Popust na sve u striparnici je -30% (čitav dan)!
13   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
markotamara Posted - 24/09/2014 : 21:32:22
Ratko posla sam ti poruku na PM
trolodtroje Posted - 24/09/2014 : 20:45:26
quote:
Originally posted by Whetherpine

Kako je bilo? Reakcije?


Utisci, slike, komentari....?
Friki Posted - 20/09/2014 : 17:30:18
Mislio doći , ali nisam uspio. Već sam i pripremio prvu svesku Ultimatesa za potpis. Ajde, ak je Esad svirao , pa da vidimo koju fotku za bubnjevima.

Inače, zaintrigirao me onaj kipić Thora i Lokija na fotki u najavnom Lastanovom postu. No, kad sam vidio da je 300 dolara na ebayu, malo sam se ohladio .




----------
Moje aukcije :
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=Friki
Whetherpine Posted - 20/09/2014 : 16:08:17
Kako je bilo? Reakcije?
Lastan Posted - 18/09/2014 : 22:27:14
quote:
Originally posted by Whetherpine

quote:
Originally posted by Lastan

quote:
Originally posted by Whetherpine

Jel se može za to vrijeme nabaviti Darkwoodov srebrni letač po povoljnijoj cijeni?



Naravno.


Poslao sam ti poruku u PM.



Odgovorio...
Whetherpine Posted - 17/09/2014 : 18:51:57
quote:
Originally posted by Lastan

quote:
Originally posted by Whetherpine

Jel se može za to vrijeme nabaviti Darkwoodov srebrni letač po povoljnijoj cijeni?



Naravno.


Poslao sam ti poruku u PM.
tinton Posted - 16/09/2014 : 20:35:10
Dolazim poslušati što kaže ETR, na žalost, ništa od kupnje.
Lastan Posted - 16/09/2014 : 18:41:58
quote:
Originally posted by bagi

Do kad će taj dan raditi striparnica? Ima li kakve šanse za sat-dva produženo radno vrijeme?



Radit će do kad ima ljudi, a obično te promocije i prezentacije potraju.Poznavajući Esada,računam da bi oko ponoći mogli kući!
Lastan Posted - 16/09/2014 : 18:40:08
quote:
Originally posted by Whetherpine

Jel se može za to vrijeme nabaviti Darkwoodov srebrni letač po povoljnijoj cijeni?



Naravno.
bagi Posted - 15/09/2014 : 22:46:28
Do kad će taj dan raditi striparnica? Ima li kakve šanse za sat-dva produženo radno vrijeme?
Whetherpine Posted - 15/09/2014 : 20:19:57
Jel se može za to vrijeme nabaviti Darkwoodov srebrni letač po povoljnijoj cijeni?
emirem Posted - 15/09/2014 : 17:33:15
Imao sam prilike par puta ga sresti u zgbu i pritom imam potpisanog "Requiem"-a i "Loki"-ija.
U zgb dolazim rano u nedjelju i steta sto necu prisustvovati dogadjaju, ali cu knjizaru posjetiti u ponedjeljak poslijepodne..
mogorovic Posted - 15/09/2014 : 13:48:06
Dobri, stari i genijalni Esad! Perjanica hrvatskog "inozemnog" stripa. Sa bočicom, po meni, najkvalitetnijeg i najskupljeg Indian ink tuša "Talens", a u ruci najjeftinije držalo Koh-i-noor, od 5,oo kuna! A, vjerojatno b,i i čačkalicom, umočenom u razrijeđeni ugljen, nacrtao čuda, o kojima mi ostali smrtnici samo možemo sanjati!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000