forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Riccardo Pieruccini želi raditi za mene na stripu!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
1Euro Posted - 13/09/2014 : 09:11:15
Ovo skoro da je nevjerovatno. Svi znate kako sam veliki fan Kita Tellera i jednostavno postanem jako tužan, kada se sjetim kako su serijal završili 1985 godine. Od tada pa do danas dobili smo samo dva stripa (i to je bolje nego ništa) Specijalac 1992 i onog Zoltana (kojeg su objavili i kod nas VAN GOGH i puno im hvala na tome!!!).
Pošto je sljedeče godine (2015) 30 godina od "završetka" serijala ja sam kontaktirao neke crtače, Bonelli firmu, If Edizoni firmu, Mercury firmu,...i pitao ih da li če napraviti neki strip od maloga Rendžera za obletnicu (30 godina od završetka serijala) ili ako neče, koliko bi to nas (fanove) koštalo pa da mi sakupimo novac pa da nam naprave tu jednu epizodu....(ovo je ipak bilo mišljeno kao šala, jer ja se još uvijek nadam da če to Bonelli napraviti ali ako neče, eto da bar mi počastimo obljetnicu Kita Telera).
I na moje začuđenje javio se crtač Riccardo Pieruccini koji je spreman sudjelovati na tom projektu!

Eto i mail koji sam ja poslao:

Hello!

My name is Ales and i am a big Bonelli fan. My favourite caracter is ZAGOR, but the second favourite of ALL TIMES is PICCOLO RANGER (alias KIT TELLER).
I know that you stop making Piccolo ranger in 1985 (Rangers Adio) but than you make an SPECIAL (Il Ritorno del Rangers) in 1992 and MERCURY company make another one (Zoltan il Mago) in 2006.
Next year (2015) will be 30 years of your last number of the serial (Rangers Adio), when you stop the production of Piccolo Rangers (but the fans we still get two numbers 1992-Il Ritorno del Rangers and 2006-Zoltan il Mago), so that mean that serial is still "alive"....Will you make another one (a new story) for the 30 anniversary that will be next year. It will be a great gift for all the fans of Piccolo ranger.
If you can not do it, can you at least tell me how much does it cost to make one more number (for the 30 anniversary) and i will try to raise that money among the fans from the whole world, so that we can get this last number for the 30 anniversary. Something that you do in 2006 for the Mercury, how much was this cost for the Mercury?
If you do not wish to publish this last number for the 30 anniversary, at least tell me the price and i will try to raise that money from the fans, so we all can get this last number of Piccolo Ranger.
It is a 30 anniversary.....in last 30 years we get only 2 comic books (1992 and 2006) the ZAGOR fans get special, Gigant, Maxi, Almanaco,....every year. Think about the PICCOLO RANGER fans,....will you give us the last number of Piccolo Ranger next year for the 30 anniversary?
I am sure it will sale good, or you make an LIMITED EDITION of only a few pieces with the Merati (or someone else) signature, maybe an poster,....that goes with that 30 anniversary number.

Best regards!


Ales Fidler


A eto i odgovor Riccarda Pieruccini-ja:

Hello! I think you misunderstood a little...I'm a professional comic author but I Think I'm too young to have realized a Piccolo ranger story! My name is Riccardo Pieruccini, are U sure U contacted the person you are searching for?

By the way...if you wanna offer a job to me (this piccolo ranger's story) after all I'll be happy to do it!

Best regards! Riccardo Pieruccini!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Poli Posted - 17/02/2015 : 12:15:42




DODSFERD Posted - 17/02/2015 : 11:55:40
Bio je udaljen na mjesec dana ali je nakon toga on sam odlučio da više neće sudjelovati na forumu.
Zagor i Ogi Posted - 17/02/2015 : 11:39:38
Na koliko je 1Euro udaljen sa foruma?Poslednji post mu je bio u septembru, sto znaci da je odsutan vec 5 meseci.
legaz Posted - 14/02/2015 : 15:12:49
Zanimljivo.
PijaniPatak Posted - 14/02/2015 : 15:12:20
Odjavio se na godinu dana nakon što je poslan na odmor od 48 sati
legaz Posted - 14/02/2015 : 15:09:43
A šta je sa Tellerom?
velka031 Posted - 14/02/2015 : 00:26:56
Još otkad nema i tellera, to je pustoš...
DODSFERD Posted - 14/02/2015 : 00:13:55
Da, nitko nije imao tako zanimljive ideje kao on bez obzira što je mnoge bilo nemoguće realizirati.
sergej773 Posted - 14/02/2015 : 00:11:00
Kako je forum smor otkad nema 1eura
acestroke Posted - 17/09/2014 : 09:18:24
quote:
Originally posted by ike666

Izvrijeđan je brutalno, na najbolniji način - ponižavanjem intelekta.




Ti njega smatras kao osobu sa velikim intelektom, ili u najbolju ruku prosjecnim?

Samo onako pitam, bezveze.
ike666 Posted - 17/09/2014 : 09:15:28
quote:
Originally posted by Magico_Vento

quote:
Originally posted by ike666

Izvređali čovjeka bezveze...
Njegova ideja uopće nije toliko glupa, i, ako ništa drugo, totalno je on-topic. Pa što onda ako je i neizvediva? Zar je ovdje zabranjeno maštati?




Ko je njega uvrijedio? uvreda je koliko znam kad ti neko kaže neku pogrdnu riječ a njemu niko ništa slično nije rekao dok je on zauzvrat ljudima govorio da crknu čisto zato što misle da je topic glup i nadasve nemoguća misija za izvesti



Izvrijeđan je brutalno, na najbolniji način - ponižavanjem intelekta.
Magico_Vento Posted - 17/09/2014 : 00:53:10
quote:
Originally posted by ike666

Izvređali čovjeka bezveze...
Njegova ideja uopće nije toliko glupa, i, ako ništa drugo, totalno je on-topic. Pa što onda ako je i neizvediva? Zar je ovdje zabranjeno maštati?




Ko je njega uvrijedio? uvreda je koliko znam kad ti neko kaže neku pogrdnu riječ a njemu niko ništa slično nije rekao dok je on zauzvrat ljudima govorio da crknu čisto zato što misle da je topic glup i nadasve nemoguća misija za izvesti
Obi-wan Posted - 16/09/2014 : 22:52:16
Obi-wan is the Only-one
Josip2000 Posted - 16/09/2014 : 20:07:21
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Josip2000

Hej Obi-wan, jel ti možda na Njuškalu prodaješ Zagore?


Prodajem svašta pa čak i Zagore...

Pitam jer sam vidio oglas a potpis je Obi-wan, reko to mora bit ovaj s foruma :D
Obi-wan Posted - 16/09/2014 : 19:45:50
quote:
Originally posted by Josip2000

Hej Obi-wan, jel ti možda na Njuškalu prodaješ Zagore?


Prodajem svašta pa čak i Zagore...
nagor Posted - 16/09/2014 : 19:43:25
Evro će se sigurno vratiti... i to barem dva puta jači nego prije...

tinton Posted - 16/09/2014 : 19:42:16
quote:
Originally posted by kiky

pa da, pa da... možda mi zapravo prenaglo i preoštro osuđujemo i napadamo evra. ipak smo mi svi prošli tu fazu, te snove, želje, težnje i nadanja... štoviše, i ja sam jednom bio kao evro... kada mi je bilo pet godina.


Jel' lijepše biti intelektualno nadmoćan ili je lijepše drugiam to nabijati na nos?
Josip2000 Posted - 16/09/2014 : 19:39:40
Hej Obi-wan, jel ti možda na Njuškalu prodaješ Zagore?
Obi-wan Posted - 16/09/2014 : 19:37:46
quote:
Originally posted by ike666

Izvređali čovjeka bezveze...
Njegova ideja uopće nije toliko glupa, i, ako ništa drugo, totalno je on-topic. Pa što onda ako je i neizvediva? Zar je ovdje zabranjeno maštati?



Samo Zagor u potpisu?
Da! Zabranjeno je maštati!
Obi-wan Posted - 16/09/2014 : 19:36:24
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Magico_Vento

Zašto ovaj 1 Euro nije banovan do sada,jel moderatori čitaju ovu temu? Ljudima govori da crknu a to je uvreda koliko znam a ljudi mu ništa pogrdno nisu rekli?



samo opušteno, sad če to Mladjo sredit za čas posla + nečeš se više trebati zamarati čitanjem mojih postova, jer što se mene tiče, može mi se zaključati account.
Jedino, možda ču na aukcijama još sudjelovati, sa forumom se neču više zajebavati, pun kurac imam ljudi sličnih tebi, manhuntera itd,....ups, još jedna uvrijeda fuccccccccccck

Sve u svemu, forum če mojim odlaskom izgubiti više, nego ja. Samo vi uživajte, sretno svima.


Sto mu gromova 1euro, ne idi. Ovaj forum ništa ne vrijedi bez tebe.
Ako ti ideš, odoh i ja!
kiky Posted - 16/09/2014 : 19:06:18
pa da, pa da... možda mi zapravo prenaglo i preoštro osuđujemo i napadamo evra. ipak smo mi svi prošli tu fazu, te snove, želje, težnje i nadanja... štoviše, i ja sam jednom bio kao evro... kada mi je bilo pet godina.
ike666 Posted - 16/09/2014 : 11:42:26
Izvređali čovjeka bezveze...
Njegova ideja uopće nije toliko glupa, i, ako ništa drugo, totalno je on-topic. Pa što onda ako je i neizvediva? Zar je ovdje zabranjeno maštati?
alen Posted - 16/09/2014 : 10:50:11
quote:
Originally posted by mladjo

1Euro udaljen si s foruma.


Jedini čovjek koji je ovdje težio progresu - ode.
lwood Posted - 16/09/2014 : 10:06:40
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Magico_Vento

Zašto ovaj 1 Euro nije banovan do sada,jel moderatori čitaju ovu temu? Ljudima govori da crknu a to je uvreda koliko znam a ljudi mu ništa pogrdno nisu rekli?



samo opušteno, sad če to Mladjo sredit za čas posla + nečeš se više trebati zamarati čitanjem mojih postova, jer što se mene tiče, može mi se zaključati account.
Jedino, možda ču na aukcijama još sudjelovati, sa forumom se neču više zajebavati, pun kurac imam ljudi sličnih tebi, manhuntera itd,....ups, još jedna uvrijeda fuccccccccccck

Sve u svemu, forum če mojim odlaskom izgubiti više, nego ja. Samo vi uživajte, sretno svima.

-Dj, budi bez brige, sredit ču ja ono, samo trebam opet paypal account napraviti/otvoriti

-Risar69 čujemo se mailom, ob priliki čemo iči sa dcopicem na piče

-tinton, FORZA RNK SPLIT!!!!

-dicmanjac, javi se ponekad na mail, pa da opet razmijenimo neke stripove

-lwood kada budeš u Lj, javi se

-teller, stari legenda, KIT TELLER PONOVO JAŠE!

-hello, samo naprijed sa Kit Tellerom, sada dolaze najbolje priče! Ne bi bilo loše da i ti kontaktiraš Bonneli u vezi sa tim jubilarcem, bilo bi stvarno ludnica, da ga naprave!!!!

-obi-wan, šteta što se nikada nismo upoznali u živo, nadam se da če izdati Ken parkera sc, kiosk varianta

-bagi, hvala na Coca coli

-guffy, kako ide posao sa stripovima? Još uvijek se sječam, kada si mi prije 10 godina poklonio onog Zagora (Požar u Norfolku), iako polijepljen, bilo je iz srca i hvala ti! Nadam se da sad ovo čitaš negdje na krstarenju po karibima

-magnus, FORZA MARIBOR!

-KRAS:


1Euro has left the building



naravno.
mladjo Posted - 15/09/2014 : 19:12:18
1Euro udaljen si s foruma.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000