forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex 125

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 19/09/2014 : 10:08:44



23.09.14. u snk
24.09.14. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tintilinic Posted - 23/11/2014 : 13:15:15
Bleka i Mikija teško čitam, mislim ipak ih pročitam, ali jedva, dosadni su mi. Ali zato Marka svaku epizodu sa uživancijom pročitam!
DODSFERD Posted - 23/11/2014 : 09:38:53
Pa u svakom slučaju kod Bleka, Marka i Mikija stoji ona teorija; ako pročitaš 1-2 epizode kao da si ih sve pročitao tako da se ne trebaš previše zamarati.
pknezevic Posted - 23/11/2014 : 01:59:58
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ali Bleka i Mikija kupuju ljudi koji većinom slažu na policu dok se malo tko odlučuje na čitanje.

evo ja se u ovome prepoznao,imam sve ,i mikija i bleka a ni jednog još nisam pročitao.većinu sam čitao u lms i zs izdanju ali pozaboravijo i zato uzimam da ponovo čitam ali stvarno ne stižem.toliko toga ima da mi treba ,barem meni da dan ima 72 sata da bi stigao ali sad posao,djeca,i još 100 stvari i stvarno ne stižem.kupujem,lagerujem,pročitaće se valjda
jaki Posted - 23/11/2014 : 01:28:15
Znači to je KAOS!
Dwayne_Looney Posted - 23/11/2014 : 00:32:45
Sumanuto je s uma gurnuto
Johnny Difool Posted - 23/11/2014 : 00:27:15
quote:
Originally posted by jaki

šta je to sumanut?
Je li to ima veze sa stvarateljima kaosa?




S - uma - nu - to!

Otprilike, to je sišlo s uma - nu ga!

jaki Posted - 22/11/2014 : 23:35:36
šta je to sumanut?
Je li to ima veze sa stvarateljima kaosa?
Johnny Difool Posted - 22/11/2014 : 23:21:14
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Reci mi samo koje to bedastoće idu kao sumanute?
Zar ima neki strip koji se prodaje kao sumanut?
Jedini koji se prodaju su Zagor, Alan i Dylan, možda i Garfield kad ga se već 16-ak godina konstantno reprinta, a i oni sve slabije.
Tako da me baš zanima što se to prodaje kao sumanuto.





Ako se proda više od 100 primjeraka Bleka ili Mikija, a proda se, to je za mene sumanuto.




Kad se uzme u obzir da samo teller kupi barem 2 primjerka svakog broja... imaš pravo, to ide kao sumanuto.

DODSFERD Posted - 22/11/2014 : 23:19:24
Ali Bleka i Mikija kupuju ljudi koji većinom slažu na policu dok se malo tko odlučuje na čitanje.
velka031 Posted - 22/11/2014 : 23:10:33
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Reci mi samo koje to bedastoće idu kao sumanute?
Zar ima neki strip koji se prodaje kao sumanut?
Jedini koji se prodaju su Zagor, Alan i Dylan, možda i Garfield kad ga se već 16-ak godina konstantno reprinta, a i oni sve slabije.
Tako da me baš zanima što se to prodaje kao sumanuto.





Ako se proda više od 100 primjeraka Bleka ili Mikija, a proda se, to je za mene sumanuto.
Johnny Difool Posted - 22/11/2014 : 19:41:18
Reci mi samo koje to bedastoće idu kao sumanute?
Zar ima neki strip koji se prodaje kao sumanut?
Jedini koji se prodaju su Zagor, Alan i Dylan, možda i Garfield kad ga se već 16-ak godina konstantno reprinta, a i oni sve slabije.
Tako da me baš zanima što se to prodaje kao sumanuto.

velka031 Posted - 22/11/2014 : 19:12:37
Gledajući onaj topic "Voajeri, ovamo" uočavam jako malo kolekcija Texovih kiosk izdanja po svim tim lijepim poličicama. Možda se tu krije prava istina, zašto Tex nije na mjesečnom ritmu ni u Hrvatskoj ni u Srbiji, malo, premalo interesa. Tako je, kako je. Mislim da je, s obzirom na situaciju, jako dobro da uopće izlazi, koliko-toliko. Dok u isto vrijeme kojekakve bedastoće idu kao sumanute, ovaj odlični serijal nikako.
Kojot Posted - 22/11/2014 : 12:32:18
quote:
Originally posted by Tintilinic

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Dudley Smith

Kakvi reprinti, treba ubrzati regularnog Texa na mjesečni ritam.










pknezevic Posted - 22/11/2014 : 11:32:10
Bez ispaljenog metka u cjeloj epizodi.to majstore
teller Posted - 12/10/2014 : 15:42:36
Johnny,nastavi sa blekom i poslje 56 broja,dolazi jos mnogo odlicnih prica...naprimer NAJDUZA NOC.
Johnny Difool Posted - 11/10/2014 : 22:27:47
quote:
Originally posted by Villain

Slažem se sa Antom. Ali nažalost teška je borba sa nostalgičarima, kapetanom mikijem, kitom, blekom itd...nema tu pomoći. Čak sam ubeđen da to ni ne čitaju, samo štancaju po policama. Bar ja tako radim sa Markom :D. Ko uopšte može ono da čita? Nakon svih ovih godina, pojedine epizode više podsećaju na dečije komedije b produkcije, nego li na nešto iole ozbiljnije. Ono današnji klinac, osnovac, kada uzme, kaže "koja je ovo glupost".
Ako ludens preskoči VČ to bi bilo ekstra. Onda bih kupovao i jedne i druge. Dokle god je Tex-a za čitanje.
Ovako, ako samo nastave, onda, zbogom ludens, jer nema potrebe za dupliranjem! I u Srbiji će im biti kraj sigurno. Dosta nas čita ludens Tex-a uporedno sa veselim! Jedini pametan potez, a koliko izvodljiv, bi bio da izbacaju po 2 sveske od jednom. Jedan vč a jedan sa preskočenim vč-om, numeracija, da se sračuna, nije problem sigurno. E tada bih nastavio sa ludensom. Ovo poslednje su gluposti. Ovo gore je ozbiljno :)




Ubrajam se u nostalgičare, ali selektivne.

Malog rendžera ne uzimam jer ga kad je Van Gogh krenuo prije koliko već godina ni uz najbolju volju nisam mogao čitati, Marka imam samo specijalce Buđenje mumije i Priča o komandantu Marku, Bleka ovih 7 brojeva od 50 do 56 i to mi je više nego dosta za povremeno nostalgično listanje, baš kao i prvih 10 Mikija s kojima sam prestao s mljekopijom.

No trenutno je situacija takva da je procijenjeno da u izdavanju albuma nema zarade i da se to ne isplati, a da još uvijek ima računice i kakve-takve love u kiosk-izdavaštvu Bonellija.

I zbog toga su svi serijali posljednjih mjeseci lagano ubrzani, dok ćemo fra-bel integrale i albume do daljnjeg dobivati manje-više na kapaljku.


Edit: da budem OT, i ja sam za preskok brojeva koje je objavio VČ jer ono što me zanimalo imam, pa bih od LU Texa odustao.

jaki Posted - 11/10/2014 : 22:14:12
quote:
Originally posted by MarxH

Među prvim brojevima je i priča kojoj je drugi nastavak Zvono za Lucera - i taj je među prvim brojevima, kao i npr Bokerova banda / Nemilosrdni - Izvrsan primjer Texa kada se nalazi u teškoj poziciji ...




Pobucao si.
Zvona za Lucera je broj 153.
Bokerova banda je broj 87.
Ne bih baš to nazvao prvim brojevima.
MarxH Posted - 11/10/2014 : 21:47:43
Hm , pa dobro , istina je da su prvi Texovi brojevi uglavnom loši i ispodprosječni. Najbolji dokaz je po meni Sin Nočnog Orla gdje će Kit Willer prvi puta imati značajnu ulogu. Naiva i na granici čitljivosti.

No , prvi Tex - Misteriozni totem je sasvim solidna priča.
Morski konjic / Pustinjska pravda je okej... Uostalom , tu će se prvi put u Texu pojaviti žena negativka i uspostaviti obrazac kako to Tex (ne) rješava...
Među prvim brojevima je i priča kojoj je drugi nastavak Zvono za Lucera - i taj je među prvim brojevima, kao i npr Bokerova banda / Nemilosrdni - Izvrsan primjer Texa kada se nalazi u teškoj poziciji ...

Dakle uistinu , ukoliko su Kit Teller , Veliki Blek i Komandant Mark dobili edicije od samog početka ne vidim razloga da ih ne dobije i Tex. Pa makar i trobrojeve... ili cijele brojeve kao Zagor klasik...
raic1922 Posted - 11/10/2014 : 11:33:38
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Villain

Slažem se sa Antom. Ali nažalost teška je borba sa nostalgičarima, kapetanom mikijem, kitom, blekom itd...nema tu pomoći. Čak sam ubeđen da to ni ne čitaju, samo štancaju po policama. Bar ja tako radim sa Markom :D. Ko uopšte može ono da čita?




Potpuno si u pravu, ja isto tako nisam pročitao ni jednu epizodu Marka, Bleka, Mikija ili Kita...Duduše, čitao sam ih ranije, ali sad...Čak i Zagora slabo čitam, ali ih redovno kupujem i slažem u kolekciju...


ja to sve citam...a nisam debil..i to sa velikim uzitkom...

Eto, sada barem znam da nisam jedini koji čita ono što nitko neće.



Svi ponekad pročitaju Marka i Bleka , samo to ne žele priznat
DODSFERD Posted - 11/10/2014 : 11:13:40
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Villain

Slažem se sa Antom. Ali nažalost teška je borba sa nostalgičarima, kapetanom mikijem, kitom, blekom itd...nema tu pomoći. Čak sam ubeđen da to ni ne čitaju, samo štancaju po policama. Bar ja tako radim sa Markom :D. Ko uopšte može ono da čita?




Potpuno si u pravu, ja isto tako nisam pročitao ni jednu epizodu Marka, Bleka, Mikija ili Kita...Duduše, čitao sam ih ranije, ali sad...Čak i Zagora slabo čitam, ali ih redovno kupujem i slažem u kolekciju...


ja to sve citam...a nisam debil..i to sa velikim uzitkom...

Eto, sada barem znam da nisam jedini koji čita ono što nitko neće.
mpavin Posted - 11/10/2014 : 09:03:11
quote:
Originally posted by Poli


Ne znam, ali meni ovaj Berardijev maxi (Nr.1) i nije bio bas nesto. Mozda i zbog toga sto ga je Letteri crtao, ali svakako mi prica ne odskace toliko od ostalih Texovih prica. Radije bi vise Kena (pa cak i Julije) da je stavio u Texa. Ili da su mu dopustili, tko ce ga znati ...





Misliš da bude i malo lezbijskih serijskih ubojica?
teller Posted - 11/10/2014 : 08:52:04
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Villain

Slažem se sa Antom. Ali nažalost teška je borba sa nostalgičarima, kapetanom mikijem, kitom, blekom itd...nema tu pomoći. Čak sam ubeđen da to ni ne čitaju, samo štancaju po policama. Bar ja tako radim sa Markom :D. Ko uopšte može ono da čita?




Potpuno si u pravu, ja isto tako nisam pročitao ni jednu epizodu Marka, Bleka, Mikija ili Kita...Duduše, čitao sam ih ranije, ali sad...Čak i Zagora slabo čitam, ali ih redovno kupujem i slažem u kolekciju...


ja to sve citam...a nisam debil..i to sa velikim uzitkom...
srdjandj Posted - 11/10/2014 : 08:19:50
quote:
Originally posted by Villain

Slažem se sa Antom. Ali nažalost teška je borba sa nostalgičarima, kapetanom mikijem, kitom, blekom itd...nema tu pomoći. Čak sam ubeđen da to ni ne čitaju, samo štancaju po policama. Bar ja tako radim sa Markom :D. Ko uopšte može ono da čita?




Potpuno si u pravu, ja isto tako nisam pročitao ni jednu epizodu Marka, Bleka, Mikija ili Kita...Duduše, čitao sam ih ranije, ali sad...Čak i Zagora slabo čitam, ali ih redovno kupujem i slažem u kolekciju...
raic1922 Posted - 09/10/2014 : 15:01:38
quote:
Originally posted by Dudley Smith

A gle, naravno da sam prepričao dio sadržaja s početka (ništa poslije recimo četrdesete ili pedesete stranice, nemam sad strip kod sebe da provjerim) i prikazao u kratkim crtama važnije sporedne likove (tko su i što su), ali ništa o raspletu same radnje i detaljima nisam spoilao. Svakako pročitaj priču, bolje to nego da visiš na forumu i gubiš vrijeme



Dobro si mi to reko... al trenutno čitam drugog texsa
Poli Posted - 09/10/2014 : 13:07:56

Ne znam, ali meni ovaj Berardijev maxi (Nr.1) i nije bio bas nesto. Mozda i zbog toga sto ga je Letteri crtao, ali svakako mi prica ne odskace toliko od ostalih Texovih prica. Radije bi vise Kena (pa cak i Julije) da je stavio u Texa. Ili da su mu dopustili, tko ce ga znati ...



forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000